Kontakt

Posiadasz jakieś pomysły na temat strony, poruszanych tematów, marketingu, współpracy, pozycjonowania (SEO), afiliacji, optymalizacji, wsparcia finansowego, a może tłumaczeń filmów o relacjach damsko-męskich i problemach socjologicznych? Chcesz pomóc, napisać artykuł, lub masz problem, który chcesz poruszyć? A może chcesz podzielić się historią, podziękować, lub po prostu pogadać? Pisz.

Możesz też wysłać maila ze swojej skrzynki na adres matrixpoland@o2.pl

Regularnie zaglądaj do folderu SPAM na swojej skrzynce mailowej, ponieważ skrzynki pocztowe czasami błędnie rozpoznają nadawcę i niestety przypisują wiadomość do tego folderu.

Pamiętaj też, że jest to moja wiedza i czas które Ci poświęcam poza tym co już robię na samym portalu pisząc (mam nadzieję), pomocne artykuły. Możesz odwdzięczyć się za całokształt wsparciem tzw. bezinteresowną darowizną. Więcej informacji na dole strony.

Proszę o cierpliwość, jeśli chodzi o czas oczekiwania na odpowiedź mailową ode mnie. Natłok pracy nie pozwala mi zawsze odpisywać w bardzo szybkim czasie (szczególnie na długie i skomplikowane tematy). Jednak mogę zaręczyć, że każdą wiadomość rozpatrzę.

Jeśli chcesz omówić jakiś problem ze swoim związkiem, relacją, lub czymkolwiek co społeczne to możesz wstępnie poczytać TEN tekst.

 

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.