Wywiad z kobietą. Czekamy na zgłoszenia czytelniczek

Procent udziału kobiet na naszej stronie jest coraz wyższy. Kiedy sporządzałem statystyki, kiedy jeszcze budowaliśmy poprzednią jej wersję – kobiety stanowiły 31,4% procent całości czytelników. Aktualnie jest to 46,01% czyli prawie połowa! Oczywiście jest to wynik wielu czynników. Staram się rozwijać jako twórca treści, by zaspokajały potrzeby obu płci, by nie było niejasności, ale i by było przyjaźniej. Także same kobiety coraz częściej zaglądają, są aktywne, piszą komentarze, a także piszą bardzo dużo maili. Niestety nadal wolą robić to prywatnie, niżeli publicznie.

I z tej właśnie okazji pomyśleliśmy z współtworzącymi, że można, by było zrobić z jedną, wybraną kobietą wywiad na stronę. Nie wiemy oczywiście kiedy on się ukaże, ponieważ nie wiadomo kiedy dana kobieta się zgłosi, nie wiadomo jak będziemy stać z realizacją tekstów, czy też kiedy zajmę się problemami czytelników (przepraszam tych, którym nie jeszcze odpisałem, cierpliwości). Także, to nie jest nic na hop siup – mamy czas.

Wywiad chcemy przeprowadzić tylko z kobietą (nie z wampirem!), która jest promęska, która zna MRA, która zna problemy mężczyzn, która jest empatyczna, która czyta treści i potrafi zauważyć to co przekazuję, niżeli jest hejterką. Jakby miała choć szczątkową wiedzę na temat psychologii społecznej, a jeszcze lepiej – ewolucyjnej, tym lepiej, ale nie jest to wymagane (podczas czytania strony odkrywamy podobne rzeczy). Nie chcemy rozmawiać z kobietą, która będzie odbijała piłeczkę cały czas pokazując tylko kobiecą stronę danego problemu, czy dewaluować męskie sprawy i potrzeby. Tamte kobiety-egoistki palimy na stosie 🙂

wywiad z kobietą

Znając naturę kobiet wiem, że na pewno wiele z nich będzie nieśmiało do tego podchodzić, nie chcąc być wyróżnionymi, ale zapewniam, że będzie zrobione to anonimowo i tak, aby zadowoliło także je same (a konkretnie tą jedną wybraną). To wszystko zrobimy razem, zbudujemy, sformatujemy i ewentualnie usuniemy rzeczy, które nie będą się podobać. Oczywiście im bardziej inteligentna kobieta, im swobodniej się wysławia, im bardziej ma otwarty umysł (zakaz bycia betonem), tym lepiej (teraz większość wyłącza stronę, bo się za takie nie uważa 😉 ). Ale poznałem już sporo z czytelniczek, piszą dobre komentarze i są naprawdę na wysokim poziomie, niespotykanym w innych miejscach tak licznie.

Nie bez powodu tutaj trafiłyście. Wszystko się zazębia, nic się nie dzieje bez przypadku.

Także czekamy na zgłoszenia, po którym przesłane będą dodatkowe pytania.

Jeśli chodzi o udział mężczyzn – na pewno będziemy potrzebowali ułożenia pytań i tematów. Póki co rozpoczynamy projekt, więc mamy ich dopiero kilka. Was też proszę o kontakt i propozycje.

Kontakt jak zawsze jest albo mailowy czyli matrixpoland@o2.pl albo pisząc do strony fanpage’a (na stronie głównej powinien być odpowiedni przycisk, jeśli tylko oczywiście stronę polubiliście).

Możemy nawet przejść na jakiś komunikator, jeśli ktoś woli rozmawiać krótkimi wypowiedziami, niżeli tak jak jest w mailach czyli dłuższymi wiadomościami, zawierając wiele myśli i spostrzeżeń.

Temat prawdopodobnie będzie przyklejony, aczkolwiek będzie to konsultowane. Zapraszam serdecznie.


Edycja poranna (10:35) – a nie mówiłem?

Wywiad z kobietą. Czekamy na zgłoszenia czytelniczek 3

Edycja numer 2 (11:13): inna z kobiet zaproponowała pomysł zrobienia wywiadu z dwiema kobietami:

Wywiad z kobietą. Czekamy na zgłoszenia czytelniczek 4

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.