Jak rozpoznać dziewicę lub kobietę, która miała niewielu partnerów?

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie jak rozpoznać dziewicę, lub kobietę, która miała niewielu partnerów (seksualnych i w ogóle). W tym artykule przedstawię sporo przesłanek, które mogą na to wskazywać. Oczywiście nie ma uniwersalnych cech, które wywróżą nam z fusów o tak często ukrywanej sferze życia, ale na wskazówki zawsze warto uważać. Zachęcam do czytania tego z dystansem, szczególnie „imprezowe dziewice”, które mogą stanowić wyjątki od reguły 😉

Kobieta, która nie miała wielu partnerów. Jaka jest?

Jak rozpoznać dziewicę lub kobietę, która miała niewielu partnerów seksualnych

1. Mało wie o mężczyznach i seksie. Nie wymądrza się na te tematy i woli rozmawiać o ludziach jako takich. Może odczuwać wstyd, że jest zielona na takie tematy, ale i może być zmieszana rozmawiając na takie tematy.

2. Nie sabotuje związków innych kobiet (nie ma toksycznej energii, szuka porozumienia, nie będzie „odbijaczką” mężczyzn).

3. Nie plotkuje (co często wiąże się właśnie z sabotowaniem).

4. Nie ma wielu koleżanek. Może mieć małe grono przyjaciółek, np. 2-3, lub żadnej.

5. Na pewno nie jest dziewczyną otoczoną mężczyznami. Warto zajrzeć do mojego tematu „o kobietach, które lepiej dogadują się z mężczyznami”.

6. Zapewne jest, lub była prześladowana za swoje spokojne usposobienie, nieśmiałość, wrażliwość i dobre wartości, przez inne, te gorsze dziewczyny (tzn. te z toksyczną energią, płytkie, manipulatywne, szukające zwady, sączące jad za plecami, mitomanki i tak dalej…).

7. Nie jest uzależniona od uwagi mężczyzn i nie szuka jej (stąd ciężej ją znaleźć mężczyznom, np. nie ma instagrama, może nie używać portali randkowych, nie pcha się na „świecznik”, nie rozprawia ciągle o byłych i przyszłych, a już na pewno nie w seksualny sposób).

8. Dba o swoją edukację, pracę, czy hobby, czyli ma zajęcia chroniące ją przed nudą i rozwiązłością.

9. Silnie preferuje poważne związki.

10. Niepytana nie udziela mężczyznom rad, jacy mają być. Zamiast tego prosi o pomoc, a czasem wręcz i tego się wstydzi. Na pewno nie ma maniery „żądań”.

11. Nie obraża mężczyzn, nawet jeśli dowie się, że są prawiczkami, lub nie mają dużego doświadczenia.

12. Nie jest agresywna i dominująca. O dominujących kobietach napisałem wiele artykułów.

13. Nie uważa, że ze wszystkim poradzi sobie sama, choć może być do tego zmuszona będąc samotną.

14. Ma niższą samoocenę od „pustych lafirynd” (które zapewne się nad nią znęcały), co nie pozwala jej nawet pomyśleć, że będzie chciana, nie zostanie porzucona, czy też, że w ogóle spodoba się seksualnie. To ludzie bezwstydni mają większą szansę na wykształcenie zachowań niemoralnych.

15. Ma empatię. Ten punkt jest trudny, ponieważ wiele osób tylko sygnalizuje cnotę, by pokazać się publice, że mają empatię i inne dobre cechy, ale realnie jest na odwrót. Pogarda do słabości, to jeden z łatwiejszych atrybutów do rozpoznania. Ewentualnie ośmieszanie za cechy na które nie ma się wpływu.

16. Jest nastawiona na budowanie, a nie rozbijanie (czyli również ma chęć budowania zaufania, ale bez szaleńczych zachowań w tym aspekcie).

17. Nie ma skrajnych, radykalnych zachowań. Radykałowie nadają się bardziej do wojen.

18. Szanuje innych i nie przekracza ich granic.

19. Nie robi wszystkiego, by eksponować swoją seksualność. Nie uważa, że seksualność jest jej nadrzędną wartością. Nie ma maniery, że jest „mistrzynią seksu”. Nie ośmiesza umiejętności seksualnych mężczyzn, czy też seksualnych części ciała mężczyzn.

20. Bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Ma zdrowe poczucie winy, gdy popełni błąd i nie przerzuca tego na innych.

21. Nie popiera niczego toksycznego (również toksycznej męskości, bad boyów, psychopatów, narcyzów i tak dalej). Nie podnieca ją przemoc, oraz łamanie reguł.

22. Ma samokontrolę, co najlepiej obrazuje brak uzależnień (a więc brak imprezowego stylu życia), brak wybuchów emocji, brak obarczania nimi innych, brak znęcania się nad innymi, brak polowania na ryzykowne sytuacje (w tym seksualne).

23. Prawdopodobnie będzie zdystansowana, ostrożna i nieufna, co nie pozwoli jej na budowanie znajomości zbyt szybko (wadą może być niska charyzma). Zbyt szybki kontakt fizyczny będzie ją trochę zniesmaczał (trzeba odróżnić to od udawania łatwej).

24. Nie jest arogancka. Nie będzie uważać, że jest dziewicą tylko dlatego, że mężczyźni nie spełniają jej trzystu wymagań, a z nią i jej wymaganiami jest wszystko w porządku.

25. Prędzej pochodzi z nierozbitej rodziny, gdzie zdrad też nie było. Może być bardzo związana z tą rodziną, co odejmuje jej czasu na szukanie przygód. Niektórzy, by tutaj pewnie dodali, że jest praktykującą katoliczką (ale nie fałszywą, nie niepokorną i nie butną, czyli nie grzeszy tak popularną pychą). Oczywiście nie trzeba być osobą religijną, by być nierozwiązłą, ale wielu osobom wiara też najwyraźniej pomaga.

26. Może być naiwna, idealistyczna i romantyczna, co po latach może przerodzić się w zgorzknienie, choć te cechy które miała, nadal będą ukryte pod spodem.

I ktoś może powiedzieć, że ta lista to fikcja, ponieważ zna kobietę, która spełnia wszystkie te punkty, a jest ona po prostu „cichą wodą”, która codziennie umawia się z innym mężczyzną. Tak. Takie przypadki również istnieją, ponieważ fałszywe osoby też istnieją.

Istnieją ludzie prowadzący „podwójne życie” i zakładają maski. Tak, to prawda. Zwykle są to narcyzi, histronicy, czy socjopaci, co uwzględniłem we wcześniejszych punktach. Kobieta czasem może wiele ukrywać, jeśli chodzi o czyny i robi to skutecznie, ale po jej poglądach i zachowaniu można wyczytać więcej. Czasem wystarczy w atmosferze zaufania spytać ją co popiera, a co nie…

Ale oczywiście trzeba zawsze przyjąć, że nic nie jest stuprocentowo pewne w tej materii, bo ludzie są bardzo skomplikowani. Jednak według mojej listy, taka dziewczyna częściej będzie miała niską liczbę partnerów niż wysoką. I to jest klucz zrozumienia dla mężczyzn w którym kierunku powinni iść, gdy chcą szukać takiej kobiety.

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.