Początek wojny? Prawda boli najbardziej

Jak to w życiu już bywa i ktoś w siłę się rozrasta, przychodzi rozżalona konkurencja, która chciałaby krzyknąć basta! Wojenka rozpoczęta, oceny negatywne wystawione i zmasowana feministek akcja. Będziemy dużo bardziej eleganccy, jak na dżentelmenów przystało. Ale musi pojawić się reakcja.
Początek wojny, to prawda, nie fałsz, bo ktoś przy atakach wściekle wpada w trans.

prawda boli

Terror feminazi – czym jest dla nich wolność słowa?

Na przestrzeni ostatnich tygodni jesteśmy atakowani przez feministki czy też feministów, którzy chyba nie bardzo rozumieją na czym polega idea „The Red Pill”. Jeżeli ktoś ma problem ze zrozumieniem to zachęcam do kilkukrotnego przeczytania (https://swiadomosc-zwiazkow.pl/idea-bloga/). Jeżeli pismo czytane nie przemawia to poproście kogoś znajomego, aby Wam wytłumaczył, jeśli jest to napisane zbyt skomplikowanym językiem. Macie kogoś takiego w otoczeniu? Być może te osoby są inteligentne i rozumieją, ale nie potrafią zaakceptować idei „The Red Pill”, przez co jesteśmy nieustannie atakowani. Celowo wystawiane są negatywne oceny, zgłaszane donosy na facebooku, masowe zakładanie kont i atakowanie w komentarzach itp. powodują jedynie, że dalej chcemy intensywnie pracować. Dlaczego?

Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna – Cyprian Kamil Norwid.

Nie zamierzamy się poddawać, bo szlachetność, która jest zapomnianym zestawem cech motywuje nas do tego, aby dalej głosić prawdę i uświadamiać coraz większe grono osób w jakich realiach przyszło nam żyć. Powiem Wam szczerze, że z żalem patrzę na moich znajomych, których natura emocjonalna, wrażliwość czy problemy z popędem seksualnym sprawiają, że są w stanie stanąć na rzęsach czy sprzedać nerkę, aby zdobyć tą jedyną. A część kobiet jest na tyle wyrafinowana, że z tego korzysta nie przebierając w środkach. Niestety.

prawda boli

Oczywiście innym czynnikiem są także względy cywilizacyjne czy też gospodarcze, ale na nie poświęcę oddzielne artykuły. Teraz nie o tym mowa 🙂


Mamy kompletną świadomość, że to co robimy i to co piszemy może być dla kogoś bulwersujące, nie do zaakceptowania, może nawet deprecjonować całe dotychczasowe życie tej osoby. Nikogo jednak nie zmuszamy do czytania. Chcemy docierać do tych osób, które mają świadomość, że coś jest nie tak. Uświadamiamy o wszystkich osobach, które mogłyby nas zniszczyć. Będziemy walczyć, ale nie jak słabeusze czy osoby szczujące, szukając tanich zagrywek, a będziemy walczyć szerząc prawdę. W myśl zasady:

          Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli – Jezus Chrystus.

Ulegli mężczyźni zostają zniszczeni

Zadam pytanie. Czy naprawdę jest tak, że piszemy bzdury, opowiadamy bajki i ludzie myślą zupełnie inaczej? Zaprezentuję tylko dwa komentarze filmu z kanału YouTube pt. „Pantoflarze.” (link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=iEEG4x2vBbM).

początek wojny damsko-męskiej

Zwróćcie uwagę tylko na liczbę lajków i fakt, że autorka tematu przypięła jeden z tych komentarzy. Czy tylko my widzimy pewne problemy? Bo wydaje mi się, że jednak tak nie jest.

Feministki lubią zaglądać nam do spodni (marzyć każdy może)

A teraz bomba. Najzabawniejszym atakiem ostatnich dni było, że zarzuca nam się, że jesteśmy prawiczkami, mającymi mikropenisy, stąd niby piszemy takie artykuły. Może pewna feministka, która nas atakuje, obrazi się, ale gdyby była jedyną kobietą na świecie to pewnie pozostałbym prawiczkiem do końca życia, bo po prostu mi się nie podoba. Ale na szczęście bycie prawiczkiem mam już dawno za sobą, bo znam całą masę pięknych (w mojej ocenie) i bardzo fajnych kobiet. A co do długości wzwodu? W tym wypadku muszę być nieskromny. Jeżeli nauczyli ją w szkole liczyć do większych liczb niż jej przysłowiowe 12 to będzie w stanie pojąć rozmiar. Cieszy mnie natomiast to, że ta Pani nie będzie miała nigdy okazji tego sprawdzić. Z oczywistych względów. A jak nie będzie potrafiła się domyślić dlaczego, to zachęcam do przeczytania całego akapitu od początku.

Zarzuca nam się też, że oczekujemy, aby wybranka na żonę była dziewicą. To bardzo proste i logiczne – a także uwarunkowane ewolucyjnie. Wówczas masz pewność, że jesteś tym jedynym, a kobieta umie się przywiązać do jednego mężczyzny. Jeżeli kobieta nie jest dziewicą to ilość jej partnerów oraz stosunków seksualnych może wynosić od 1 do nieskończoności. Już tak trochę żartobliwie. Ale tutaj działa rozsądek. Żaden mężczyzna nie chce wychowywać „kukułczych dzieci” (kiedyś były badania, że nawet 30% nieswoich dzieci mężczyzna wychowywał), ani wstydzić się, że jego kobieta przyprawia mu rogi. Nie wspominając o tym, że jego koledzy czy też znajomi mogli wcześniej korzystać z jej uroków. A może jest inaczej Panowie? Nie przeszkadza Wam to, gdy wiecie jak wyglądał facet z którym była i co z nią robił? Nie widzicie tego?

Może w Waszym przypadku jest inaczej, ale jeśli chodzi o mnie i wielu moich znajomych to obrzydza nas myśl, że kobieta, z którą się spotykamy czy planujemy przyszłość mogła uprawiać seks na wiele różnych sposobów z innymi mężczyznami czy też ludźmi, których osobiście znamy i wiemy jak wyglądają. Ludzie mają różne fetysze a niektóre w odczuciu innych mogą być niemoralne czy obrzydliwe. Czemu chcieć być którymś z kolei? Czemu kobieta nie chce byśmy byli w pierwszej kolejności?

Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny. – Oscar Wilde

Każdy człowiek ma wolny wybór. Jeżeli kobieta chce uprawiać seks z wieloma mężczyznami to jej sprawa. Tylko nie ma prawa oczekiwać od wszystkich osób, że będą uważać to za normalne i moralne. Wolny wybór. Ale wolne wybory wiążą się także z pewnymi rezultatami i odpowiedzialnością. A rezultatem jest to, że duża część mężczyzn może nie postrzegać jej jako potencjalnej partnerki na przyszłość, czy do założenia rodziny. I czymś absurdalnym jest to, aby komukolwiek narzucać, aby akceptował takie zachowanie kobiet. Dlaczego ktoś mi każe akceptować coś co wzbudza we mnie obrzydzenie? To się nazywa tyrania!

Jak są traktowane kobiety, które wybrały drogę, aby zaspokajać swoje potrzeby seksualne a przy tym jednocześnie zaspokajając potrzeby seksualne mężczyzn?

Zachęcam do obejrzenia od 1:45:
https://www.youtube.com/watch?v=-vLt_ozb1-M

Dziwi Was to co ukazane na filmie? Takie kobiety są często traktowane jako okazja krótkoterminowa, a nie inwestycja w długi i pełen owoców związek. Takie są realia, tak jak realia są takie, że najczęściej biedny, niski i chory facet nie jest obiektem pożądania kobiet i same kobiety takiego potrafią traktować jak śmiecia. A to, że komuś się to nie podoba? Róbcie co chcecie, macie wolny wybór. Ale nie oczekujcie, że wszyscy będą to akceptować. Po kilku latach możecie żałować decyzji młodości. Ale ludzie uczą się na błędach. Tylko niektórych błędów czasami nie da się już naprawić. Niestety wobec mężczyzn te same kobiety nie są tak samo wyrozumiałe, a czasem najmniejszy błąd wytkną. Trzeba to wiedzieć.

Wolność oznacza nie tylko, że człowiek ma zarówno możliwość wyboru, jak i niesie jego brzemię; oznacza także, że musi on ponosić konsekwencje swoich czynów, otrzymywać za nie pochwały lub spotykać się z potępieniem. Wolność i odpowiedzialność są nierozerwalne. – Friedrich August von Hayek.

W celu dosadnego zakończenia akurat tego wątku dyskusji zachęcam do obejrzenia poniższego wideo. Myślę, że idealnie ukazuje, że możliwość wyboru niesie się nie tylko z pochwałami, ale również potępieniem. Miejcie tego świadomość.

https://www.youtube.com/watch?v=6HSE0mQYvFw

Problemy kobiet rozwiązłych (czyli tych silnych i niezależnych)

Zarzucono nam też, że porównujemy kobiety do samochodów, czyli humorystycznie odnieśliśmy się do przebiegu. Po prostu mężczyźni tak jak chcą być pierwszym i często jedynym partnerem kobiety, tak samo marzą o tym, aby być pierwszym właścicielem najlepszego, najdroższego i najpiękniejszego samochodu. Tutaj włącza się instynkt zdobywcy, który akurat bardzo dobrze świadczy o cechach mężczyzny i który same kobiety zazwyczaj lubią. Chyba nie ma u nas jeszcze takich problemów jak w Japonii?

prawda boli

Wiele kobiet ostatnio zarzuciło nam, że większość polskich mężczyzn to nieogarnięte ofermy, maminsynkowie, leniuchy bez pasji, poczucia odpowiedzialności czy uczciwości. Takie zarzuty się pojawiły. Tak więc odpowiadamy 🙂

Przypominam, że połowę genów dziedziczy się po ojcu a drugą połowę po matce. Co gorsza, istnieje większe prawdopodobieństwo, że inteligencję odziedziczy się po matce a nie po ojcu. To mogłoby tłumaczyć dlaczego aż 80% mężczyzn ma naturę samców beta. Ale to takie luźne rozważania. Przejdźmy do faktów, bo pewnych wzorców można się nauczyć.

Większość mężczyzn to nieudacznicy (czyli hipergamia kobiet znowu atakuje i chce naszej wyższości)

Początek wojny? Prawda boli najbardziej 3

Mężczyźni są wychowywani głównie przez kobiety. Mężczyźni Ci podobno ofermowaci, nieogarnięci, bez pasji, ciężko pracują, często w delegacjach a wówczas tymi dziećmi ktoś się zajmuje. Jeżeli nie starcza do pierwszego każdego miesiąca i kobieta musi pracować to wówczas tymi dziećmi opiekują się zazwyczaj jakieś przedszkolanki czy nianie. Czyli wychowywane są przez kobiety. Potem są przez kogoś odbierane np. z przedszkoli i spędzają czas w domu z którymś z rodziców, najczęściej matką, babcią, a nawet koleżankami tej kobiety. Albo po prostu matka dziecka wraca do domu i niania kończy swoją pracę. W kolejnych etapach swojego życia mężczyźni mają wzorce wpajane głównie przez kobiety. Dlaczego? Większość nauczycieli w szkołach podstawowych (gimnazja są w fazie likwidacji) to również kobiety. Nie wiem jak to wygląda w szkołach średnich, ale domyślam się, że podobnie. Chyba, że są to szkoły techniczne czy zawodowe. Ale wówczas pewne wzorce i zachowania są już ukształtowane.

Warto zadać pytanie w czym Ci mężczyźni są podobno nieogarnięci? Spójrzmy na realia gospodarcze, w których przyszło nam żyć i zobaczcie jak radzą sobie Polacy mimo, iż jesteśmy traktowani przez zagraniczne firmy jako tania siła robocza i uciskani przez socjalizm. Na zachodzie Europy do dzisiaj zastanawiają się jak Ci Polacy się utrzymują za tak śmieszne pensje. Kombinują, pracują na kilka etatów i jakoś dają sobie radę. A podobno nasi mężczyźni są nieogarnięci. Nie brzmi to śmiesznie?

Maminsynkowie? To już chyba wytłumaczyłem wyżej. Nie wiem jak to jest być maminsynkiem, gdyż byłem wychowywany w pełnej rodzinie, gdzie ojciec miał kluczowe zdanie i naturę samca alfa. Może mi po prostu wpoił odpowiednie wzorce. A może to geny. Tak jak wspominałem. Kobiety mają zbyt duży wpływ na życie mężczyzn i wpajają im nieodpowiednie wzorce. Dlatego mamy tak dużo samców beta, którzy dadzą się niemal pokroić, aby pójść do łóżka nawet z przeciętną wizualnie kobietą, która robi awantury. O związku nie wspominając. Panowie, zacznijcie się szanować 🙂

Wydajny w pracy jak Polak

Czy jesteśmy leniuchami, jak twierdzą atakujące nas? Biorąc pod uwagę, że Polacy są jednym z najbardziej zapracowanych narodów na świecie (i sami stawiamy sobie wysoką wydajność produkcji), brzmi to co najmniej komicznie.

Zaharowani jak Polacy

Mam 38 lat, nigdy nie byłem na 26-dniowym urlopie, ostatni raz miałem urlop dwutygodniowy kilkanaście lat temu. Pracuję ok. 400 godzin w miesiącu, czasem nie wychodzę z pracy przez 48 h. Nie pozwolono mi iść na zwolnienie lekarskie, mam teraz problemy z sercem. Aby kraść podatek, firma ukrywa moje dochody, więc nigdy nie będę mieć emerytury. Nie mogę założyć rodziny, bo nie mam czasu wolnego, jestem zmęczony i nie mam siły żyć. Na starość skończę pod mostem. A firma pośrednik dostaje jeszcze nagrody, za to, że okrada pracowników i państwo. W Państwowej Inspekcji Pracy usłyszałem – to proszę iść do rządu, pani w czasie rozmowy ze mną wcinała batonika, a kiedy mówiłem o licznych patologiach, urzędniczka nie przerywając konsumpcji, odpowiedziała tylko – takie są realia… Po prostu ręce opadają

Czy mężczyźni nie mają pasji? Nie poznałem jeszcze mężczyzny bez pasji. Ale kobiety owszem. Była to pierwsza osoba, która oświadczyła mi oficjalnie, że nie ma żadnej pasji i nie robi zupełnie nic. Czasami niektórzy mówią, że lubią oglądać filmy, słuchać muzyki czy pokopać w piłkę. Czyli mierzą siły na zamiary. To mężczyźni słyną z tego, że chcieliby leżeć i pachnieć? Nie wydaje mi się. Pomijam fakt, że wiele kobiet chce zabijać pasje w mężczyznach, aby poświęcali im jak najwięcej czasu, a potem narzekać, że jesteśmy nudni. Desperaci niestety ulegną presji. Ale takich kobiet po prostu należy unikać. Toksyczne znajomości nigdy nie przynoszą dobrych efektów. Zapamiętajcie to sobie. Dlatego trzeba otwierać ludziom oczy. Po to właśnie jesteśmy 🙂

Czy my mężczyźni jesteśmy bez poczucia odpowiedzialności? Myślę, że wrócimy tutaj do wątku najbardziej zapracowanego narodu na świecie. Dla kogo oni to robią? Dla kogo tylu mężczyzn wyjechało za granicę, pracuje po godzinach czy łapie dodatkowe fuchy? Dla własnych przyjemności czy zarabiania na rodzinę? To nazywa się brak odpowiedzialności? Dla kogo wielu mężczyzn rozwija się, zmienia branżę, podnosi poziom wiedzy finansowej, pnie się po szczeblach, zakłada własne firmy? Myślicie, że robią to tylko z myślą o sobie? Nie myślą tylko o sobie, ale również a nawet przede wszystkim o rodzinie. A to, że nie chcą, aby któraś konkretna kobieta była częścią ich rodziny to już inna para kaloszy. Widocznie mają świadomość, że czas to najcenniejsze aktywo i trzeba odpowiednio z niego korzystać.

Manipulacje kobiet

Brak uczciwości u mężczyzn też feministki nam wypomniały. A kto wymyślił niemal „idealną” metodę na poderwanie mężczyzny, która nazywa się „udawaniem niedostępnej”. Taka „idealna”, często polecana przez inne kobiety manipulacja, ale jeśli zagłębić się w szczegóły to oznacza, że taka znajomość od początku jest już budowana na kłamstwie. Nam się powtarza o byciu sobą, a kobieta udając niedostępną, czy jest sobą? Czy jest uczciwa, czy może manipuluje, by spróbować wymusić więcej męskiego zaangażowania dla siebie? Budowanie związku na kłamstwie? Wolne żarty. Myślicie, że bardziej inteligentni mężczyźni nie zorientują się i nie wiedzą jak postępować z takimi kobietami? Skoro Ty nie byłaś uczciwa od początku to prędzej czy później dostaniesz to samo, może nawet z nawiązką. Boli? To nazywa się karma. Oczywiście jak postępować z takimi Pannami wyjaśnię w przyszłości w oddzielnym artykule.

A co do wątku uczciwości czy to nie jest tak przypadkiem, że same kobiety często uważają, że pozostałe kobiety są fałszywe? Rozmawiam z wieloma kobietami i często nasłuchuję się jak to inne kobiety są takie złe, podłe i fałszywe. Ale narcyzi chyba tak mają? Czy jednak nie? Proszę o wypowiedź Pań w tym temacie 😉

Feministki zarzucają nam bycie konserwami. Biorąc pod uwagę, że to właśnie od kilku lat konserwatywne trendy wracają do łask na świecie a na dodatek nieustanne odchodzi się od „lewoskrętnych” wymysłów to wydaje nam się, że te „konserwy” będą bardziej w cenie niż produkty przetworzone. Ludziom potrzeba wartości i my do tego tęsknimy.

Uległy mężczyzna nie ma seksu

Na koniec jak zawsze musi pojawić się jakaś puenta. Przypominam ponownie, że w Polsce wzrost produktywności i pensje nie są na wysokim poziomie. Być może jak technologia będzie dalej rozwijać się, nastąpi pełna robotyzacja i automatyzacja to będziemy dostawać 10 tysięcy euro miesięcznie za nic nie robienie i spędzać całe dnie na plaży. Ale do tego jeszcze daleko i realia są zupełnie inne. Dlaczego o tym wspominam?

Istnieje niestety ryzyko, że za ileś lat będziemy borykać się z takimi samymi problemami, z którymi obecnie boryka się japońskie społeczeństwo oraz ich gospodarka. Zachęcam do zapoznania się z poniższym artykułem.

Nietypowy problem Japonii. Prawie połowa ludzi do 34 roku życia nie uprawia seksu.

W mojej ocenie jest to zjawisko patologiczne i pokazuje tylko w jaki sposób upada cywilizacja, która swego czasu miała nawet szansę przejąć rolę hegemona od Stanów Zjednoczonych. A jak Państwo oceniacie trendy, które zachodzą na świecie? Czy na pewno warto byśmy byli opluwani z błotem takimi wyrzutami jako mężczyźni? I pamiętajcie, że tych ataków było o wiele więcej. Zacytuję nawet komentarze typu, które dostaliśmy, jak np. „kij wam w oczy” + ocena „1” do tego.

Początek wojny? Prawda boli najbardziej 4

Chyba jednak to my trafiamy w kogoś czuły punkt, a więc prawda boli 😉 Cóż – jesteśmy przygotowani na oblężenie twierdzy!

Autor: TOT z małą konsultacją RedPillerPL.

Jeśli ktoś chce napisać swój własny artykuł na stronie, proszę o kontakt. Zachęcam – wcale nie trzeba być mistrzem w tym fachu. Wystarczy wiedza w naszym zakresie i po prostu własne zdanie, a ja dalej pomogę skleić to w miarę nieźle wyglądającą całość.

 

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

123
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
5 Zestawy komentarzy
118 Zestawy odpowiedzi
1 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szary4all
Gość
szary4all

Mam graniczące z pewnością wrażenie że trochę to wszystko w artykule, a przede wszystkim w komentarzach jest jak rozmowa psów o kolorach. Nie wiem skąd bierzecie definicja alfy, bety i całej reszty, ale mogę wam dać gwarancje że alfy i bety i cała góra greckiego alfabetu obu płci nie udziela się w się w sieci Internet a ich echo jest sporadyczne w postaci dwóch czy trzech na sto jakichkolwiek komentarzy. Tak jak nie znajdziecie alfy czy bety na jakiś dziwnych portalach, w tym społecznościowych czy rozprawiających o ideologiach tudzież bezpodstawnych bzdurach w rodzaju wyssanej z palca radosnej twórczości ludzi nazywających siebie psychologami czy psychiatrami. To nawet nie są Nauki choć wielu tak twierdzy zwłaszcza tych zamoczonych w danej działalności. Gdybym miał ująć poetycko tą tzw wojnę to bliżej jest temu czemuś do góra gimnazjalnej dyskusji zety na botoksach z zetą na sterydach. Te wasz alfy czy bety są w rzeczywistym świecie i całkiem możliwe że się z nimi nie zetknęliście nigdy w życiu, a co najwyżej z ich samozwańczymi erzacami. Pozdrawiam wszystkich.

Piotr
Gość
Piotr

A grupa kobiet może być / trwać z/przy partnerami dla ich zasobów/pozycji społecznej… Dają im seks ale i oszukują co do powodów. Czy je też nazwiemy „dziwkami”?

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Laila, z jednej strony piszesz, że:

A 30- letni prawiczek? No albo bardzo nieśmialy albo bardzo nieatrakcyjny albo religijny… No zadna z opcji nie jest zbyt fajan.

Z drugiej że:

Zamknełam pewien rozdzial i nie zamierzam do niego wracać. Po prostu. Było minelo . Nie ma.

Tak jak dla większości atrakcyjnych kobiet 30-letni prawiczek nie jest atrakcyjny, tak samo dla większości atrakcyjnych mężczyzn nie jest atrakcyjna kobieta z bardzo bogatą przeszłością seksualną. Nie mam pretensji do kobiet, że starają się wybierać najlepszą opcję. Dziwi mnie to, że część kobiet ma pretensje, że mężczyźni robią to samo.

Dawid
Gość
Dawid

Zgadzam się całkowicie. Skoro kobiety w pierwszej połowie życia są „strażniczkami seksu”, dają to czego potrzebujemy i są przy tym egoistycznie selektywne to nie mają prawa mieć pretensji do mężczyzn, którzy poświęcają część życia na wykształcenie się, biznes, dobrą pracę, zdobycie zasobów i stanie się obiektem zainteresowania tych samych kobiet przez które wcześniej zostali odrzuceni, że sami stają się selektywni. Kobieta odrzucona została przecież brutalnie skrzywdzona przez złego mężczyznę, bo przecie „jak on śmiał”, ale już odrzucony mężczyzna musi pogodzić się z odrzuceniem, bo przecież „każdy ma prawo sięgać po najlepsze, szególnie taka księżniczka jak ja”.

laila
Użytkownik
laila

tak trzeba Wam wartosci, zalozyc kobieta pasy cnoty zamknac w kuchni i kazac rodzic 10 dzieci. Tego chce Wasza tradycja. Obrzydlwe.

Dzorek
Gość
Dzorek

Laila, po Twoich wypowiedziach widać dokładnie to co jest opisywane na tym blogu. Kolejna manipulacja…jeśli wypomnisz wielu partner nie jesteś dzentelmenem…to żałosne. Wielu partnerów to wina jedynie rozwiązłości danej kobiety, kropka. To że mężczyźni mają dosyć panienek wskakujących na pierwszym spotkaniu do łóżka, nie znaczy że czegoś im brakuje czy mają problem. Najnormalniej nie mam ochoty sypiać z kobietą która miała w łóżku połowę miasta…a skoro mi sama wskakuje do wyra nawet mnie nie znając…to ogromna jest szansa że mam rację. Powiem więcej, brzydzi mnie to i ciągle słyszane historie że tak było super a jak mu dałam to się nie odezwał to już chyba standard. Obudźcie się drogie kobiety, bo coś się Wam poprzestawiało. Oczywiście żadna się do tego nie przyzna, a już na pewno nie przed sobą. Może zamiast zaprzeczać wszystkiemu, poszukajcie w sobie drogie Panie problemów i uderzcie się w pierś…bo niestety obcując z wieloma kobietami mogę tylko potwierdzić to co znajduje się na tym blogu, co wyraźnie widać w większych miastach. I to jest żałosne, a nie opisywanie tego.
Jakie damy, tacy dzentelmeni 😉

laila
Użytkownik
laila

Moment. Czemu my wskakujemy Wam? A Wy nie mozecie odmowic? Pomyslec? Zawsze my musimy byc odpowiedzialne? Wy sie obudzcie. Decyzja o seksie jest i kobiety i mezczzyny i oboje sa tak samo „winni” Nie mowie tu oczywiscie o gwaltach. Mnie wkurza, że wy mozecie byc rozwiąźli. A my juz nie? Bo co ? Bo taka jest chora tradycja? Nie bedzie wkładac to one zostana tymi dziewicami 😛

Życie jest krótkie
Gość
Życie jest krótkie

Jakbyś czytała autora byś wiedziała że kobieta jest płcią selektywną. Kobieta musiała to zawsze robić by ciąża nie była zagrożona. Ostateczny głos o seksie zawsze ma kobieta, bo i dla kobiet seks jest łatwy, a mężczyzna musi się wykazać i nie ma nic za darmo. Czyli odpowiedzialność jest po stronie kobiet. Nie wiem czemu admin cię nie zbanował bo nie da się ciebie czytać

laila
Użytkownik
laila

Czasy się zmieniły. Mamy antykocepcję, naukę, jesteśmy rewolucji seksulanej. Bo komentarzach widać jakie mamy równouprawnienie. I to,że kobietom jest łatwiej oznacza, że mamy czekać lata na ksiecia z bajki?

a bana mi Misiek wcześniej czy później da. On tak ma :**

Dzorek
Gość
Dzorek

Ale o co Ty plączesz? Autor bloga dokładnie napisał prawdę, chcesz spać z kim popadnie proszę bardzo, NIKT Ci nie broni…rewolucja seksualna jest przecież! Tylko później nie płacz, ze facet nie będzie chciał tworzyć poważnego związku z taką latawicą, taki nasz wybór 🙂 nasza wolność, a Tobie wolno robić co Ci się podoba. W czym Ty masz problem?

laila
Użytkownik
laila

To nie tekst aurora podobno. To Wy nie mówcie, że nie ma dyskrymiancji, że nie traktujecie kobiet przedmiotwo i stereotypowo. I nie narzekajcie na podwójne standardy tam gdzie Wam nie pasują skoro tu już Wam pasują. Albo albo. I uwazam, ze kobieta ktora w mlodosci eksperynetowala i spełnila swoje fanatazje moze byc lepsza matka niz kobieta w ktorej te fanatzje obudza sie kilka lat po slubie. Bo nie tylko mężczyźńi mają do nich prawo. Kobiety też mają potrzeby inne poza urodzeniem dziecka…

facet ktory fantazjuje o 3 acie spelania tą fantazje nazwywacie szczęsciarzem a kobieta spelniajaca fantazje np o gangnbangu jest szmata. Nawet jesli zrobila to kiedys i teraz jej zycie erotyczne sie calkiem unormowalo. Nie widzę w tym logiki.

Dzorek
Gość
Dzorek

Halo, koleżanko, nikt nie twierdzi, ze facet który zalicza co popadnie to fajny facet. Gdzie to wyczytałąs? Takie poglądy panuja najwyżej wsród kobiet które cenia doświadczenie mysla ze „przy mnie on sie zmieni” Tak ifacet to szmaciarz .Zresztą poczytaj o alfa i beta, zrozumiesz czemu jest jak jest.
powiem Ci przykra prawdę, to, ze masz szeroki dostęp do eksperymentów i się do tego przyzwyczajasz, nie sprawi ze nagle po ślubie Ci się ich odechce 🙂 Zwłaszcza jeśli weźmiesz ślub jako 25 letnie dziecko.
W podejscu do seksu trzeba mieć pewien szacunek, którego ciężko nabrać ładując się z kim popadnie do wyrka w imie eksperymentów i nauki. Wybacz.
„facet ktory fantazjuje o 3 acie spelania tą fantazje nazwywacie szczęsciarzem a kobieta spelniajaca fantazje np o gangnbangu jest szmata. Nawet jesli zrobila to kiedys i teraz jej zycie erotyczne sie calkiem unormowalo. Nie widzę w tym logiki.”
Ty naprawdę sądzisz, ze ktoś Ci tu będzie tłumaczył fundamentalne sprawy?
Ale ok…ukradniesz, jesteś złodziejem, zabijesz, jesteś mordercą, sypiasz z wieloma, zwłąszcza na raz, jesteś szmata…zasada konsekwencji….o której tutaj tez autor wyraźnie pisał, znów nie doczytałaś. To nie jest tak że byłas….jest masa kobiet któe tgo nie robią i nie są szmatkami. Wiec wolimy je za żony.

laila
Użytkownik
laila

Otoż mi wystarczył krótki okres na takie sprawy i teraz mnie nikt na seks nie namówi nawet Redpiś 😉 I nie mam cisnienia na to, nawet czuje niechęc do powrotu do takicjh zabaw. Po prostu to był krotki, burzliwy okres i się zakończyl. I nie widze powodow, by patrzec na mnie przez pryzmat przeszłosci. Tak jak inne kobiety Jedyna rzecza, ktora zrozumiem ze bedzie wymagal to badania.
Nie uważam się za szmatę, Każdy sądzi własną miarą..

VanHelsing
Gość
VanHelsing

Wypunktowane twoje sprzeczności każą sądzić że jakby tylko kiwnął palcem to bys się z nim przespała, ale będziesz się utwierdzać w przekonaniu ze nie i najlepiej z nikim. Szkoda czasu. Nie chciałbym mieć matki co miała wielu

laila
Użytkownik
laila

Jasne. Już lecę.
Widać jak dociera do Was co mówię.

Dzorek
Gość
Dzorek

laila….to opowiedz o tym krótkim burzliwym okresie swojemu kolejnemu facetowi, zobaczysz jego reakcję i jak Ci będzie postrzegał 🙂 Ale nie takiemu łóżkowemu…
Się zdziwi jak jesteś porządna 🙂 I na pewno sie ucieszy…
Jesteś tym, co robisz, bezwzglęu czy bezmyślnie czy nie 🙂
Smutne….

laila
Użytkownik
laila

Jak się zwiąże powiem na pewno. Bo te sprawy traktuje poważnie. Jeśli uzna, ze moj chararajter, cos do mnie czuje, wszystko jest nic nie warte przez to że kiedys tam sie lubilam bzykac. No coz… trudno sie mowi.
Oceniać jest fajnie nie?

VanHelsing
Gość
VanHelsing

Tutaj jedna osoba ci pokazała jak ty ciągle obrażasz, atakujesz, oceniasz, przekręcasz. Nikt normalny nie ma takich liczb tylko umie przywiązać się do człowieka i buduje relację opartą na dobrych wartościach. Ty tego nie umiesz bo jesteś walnięta i dlatego wspierasz ten walnięty feminizm. wszystkie twoje brzydkie i zaburzone koleżanki to samo

laila
Użytkownik
laila

Nie szuaklam relacji, tylko wiadomo czego, Z zadnym mnie nic nie lączylo. Nie mialam potrzeby sie wiązac. Jak spotkam kogos odpowiedniego to bedzie calkiem cos innego. A seks to seks.

Dzorek
Gość
Dzorek

Jasne….i na którym spotkaniu wskoczysz mu do lozka jesli Ci siespodoba? Pierwszym czy drugim?
Tylko powiedz mu o wszystkich…wtedy sie chłopak zastanowi co robi, a jeśli już, będzie miał zawsze swiadomosc ze mozesz skoczycw bok bo seks to seks. Wystarczy ze bedziecie mieli gorszy okres w zwiazku i juz pozamiatane. Zresztą sama zobaczysz 😉

laila
Użytkownik
laila

Ja tez mam świadomość, że zawsze moze skoczyć w bok, bo faceci dużo czesciej zdradzają. A ja się brzydzę zdradą. Nidy nikogo nie zdradziłam.Więc pomyśl o czym mówisz.
Może nawet po 10. Ale czy ta dyskusja ma sens? Ja wiem swoje, Ty pewnie jestes przekonany że znasz mnie lepiej niż ja sama i że skoro kiedyś uprawialam przygodny seks to zawsze bede to robila i jak zajde w ciąże to sie bede zastanawiala z kim, albo wrobię w dziecko niewinnego faceta nie? Takie jest Wasze myślenie. I to jest smutne.

Dzorek
Gość
Dzorek

Mezczyzn i kobiet jest mniej więcej tyle samo, jeśli jedna polowa zdradza więcej a druga mniej, to z kim ? Widzisz, jestem od Ciebie ok 10 lat starszy i przerobiłem masę takich jak Ty…jasne że Cię nie znam, jesteś na pewno inna niż wszystkie a tylko robisz to samo co wszystkie…żenada. Mowisz ze brzydzisz sie zdrada…a chłopcy z którymi spalas byli zawsze singlami ?:) Wątpię.
Zrozum, ze uprawiac przygodny seks to patologia…a jesli teraz masz zachowania patologiczne, to ot ak one nie znikna i nie staniesz sie przykladna matką polką. Nie ma takiej opcji. Pomysl nad sobą.

laila
Użytkownik
laila

To „inna niż wszystkie ” napisalam ironicznie jakbyś się nie domyśłil. Redpiś caly czas mowi, ze zawsze to podkreslamy. Ja się jakoś z tym nie spotkalam. Nie wiem czy bede ” matką polką” bo nie lubie tego okreslenia, ale nie uwazam by moja przeszłóść jakoś strasznie musiała rzutować na przyszłość.
Takich jak ja? Możesz zdefiniowować? Chętnie sie dowiem jaka jestem .

laila
Użytkownik
laila

O! Tesknilam za tym. Porownywanie dobrowolnego seksu, rozporzadzania wlasnym cielem a krzywdzenie dziecka? To samo.
Mężczyzna nigdy nie musi byc za nic odpwiedzielny. Ja wiem Misiu.
Ustalenia Markietingowe? Az ciekawa jestem jakie ;P
Wiem, podbijam Ci statystyki.Bo ostatnio marnie.

laila
Użytkownik
laila

Mówilam o statystykach na blogu. Jest spadkowa 😉
Sam chciałeś wojny. Nie wiem po co to teraz wywlokłeś. Myślę, że masz z tego satysfakcję. Na zdrowie.
A moja empatia i troska nie jest fałszywa, Ale zawsze wiesz lepiej, więc przekonywać Cię nie będę.

Ostracyzm za rozwiązłość? Ok.ale dla obu płci.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

I nie widze powodow, by patrzec na mnie przez pryzmat przeszłosci. Tak jak inne kobiety Jedyna rzecza, ktora zrozumiem ze bedzie wymagal to badania.
Nie uważam się za szmatę, Każdy sądzi własną miarą..

Tak już jest, że kobiety z ostrożnością podchodzą do prawiczków, a mężczyźni do kobiet, które miały burzliwą przeszłość seksualną. Z badań naukowych wynika, że kobiety oceniają jako bardziej atrakcyjnego mężczyznę, którego na zdjęciu otaczają kobiety. Natomiast mężczyźni oceniają kobietę jako mniej atrakcyjną w analogicznej sytuacji, tj. kiedy kobietę otaczają mężczyźni. Dlatego kobiety zaniżają, a mężczyźni zawyżają liczbę partnerów seksualnych. Ponadto wydaje mi się, że dla większości mężczyzn przeszłość seksualna partnerki nie jest tak istotna jak dla większości kobiet, co przejawia się tym, że niejeden klient straci głowę dla prostytutki. Ponieważ kobiety bardziej kierują się tym, co myśli o ich partnerze otoczenie, więc często nie dają szans komuś, kto jest oceniany negatywnie, np. prawiczek. Według mnie to najczęściej kobiety atakują inne, które mają burzliwe życie seksualne. A dlaczego? Możemy się domyślać.

laila
Użytkownik
laila

Z Tobą bym się jeszcze najpędzej zgodziła. I masz widze zdrowsze podejście niż autor tego wspaniałego tekstu… Bo przeszłość seskualna nie jest chyba az ta wazna. A 30- letni prawiczek? No albo bardzo nieśmialy albo bardzo nieatrakcyjny albo religijny… No zadna z opcji nie jest zbyt fajan. Zresztą znam kilku facetow ktorzy tak myśleli o dziewicach. Ja swoje straciłam z glupoty, nie przemyślalam, bo się balam, że umrę dziewicą 😀 miałam 21 lat a średnia jest chyba 16-17.
Ja nie zaniżam, bo lubię szczerość. Wbrew temu co można tu o kobietach przeczytać 😉

Kobiety często są najbadziej zagorzałymi strazniczkami patriarchatu…niestety.

Dzorek
Gość
Dzorek

Piratrandkowy nie zgodzę się z Tobą…
Dla faceta ma znaczenie z iloma mezczyznami spala jego kbieta. Nikt nie chce idąc z partnerką za rękę zastanawiać się czy gość któremu mówi cześć ją przeleciał. Taki facet to pośmiewisko reszty mężczyzn. I nie, nie mówimy tu o kobietach które miały wiele ZWIAZKÓW. Zwiazek to zwiazek, jest zaangazowanie nawet trwający 2 miesiące jest cos warty. Mowie o laskach które miały burzliwy okres po dłuzszej relacji, kiedy sypiału się z kim popadnie i obciągały nieznajomemu…a niestety ogromna ilość kobiet taki okres w życiu miała. Chciały sie dowartościować.Jeszcze gorsze sa te młodociane siksy idace za modą, zeby sie puszczac na lewo i prawo, bo sa wolne i wyzwolone i takie faaaajneee… Ich sprawa…tez z takimi czasem miałem do czynienia, tylko najzabawniejsze jest to, ze po ostrej nocy zawsze zaczynały chcieć czegoś więcej…a facet czul po jakims czasie obrzydzenie zadajac sie z kims takim…
Jeśli panna musi tyłkiem poprawiać sobie samopoczucie, to nie jest materiał na partnerkę, co najwyżej na jedną noc 🙂

laila
Użytkownik
laila

Może Ty masz jakieś kompleksy? Widzę w takim razie ze jestem „inna niż wszystjkie” bo nidgy nie chcialam niczego wiecej. I z większością tych facetow nie chcialam miec do czynienia „po” No może żeby mnie do do domu odwiózł
. I myśle, ze nie ja jedna. To była forma zabawy, w zabezpieczeniu. Nie pamiętam twarzy, imion ( jesli je znałam kiedykolwiek ;P ) . Nie oburzajcie sie, bo wiele facetow tez tak mialo.. Gdyby mialo tak krotki okres jak ja to by było dobrze 😉 Ale, że jestem kobieta to już zbodnia i jestem szamtą. Mimo, że nie robie tego juz baaardzo dkugo i nie zamierza nigdy wrócić.

Dzorek
Gość
Dzorek

Pewnie że mam kompleksy, każdy je ma. Nigdy nie spałem z kobietą która nie chciałaby więcej…choć szukałem raz takiej która po się zwinie, to byłoby wygodne,no nie znalazłem. i każdą lubiłem i poznałem na tyle na ile dała się poznać…inaczej do niczego by nie doszło. Ale teraz myślę, że taka panna jak Ty musiałaby mieć problemy… trochę mi szkoda tego młodego pokolenia. W moim świecie kobiety sypiają z fajnymi facetami którzy im odpowiadają a nie z byle kim.
To trochę przerażające co piszesz….zupełna nijakość, mierność.
Jak już pisałem, jesteś tym co robisz,a czasem wystarczy tylko raz… ale jeśli wolisz wmawiać sobie że było minęło, Twoja sprawa. Typowo kobiecy system obronny który ma sprawić że poczujesz sie dobrze.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Dzorek, według mnie ma znaczenie dla tych, którzy potrafią odmówić chętnej na seks kobiecie, czyli po prostu dla samców alfa. Większość mężczyzn przymyka oko na przeszłość seksualną, co przejawia się chociażby tym, że jednak wiążą się z nie-dziewicami, mimo że deklarują chęć znalezienia dziewicy. Ponadto prostytutki nie narzekają na powodzenie ze strony mężczyzn, dla których ten fakt nie ma znaczenia. Natomiast kobiety wręcz gardzą prawiczkami, chociażby taka postawa wynikała np. z przyczyn religijnych. Niemniej jakieś ruchy religijne mogą przeczyć tej tezie, ale nie znam dokładnie tematu. Kiedyś oglądałem jakiś reportaż o „nawróconej” polskiej modelce, które „nagle” poczuła chęć do trzymania się zasad czystości i dołączyła do jakiegoś ruchu religijnego, czy go założyła. Oczywiście po wcześniejszym ich złamaniu.

Dzorek
Gość
Dzorek

Piratrandkowy nie widziałem samca alfa który by odmawiał kobiecie…robią to raczej samce beta, którzy widzą w nich cos więcej albo najzwyczajniej sie boją…. Samiec alfa przeleci bez myślenia…i o zgrozo to sie kobietom podoba. Po jednej nocy możesz zyskać więcej kobiecych emocji niż przez miesiąc poznawania i randkowania…jak ją jeszcze później odtrącisz, to zapamięta Cie do końca życia.
Co do prostytutek, to branżę opanowały studentki dorabiające na boku, dzisiaj mało kto już korzysta z usług pań w burdelach. Taka smutna prawda. A studentka, zawsze sobie wytłumaczy, że przecież potrzebuje kasy i nie jest dziwką….co to to nie, nie ona 🙂

laila
Użytkownik
laila

Potrzebowała kasy, była w ciężkiej sytuacji/. I wedlug Waszej logiki powinna za to pokutować całe życie?

Dzorek
Gość
Dzorek

Mogła isć do pracy a nie k..rwić… oj coś czuję Laila, ze miałaś podobne przygody 🙂

laila
Użytkownik
laila

Nawet jeśli to co? Teraz to nazywanie szmatą  dojdzie dziwka? Uroczo.

Dzorek
Gość
Dzorek

Jesli kobieta uprawia seks za pieniądze jest dziwką. ja wiem, że jako dzentelmen powinienem mowić ze gówno pachnie fiołkami, ale nie…nie pachnie, a to że kobiety to boli, cóż…mogły myśleć nad tym co robią. Ale to oczywiscie wina mezczyzn ze nazywaja rzeczy po imieniu…anie kobiet które te rzeczy robią….i znowu REDPIL miał racje 🙂

laila
Użytkownik
laila

Gdyby nie popyt, nie byłoby podaży. I ci co chodzą i placa 200 zl i myslą, że wszystko mogą są spoko. Nimi nikt nie pogardza, zawsze kobietom. Choć to on musi płacić za seks, bo żadna nie chce z nim za darmo tego robić, a z kobiecie chcą za to płacić. Zero patriarchatu.

Dzorek
Gość
Dzorek

Facet płacący za seks jest żałosny, zawsze tak było. Ale jak miałoby to wybielić bycie dziwką?
To najniższe dno jakie może osiągnąć kobieta. Widzę, że nasza mała wojująca księżniczka ma za sobą wstydliwą przeszłość…ciekawe co na to redpil…no i Twoi przyszli faceci. Żal mi ich, bo pewnie nigdy się nie dowiedzą.

laila
Użytkownik
laila

Skąd Ty możesz wiedzieć co jest najgorszym dnem dla kobiety?
I wyobraz sobie nie żyć z kimś z świadomoscia, ze jakby sie dowiedzial prawdy moglny mnie zostawić. Albo mnie akceptuje z moja przeszłością lub nie. Trudno sie mowi.

Dzorek
Gość
Dzorek

Wiem co jest najgorszym dnem dla mnie, właśnie bycie dziwką. jedyna okoliczność łagodząca to dziecko…jesli kobieta nie ma szans wykarmić i nie może isć do pracy zeb zdobyć pieniądze to ją usprawiedliwia. Ale jeśli daje d.py żeby moc sobie cos kupić zbędnego, to najgorsze ścierwo jakie można spotkać. Ty myślisz, ze któryś facet będzie chciał z Tobą być kiedy dowie się ze jesteś dziwką? naprawdę masz coś z głową.

laila
Użytkownik
laila

Ciekawe gdzie wtedy jest tatus jak kobieta musi uprawiać seks za pieniadze by utrzymać dziecko do ktoórego nawet w życiu płodowym mu sie należa prawa? No pytam sie , gdzie on jest?!

Chcecie, żeby kobity spelniały swoje obowiąki, to Wy spełniajcie swoje.

Twoja opinia, ja nie zamierzam sie nia przejmować. Ale polecam odróżniać czas przeszły od teraźniejszego 😉

Dzorek
Gość
Dzorek

Chodziło mi raczej o ekstremalne sytuacje np wojny…normalnie nie ma takich ekstremów tłumaczących prostytucję. Spełniamy swoje obowiazki, poczytaj o prawie alimentacyjnym, jak panowie musza płacić nawet jesli dziecko nie jest ich…a puszczalskiej kobiecie co zrobisz?
Jasne że się nie przejmuj, prostytucja to normalka 😉
I tak jak pisałem, niektóre rzeczy wystarczy zrobić raz….i stajesz się kimś do końca życia.

laila
Użytkownik
laila

Dobrze, ze tylko w Twoich oczach. Kolega, ktory o wszystkim wie i pisałam mu o tej cudownej konwersacji powiedział, żebym sie nie przejmowala, bo ważna jaka jestem teraz. Wiec jednak mozma byc normalnym facetem.
Poczytaj sobie o dluzniakch alimentyacyjnych w Polsce. To po pierwsze.
A po drugie czym jest płacenie 1000 mieseicznie przy podporzadkowaniu calego swojego zycia dziecku , poswieceniu, opiece 24/h ?

Dzorek
Gość
Dzorek

Laila…sprawdź czy kolega chce związku czy mając na uwadze To co robiłaś chce tylko jednego…
A moze jest miły bo Cie lubi…co nieznaczy że taki miły będzie facet który będzie szukał partnerki. Sama się przekonasz. Pewnie całkiem niedługo, o ile będziesz szczera.
NIe twierdzę ze faceci są swieci, nie sa, bywają tchórzami. To dla równowagi poczytaj sobie o wrabianiu faceta w dziecko żeby go zatrzymać 🙂
I…jest mi Ciebie naprawdę żal.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Dzorek, z reguły samiec alfa ma wybór. Statystyki mówią, że z 10 kobiet 8 będzie chciało odbyć z nim stosunek seksualny, więc skoro ma wybór, to logicznie rzecz ujmując samiec alfa będzie musiał odmawiać 7 z tych 8, wybierając tę, która będzie w danym momencie dla niego najbardziej atrakcyjna. Co do odtrącenia, to często najgorsze w skutkach są te, kiedy kobieta nie doprowadza do kontaktu seksualnego mężczyzny, który jej się podoba.

Dzorek
Gość
Dzorek

Piratrandkowy trochę nie przemawiają do mnie te statystyki…bo to trochę inaczej działa. Samiec alfa urabia tyle panien ile się da, utrzymuje z nimi kontakt, żadna nie wie o innych, każda ma się czuc wyjątkową, przychodzą same…. Urabia aż zaliczy, a jak zaliczy to albo bierze następną, albo jedną zwodzi i zalicza przez pewien okres… a co do tych 8 z 10 o których mówisz…to zaliczy 2 a od 6 weźmie numer….i zaliczy w innym terminie.

laila
Użytkownik
laila

Obrzydliwe… Gnoje wykorzystujące kobiety to dla Was wzory do naśladowania?

Dzorek
Gość
Dzorek

W któym miejscu napisałem ze to wzór do nasladowania? Znow widzisz rzeczy któych nie ma?

Dzorek
Gość
Dzorek

Jasne, wybaczcie, trochę mnie poniosło. To straszne co siez tym młodym pokoleniem dzieje.

laila
Użytkownik
laila

Redpiś Ty obrońco mojego dobrego imienia xD takie przebłyski rycerskości zauważam :*

laila
Użytkownik
laila

Zawstydziłam, że ktoś móglby pomyśleć że chcesz byc dla mnie miły? Ojej.
Nie mam? Ja tu kogis wyzywalam? Ach chyba już pamięc nie ta 😉

Jak Ty nic nie rozumiesz… Tak, tamten mial seks i tyle, I zakladajac ze seks jedyna wartoscia to masz rację. Ale jesli licza się wiezi, milosc, porozumienie i to co w zwiazku najwazniesze to bedzie to tylko w drugim przypadku. I mnie sie wydaje, ze to jest jednak ważniejsze.

Dzorek
Gość
Dzorek

RedPillerPL nie wiem czy zauważyłeś w te calej konwersacji…ale koleżanka przyznała się do epizody z prostytucją….więc podoże jej rozwiązłości chyba jest nieco inne. Przynajmniej ja tak to widze.
Czasem dobrze wiedzieć z kim się wojuje….

laila
Użytkownik
laila

„ktoś rozwiązły” masz wielki talent do szufladkowania. Ja robie wszystko żeby sie nie przywiazac, bo wiem jak to się konczy. I raczej mam problem w odwrotną stronę.
Też kończę jestem dobę bez snu, więc pewnie bylam standardowo za szczera i będę potem żałować. Bo czy cokolwiek i tak zrozumiecie czy chociaż spróbujecie? – To pytanie zostawię otwarte.

Dzorek
Gość
Dzorek

Gdybyś nie zrobiła co zrobiłas, nikt by Cię nie szufladkował, wiec przestań mieć pretensje do wszystkich dookoła tylko zacznij mieć do siebie. ja rozumiem że życie nie jest czarno białe i ma wiele odcieni szarosci, każdy popełnia błędy, sam ich popełniłem wiele i ponoszę konsekwencje…
Szukasz tutaj zrozumienia a tak naprawdę mam wrażenie, ze nie przyznałaś się przed sobą do popełnienia błedów…tylko oczekujesz od innych rozgrzeszenia. Stad ta irytacja przy szufladkowaniu. Tak się nie da.
I zwróc sie do kogoś kto może CI pomoc,bo naprawdę masz spore problemy których sama nie udźwigniesz.
Jeszcze nie jest za późno. Wszystkiego dobrego.

Dzorek
Gość
Dzorek

Jak Ty nic nie rozumiesz….laila seks to intymna sprawa, a jesli dajesz tyłka kazdemu i chcesz intymnosc budowac na porozumieniu, to chyba uderzyłaś się w głowę.

laila
Użytkownik
laila

Zamknełam pewien rozdzial i nie zamierzam do niego wracać. Po prostu. Było minelo . Nie ma.

Dzorek
Gość
Dzorek

Było i wróci…uwierz mi. To nie znikniesamo, albo się uporasz, albo będziesz się meczyła.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Dzorek, przede wszystkim należałoby wyjść od definicji samca alfa. Dla mnie samiec alfa to po prostu mężczyzna, który ma powodzenie u kobiet, a to czy wykorzystuje to w taki czy inny sposób jest rzeczą drugorzędną. Według mnie można być samcem alfa posiadając jedną partnerkę seksualną. Tutaj chodzi o cechy pożądane przez kobiety i potencjał.

laila
Użytkownik
laila

i to zależy czy jest skurwysynem czy rzeczywiście pożądanym facetem. Bo wbrew temu co sądzicie to nie jest to samo.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

laila, tylko że często bywa uznany za tego pierwszego, jeśli jest przez daną kobietę pożądany i jednocześnie została przez niego odrzucona. Z mojego doświadczenia i obserwacji wynika, że najbardziej mszczą się nie te, które odbyły stosunek seksualny z samcem alfą i delikwent znikł z ich życia po jednej upojnej nocy, ale te, które zostały odrzucone. Ale to już temat na osobną dyskusję.

laila
Użytkownik
laila

Dla mnie to jest proste. Jeśli zalezalo mi na seksie to był sesk. Nigdy nie z mojej inicjatywy, wiec o odrzuceniu nie bylo mowy, a jak będe chciala faceta do zwiazku to seks dopiero wtedy jak zobacze że mu zależy.

Ja rodzielam te kwestie czego kolega Dzorek chyba nie umie zrozumieć.

Dzorek
Gość
Dzorek

Piratrandkowy masz po czesci rację, ale…no właśnie. Znam gości którzy dla jednej kobiety będą alfa bo je wykorzystali i odtrącili, a dla drugiej będą gamma bo się zakochali i zmiękli.
Niemniej myślę że masz rację, tylko jesli męzczyzna jest alfa i moze mieć większość kobiet, to będzie ograniczał do jednej? Taka samcza natura że idziemy na ilosć jeśli mamy okazję.

laila
Użytkownik
laila

No wlasnie poliagmia, oszukiwanie jest spoko. Ale seks gdzie sie nikogo nie oszukuje to juz zło…Takich ludzi przyciaga Redpill…

Dzorek
Gość
Dzorek

laila, uważam, ze mezczyzni oszukujący kobiety to miernoty, coś Ty się uparła? Druga strona, ze kobiety lecą do tych mężczyzn jak ćmy do ognia, nie wazne czy samotne czy w zwiazkach, mężatki….zblizaja sie do takiego alfy i badaja grunt czy mogą miec lepszego faceta niż mają…a jak się im spodoba to kuszą tyłkiem….oczywiście cały czas będąc w związku 🙂 A jesli jeszcze taki facet poswieci im troche uwagi jesli maz ja zaniedbał….Nie pytaj skąd wiem….

laila
Użytkownik
laila

Niemniej myślę że masz rację, tylko jesli męzczyzna jest alfa i moze mieć większość kobiet, to będzie ograniczał do jednej?

Samiec alfa urabia tyle panien ile się da, utrzymuje z nimi kontakt, żadna nie wie o innych,

czyli uważasz tego „alfę” za kogoś godnego pogardy, a nie za ideal do którefo chcesz dążyc?

Dzorek
Gość
Dzorek

Nie bystrzaczku,uważam, ze jesli męzczyzna jest alfa i moze mieć większość kobiet. Tyle.
Czy fajnie miec cechy porzadane u kobiet…tak, czy fajnie jest krzywdzc kobiety? Nie.

Dzorek
Gość
Dzorek

Leila, ile Ty masz lat? 15? oczywiste że mężczyzna poznając kobietę kieruje się też popędem…gdyby nie odpowiadała mu fizycznie to by się nią nie interesował… I to słowo klucz, interesuje się KOBIETĄ, całością, a panie dzisiaj chcą zainteresować mężczyzn tylko swoim tyłkiem i tylko nim, bo to łatwe, nie trzeba mieć osobowosci. Co zabawniejsze, są zdziwione ze to nie działa i za cholerę nie chcą uczyć się na błędach. Toporne jak kowadło. W dodatku bezczelnie potrafią przypisywać ten stan rzeczy płci męskiej…
Mężczyźni nie lubią rozwiązłych kobiet, taka nasza natura, taka jak kobieca nastawiona na kasę…yyy przepraszam, na zaradność, nie lubicie biednych mężczyzn, a to że będziesz płakała „wy możecie a my nie” nic tu nie zmieni. Są zupełnie inne role społeczne, obudź się, pomyśl trochę, błagam, bo zaczynam się martwić o dzisiejsze kobiety. Gdzie ten Wasz intelekt, który tak kochamy? Swoją osobą idealnie udowadniasz, że autor bloga ma rację i stanowczo zbyt łagodnie odnosi się do kobiet.

laila
Użytkownik
laila

mam 23 lata i nie mam problemów ze swoim intelektem 🙂 Kochacie intelekt , a Redpiś twierdzi co innego. Wy pogardzacie kobetami ktore patrza ną kasę i prowadzicie walke ze ślubami. A my nie twierdzimy, że facet bez kasy jest bez wartości, Nie, że jest jak samochod a my lubimy te wypasione. A juz napewno ze tak, ze jak facet kiedys był biedny to teraz mimo ze juz nie jest to bede go oceniac przez pryzmat przeszlosci. Bo to jest słabe. A tu albo dziewica albo jesteś „towarem’ drugiej katergorii. Blee

Dzorek
Gość
Dzorek

23…to wiele wyjaśnia. Szkoda.
Skoro uważasz, ze nie masz problemów z intelektem, to czemu nie potrafisz zrozumieć prostego przekazu bloga i ciągle tu pyszczysz jak smarkula? Gdzie ten Twój intelekt?
Tak, kochamy intelekt, dlatego marne szanse niektórych kobiet, co najwyżej na przygodę 😉
A tak poważnie, gdyby mężczyźni chcieli tylko dziewic, to już byśmy wyigineli. Dziewica to przegięcie, ale fajnie jeśli kobieta poza tyłkiem ma coś do zaoferowania.
Znasz pojęcie słowa metafora? To własnie tyczy się porównania przebiegu kobiety z przebiegiem samochodu.. bez nadinterpretacji się nie obejdzie, a sam przykład fajny jeśli się ma dystans.
Za młoda jesteś by twierdzić ze facet bez kasy nie ma wartości, za kilka lat to zrozumiesz 😉
I jeszcze jedno…nikt tu nie prowadzi walki, stwierdzenie że kobiety patrzą n zaradność to nie walka. Autor wielokrotnie powtarzał, ze tego nie ocenia, że tak już jest….nie doczytałaś?
I na koniec, nie mając doświadczenia w poważnych relacjach, a w Twoim wieku raczej się go nie ma, nie powinnaś zabierać głosu w sprawach o których nie masz pojęcia…

laila
Użytkownik
laila

Czytałam tu kiedyś, że młodość kobiety się kończy po 27 roku życia. Więc według tych standardów jestem już prawie dojrzała, więc nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami, że jestem na coś za młoda. Przekaz bloga, aż nazbyt rozumiem. Zabrać prawa kobietom, dać mężczyznom ich jeszcze więcej, patriarchat jest dobry femiznim to gówno, kobiety sa od sesku rodzenia i są jak zwierzęta, które trzeba tresować. Kobieta jest dobra tylko jeśli akcpetuje wyższość mężczyzny. Jej głowną wartoscią jest seks i macierzynśtwo. I im kobieta inteligentniejsza tym mniej kobieca. No i od kobiety trzeba wymagać, a kobieta np ślubu już wymagać nie może. Mniej więcej o tym jest.
Przykład z samochodem? Obrzydliwe uprzedmiotwienie, sprowadzenie wartosci czlowieka do tego ile razy uprawial seks. Bardzo zabawne, Boki zrywać.

On nie mówi, że patarzą na zaradnosć i ok. On mowi ze trzeba nami kierować, że jesteśmy jak zwierzeta. dzieci i ze facet ma zawsze decydować, a kobiecość zawsze będzie gorsza od męskości.
Myślicie czemu to ma taka mala popularność? Bo ludzie jednak nie lubią mizogini.

Dzorek
Gość
Dzorek

„Prawie dojrzała” i dlatego mam nie wyjeżdzać? Dobre 🙂 Jesteś dzieckiem, co niestety wywnioskować można z dziecinnej logiki.
Widac, ze nic nie rozumiesz, zupełnie jakbyś nie czytała bloga tylko wpadła się posprzeczać na forum. Ja czytałem treśc i jakoś zapamiętałem ją inaczej. No ale kobieca wybiórczość plus emocje…
Zupełnie przeinaczasz zapisaną treść…moze kwestia „yntelektu”, kto wie.
Przeczytaj jeszcze raz, to może porozmawiamy. nie chce mi się wklejać cytatów….i wytaczać argumentów, skoro wszystko przekrecasz.

laila
Użytkownik
laila

Oczywiście, mam trzy latka według szanownego autora. Wy za to jesteście bardzo dojrzali emocjonalnie.
A Ty ile masz lat?
Czytam niestety wszystkie te wypociny

No ale kobieca wybiórczość plus emocje

O tym mówie. Umiecie patrzec przez inny pryzmat niz płci? to co napisalam to były cytaty albo prawie cytaty. Jak Ci zalezy moge dokladnych poszukac 😉

Albo życzenie +, obrazek na dzien kobiet. Super bylo nie?

Życie jest krótkie
Gość
Życie jest krótkie

Ludzie częściej oglądają patostreamy i inne gówno, niż wartościową treść z dłuższymi tekstami. Z tego co też wiem sama się przyczyniasz zgłoszeniami do obcinania zasięgów. Wokół konkurencji i bez pieniędzy ciężko się przebić. Takich stron jest tysiące, a wielu nawet o niej nie słyszało. Jeśli jednak tu wracasz i zgłaszasz to masz duże obawy że strona się wypromuje, bo ma potencjał. Jakbyś nie uznawała za zagrożenie to byś tu nie robiła problemów.

27 lat… mentalnie 13 masz dziecko i niczego nie rozumujesz. Przekręcasz słowa, wyrywasz z kontekstu. Manipulatorka 🙂 nadajesz się do polityki na zawodowego kłamcę.

” A my nie twierdzimy, że facet bez kasy jest bez wartości”

Uważacie. Mało która się z takim zwiąże na bezrobociu. Ile jest idiotek co to o prawdziwym zaradnym mężczyźnie pieprzą, a innych uważają za nic. Wymagania.

„Jej głowną wartoscią jest ”

Nie tej co ma przebieg. Powinna oferować więcej. Tego brakuje. Kobiety powinny zacząć wymagać od siebie by nie być mentalnymi 13 latkami

” I uwazam, ze kobieta ktora w mlodosci eksperynetowala i spełnila swoje fanatazje moze byc lepsza matka ”

Nie ma to jak łączyć seks i rozwiązłość z byciem lepszą matką. Co za beret!!! Nic nas nie obchodzi to że cię pół polski zaliczyło. Skończ. Nie jesteśmy zainteresowani. Brzydze się takimi

laila
Użytkownik
laila

Nie umiesz czytac ze zrozumeiniem. Faktycznie nie będziemy rozmawiać. Tak. Przyczyniam się.I dlatego chcecie tej wojny? Dobra. Chcecie to dostaniecie.

Życie jest krótkie
Gość
Życie jest krótkie

Czy ty nie miałaś jakiegoś urazu głowy, że tak pieprzysz?

Dzorek
Gość
Dzorek

Nabzdyczona 23 latka….nawet nie przeczytała bloga a rzuca się do innych o brak umiejętnosci czytania ze zrozumieniem, bezczelność.

laila
Użytkownik
laila

Bezczelna, przekręcająca. manipulująca, stalkująca, narcystyczna, rozwiązla i w ogóle chodzce zlooo

Dzorek
Gość
Dzorek

Dziewczyno, po tym co piszesz, można wywnioskować jedynie brak jednej klepki. Co z Tobą? Serio czytałaś treść bloga? Dziwne, że pamiętam ją inaczej…jak kolega zresztą i sam autor, ale to Ty masz oczywiście rację…pomyśl czasami.

laila
Użytkownik
laila

caly czas myśle 🙂 Sam autor to wiem, mialam przyjemnosc rozmawiac aż za dlugo. Ale jak chcial mi pomoc w naprawie szafy to był slodki. Ale generalnie kobiety to zło tego świata wg Redpilka. No chyba ze dobre. wytreswane. Wtedy sa sie życ xD

Dzorek
Gość
Dzorek

„caly czas myśle „- no to jakoś nie widać. Widać natomiast że nie rozumiesz co tu się dzieje. Albo szukasz atencji za wszelką cenę…. 🙂 Nikt nie zmusi Cie do zrozumienia na siłę, czasem trzeba dorosnąć 🙂

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Myślicie czemu to ma taka mala popularność? Bo ludzie jednak nie lubią mizogini.Myślicie czemu to ma taka mala popularność? Bo ludzie jednak nie lubią mizogini.

Wydaje mi się, że popularność Red Pill jest co najmniej porównywalna z feminizmem, mimo że to stosunkowo nowy ruch społeczny. Ludzie jednak nie lubią mizoandrii i dlatego feministki mają stale małą popularność i na dodatek ją tracą na rzecz takich ruchów jak Red Pill czy MGTOW. Tak już jest, nikt nie ma monopolu na prawdę i Kościół katolicki też z niechęcią odnosił się i odnosi do nowych ruchów.

laila
Użytkownik
laila

Słucham? Porównaj sobie chcoćby na miediach społecznościowych liczbę likow czarnego protestu czy dziewuch a Redpilla 😉 Ruchy feministyczne rosną w silę. Nie jestem za żadną skrajnościa, jest wiele przesady w niektórych formach feminizmu. Ale tez walczy o wiele ważnych rzeczy. A redpill? Chce walczcyć o prawa mężczyzn,ale kosztem kobiet i dlatego to nie przejdzie.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Każdy ruch walczy o prawa kosztem praw innych ruchów. Grunt to zdrowy rozsądek. Feministki nie walczą o prawa kosztem praw mężczyzn? Nie ma co daleko szukać, czarny protest, który popiera liberalizację prawa aborcyjnego walczy o prawa części kobiet kosztem praw mężczyzn, którzy biorą odpowiedzialność za to, że spłodzili dziecko, ale na skutek dowolnej decyzji kobiety tracą część praw ojca. Zyskują prawa ci mężczyźni, którzy nie chcą brać odpowiedzialności za dziecko kosztem kobiet, które będą decydować się w w takiej sytuacji na aborcję i jej skutki. Czy to jest ważna rzecz? Oczywiście, ale nie tylko z punktu widzenia liberalizacji aborcji.

laila
Użytkownik
laila

Dla mężczyzny nic się nie zmienia. Jesli bedzie dziecko a nie beda z jego matka to będą płacić alimenty jesli nie bedzie dziecka to nie. Jakie prawo miałby miec i z jakiej racji do macicy kobiety? Do tego czy ona bedzie rodzic czy nie?

On dostał orgazmu i do urodzenia on nie robi nic . A skoro nie robi to nie ma żadncyh PRAWNYCH praw do brzucha kobiety, Jak sa w zwiazku to wiadom, ze decyzja raczej bedzie wspólna. Ale prawnie decyduje kobieta.
Ty byś chciał decydowac za nią czy bedzie rodzial w bólach czy nie? Z jakiej racji?

Dzorek
Gość
Dzorek

laila padłęm 🙂 TO niech kobieta sama sobie zrobi dzieciaka jesli chce miec 100 % praw, no dalej, jakieś niepokalane poczęcie 🙂 Dziecko to sprawka OBOJGA rodziców. Co zabawne, dziecko to osobny twór a który ma decydować matka? Z jakiej paki? To osobny człowiek, stworzony przez dwoje ludzi.

laila
Użytkownik
laila

Nie wiem czy mam sile na te dyskuje? Kobieta jest w ciazy? Kobieta musi sie poswieceac> Z wielu rzecy rezygnowac? Rodzi w niewyobrazalnych bólach? ból pologowy? Karmic? Wiec kobieta decyduje. Takie proste.
A co on zrobil? Dostal orgazm. Nikt go z reszat nie zmusil. A cierpi wszystko jest na glowie kobiety.

Dzorek
Gość
Dzorek

No tak, rezygnuje….na rok z pracy i siedzi w domu 🙂 Niech decyduje, jasne, ale w niepokalanym poczęciu…takie proste.
Facet strzelił a kobiety zmusza się do zachodzenia w ciążę…one jej nie chca, ale ich faceci je zmuszaja, biedne kobietki, fakt, skoro tak, to dajmy im pełne prawo decydowania o wszystkim ! 🙂 Jakie to dziecinne i jednostronne podejście.

laila
Użytkownik
laila

O swoim ciele napewno. Ty za nią nie urodzisz.

Dzorek
Gość
Dzorek

Jak już mówiłem, jak sama sobie zrobi sama niech decyduje inaczej wara, choć i to jest kontrowersyjne, dziecko to nie rzecz a kobiety chyba tego nie rozumieją. Kuriozum.

laila
Użytkownik
laila

Jedynym przypadkiem gdy jedno czlowiwka mozna zmusic do cierpienia za drugiego jest ciężarna kobieta, Strasznie fair nie? To, ze boli, ze ryzykuje zdrowie ? Nikogo to nie obchodzi bo jej obowiazkiem jest rodzic. A facet który nie robi nic, z niczego nie rezygnuje, nie poświęca ma miec takie same prawa, Logika mizoginów.

Dzorek
Gość
Dzorek

Teraz rozumiem czemu tak nie lubi się feministek…one najzwyczajniej mają coś z głową.
Dziewczynko…masz duży problem.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Idąc tym tokiem rozumowania, to kiedy kobieta zajdzie w ciążę, mimo że mężczyzna nie chciał dzieci, to nic się dla kobiety nie zmieni, o ile mężczyzna będzie mógł się uwolnić od odpowiedzialności i nie płacić alimentów. Ty byś chciała decydować za niego, czy będzie płacił na dziecko, którego nie będzie mógł de facto wychowywać? Patrzenie tylko z jednego punktu widzenia (feminizmu) jest jak widać wadliwe i nie powinno dziwić to, że rosną w siłę takie ruchy jak Red Pill. Według mnie dla mężczyzny kiedy pojawia się potomek, to zmienia się wiele, żeby nie powiedzieć, że wszystko. I tutaj nawet nie chodzi o finanse.

Lekarz
Gość
Lekarz

Jeżeli można się wtrącić, to najpierw należy zrozumieć ideę feminizmu i jego agresywnej postawy w dzisiejszych warunkach. Feministki nie walczą o żadne „prawa kobiet”, sens ukryty jest znacznie głębiej – zniszczenie cywilizacji łacińskiej jako priorytet oraz sama ideologia; to coś jak związki zawodowe.

laila
Użytkownik
laila

Jakie według Ciebie plusy dla kobiet ma „cywilizacja łacińska” ? To co napisał kolega TOT? Rodzić, słuchać męża, sprzątać? Nie mówię, że to złe. Jeśli ktoś tak wybrał. Ale po co te nakazy, zakazy? Feminizm w zdroworozsądkowej formie nie chce niszczyć. Chce budować. Nie jest przeciwko mężczyznom. Przeciw kościołowi owszem. Kościół katolicki nienawidzi kobiet. Wystarczy poczytać co mówili na ich temat różni „święci”. Co jest złego w decydowano o swoim ciele? Co jest złego w walce z agresją i dyskryminacją? Co jest złego w edukacji seksualnej? W równych płacach? Co jest złego w tym, żeby za gwałty karać sprawców, a nie ofiary?
Cywilizacja łacińsko – patriarchalna nie jest dobra, Nie w obecnym kształcie. Jest kilka rzeczy, które należy zmienić. I ten tekst o tym jest. O strasznym, krzywdzącym myśleniu niektórych ludzi. To jest właśnie fan cywilizacji łacińskiej. A dla mnie w tym myśleniu nie ma wiele dobrego. Jak to, że kobieta jest jak samochód i nie powinna mieć zbyt wielu WŁAŚCICIELI ( serio? ) czy że kobiety nie mają pasji.

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Laila, ogromnym plusem „cywilizacji łacińskiej” dla kobiet jest to, że zapewnia ona dorastającym dziewczynkom, a później dorosłym kobietom stałą atencję, podczas gdy chłopcy i później mężczyźni, są stale degradowani i sprowadzeni do roli kozła ofiarnego w społeczeństwie.

Czy ogromnym plusem „cywilizacji łacińskiej” nie jest obecny rozwój technologiczny czy medyczny? Nawet rycerski etos, który jest nadal obecny, a który stawia kobiety na piedestale to również przejaw tej cywilizacji. Feministki z jednej strony oczekują przestrzegania tego etosu rycerskiego, a z drugiej żądają usunięcia wszelkich elementów, z których ten etos wynika…

Piotr
Gość
Piotr

Dlaczego tzw. monogamiczna baza cywilizacji jest korzystna dla kobiet i dzieci i generuje postęp gospodarczy:

„Aby dostarczyć mężczyznom „beta” bodziec, który sprawi że będą bardziej wydajni i mogli ekonomicznie produkować więcej niż to co jest im do życia potrzebne, a jednocześnie kontrolując hipergamię kobiet, przez którą dzieci tracą kontakt z ich biologicznym ojcem, wszystkie wielkie religie stworzyły instytucję, która wymusza konstruktywne postępowanie obydwóch płci i karze za naturalne tendencje każdej z nich. Ta instytucja jest znana jako „małżeństwo”. Społeczeństwa, które narzuciły monogamiczne małżeństwa miały pewność, że wszyscy beta mężczyźni posiadali żony, więc odblokowano produktywność wśród tych mężczyzn, którzy w czasach przedwspółczesnych nie mieli powodu by być produktywnymi. Kobiety w zamian otrzymały żywiciela, opiekuna i wyższy status niż niezamężne, które często trapiła bieda. Kiedy zastosowano to do całej populacji, system był znany jako „cywilizacja”.

Wszystkie społeczeństwa, które dokonały wielkiego postępu i przetrwały przez wiele wieków wykorzystywały tę formułę z bardzo niewielkimi odstępstwami i jest to dość niezwykle, że tak pozornie różne kultury wytworzyły tak podobne małżeństwa. Społeczeństwa, które odchodziły od tego były szybko zastępowane. Ta „umowa” między płciami była korzystna dla mężczyzn-beta, kobiet po 35 roku życia i dzieci, ale bardzo ograniczyła aktywność mężczyzn-alfa i kobiet przed 35tką (razem stanowią o wiele mniejszą grupę niż wcześniej). Przedcywilizacyjny standard, gdzie każdy mężczyzna-alfa miał na wyłączność 3 lub więcej młodych kobiet, zastępując starzejące się młodszymi, podczas gdy masy mężczyzn-beta walczyły o niewielkie zasoby resztek pożywienia/starzejących się kobiet, był chaotyczny i niestabilny, pozostawiając beta-mężczyzn walce i bezproduktywności, a starzejące się kobiety porzucone przez ich alfa wybranków skazywane były na biedę. No więc co się stanie jeśli tradycyjną kontrolę nad cywilizacją zdejmiemy z kobiet i mężczyzn?”

https://justpaste.it/jswk

laila
Użytkownik
laila

hahahaha tak Was akcja zabolała? Dzentemeni mowisz? Tylko prawdziwy dzentelman jak chce dopieprzyc kobiecie to czepia sie jej seksulaności, To jest tak denne, że nizej upaść chyba nie można. Korzystanie uslug prostytuek jest juz ok, nie? Ale uprawiac seks i byc kobieta nie mozna. Po prostu niesamowite. Mowilam o tym wielokrotnie to jest hipokrzyja. A biorac pod uwage, ze ja akcję na fb zapoczatkowalam to rozumiem, ze czujesz sie przeze mnie Misku zagrozony. A kolega TOT ma chyba jeszcze wieksze problemy. Musisz miec strasznie malego skoro tak sie probujesz dowartosciowac. Ja mialam 200, moze 300 facetow w lozku wiesz czasem 7 na dzien, wiec trudno rachuby nie zgubic. Taka praca 😉 Możesz smialo teraz mowic, ze wszytskie feministki kiedys byly dziwkami. Bedzie fajnie brzmialo 😉 I nie uwazam, by to zmienilo moją wartosc jako kobiety. To mnie wiele nauczylo. I mialam już odpuścić. Widze misiu, że sie tego bales. Teraz napewnono nie odpuszcze. Wiem, ze tego chciales. Miej te satysafakcje. I pamietajcie przebieg to pol biedy, ale jak silnik wadliwy… 😀