Kategoria: Przymusowa służba wojskowa, szkodliwość i mity

Mity i stereotypy na temat przymusowej służby wojskowej, która mimo, że wzmacnia lukę empatii i dyskryminuje mężczyzn jest uznawana przez wiele grup jako metoda na „leczenie” mężczyzn (batem).

Czy kobiety pozwoliłyby na to, by pastwić się nad nimi w takim obozie w zamknięciu? Nie, ale mężczyzn „naprawiać” wg wielu trzeba.

Jest to nieskuteczne, bo wielu nienadających się do służby mężczyzn taka służba kompletnie zniszczyła. Nie każdy się nadaje, nie każdy ma takie same predyspozycje i nie powinniśmy dyskryminować mężczyzn. Terapie są nowocześniejszą metodą leczenia problemów. Zapraszam.

Wojsko zrobi z ciebie samobójcę, a nie mężczyznę

Wojsko zrobi z ciebie mężczyznę! Takiej manipulacji słuchali nasi dziadkowie i ojcowie za komuny, tak słyszą Rosjanie przymusowo wysyłani na front (za odmowę więzienie i tortury, jak u nas w PRL). Pokażę dziś historie mężczyzn słabszych fizycznie i psychicznie,

Czytaj dalej

Analiza szkodliwości przymusowej służby wojskowej i ćwiczeń. Mężczyzn uczy się strachu przed sprzeciwem

Przymusowa służba wojskowa jest szkodliwym archaizmem dyskryminującym mężczyzn generującym falę. W Rosji do dziś występuje diedowszczyna, czy tzw. szkoła sadyzmu, a w takiej Tajlandii przemoc fizyczna i seksualna wobec poborowych jest nagminna. Przymusowy pobór wojskowy zwiększał poziom samobójstw, depresji,

Czytaj dalej