Czym jest The Red Pill, oraz co oferują inne pigułki?

The Red Pill jest filozofią, próbą obalenia najbardziej drażniących kłamstw na temat związków międzyludzkich, które wpajane są poprzez inżynierię społeczną, dzisiejszy feminizm, a które wpędzają nas w nieszczęście. W potocznym brzmieniu The Red Pill interesuje się losem męskości, mężczyzn i ich problemami, ponieważ jesteśmy trochę płcią zapomnianą i nastawianą na ostrzał. Moja strona jest reakcją na problem, który dostrzegam. Gdyby nie było tylu krzywdzących opinii o mężczyznach, tylu kłamstw na temat płci, a nawet miłości, to i nie byłoby trzeba tego kontrować. W jakiejś części TRP może też być stylem życia, ponieważ nastawia na optymalizację naszych zachowań i osobowości. The Red Pill daje świadomość tego kim jesteśmy, jaki jest świat. Daje wolność od narzuconych presji. To nie tak, że dostaniesz gotowe przepisy na wszystko, że klaśniesz w dłonie i będziesz miał to co sobie zażyczysz. Będziesz świadomy, więc będziesz mógł wybrać drogę którą chcesz podążać. Bez The Red Pill nie wchodzimy w związki świadomie, tylko na chybił-trafił. Instynktownie. Posługujemy się programem rodziców, czy też wyniesionym z filmów (!). Chcemy zniwelować ryzyko zepsucia relacji, lepszego wychowywania dzieci, uniknięcia kar planując małżeństwo, nie rozumiemy czemu spadło pożądanie w związku? The Red Pill ma na to wszystko odpowiedzi.

The Red Pill POLSKA

Część druga, gdyby ktoś chciał złapać jest już dostępna:

Czym The Red Pill różni się od feminizmu?

 

Idea The Red Pill narodziła się przy pomocy filmu The Matrix w którym Neo musiał połknąć pigułkę, by zobaczyć inną rzeczywistość. By zobaczyć że jesteśmy niewolnikami systemu, wpływu zewnętrznego. Matrix odnosi się do mitów historycznych, gnostycyzmu, egzystencjalizmu czy nihilizmu. Z kolei założenie filmu opiera się na Jaskini platońskiej, sceptycyzmie Rene Descartesa, refleksjami Kanta o fenomenie istoty rzeczy czy rzeczy dla nas niepoznawalnych, „Snu Motyla” Zhuangziego, koncepcie symulacji rzeczywistości oraz koncepcji „Mózgu w naczyniu”. Każda z tych teorii zakłada istnienie alternatywnej rzeczywistości. Która jest prawdziwa? Wybierzesz sam(a).

Za wikipedią:

  • Wiedza, wolność i (czasami bolesna) prawda dotycząca rzeczywistości (red pill)
  • Fałsz, bezpieczeństwo i błoga ignorancja iluzji (blue pill)

Podstawowe założenie The Red Pill

Podstawą The Red Pill jest uświadomienie jakie są realne cechy płci, czyli coś dzisiaj z łatwością negowanego i atakowanego pod wpływem politycznej poprawności. The Blue Pill czyli obecny system niszczy role płciowe, a także wszelkie dojrzałe wartości, zastępując choćby narcyzmem, egoizmem i kultem roszczeniowej ofiary. Myślę, że system jest w fazie betatestów i ostateczny jego kształt zobaczymy za kilkadziesiąt lat. Ale wróćmy do sedna. Kiedy do gry wchodzi kobieca hipergamia (pożądanie i szanowanie tylko mężczyzn wysokiego statusu), jednocześnie gdy system karmi nas równością (obniżeniem wartości mężczyzn i ich męskości, wywyższeniem kobiet, a więc ich zmężnienie) powoduje głębokie problemy dla obu płci, w tym męskim niewolnictwem na przeróżnych poziomach relacji z kobietami. Niektórzy z tego drwią, ponieważ do Polski jeszcze nie przyszły wszelkie feministyczne przywileje, ale jeśli tego się nie zatrzyma to i do tego dojdzie. Na początek polecam obejrzeć film dokumentalny The Red Pill (2016), który został wyreżyserowany przez byłą feministkę.

The Red Pill (film) – link

Romantycznie wychowywani mężczyźni mają problem

Najgorszą sytuację mają mężczyźni typu beta provider, czyli większość heteroseksualnej społeczności męskiej, która została wychowana w sposób romantyczny (uległy wobec kobiet, oczekującymi uczucia za dobre uczynki i wrażliwość). Mężczyźni ci aby utrzymać zainteresowanie kobiety, jej szacunek oraz pożądanie muszą sporo wnosić do związków – sporo więcej, niż kobiety, które czują się uprzywilejowane i nieskłonne do posiadania obowiązków wobec mężczyzn. Mężczyźni muszą zobowiązywać się, nierzadko płacić różnymi formami zaangażowania – niekiedy nawet bezpośrednio pieniędzmi. Dla kobiety taki mężczyzna jest kimś kogo można użyć, wykorzystać, okłamywać w czasie związku, a którego odstawić pod dowolnym pretekstem, gdy przestanie być potrzebny, lub pojawił się na jego miejsce ktoś z większymi zasobami.

Co innego pozostali mężczyźni, których jest mniej, a o których zabiegają kobiety i tylko oni są dla nich godni prawdziwej miłości (alfa). Dla kobiet to też problem, ponieważ czują podświadomie, że nie jest to ich dedykowana natura. Nie jest to ich prawdziwe szczęście, a mężczyźni wychowywani na przekór męskości coraz bardziej od siebie odpychają. I kobiety tak samo – wychowuje się je na „trudne charaktery”, nieskłonne do równego wkładu w związki, manipulujące w związkach i sprawach rozwodowych przez co mężczyźni też są coraz bardziej niechętni.

Kobiety szukają prawdziwych mężczyzn, dominujących, mimo że cechy macho są ukrócane przez feminazizm i filozofię The Blue Pill. Mężczyźni szukają prawdziwych kobiet, ale kobietom nakazuje się nie być już kobietami, a rywalizować, dążyć do władzy, kontrolować, zyskiwać cechy agresywne, bezwzględne. Imitacja mężczyzny, isn’t it?

Co się nie zmieniło?

Kobiety mają teraz wybór. Mogą wyjść za mąż, mogą nie wychodzić za mąż, mogą pracować, mogą nie mieć pracy, mogą być małżeństwem z dziećmi, mogą zawierać związki bez dzieci. Mężczyźni mają taki sam wybór, jaki zawsze mieli: praca, jeszcze cięższa praca na rzecz kobiety, lub więzienie. – Tim Allen

The Red Pill obala hipokryzję płci, głównie kobiet ponieważ to one sprawują w naszym systemie płeć centralną i przy jej pomocy narzucone zostały nowe prawa (adoracja, mass media przepełnione zniewieścieniem, mężczyzna jest wrogiem, niedorajdą lub głupkiem – mimo, że wychowany został przez kobietę, to nie wini się kobiet). Problemy mężczyzn są mniej ważne dla społeczeństwa (w tym problemy mężczyzn z kobietami), o czym The Red Pill uświadamia. Jeśli masz empatię – wejdziesz w to.

Obie płcie według The Red Pill mają inne strategie reprodukcyjne (nawet jeśli do reprodukcji nie dochodzi), więc jeśli jedna płeć chce sukcesów i władzy, to druga w niektórych sferach musi zostać ograniczona (np. nie ma dwóch, równych głów rodziny – dziś kobiety mają więcej praw w tym obszarze, czy też toleruje się kobiecą hipergamię, ale męskiej poligamii już nie). Nie ma czegoś takiego jak równość, ponieważ jedna płeć ulega drugiej dla jej większego dobra. Jedna płeć godzi się na uznanie wyższej wartości płci drugiej, jedna płeć uzyskuje większą empatię. Dziś mają ją kobiety w tym, ginocentrycznym systemie. Władzę powinna mieć płeć, która bierze na siebie większą odpowiedzialność, ale też od której wymaga się więcej. Są to mężczyźni. Plus z uległością do twarzy TYLKO KOBIETOM, co podkreślać będę nie raz – obrazuje stosunek płciowy.

*proszę zapoznać się z terminem uległości, bo wiele osób jest pod wpływem feministycznej propagandy gdzie uległość podawana jako najgorsza z możliwych wad (drugą jest bycie „kurą domową”) – ma to swój nikczemny cel

Wcześniej kobiety miały problem, z tym że były niewolnicami mężczyzn. Następnie wprowadziliśmy balans – ograniczanie obu płci, ale i wywyższanie energii obu płci. Feminizm aktualnie zapragnął odwrócić te role skrajnie, gdzie mężczyzna musi spełniać rolę jako niewolnik, uległy, upadły i bezbronny, który jednocześnie nie jest marzeniem kobiet. To jest strzelanie sobie i całej cywilizacji zachodniej w kolano.

The Blue Pill czyli wpojone podstawy, których ignoranci nie kwestionują

The Blue Pill, czyli domyślny program życia po rewolucji seksualnej

Są też inne pigułki do wzięcia. The Blue Pill jest standardową ideologią, w którą jest wyposażany każdy człowiek. Zawiera zbiór praw, czy obowiązków które są narzucane, aby społeczność nabrała odpowiedniej formy (być wiecznie nieszczęśliwym i niespełnionym). Rodzisz się dostając te prawa wytyczone z góry, w niektórych krajach jesteś chrzczony i pozyskujesz prawa religijne, media wpajają Ci pewne obrazy zachowań w relacjach, związkach. Filmy czy media pokazują kim powinieneś być i do czego dążyć. Gdy mówią szczęście to seks, szczęście to kobiety, szczęście to ładny wygląd, Ty w to wierzysz, Ty odczuwasz, że jednak ludzie którzy dobrze wyglądają mają większe poparcie. Czy zagłębiasz się w to? Czy znasz tego powody, przyczyny i skutki? Wiesz, że człowiek, gdy nie ma narzuconych potrzeb z góry, nie jest nieszczęśliwy? Takie i inne zachowania będziemy tłumaczyć na tym blogu.

Zachodnia kultura dba głównie o słabsze jednostki, które nie chcą czuć się słabszymi, więc zakłamują rzeczywistość, że są równe i należy im się specjalne traktowanie. Dostają przywileje dzięki temu, że są słabsze, ale nie chcą by mówić o tym wprost. Są mniej zaradne, ale potrzebują mechanizmów ułatwiających, które będą legalnie podnosiły ich wartość. Niestety zamiast być wdzięczne za pomoc, to zaczęły się wywyższać i tworzyć wroga w mężczyźnie. Wierzysz w te działania oraz ich dobre skutki póki bierzesz The Blue Pill, a wychodzisz z tego stopniowo, kiedy zaczynasz myśleć, że coś tu nie gra, że nie jest to korzystne dla populacji, lub pomniejszych (mimo że najważniejszych dla szczęścia i trwania) grup jak rodzina.

Możesz zacząć od The Red Pill, ale nie każdy będzie potrafił przemianować swoje życie w sumie od samego początku. Wszystko o czym myślisz jest mieszanką instynktów i narzuconej moralności, byśmy odróżniali się od zwierząt, ale też by trzymać społeczeństwo według danego szablonu. Blue Pill chce widzieć świat jako lepszy niż jest, obiecuje rzeczy, których nie dosięgniesz, daje Ci cele niemożliwe do wypełnienia, bo nie żyjesz zgodnie z naturą.

Alternatywna (choć prawdziwa) rzeczywistość

The Red Pill, czyli alternatywne spojrzenie na rzeczywistość

The Red Pill daje Ci rozwój, twarde stąpanie po ziemi i zgodność z naturą, a przede wszystkim ŚWIADOMOŚĆ. Chcesz prawdy i realizmu? Musisz być czerwony. Czasami będzie się to wiązać z samotnością, niezrozumieniem, ponieważ nie będziesz nadawał takimi falami jak masy, ale pamiętajmy, że każdy ruch powoli przyciąga ludzi do siebie. Ludzie nie są ufni co do zmian, nowych koncepcji, więc przystosowują się powoli (no, chyba że jest wojna i trzeba przetrwać…).

„Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.” 

Celem The Red Pill jest starać się logicznie wyjaśniać zjawiska na poziomie ludzkim i zmaksymalizować efekty. Głównym celem The Blue Pill jest pomieszanie męskości z kobiecością, zmężnieniem kobiet i zniewieścieniem mężczyzn co jest nieodwracalną destrukcją społeczeństwa jakiego znamy. Zniszczeniem wartości, idei, rodzin, wszystkiego co zdołali zbudować nasi przodkowie wcześniej. Mimo, że ich działania nie były idealne, to w połączeniu z dzisiejszą wiedzą moglibyśmy pomagać grupom innym niż biały, heteroseksualny mężczyzna (kobiety, homoseksualiści, czarni itd.) ale w taki sposób, w którym nie będą traktowani specjalnie i nie będą narzucać swoich przywar większości. Szczególnie, że inne grupy, które robią z siebie ofiary – nie chcą słyszeć, że mężczyzna ma prawo mieć słabości.

Tu będę się powtarzał, ale należy zrozumieć, że jeśli wyjątki (nienormatywne) próbują osiągać władzę i narzucać je normatywnej większości, to społeczeństwo się cofa, niszczy, ponieważ staje się nienormatywne. Powiedziałbym chore, ale nie jestem aż tak niepoprawny politycznie.

Hybryda Red i Blue Pill dla niezdecydowanych

The Purple Pill, czyli stan przejściowy

The Purple Pill daje Ci możliwość wprowadzenia do świata po drugiej stronie Matrixa, jeśli jeszcze nie jesteś gotów na przyjęcie The Red Pill. Daje Ci pewne schematy i prawdy, które nie są tak opisywane rygorystycznie jak w The Red Pill. Może w pewnym momencie i tym się zajmę, ale jako temat poboczny.

Pamiętajcie, pigułki to tylko metafory rzeczywistości i jej alternatywy.

Uznajmy, że ten tekst posłuży za każdym wstęp do tego by zrozumieć podstawowe kwestie brania pigułek.

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu przez brak wsparcia czytelników? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz to zrobić! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie ogólne, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.