Kontakt

Posiadasz jakieś pomysły na temat strony, poruszanych tematów, marketingu, pozycjonowania, grafiki, optymalizacji, wsparcia finansowego, a może tłumaczeń filmów o relacjach damsko-męskich i problemach socjologicznych? Chcesz pomóc, napisać artykuł, lub masz problem, który chcesz poruszyć? A może chcesz podzielić się historią, podziękować, lub po prostu pogadać? Pisz.

Możesz też wysłać maila ze swojej skrzynki na adres matrixpoland@o2.pl

Regularnie zaglądaj do folderu SPAM na swojej skrzynce mailowej, ponieważ skrzynki pocztowe czasami błędnie rozpoznają nadawcę i niestety przypisują wiadomość do tego folderu.

Pamiętaj też, że jest to moja wiedza i czas które Ci poświęcam poza tym co już robię na samym portalu pisząc, mam nadzieję, pomocne artykuły. Warto więc odwdzięczyć się za całokształt wsparciem tzw. bezinteresowną darowizną (więcej informacji na dole strony, jest to wsparcie bez wymagania usługi w zamian).

UWAGA: proszę o cierpliwość, jeśli chodzi o czas oczekiwania na odpowiedź mailową ode mnie. Natłok pracy nie pozwala mi zawsze odpisywać w bardzo szybkim czasie. Jednak mogę zaręczyć, że każdą wiadomość rozpatrzę.

Czytelnicy piszą tutaj swoje artykuły:

Kategoria: artykuły czytelników

Ale i ja odpowiadam na ich problemy, jeśli chcą się podzielić publicznie:

Kategoria: analizy związków/relacji czytelników i pytania do administratora

 

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki regularnemu wsparciu np. darowizną można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, a pasjonatem takich treści, który przekazuje, lub interpretuje je. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Moje artykuły nie powinny zastępować wizyt u specjalistów i najlepiej jakby były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa na własną odpowiedzialność.