Kontakt

Posiadasz jakieś pomysły na temat strony, poruszanych tematów, marketingu, pozycjonowania, grafiki, optymalizacji, wsparcia finansowego, a może tłumaczeń filmów o relacjach damsko-męskich i problemach socjologicznych? Chcesz pomóc, napisać artykuł, lub masz problem, który chcesz poruszyć? A może chcesz podzielić się historią, podziękować, lub po prostu pogadać? Pisz.

Możesz też wysłać maila ze swojej skrzynki na adres matrixpoland@o2.pl

Regularnie zaglądaj do folderu SPAM na swojej skrzynce mailowej, ponieważ skrzynki pocztowe czasami błędnie rozpoznają nadawcę i niestety przypisują wiadomość do tego folderu.

Pamiętaj też, że jest to moja wiedza i czas które Ci poświęcam poza tym co już robię na samym portalu pisząc, mam nadzieję, pomocne artykuły. Warto więc odwdzięczyć się za całokształt wsparciem tzw. bezinteresowną darowizną (więcej informacji na dole strony, jest to wsparcie bez wymagania usługi w zamian).

UWAGA: proszę o cierpliwość, jeśli chodzi o czas oczekiwania na odpowiedź mailową ode mnie. Natłok pracy nie pozwala mi zawsze odpisywać w bardzo szybkim czasie. Jednak mogę zaręczyć, że każdą wiadomość rozpatrzę.

Czytelnicy piszą tutaj swoje artykuły:

Kategoria: artykuły czytelników

Ale i ja odpowiadam na ich problemy:

Kategoria: analizy związków/relacji czytelników i pytania do administratora

 

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.