Jak toksyczne kobiety zabijają mężczyznę w mężczyźnie

Przekazuję Wam bardzo dobry materiał wideo Eugeniusza Żuczkowa pokazujący, jak głupie, nieświadome i toksyczne kobiety niszczą swoich mężczyzn w związkach i jak zabijają mężczyznę w mężczyźnie. Do toksycznych i szkodliwych zachowań kobiet zalicza się krytykanctwo, porównywanie z innymi mężczyznami, wyładowywanie frustracji za własne wybory i błędy (przecież miałeś być księciem z bajki, już, teraz), prowokacje, uderzanie w męskie ego, ciągłe niezadowolenie, czy brak realnie pozytywnego wsparcia. Toksyczne kobiety żądają bycia w centrum uwagi, obniżają samoocenę mężczyznom, motywację do działań, a dodatkowo wzbudzają poczucie winy, by mężczyzna czuł się kimś kto jest twórcą całego nieszczęścia i problemów. Autor filmu tłumaczy, że toksyczne kobiety robią to nieświadomie i chcą dobrze, ale jednak POPEŁNIAJĄ GŁĘBOKIE BŁĘDY NISZCZĄCE NIE TYLKO MĘŻCZYZNĘ, A POTEM CAŁĄ ICH RELACJĘ I UCZUCIE.

Z toksyczną kobietą dostaje się życie (a raczej pole bitwy) z rywalizującym, nielojalnym, mściwym, małostkowym, płytkim, egoistycznym, niegodnym zaufania, robiącym po swojemu, roszczeniowym twórcą nienawiści i negatywnych emocji (dram).

O współżyciu nie mówimy nawet, bo toksyczne kobiety używają seksu jako karty przetargowej (i nagrody), by jeszcze silniej niszczyć mężczyznę. O podobnych rzeczach i skrywanej mizoandrii kobiet pisałem nie raz, ale jest to materiał dla tych, którzy wolą obejrzeć, niż czytać. Prowadzący wykład podzielił kobiety prosto: na głupie, i na mądre. Które kobiety wybierać? Których unikać? Do którego modelu kobiety i partnerki powinny dążyć, by stworzyć harmonijną relację, w której mężczyzna będzie lepszą wersją samego siebie? Toksyczne kobiety powiedzą: jeśli mężczyzna dał się zniszczyć, to był za słaby, nie był wcale mężczyzną. Ale to nieprawda. Jesteśmy tylko i aż ludźmi. Wszyscy. Nie kimś kto ma się bronić przed destrukcją ze strony tak zwanej partnerki miłosnej, choć z miłością postawa tego zła wcielonego ma tyle wspólnego ile moje teksty z krótkimi notkami. Odwróćmy te słowa. Jeśli kobieta nie ma empatii wobec mężczyzny, nie jest wcale kobietą. Nie jest człowiekiem. I takich kobiet się trzeba wystrzegać, bo prędzej, czy później podłożą kłodę pod nogę. Najpewniej, kiedy mężczyzna będzie w dołku, bo tak są nauczone reagować na męskie słabości i problemy. Jest to naturalne według autora wykładu, ale powinny się tego oduczyć.

Zapraszam.

jak kobiety zabijają mężczyznę w mężczyźnie

(łapki w górę dla zwiększenia zasięgów, przypominam!)

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.