Nowe konto na Youtube. Zapraszamy do subskrypcji

Zostań darczyńcą/patronemJeśli doceniasz artykuł lub działalność autora kliknij, by poznać szczegóły 🙂

Uwaga, uwaga! Ogłoszenie! Założone zostało nowe konto Świadomości Związków na Youtube. Abyśmy mogli zmienić link do kanału na prostszy potrzeba subskrybentów i udostępniana kanału innym. Wrzucamy tam materiały poważne i mniej. Często gęsto tłumaczę całe filmy dla Was, inne wrzucam, gdyż są bardzo informacyjne, jeszcze inne są zabawne. Działamy tak, aby nie przekazywać tego co powiela się mainstreamowo, tylko wiadomo – jest to specjalna selekcja filmów, która ma swój cel.

Nowe konto na Youtube

Zapraszamy do subskrypcji, jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił, aby żyło się lepiej:

KLIKAMY TUTAJ, BY DOSTAĆ SIĘ DO KANAŁU YOUTUBE ŚWIADOMOŚĆ ZWIĄZKÓW

Oczywiście zachęcamy też do wrzucania łapek w górę pod każdym filmem, aby zwiększać zasięg kanału dla innych użytkowników internetu. Tak to już jest w mediach społecznościowych, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Jeśli ktoś natknął się na stronie, że jakiś film nie działa, to prosimy o zgłoszenie tego faktu. Będzie trzeba po prostu podmienić link ze starego kanału z tym z nowego.

nowe konto na youtube świadomość związków

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Nie chcesz, by strona zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje i czy jest wartościowa. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie i nie chciałbym by to szło w próżnię. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, by nie zapomnieć o stronie.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie) i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by

Prawdopodobnie można wpisywać tutaj dowolne dane, więc przelewy są anonimowe.

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

matrixpoland@o2.pl

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, a pasjonatem takich treści, który przekazuje, lub interpretuje je. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Artykuły nie powinny zastępować wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie i moją wiedzę bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa na własną odpowiedzialność.