Nowe konto na Youtube. Zapraszamy do subskrypcji

Nowe konto na Youtube. Zapraszamy do subskrypcji 1

Wsparcie darowizną za pracę i artykuły autoraJeśli doceniasz to co robię i nie chcesz, by strona przestała istnieć kliknij, by dać coś od siebie 🙂

Uwaga, uwaga! Ogłoszenie! Założone zostało nowe konto Świadomości Związków na Youtube. Abyśmy mogli zmienić link do kanału na prostszy potrzeba subskrybentów i udostępniana kanału innym. Wrzucamy tam materiały poważne i mniej. Często gęsto tłumaczę całe filmy dla Was, inne wrzucam, gdyż są bardzo informacyjne, jeszcze inne są zabawne. Działamy tak, aby nie przekazywać tego co powiela się mainstreamowo, tylko wiadomo – jest to specjalna selekcja filmów, która ma swój cel.

Nowe konto na Youtube

Zapraszamy do subskrypcji, jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił, aby żyło się lepiej:

KLIKAMY TUTAJ, BY DOSTAĆ SIĘ DO KANAŁU YOUTUBE ŚWIADOMOŚĆ ZWIĄZKÓW

Oczywiście zachęcamy też do wrzucania łapek w górę pod każdym filmem, aby zwiększać zasięg kanału dla innych użytkowników internetu. Tak to już jest w mediach społecznościowych, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Jeśli ktoś natknął się na stronie, że jakiś film nie działa, to prosimy o zgłoszenie tego faktu. Będzie trzeba po prostu podmienić link ze starego kanału z tym z nowego.

nowe konto na youtube świadomość związków

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki regularnemu wsparciu np. darowizną można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, a pasjonatem takich treści, który przekazuje, lub interpretuje je. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans jest wskazany.