Strona na fb po raz trzeci w „karierze” usunięta. Tym razem bez podania przyczyny

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Publikacja strony została cofnięta bez ostrzeżenia, bez widocznego/zaznaczonego błędu z mojej strony. Zwykle cofają publikację po którymś z kolei ostrzeżeniu. Aktualnie takiego nie było. Ostatnie ostrzeżenia (skumulowane) były nadawane miesiąc temu. Tutaj można sobie to przypomnieć i za co były bany.

Strona na fb po raz trzeci w "karierze" usunięta. Tym razem bez podania przyczyny 2

Pierwsze usunięcie strony to było stracenie około 1600 ludzi, następne koło 3500, a aktualnie ponad 6000 obserwujących.

Strona na fb po raz trzeci w "karierze" usunięta. Tym razem bez podania przyczyny 3

W „teorii” na szczęście jest profil zapasowy w których zebrało się około tysiąca obserwujących (choć ~850 polubień): KLIK

Przeciwnicy strony na pewno się cieszą. Facebook jaki jest każdy widzi. Jeśli nieszanowani i krytykowani są mężczyźni (w tym twórcy fanpage) to wszystko jest w porządku, treści feministyczne nie są usuwane, a nawet mają większe zasięgi, a ludzie, którzy są chamidłami nie dostają ostrzeżeń/banów. Jeśli podaje się jakieś przypadki toksycznych kobiet – ich nie wolno krytykować, bo to od razu „brak szacunku” do płci jak się uważa wiecznie uciemiężonej. Wiadomo, nic z tym nie zrobimy za bardzo, bo co my możemy? Ale mój zapał spadł.

Żeby porównać:

Dzisiejsze „feministki”: „jestem za równością, ale w sumie jakby facet zagadał, zaprosił i zapłacił byłoby dobrze. No i niech daje bezpieczeństwo, bo jestem słabszą płcią (ale równie inteligentną, więc muszę mu to tłumaczyć). No i najlepiej jakby zarabiał więcej, bo dlaczego miałabym utrzymywać pasożyta, albo dokładać do interesu? Dziewczyny, szanujmy się. Nie bądźmy jak tradycyjne kobiety, które dały się wykorzystywać. ”

I takie feministki wcale nie są za równością, bo oczekują więcej od mężczyzn, niż od siebie samych.

Dzisiejsze „tradycjonalistki”: Pracują, edukują się, rozwodzą masowo, słabo lub wcale nie gotują. W domu chcą, by facet im pomagał czy to w obowiązkach domowych, czy z dziećmi. Chcą rządzić w związku, kłócą się, no i seks jest na ich zasadach, a z uległością i delikatnością mają wspólnego niewiele.

Tyle one mają wspólnego z tradycją, że żądają tradycyjnych obowiązków mężczyzn względem nich, ale nie chcą tradycyjnych kobiecych obowiązków względem mężczyzn.

I się nie śpiewa: gdzie te kobieetyyyyyyyy, prawdziwe takieeee.

Taki sam post o mężczyznach przechodzi. O kobietach nie. Ale trzeba zauważać, że żyjemy w dziwnej hybrydzie: ani prawdziwej równości, a tradycji to dawno nie ma.

Ale wróćmy do sprawy.

Oświadczenie tuż po usunięciu strony

„No i strona główna Świadomość-Związków została usunięta. Za co, nie wiadomo, bo nie ma ostrzeżenia, a od razu cofnięcie publikacji.
Teraz albo sami się do któregoś postu doczepią na siłę, by usprawiedliwić własną decyzję, albo nic nie zrobią, co jest bardziej prawdopodobne (i nic nie zrobili, jest cisza po odwołaniu).

W sumie nie wiem czy to prowadzić dalej. Plusów z prowadzenia nie ma wiele, bo to tylko idea, wsparcie jest małe, a sporo minusów, bo ludzie zaszczuwają nie godząc się z prawdą o tym co toksyczne i do zmiany w społeczeństwie. Biorą sobie stronę, czy mnie na cel, a to też kosztuje sporo zdrowia, czasu, wysiłku. Wiadomo, nie jestem idealny i czasem coś palnę, ale czy to wszystko?”

Ale szczerze mówiąc nie wiem. Idea jest słuszna, ja w nią ciągle wierzę. Ale jest nas za mało i nie jesteśmy zjednoczeni. Jest na pewno też lepiej, niż było gdy stronę zakładałem (rok 2017) i różne sprawy dyskryminacji mężczyzn przebijają się do mediów. Ba, nawet temat inceli potrafi nie być już na lewicy taki jednostronny, że to wszyscy najgorsi mężczyźni świata, a nie często ludzie, którym wypadałoby współczuć, a może nawet pomóc, lub zapobiegać temu, by nie znaleźli się w dole w jakim się znaleźli (często bywają ofiarami przemocy).

Jestem już na ukończeniu ostatniego tematu o nazwie „Dyskryminacja mężczyzn zaczyna się od pogardy do słabości mężczyzn i odbierania męskości”, który też wbije kij w mrowisko nie tylko w środowisko feministyczne, ale też konserwatywne, które też gardzi mężczyznami, tylko trochę innymi, niż środowisko feministyczne (ale obie kumulują w sobie chęć ataków na mężczyzn i to mają wspólnego). Ale jak mówię, okopy są silne, wspierających mało i czy to ma większy sens?

4 lata.

Głośno myślę, może ktoś mnie wyprowadzi z błędu, albo czegoś nie widzę.

Możliwe rozwiązanie

Do trzech razy sztuka. Trzy razy strona była usunięta – trzeba coś zmienić. Wydaje mi się, że najlepszym pomysłem będzie wrzucanie na facebooka jedynie linków do bloga, nic poza tym. 99,9% banów dostawałem za typowe obrazki podrzucane z innych miejsc, z portali randkowych, czy od feministek, lub innych agresorek (one nakręcały większy ruch), a tylko raz za treści z samego bloga (gdy wychwaliłem monogamię w idei strony, więc ban też był niezrozumiały).

Więcej pomysłów nie widzę na funkcjonowanie w tamtym środowisku. Koszt to oczywiście mniejsze zasięgi, mniejsza ilość ludzi, polubień, ale bezpieczniej.

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.