Mężczyzna kochający, czyli jakich kobiet pragną mężczyźni

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Jakich kobiet pragną mężczyźni? Feministki powiedzą, że tych co nie pracują, nie umieją się wysłowić, mogą być zdradzane do woli i chcą być więzione w domu, aby musiały wykonywać czynności magistra powierzchni płaskich (przy tym zakładając odpowiednio seksowny strój jaki się mężczyźnie zamarzy). My w Świadomości Związków wiemy czego chcemy i z feministkami się nie zgadzamy, bo naginają rzeczywistość i chcemy pokazać, że istnieje druga strona medalu. Chcemy wypośrodkować tę rzeczywistość, którą nam przekazują. Tekst o tym jak dobrać sobie kobietę życia pochodzi z 1905 roku i będzie zawsze aktualny! Nawet wtedy, gdy to mężczyźni będą rodzić, a kobiety utrzymywać na swoich potężnych barkach mężczyzn, który są domatorami, zajmują się dziećmi i nie mają pracy 🙂

„Żeń się z taką, która jest mniejsza niż ty”

jakich kobiet pragną mężczyźni
Jaką powinna być kobieta z którą się żenisz?

Żeń się z taką, która jest mniejsza niż ty, nie żeń się z kobietą, która nie umie się śmiać serdecznie. Poznaje się charakter człowieka po sposobie śmiania się. Nie bierz kobiety, której śmiech jest wymuszony. Żeń się z kobietą, która się zna na żartach, która umie cenić humor i która wszystko widzi z dobrej strony. Nie żeń się z taką, która wszystko gani ze swych przyjaciółek się wyśmiewa, skoro odeszły. Bierz kobietę, która staje w obronie tych, których się w jej obecności znieważa.

Gdy idziesz z narzeczoną do teatru, a nie zamówisz poprzednio biletów, ożeń się z nią, jeżeli na wiadomość, że wszystkie bilety na parter i piętra rozsprzedane, wesoło i z swobodą zawoła: „To nic, pójdziemy na galeryę; najważniejsza, abyśmy się zabawili. Na takiej żonie się nie oszukasz, która z zadowoleniem się godzi na to, by z mężem zasiąść zupełnie w tyle, kiedy miejsca przednie zajęte.

Staraj się wybadać, jak się narzeczona zachowuje wczesnym rankiem, gdy ją się nagle ze snu budzi. Gdy się z uśmiechem zrywa ze snu, bierz ją. Jeżeli atoli od razu czoło zmarszczy i gniewnie zawoła: „Cóż to znowu znaczy!” nie żeń się z nią; nie jest ona ani sympatyczną ani przyjemną. Próba to niezawodna! Nie żeń się z kobietą, która powiada wymuszone maniery tak zwanego dobrego towarzystwa. Młoda panna, która darzy uśmiechem obcego a swoich najbliższych wybrykami złego humoru, nie jest stworzoną na małżonkę. Póki jesteś przyszłym tej damy, prawdopodobnie będzie bardzo uprzejmą dla ciebie. Czyż nie jesteś jeszcze obcym? Ale bądź pewien, że skoro została twą żoną, będzie ciebie tak traktowała, jakobyś należał do jej familii.

Gdy odwiedzasz kobietę, która każe ci pół godziny czekać, aby cię się zaprezentować zupełnie bez zarzutu, nie żeń się z nią. Skoro atoli przyjdzie natychmiast, tak jak jest ubrana, z włosami skromnie i szybko zaczesanymi, i uczepionymi i w sukience domowej, to jest, ona praktycznym dziewczęciem; bierz ją, mianowicie gdy się nie uniewinnia długo, że wyszła w negliżu.

Jeżeli bracia młodej panienki siostrę przezywają figlarnym przydomniem, zdrobiałem imieniem, Marych, Zocha – ożeń się z nią, będzie ona dobrym towarzyszem twoim.

Przemysłowiec, 1905 r.

Nadal nie wiesz jakich kobiet należy unikać, a jakich kobiet pragnąć?

Mężczyzna kochający, czyli jakich kobiet pragną mężczyźni
Unikaj wiedźm z charakteru 😉

Czy ten tekst z Przemysłowca nie ma swojej duszy? Tęskno jest w nim za opisaną kobietą, bo stała się towarem luksusowym. Bo takich kobiet jest mniej, które zastępowane są trudnymi charakterami których „nie zniesiesz kiedy są najgorsze, więc nie zasługujesz kiedy są najlepsze”. Które nie są serdeczne i empatyczne w środku, ponieważ nakazano być im silnymi, niezależnymi i wymagającymi takiego samego robocopa wypranego z uczuć jakimi same są. To są kobiety, które są sztuczne. Wszędzie widzą problem, nie rozwiązania i cenią sobie materializm, wyrachowaną korzyść, nad człowieczeństwem.

I niestety starają się mężczyznę w związku zdominować, czasem też wykorzystać, a jego słabości są dla nich dowartościowaniem.

Prawdziwy romantyzm to nie kwiatki, płakanie na filmach i mówienie, że kiedyś to się naprawiało, a nie wyrzucało, a szukanie wartości w drugim człowieku i spoglądanie na niego przez pryzmat wnętrza, a nie powierzchowności, korzyści i roszczeń. Bo w filmach tak jest, to ja też tak muszę mieć. To jest okazywanie tego co dobre. Okazywanie, a nie tylko mówienie o tym jaka to wrażliwość tkwi w środku, jaka wielka miłość tkwi w środku, a na zewnątrz dowody w zachowaniu są całkiem inne. To jest ta sztuczność. Robienie jednego, mówienie drugiego, czucie trzeciego. Te kobiety zamiast się uśmiechać, czy serdecznie śmiać, to wyśmiewają.

I psują życie, psują dzień.

Postać kobiety z tego tekstu jest sympatyczna, lojalna, pogodna i łagodna, dlatego jest tak dobrym towarzyszem. Ta kobieta wnosi coś bardzo pozytywnego do męskiego życia. Szanuje mężczyznę, docenia, że jest przy niej, nie wini go o swoje niepowodzenia i złe humory. Nie wyśmiewa wad, nawet gdy nie ma on pieniędzy zaproponuje coś ciekawszego. Nie poprawia go we wszystkim, a daje akceptację i wsparcie. Ta kobieta nie jest wredna i złośliwa, nie pluje jadem i nie jest kontrolująca. Potrafi być SERDECZNA, a nie roszczeniowa! Ta kobieta nie zmienia zdania co pięć minut, bo wie, że zawodzi tym mężczyznę. Ta kobieta wie, że jako zmienna nie jest godną zaufania.

Ta kobieta da mężczyźnie odpocząć po trudach w pracy i będzie wiedział, że jak wraca do domu, to nie zastanie kolejnego pola minowego, a spokój, oddanie i miłość. Ta kobieta nie czeka aż pojawi się ktoś lepszy, nie będzie chcieć zawsze mieć racji, nie będzie kłótliwa i nie będzie z częstotliwością karabinu maszynowego krytykować męskich wyborów, decyzji czy cech charakteru. Mężczyzna jest dla niej kimś ważnym, a nie tylko dodatkiem do życia, gdzie wszyscy wokół stają się ważniejsi. Mama, ciocia, koleżanki, orbiterzy i opinia ludzi z internetu, których musi pytać, by wiedzieć czy postępuje słusznie. Ta kobieta szuka pozytywów w ludziach i je znajduje. Ta kobieta zachowała cechy wartościowego, dobrego człowieka.

Takich kobiet mężczyźni powinni pragnąć i tylko takie wybierać. Z pożytkiem dla siebie i społeczeństwa, bo jeśli nie zostaną wybrane te toksyczne i wyrachowane, to te cechy znikną z puli ewolucji.

Ale wiecie co? To się wynosi z domu. Jaka matka taka córka. Patrzcie na teściowe. Patrzcie jak teściowe (lub przyszłe teściowe) traktują swoich mężczyzn i czy córka z teściową utrzymują zażyłość.

A gdybym ugryźć chciał, czy coś byś przeciw miała?

Formacja Nieżywych Schabuff – Chciałabym, chciała…

Utwór ten skojarzył mi się z tekstem powyżej i wydało się zasadnym, by złączyć to w całość. Pokazuje on idealne wyobrażenie kobiety z męskiej perspektywy. Kobieta, która jest zawsze chętna, która nie jest przeciwna, nie krytykuje, a jeszcze przy tym drży. Kobieta ta jest powabna i reaguje na nas w ten całkiem miły sposób. Oczywiście nie da się być taką przez 100% czasu, bo każdy z nas ma swoje bolączki, ale takie rzeczy powinny dawać przykład kobietom wobec kształcenia swojego charakteru, nie myląc z charakterkiem.

Pozostaje życzyć każdemu, by taką kobietę spotkał, albo wychował jako córkę. Jestem przekonany też, że kobiety, które chcą być lepszymi ludźmi, lepszymi kobietami na pewno czytają moje teksty i wyciągają dla siebie wiele. Ich jest zawsze mniej, pamiętajcie.

 

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.