Zapraszam kobiety do proponowania tematów

Zapraszam kobiety do proponowania tematów 1

Wsparcie w celu utrzymania strony i podziękowanie za pracę autoraStrona przestanie istnieć bez regularnego wsparcia, więc kliknij, by dać coś od siebie 🙂

Krótko i na temat. Zapraszam kobiety do proponowania tematów dla nich istotnych. Jest akcja – jest reakcja. Są kobiety, które twierdzą iż zbyt dużo czasu poświęcamy powiedzmy toksycznym kobietom na stronie, czy zagadnieniom pisanym od męskiej strony, dla mężczyzn.

Nie ma co się dziwić. Stronę prowadzi mężczyzna, większość wchodzących na stronę to mężczyźni, a jej założeniem było przede wszystkim skupić się na męskich problemach, ponieważ żeńskich stron i for jest cała masa. Każdy musi wiedzieć, że The Red Pill jest kontrą na feminizm i programowanie społeczne, które zmienia charakter obu płci, ale także czasami ślepo broni kobiet, jakoby tworząc w nich syndrom jedynej możliwej ofiary (dlatego źle jest odbieranym, gdy mężczyzna podnosi temat męskiego problemu, czy słabości). Jedni się umieją do tego przyznać, innym ciężko spojrzeć w lustro. I ja się zmieniłem – bo pamiętam kim byłem jeszcze za czasów, gdy nie było internetu, widzę jak świat się zmienia. Na pewno jeszcze będę się zmieniał, bo rozwój nie jest mi obcy. Za to obce mi są przepychanki, w których ktoś widząc, że nie ma racji ucieka w siną dal, czy też podchodzi do tematów zbyt emocjonalnie, jakby… to było o nim i jakbym go personalnie obrażał. To raczej dowód na egocentryzm i solipsyzm (i tu polecam słownik The Red Pill).

Jak się można kontaktować? Np. zakładką kontakt:

Kontakt

Ale też można pisać na portalach społecznościowych do strony.

Przypomnę, że temat dla kobiet został stworzony wcześniej:

Kobiety Świadomości Związków, czyli intelekt ponad kompleksy

 

Kobiety te mają otwarty umysł i także chcą się wyłamać z systemu, a nie chcą słuchać bredni, tylko o tym jak to za każdym razem tylko ich mężczyźni powinni się dla nich zmieniać, bo mizoandria weszła już wszystkim w nawyk. Roszczeniowo-nieempatycznych kobiet bez introspekcji nie tolerujemy. Basta. Która z kobiet chce odkrywać także i swoją naturę, lub ograniczyć pewne nieprzyjemne zachowania, to na pewno znajdzie tu ciekawość. Tu jednak na pewno kobieta nie dostanie rad jak manipulować mężczyzną, by go zmuszać do zaangażowania. Nie chcemy powielać toksycznych wzorców, gdyż dobrych nikt nas nie uczy, bo nie ma „szkół relacji”. Za to w szkołach uczy się nas często durnych formułek nieprzydatnych w „życiowym życiu”. Czyli jak na lekcjach biologii uczymy się czym jest pantofelek, a u nas kim jest pantofel, czyli jedna z form samca beta, który osiąga najmniejszy poziom pożądania u kobiet.

Jeśli kobieta się irytuje na dane tematy, najwyraźniej oczekiwała czegoś od innego od strony. Niestety oczekiwania trzeba weryfikować między innymi przez własny wkład i własne zaangażowanie. Z nieba nic nie spada, a trzeba coś od siebie dać. Ja od siebie daję, bo dużo pracuję nad tym. Czasem popełniam też błędy i to jest normalne.

Czytanie strony jest celem głównym zaangażowania – przede wszystkim stron podstawowych. Czym jest The Red Pill (3 tematy), ideę bloga, stronę o mnie (by poznać mnie od ludzkiej, nie tylko technicznej strony), Słownik the Red Pill (boli). W menu znajdziecie wszystko (lewy górny-róg). Zjedzie się niżej, to widzimy kategorie wpisów, w tym tzw. „tematy podstawowe”.

MENU i dania główne w naszej restauracji:

Zapraszam kobiety do proponowania tematów
Mało różnorodności? Zapraszam, by proponować też inne kategorie

To tak jak z instrukcją obsługi danego urządzenia. Chcesz wiedzieć co robić, przestrzec się przed zniszczeniem urządzenia, chcesz by działało jak najlepiej? Czytasz. Ze zrozumieniem. Poznajesz urządzenie wzdłuż i wszerz. Nie jesteś bananowym dzieckiem, które chce by działało wszystko jak tupnie nogą. Chcesz nie zabłądzić gdy podpisujesz umowę? Czytasz także kruczki i to co napisane małymi literami, a nie idziesz na ślepo. Bo jesteś zaangażowany i myślisz. Bo blog jest kierowany do inteligentnych i refleksyjnych osób, które staną z boku – i pomyślą nawet kim są w centrum świata. Filozofia ktoś zarzucił – być może. To łatwo odpowiem, że badania wykazują, że filozofię studiują osoby z IQ 130-140, które badają ludzkie zależności. I jak podała mi niedawno dość ciekawa kobieta, która próbowała ją studiować: rektor uczelni powiedział do studentów tak.

Jeśli sądzicie, że po skończeniu tego kierunku będziecie mieli odpowiedzi na wszystkie pytania, to się mylicie. Pytań będzie jeszcze więcej. I o to chodzi. Kto pyta nie błądzi.

Polecam też kilka analiz związków czytelników, gdzie pomagałem kobietom:

Analizy związków czytelników

Także przy wątku narcyzów pomagam kobietom (ale oczywiście, nie tylko):

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/narcyz-dogadza-zuzywa-niszczy/

Niedługo powinienem przygotować następny wpis właśnie o tym dość dużym problemie, który dzięki systemowi będzie się rozrastał – bo system wspiera cechy narcystyczne i psychopatyczne. Tylko świadomość daje wolność.

Jeśli dla kogoś to nadal mało, MUSI być zaangażowanym w budowę strony. Chcieć coś zrobić, chcieć być, mieć pytania, wspierać rozwój i proponować tematy. Co temat wklejam takową formułkę:


Co oznacza, że jeśli ktoś ma pretensje o brak jakichś tematów, to ma PEŁNE PRAWO zaproponować inne i postaram się wziąć pod uwagę jego zdanie. Jeśli podchodzisz do mnie jak człowiek, bez epitetów, insynuacji, emocjonalnych manipulacji i prowokacji, to jestem gotowy na dialog. Wyjątkiem są okresy, gdy mam problemy zdrowotne i czasem strona stoi w miejscu. Ale ona sama się nie nakręci, samo się nic nie zrobi, sama się nie utrzyma w internecie, bo to jest też praca. Jeśli ktoś nazywa się społecznością, to są to LUDZIE – w tym także kobiety, które chcą myśleć i nie tylko zajmują się malowaniem paznokci (nie krytykuję, też lubię jak to robicie). Tak więc:

Kogoś to interesuje – to kliknie. Nie, to idzie dalej. I np. obejrzy sobie film Patryka Vegi.

Nie zostawiam ludzi, gdy czegoś potrzebują, zawsze odpisuję, zawsze pochylę się nad ich problemem. Ale wie ten, kto jest zaangażowany i kto nie ocenia, zanim nie dojdzie do źródła celu strony. I tak samo nie chciałbym, by ktoś zostawił mnie i naszą ideę. Jeśli tematy kogoś bolą, a ten ktoś nie potrafi merytorycznie podyskutować co można zmieniać, jak można to zmienić, jak usprawnić, jak rozwinąć…

Droga wolna. Wadliwy system Blue Pill czeka na każdego kogo prawda boli i chce się w nim dalej topić. Niestety póki kobiety będą mniejszością na stronie, to będziemy sądzić, że wolą kłamstwo, od brutalnej prawdy. Bujać w obłokach to my, a nie nas.

Z tego miejsca też duża pochwała dla Pani E., która zadała aż 3-4 obszerne pytania, którym poświęcę uwagę. Zaskakujące to było dla mnie i gratuluję.

Ważna sprawa, interaktywna, bo i muzyczna:

Tekst takiej muzyki powinien dawać do myślenia. Bo Maria Magdalena nie chce udawać, nie chce gierek, nie chce błagać o akceptację, miłość, nie chce nikogo do siebie przekonywać (to zupełnie jak sytuacja we friendzone, gdzie naiwni liczą na pojawienie się czegoś, czego nie będzie). To samo z odpowiedzialnością za swoje wybory. I dla obu płci jest to ważne, by nie wikłać się w trudne relacje, gdzie ktoś każe nam się zmienić, a my nie mamy żadnego zamiaru, lub po prostu już nie potrafimy (ba, często rodzice cisną o to dzieci, bo chcą je wytresować pod swój własny obraz). Podobnie nie tolerujmy ludzi, którzy chcą nas zmienić na siłę. Czasem banał, a często pomoże w trudnej chwili. Tylko dialog!

Kobiety pytają o naprawdę przeróżne sprawy. Od tego dlaczego starsze kobiety podobają się młodszym, jak to zmienia skalę SMV, po nawet kompleksy wielu części ciała i czy warto robić operacje. Pytamy wtedy, czy kobieta robi to dla kogoś, czy dla siebie i skąd ten problem się pojawił. Być może już w życiu rodzinnym? I znowu – prawda może zaboleć, bo wielu nigdy się nie przyzna, że miało błędny wzorzec w rodzinie, który następnie predysponuje do szukania partnera o tym samym wzorcu. Kobiety pytają także o brak pożądania z męskiej strony… i tu już jest szerokie pole do popisu dla sprawdzenia co wyłącza męskie pożądanie.

Więcej o stronie wyjaśnię także w kilka miesięcy przygotowywanym już FAQ, który będzie odpowiadał na wiele, wiele pytań (tutaj dziękuje koledze TOT, który pomagał w wyjaśnianiu wielu pytań). A że tych pytań było nam zadawane NAPRAWDĘ DUŻO (i to się ceni, bo także kobiety pytały), to FAQ będzie także obszerny i podzielony na części.

Zapraszam kobiety do proponowania tematów, bo wiem, że też mają swoje problemy i częściej potrafią się nawet na nie otworzyć (co dowodzi częstszym uczęszczaniem do psychologów). Tylko tak jak mówię, nie zawsze odpowiedź będzie zgodna z oczekiwaniami. Jeśli ktoś chce się rozwijać, czyli uzyskiwać lepsze rezultaty – musi znać prawdę.  Klepać po plecach można, jasne, ale wtedy gdy ktoś się zakrztusi. A ktoś tu niestety krztusi się prawdą…

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.