Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna?

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Jeśli feministki twierdzą, że przemoc ma płeć męską to rola kobiet w tym jest taka, że ją popierają i wyśmiewają mężczyzn dotkniętych przemocą – szczególnie gdy sprawczyniami są kobiety. Oczywiście oba stwierdzenia to głupie i niesprawiedliwe generalizacje, bo większość mężczyzn przemocy nie stosuje, a sporo kobiet przemocy nie pochwala, ale niestety coraz większa ich ilość nawet pod nazwiskami daje znać, że przemoc wobec mężczyzn jest słuszna i zabawna. Pamiętajmy, że są, lub będą to matki, żony, babcie, ciocie, siostry, a one mają, lub będą mieć braci, synów, wnuków i kim oni dla nich są jako mężczyźni?

Empatii zero. Hipokryzji 5000%, bo na pewno są przeciwne przemocy wobec kobiet i wyśmiewaniu jej. Toksyczność poza skalą.

PS a może to coraz bardziej powszechna nienawiść wobec mężczyzn, o której tak się mało mówi? Co tam drogie feministki? Tylko nienawiść wobec kobiet istnieje i to zawsze niesłuszna? Hę?

Pochwała kobiet za odurzanie i okradanie mężczyzn

okradała i odurzała mężczyzn

Równie dobrze można by podciągnąć tę sytuację pod gwałt. Bo w analogicznej sytuacji gdy mężczyzna, by odurzył kobietę i doprowadził do stosunku uznano by, że jest gwałcicielem.

Czyli co zaszło? Kradzież, oszustwo, manipulacje, kłamstwa, odurzanie, gwałt.

A sporo kobiet chwali sprawczynię przemocy…

Wniosek? Na pewno same są takie same, jak ona. Swój swego chwali. Niegdyś normy społeczne wyznaczone przez ten niedobry patriarchat nie pozwalały, by w ogóle tak o kobietach myśleć, a co dopiero mieć przyzwolenie, by w ten sposób postępować.

Teraz gawiedź cieszy się krzywdą mężczyzny. Gdy kobieta jest pokrzywdzona podnosi się wielkie larum. Czy płcie są równo traktowane? Nie bardzo. I to wcale nie na niekorzyść kobiet, jak twierdzą feministki tworząc narrację bycia wiecznymi i jedynymi ofiarami.

Pamiętajmy, że istnieją też badania, że coraz więcej kobiet korzystając m.in z portali randkowych po prostu naciąga mężczyzn na darmowe jedzenie, alkohol i inne profity. Umawiają się niby na randkę, dają nadzieję takiemu mężczyźnie na głębszą relację, ale one spotykają się tylko po to, by takiego mężczyznę wykorzystać np. finansowo. Potem znikają.

Kobiety wyśmiewają mężczyznę dręczonego psychicznie przez żonę, który ostatecznie popełnił samobójstwo

kobiety wyśmiewają dręczonego samobójcę

Przyszła psychiatra nienawidzi mężczyzn, a jej hobby to niszczenie mężczyzn

Zawód zaufania publicznego, przyszły lekarz, który ma pomagać…

psychiatra lubi niszczyć mężczyzn

Takich postaw u dzisiejszych kobiet jest coraz więcej, bo i feminizm doszedł do głosu, który nastawia kobiety przeciwko mężczyznom. Czy uczelnia coś z tym zrobiła? Absolutnie. Aby przepchnąć dalej uczennicę…

Strach się bać „leczyć” u kogoś takiego kto sam się nadaje do leczenia.

Bicie braw za ucinanie mężczyznom penisów + body shaming rozmiaru penisa ze strony kobiet

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 2

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 3

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 4

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 5

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 6

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 7

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 8

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 9

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 10

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 11

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 12

Jak bardzo żałosnym jest bicie piany o to, że mężczyźni potrafią np. odrzucać otyłe kobiety, często niezdrowo się prowadzące i tworzenie z tego terminu „body shaming”, który miałby być celowany wyłącznie w kobiety, a niezauważanie jak bardzo kobiety też wyśmiewają wygląd mężczyzn i to części ciała, których zmienić się nie da lepszym prowadzeniem się, zadbaniem itd. Kobiety nie tylko wyśmiewają rozmiar penisa, posiadanie go, czy nie. Jest masa innych części ciała, które wyśmiewają, czy nawet nieodpowiedni dla nich wzrost, czyli całość sylwetki.

Popieranie takich wymysłów feminizmu to klapy na oczach, oraz kompletnie nieprawdziwe spojrzenie na własną i przeciwną płeć.

Tak, to nienawiść do mężczyzn nimi kieruje.

popieranie przemocy wobec mężczyzn

Temat rozwijałem tutaj:

Lekceważenie przemocy: gdy kobieta ucina mężczyźnie penisa

 

Kobieta pobiła mężczyznę. Strasznie zabawne. „Pokazać gnojowi gdzie jego miejsce” i „na pewno bez powodu nie oberwał”…

pobicie mężczyzny przez kobietę

Kolejne popieranie przemocy wobec mężczyzn ze strony kobiet. Kolejne usprawiedliwianie takiej przemocy.

Ponówmy analogię. Czy gdyby to mężczyzna pobił kobietę czy też usłyszałby słowa pochwały, że na pewno zasłużyła i za darmo nie dostała? Czy usłyszałby „brawo dla niego”?

Pytanie retoryczne.

pobicie mężczyzny przez kobietę

Reakcje przechodniów na przemoc wobec mężczyzny – śmiech i lekceważenie. Wobec kobiety – obrona i pomoc

Mężczyźni też często bronią kobiet stosujących przemoc wobec mężczyzn i przykładają się do poniżania mężczyzn-ofiar

I niestety na dokładkę. Wielu facetów też uważa, że jak kobieta bije to mężczyźnie się wręcz należało…

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 13

Gdyby mężczyźni stanowczo zakazali poniżania mężczyzn i sami, by się do tego nie przyczyniali to kobiety by się do tego dostosowały. Mężczyźni mogą wyznaczać trendy i granice. I siła tego jest zazwyczaj duża. Ogólna męska znieczulica wobec siebie daje kobietom furtkę, by mogły zachowywać się nie lepiej niż ci najgorsi dla mężczyzn mężczyźni. Nie zamiatajmy pod dywan odpowiedzialności mężczyzn za to co widzimy w społeczeństwie.

Mężczyźni z założenia nie szanują kobiet – 900 lajków. Na przeciw temu fałszywemu „argumentowi” mężczyźni, którzy tak bardzo szanują i bronią kobiet, że sadystycznie poniżają mężczyznę, który odepchnął kobietę

Jak kobiety wyśmiewają i pochwalają przemoc wobec mężczyzn. Nienawiść do mężczyzn coraz bardziej powszechna? 14

Zastosujmy kolejną analogię. Ile znalazłoby się sytuacji w których kobieta bije mężczyznę i taki mężczyzna znalazłby swoich obrońców? Ilu z nich tak samo upokorzyłoby kobietę rozbierając ją do naga i buczało na nią aż wróci do domu bez niczego?

Nawet jakby się to zdarzyło to byłby lincz na tych „obrońcach”, a nie na niej – sprawczyni przemocy.

Po prostu przemoc i toksyczne cechy kobietom zwykle uchodzą płazem. Nie biorą za to odpowiedzialności, jak osoby dorosłe, równe mężczyznom. To jest wielki i niesłuszny przywilej.

Tak samo niesłusznym jest takie traktowanie mężczyzn, bo pamiętajmy, że wiele z nich nawet w akcie obrony przed przemocą kobiety zostaje zniszczonych przez innych mężczyzn.

W takim świecie żyjemy. Płakanie na ciężki los kobiet to kompletna żenada patrząc jak mężczyźni traktują siebie (źle) i jak traktują oni kobiety – lepiej, niż własną płeć i siebie samych.

Kobiety są traktowane delikatniej, mniej się od nich wymaga, dlatego pozwalają sobie na tak wiele. I póki co nie widać, by sytuacja miała się zmienić, bo zbyt mało ludzi to wszystko zauważa, a zbyt wiele dało się nabrać na szlachetność, słuszność i dobre cele feminizmu.

Ale jeśli ma być równość, to należy skończyć z preferencyjnym, lżejszym traktowaniem kobiet, albo należy zacząć mniej surowo traktować mężczyzn. Wahadło w którąś stronę musi zostać poruszone. I tylko od świadomych ludzi może się to wszystko zacząć, którzy będą mówili o tym głośno.

nienawiść do mężczyzn

 

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.