Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk!

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Strona istnieje od 7 czerwca 2017 roku, a więc mija drugi rok od jej narodzin. W tym czasie działo się bardzo wiele, było kilka afer, wielu ludzi do nas przyszło i z nami zostało, czy wielu ludzi pisało do nas ze swoimi historiami dot. związków. Spróbujemy opisać przynajmniej po części jak wyglądał ostatni rok. Skupimy się też na analizie porównawczej osiągów pierwszego i drugiego roku działania.

Uwagi mile widziane.

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 2

Statystyki i ciekawostki po pierwszym roku działalności znalazły się tutaj:

Statystyki i ciekawostki na rocznicę istnienia strony

Ważne zmiany w ostatnim roku

Dodanie do menu głównego FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań (4 części):

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Dodanie do naszego słownika (w menu) m.in ważnej definicji Emcel, czyli kobiety, która nie może otrzymać emocjonalnego zaangażowania od mężczyzn

Emcel – „Emotionally Celibate”. Po polsku „kobieta niekochana emocjonalnie przez mężczyzn mimo woli”. Emcele są to kobiety wykluczone z rynku matrymonialnego. Mężczyźni nie chcą w te kobiety inwestować, nie chcą się dla nich poświęcać i nie chcą (lub nie potrafią) ich kochać. Jeśli nawet te kobiety wchodzą w związki to wyłącznie „z rozsądku” – nie ma w tych związkach prawdziwej więzi emocjonalnej i miłości. Bardzo często Emcel to kobieta albo nieatrakcyjna jak w przypadku Incela, ale też ma swój drugi odłam – jest mizoandryczką. Czyli kobieta Emcel może nienawidzić męskości, mężczyzn, nie szanować tego co mężczyźni robią i robili dla świata pozytywnego. Kobieta

Emcel w wersji mizoandrycznej uważa, że „mężczyźni powinni się starać”, kochać ją bezwarunkowo i bezinteresownie (sama tego nie oferuje, ponieważ ma całą listę roszczeń, nierzadko sprzecznych ze sobą). Nierealistyczne wymagania stawiane przez mizoandryczną kobietę Emcel tworzą w niej pogardę do mężczyzn, tylko dlatego, że nie potrafią ich spełnić. Jednak ona nie zauważa, że problem jest z nią. Ta kobieta może, lecz nie musi winić o swoje niepowodzenia mężczyzn. Jeśli jest mizoandryczką to będzie to prawdą. Kobieta może stać się Emcelem kiedy brakuje jej oksytocyny, ma zaburzoną osobowość, a więc świadomie, lub nieświadomie odsunęła od siebie naturalną kobiecość, która podoba się mężczyznom. Kobiety Emcel chętnie tolerujemy i im pomagamy, póki nie są mizoandryczkami i mają chęć rozwoju. Takim kobietom należy współczuć, tak samo jak Incelom, dopóki nie są mizoginami. W grupach feministek i feminazistek, a także wśród kobiet narcystycznych jest nadreprezentacja kobiet Emceli.

Dlaczego przypisuje się Incelstwo mężczyznom, a Emcelstwo kobietom, a nie jest to równoznaczne? Po pierwsze, jak się domyślacie, dlatego, że PŁCIE NIE SĄ TAKIE SAME i mają tzw. odmienne „strategie seksualne”. Kobiety mają zdecydowanie łatwiejszy dostęp do związków i seksu, dlatego rzadko kiedy są „wykluczone seksualnie, mimo woli”. Kobiety zdecydowanie bardziej pragną, by mężczyźni w nie inwestowali, adorowali je, zapewniali bezpieczeństwo, zasoby a także je kochali, co jest trudniejsze do uzyskania dla kobiet, niż sam, pozbawiony emocjonalnej bliskości seks. Mężczyźni z kolei tak naprawdę nigdy nie są kochani bezinteresownie, czy bezwarunkowo przez kobiety, a więc za to kim ci mężczyźni są (nie licząc ewentualnie ich matek), a za to co dostarczają, za swój status, zasoby, za inwestowanie w kobiety, za emocje, które kreują dla kobiet, czy za poświęcenie wobec nich (warto wyszukać termin Prawo Briffaulta w tym temacie).

Mężczyznom zdecydowanie trudniej niż kobietom jest uzyskać seks, a mają większe potrzeby, by go uprawiać (średnio 10x wyższy testosteron, niż wśród kobiet). Mężczyzna musi coś sobą reprezentować, coś wartościowego wnieść dla kobiety i być „kimś”, aby uzyskać seks i powodzenie wśród wielu kobiet. Nie wystarczy więc tak jak u kobiet po prostu sama chęć na seks, by go mieć. Oczywiście jeśli mężczyzna nie ma dostępu do seksu z daną kobietą to jest to równoznaczne z tym, że nie będzie kochany przez nią.

Jeśli pragniesz uzyskać na ten temat więcej informacji – zapraszam do innych tekstów o kobiecej i męskiej naturze, czyli tematów w których posiłkujemy się psychologią ewolucyjną.

Słownik i kolejne z definicji upraszczających modele, cechy i zachowania damsko-męskie nadal będziemy rozbudowywać!

Zmiany oprawy wizualnej, technicznej i optymalizacja (2019r.)

Zjadłem na tym zęby. Nauka nie poszła na marne.

Zmiany na stronie! Comeback po miesięcznej przerwie! (ANKIETA)

Tzw. „dramy” związane ze stroną

Ten artykuł, opisujący sposoby zdominowania mężczyzn przez toksyczne kobiety:

Toksyczne kobiety kłócą się, by wykorzystywać mężczyzn. Wynajdywanie problemów to ich modus operandi

Został opisany na wp.pl w bardzo idiotyczny sposób, kompletnie bez umiejętności czytania ze zrozumieniem przez autorkę tegoż tekstu. Tekst tej pani o naszym tekście został bardzo zminusowany przez czytelników wp.pl. Społeczeństwo takie ślepe nie jest jak pani sądziła, także na temat toksycznych kobiet, którym, co próbowała wyśmiać, niczego się nie wytłumaczy w awanturze, bo wtedy są jak gryzący pies. Jest to metafora. Zresztą toksyczni mężczyźni też. Rozmowa jest dla ludzi normalnych, nie manipulantów, a przede wszystkim dla tych, którzy rozumieją, że najlepiej rozmawia się na spokojnie, bez emocji, a nie w trakcie furii. Niestety dziennikarstwo w Polsce czasem stoi na słabym poziomie, jak w tym wypadku, wyrywa słowa z kontekstu, przekręca słowa i próbuje udowodnić jakieś swoje wyimaginowane tezy na tej bazie. Dziękujemy zatem za reklamę.

Nasze środowisko i cała manosfera została też fałszywie opisana na portalu „kobietapo30.pl”, więc zripostowaliśmy ten tekst:

Kobieta po 30 nieudolnie opisuje inceli, manosferę i TRP

Z kolei tekst o niezbyt uczciwych i jasnych sposobach odmawiania seksu przez kobiety mocno pociągnął za sznurki i wpienił wielu ludzi, w tym ludzi po ślubie, którzy nie zachowali czystości wcześniej (no cóż, moja wina, nie ich):

34 sposoby na odmowę seksu przez kobiety

Same kobiety oczywiście odpowiadały zgodnie z feministycznym stanowiskiem: kobieta odmówić może zawsze i bez podania powodu. NIE. Ludzie muszą się ze sobą jasno i wprost się komunikować, nie manipulować swoim partnerem w związku, nie kazać mu się domyślać, nie wpędzać w poczucie winy za to, że pragnie bliskości i wiele więcej. Tym bardziej jeśli odmowy w związku trwają długi czas i nie widać na horyzoncie rozwiązania problemu, a te jednak powinno rozwiązywać się na bieżąco i z szacunkiem do partnera. Niegdyś można było wziąć rozwód za rozpad pożycia, dziś – cóż, kobieta może wszystko (w tym seksu używać jako narzędzia do nagradzania i karania), a mężczyzna niech milczy, tak? Pamiętajmy, mniej emocji, mniej wmawiania komuś co miał na myśli (że np. gwałt jest dozwolony, co nigdzie nie zostało napisane!), a czytanie ze zrozumieniem.

Na koniec dram Szwedzka feministka uznała, że trzeba traktować każdego mężczyznę jako potencjalnego gwałciciela, czym wyraziła oczywiście swoją mizoandrię (nienawiść do mężczyzn):

Wszyscy mężczyźni to gwałciciele? Szwedzka nienawiść do mężczyzn w praktyce

Nie jest to związane ze stroną, ale jest warte odnotowania, albowiem pokazuje jak wygląda dzisiejszy feminizm, nastawiony antymęsko i tak naprawdę konfliktujący obie płcie.

Fejsbukowe statystyki

W porównaniu do poprzedniego roku, kiedy to bez uzasadnienia i bez możliwości odwołania się usunięto nam fanpage wraz z całą zawartością tym razem możemy zamieścić istotne informacje w tym rejonie.

Przypomnę, że strona dostała kilka banów za bzdury, zupełne bzdury (np. za to, że stwierdziłem, że nie można bić obu płci, a nie tylko kobiet), o czym pisałem tutaj:

Facebook cenzuruje i banuje z powodu widzimisię

W tym czasie udało nam się zgromadzić około 2000 obserwujących stronę i wszystko poszło w piach. Ale nie zrażamy się, bo cele są szczytne i fanpage w nowej wersji powstał 5 lipca 2018 roku… po czym praktycznie od razu dostał bana i tak naprawdę działamy od 22 sierpnia 2018r. W tym czasie udało się zgromadzić 2309 polubień i 2538 obserwujących. Gdyby nie usunięcie strony pewnie dziś mielibyśmy jakieś 5 tysięcy polubień.

Dodatkowo mieliśmy przerwę ponad miesiąc w okresie luty-marzec 2019r., także przez kolejnego bana, co opisałem tutaj:

Polityczna poprawność, czyli albo kłamiesz razem z innymi, albo możesz zachować milczenie. Ban strony na facebooku

Co oczywiście odbiło się mocno na wynikach polubień i rozgłosu. Ale i w tym czasie sama strona poza fanpage przeszła gruntowne zmiany (także dzięki wsparciu czytelników i fanów), o czym pisałem wyżej.

Wracając do statystyk fejszbuka, nie dziwi to, że większość fanów jest płci męskiej:

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 3

Do tego dziwnym trafem akurat o godzinie 18:00 odwiedza stronę najmniej osób. Co Wy o tej godzinie robicie!?

Tutaj statystyki miast z których pochodzą fani:

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 4

Warszawa da się lubić?

A tu krajów:

 

 

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 5

Oczywiście żarcik, bo wiemy, że Inuici to nie te rejony. Ale jakiś naukowiec, czemu nie…

Statystyki strony

Skromny raport za ostatni rok:

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 6

W poprzednim roku średnia odwiedzin oscylowała wokół 19 tysięcy, więc skok jest znaczny, choć duża w tym zasługa wykopu i sporej ilości wykopów na stronę główną artykułów ze strony.

Większość ludzi używa telefonów do przeglądania… i tu trochę jest problem, bo dłuższe teksty pewnie na telefonach ciężej się czyta. Ale to tylko nasz domysł – opinie pamiętajmy warto przesyłać na matrixpoland@o2.pl czy przez zakładkę kontakt.

Wiek odwiedzających

Najczęściej czytają nas ludzie , że tak powiem w wieku reprodukcyjnym 😉 co też nie powinno dziwić. Wszak młodzi zainteresowani są płcią przeciwną najbardziej, ale też mają o niej często mylnie wpojone zdanie. To młodzi chcą zakładać rodziny i mogą to jeszcze robić, bo tak właśnie działa nasza biologia. To młodzi mają największy apetyt na seks. To młodzi są siłą napędową świata i potrzebują go zrozumieć.

Nie dyskryminujemy jednak nikogo, a wręcz dajemy dodatkowe plusy tym, którzy już, że tak powiem z rynku matrymonialnego wypadli, czy dzieci im już wyfrunęły z gniazda, a mimo to ciekawią ich zamieszczane przez nas teksty.

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 7

Płeć odwiedzających

Potwierdza się też to co widzimy na facebooku, czyli przewaga czytających mężczyzn (trochę za mało narzekamy na mężczyzn, by kobiety mogły przyjść jak w tych wszystkich stronach co mają setki tyś. lajków jacy to dziś nieprawdziwi mężczyźni w kryzysie, niezdolni do niczego, niepotrzebni, nierozumiejący kobiet i szkodzący ;>):

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 8

A jednak (aktualizacja 21.06.2019)… nie cieszmy się zbyt szybko. Kolejny ban dostaliśmy – tym razem za udostępnienie postu informacyjnego o znęcaniu się dziewczynek w grupie nad chłopakiem (rówieśnikiem)

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 9

Tfu, standardy społeczności. Nawet nie można udostępnić filmu informacyjnego o rozgrywającej się tragedii. Ale jakby chłopiec znęcał się nad dziewczynkami to pewnie, by przeszło…

Najczęściej odwiedzane i lajkowane artykuły ostatniego roku

1. Brutalne zasady rynku matrymonialnego
2. Rośnie poziom zdrad, rozwiązłości, wulgarności i materializmu kobiet. Niepokojące zjawisko
3. Kaprysy narcyza i jego zmienne zasady cz.1
4. Wpływ imigracji mężczyzn na rynek matrymonialny
5. Uległy mężczyzna ściąga na siebie nieszczęście. Jak przestać nim być?
6. Chemia miłosna między ludźmi. W jaki sposób powstaje i w jaki sposób jest niszczona?
7. Asia Argento, czyli czy narcyz-hipokryta jest idolką feministek?
8. Jak kobiety rujnują swoje związki starając się dominować nad mężczyznami
9. Czy da się wyjść z friendzone i czym jest strefa przyjaciela?
10. Media społecznościowe, porzucenie monogamii i wzrost niezadowolenia
11. Płytkie wymagania kobiet względem mężczyzn (test)

Najczęściej odwiedzane i lajkowane artykuły ogółem (okres 2 lat)

1. Hipergamia kobiet w praktyce i brak seksu w związku
2. Kobiety są coraz bardziej agresywne psychicznie
3. Apel kobiety do brzydkich mężczyzn
4. Kobieta kochająca, czyli jakich mężczyzn pragną kobiety
5. Techniki poniżania mężczyzn przez kobiety
6. Kobiety nie są romantyczne
7. Pasywno-agresywni manipulatorzy w związkach i w życiu
8. Podejście nowoczesnej kobiety do związku, czyli plaga egoistek
9. Narcystyczne rodziny i narcystyczne kobiety
10.Czym jest The Red Pill, oraz co oferują inne pigułki?

Łącznie opublikowaliśmy 222 wpisy.

Jeśli ktoś chce sobie przejrzeć artykuły napisane np. w ostatnim roku to warto zajrzeć do archiwum. Można je znaleźć w prawej belce strony (PC), lub pod artykułem (telefony).

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 10

Prośby o wydanie książki

Coraz częściej dostajemy pytania i prośby o wydanie książki, ale wymaga to dużego wkładu pracy, co nie zawsze jest możliwe, tym bardziej, że stan zdrowia i przez to samopoczucia głównego autora/prowadzącego też nie jest idealny. Co przyszłość pokaże, zobaczymy. Jest wiele czynników, które będą prowadzić, lub nie do rozwoju działalności. Na razie chcemy zobaczyć ilu ludzi realnie będzie wspierać nas darowiznami, pokazując, że strona jest wartościowa. Wszystko zależy od Was, od udostępnień, od tego czy dacie znać innym w waszym środowisku o stronie. Na razie tzw. „raczkujemy”.

Druga rocznica istnienia portalu i garść statystyk! 11

Także zachęcamy, dziękujemy i czekamy na kolejny rok trwania! 🙂

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.