3000 obserwujących na Facebooku. Połowa odzyskana. Dziękuję zaangażowanym.

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

M.in dzięki popularności mojego artykułu o wymarzonej kobiecie udało się dobić mojemu profilowi do 3000 obserwujących na Facebooku. Jest to około połowa tego, co miałem przed ostatnim usunięciem strony.

3000 obserwujących na Facebooku. Połowa odzyskana. Dziękuję zaangażowanym. 2

3000 obserwujących na Facebooku. Połowa odzyskana. Dziękuję zaangażowanym. 3

Co prawda liczbę 3000 obserwujących osiągnąłem już kilka lat temu, ale pamiętajmy, że strona usuwana mi była pięć razy (więcej o tym można poczytać w sekcji statystyk strony), była niezliczona ilość banów za głupoty i przeinaczenia (na których mimo wszystko czegoś się nauczyłem), a dzięki shadow-banom za nazwę profilu (bo nie wolno używać zbanowanych nazw) i za nieakceptowalne słowa kluczowe zasięgi są mi ucinane (kiedyś 30-50 lajków na tydzień, dziś 5).

Strona już na początku 2021 roku miała 6 tysięcy obserwujących, więc gdyby nie bany dzisiaj na spokojnie miałaby ponad 10 tysięcy, a pewnie i więcej.

3000 obserwujących na Facebooku. Połowa odzyskana. Dziękuję zaangażowanym. 4

Zgodnie z zasadą, że bogaci się bogacą, a biedni biednieją, to jednak im popularniejszy jesteś, tym łatwiej zdobywać zasięgi i nowe polubienia, to też na pewnych liczbach można się nie zatrzymać.

To wszystko bez płacenia za reklamy (choć raz na jakiś czas zdarzy się, szczególnie jak ktoś mnie wesprze z czytelników/czytelniczek), bez promowania się na innych portalach, bez wsparcia stron, które są popularniejsze, a które podciągają do góry mniejsze strony swoimi udostępnieniami.

Wyszło, jak wyszło, ale okrągła liczba jest. I tak nigdy nie liczyłem, że przekroczę liczbę 100 obserwujących. Nie miałem oczekiwań gdy startowałem ze stroną.

Inna sprawa, że teraz mam oczekiwania, ale bardziej związane z SEO i widocznością strony przez Google, bo nawet najpopularniejsze moje teksty jak o hipergamii niestety spadły w dół w rankingu wyszukiwarki.

Dziękuję każdemu, kto śledzi moją stronę, wypowiada się, lajkuje, albo wspiera finansowo (co pozwala utrzymać stronę w internecie i pozwala mieć motywację do pisania artykułów, szukania badań czy ciekawostek).

Każdy taki człowiek dokłada cegiełkę do rozprzestrzeniania się wartościowych informacji i wzorców, których nikt nie uczy w szkołach, a media, filmy czy niektórzy „idole z internetu” piorą ludziom głowy, a ci niestety z różnych względów następnie budują fatalne relacje. Nie tylko z innymi, ale nawet z samymi sobą! I potem mamy depresję, niską samoocenę, przeróżne cierpienie, izolację, albo przeciwnie – nieprzydatne wywyższanie się, które również buduje zwady, a nie współdziałanie w dobrym celu.

Na stronie zawsze umieszczam „boxy” do polajkowania, więc zapraszam na Facebooka, gdyż nie każdy pamięta, by wchodzić tutaj na bloga, a gdzie jednak artykuły są bardziej rozbudowane.

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem usuwania strony nie będzie, choć jak wiemy, hejterzy lubią zaszkodzić.

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.