Zmiana opisu strony (SEO). GŁOSOWANIE i propozycje

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Dla usprawnienia pozycjonowania strony (SEO), zmniejszenia procenta odrzuceń, a także konfliktów ludzkich wywołanych na bazie niezbyt jasnego opisu dla przeciętnego człowieka – postanowiłem go dzisiaj zmienić.

Pierwotny opis (1) to był:

Inne spojrzenie nt. relacji damsko-męskich, praw mężczyzn, neomarksistowskiego postmodernizmu, małżeństw, płci, psychologii, systemów i społecznych ideologii.

Zdarzały się głosy, że taki opis był kompletnie niezrozumiały co dokładnie jest zawarte na stronie. Wyszukiwarki też niechętnie wrzucały moją stronę w pierwszej dziesiątce google, była zakopana, przez co liczba czytelników nie mogła się szybciej powiększać.

Opis dla SEO musi przyciągnąć nawet kogoś bardzo leniwego, bez wiedzy i dopiero później sama strona powinna go wciągnąć w nią. Musi to też być na tyle treściwy opis, by zawierał to co jest na stronie i przyciągał przez wpisywanie słów kluczowych przez ludzi w google jak np. red pill, czy porady związkowe.

Aktualnie wygląda to tak na stronie:

Porady związkowe, prawa/dyskryminacja i problemy mężczyzn (The Red Pill), rozkładanie cech płci na części pierwsze, diagnozowanie toksycznych osobowości (w tym narcyzmu), odkłamywanie feminizmu. Reakcja na brak empatii wobec mężczyzn i mizoandrię (sprzeciw ginocentryzmowi). Portal nie tylko dla mężczyzn, a także dla kobiet „innych niż wszystkie” 😉

392 znaki (na stronie dozwolone).

A tak w Google (2), gdzie jest limit do jedynie 160 znaków:

Porady związkowe, dyskryminacja, prawa i problemy mężczyzn (Red Pill), toksyczne osobowości (np. narcyzm), odkłamywanie feminizmu, ciekawostki o płciach itd.

Poproszę zatem o głosowanie, propozycje co do zmiany opisów w komentarzach lub na mail matrixpoland@o2.pl

Który opis lepiej opisuje stronę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kolejne zmiany

  1. Tytuł strony z „Świadomość-Związków: Inne spojrzenie nt. relacji damsko-męskich

Zmieniłem na „Świadomość-Związków: męsko-damski The Red Pill”

Uznałem, że lepiej pasuje do treści strony i wyszukiwarki lepiej będą sobie ze stroną radzić.

2. Zmieniłem też ikony mediów społecznościowych. Nie ma już długo wczytującego się facebook boxa na samej górze tekstu, jest na dole, co może poprawić wczytywanie się strony na urządzeniach mobilnych. Inne ikony pływają po prawej stronie na dole.

3. Mam w planach poprawę wyszukiwania SEO we wszystkich z 300 artykułów… no, trochę niewidzialnej dla innych roboty. Ale tylko ludzie wspierający motywują mnie do tego, bym nad tym siedział 🙂

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze