Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Jedna z kobiet postanowiła pouczyć mężczyzn o czym rozmawiać kobietami na portalach randkowych. Istnieje tysiące poradników na takie tematy tj: jak zagadać, jak otworzyć rozmowę, jak podrywać, czy nawet jak doprowadzić do seksu. Większość tych poradników pisana jest po to, by zarobić pieniądze na nieświadomych ludziach i sprzedać im patenty, które albo nie są trafne, albo które nie istnieją. Na mojej stronie mówi się jak jest, więc trzeba było to sprawdzić. To jest druga część tego tematu. W skrócie, o co w nim chodziło?

Kobieta trochę szydziła z mężczyzn, że mają bardzo słabe wyniki jeśli chodzi o podrywanie kobiet na portalach randkowych. Twierdziła, że większość mężczyzn nie jest wybierana przez kobiety jeśli chodzi o seks i związek, dlatego, że nie umieją prowadzić rozmów, ale też dlatego, że mają słabe opisy profilów. Kobieta poradziła w swej dobroci, by rozmawiać o marzeniach, co miałoby być tematem uniwersalnie budującym chęć zapoznania. Wyszedłem tej prowokacji na przeciw wiedząc, że rady kobiet co do samych kobiet są zwykle nieskuteczne. Co odpisywały kobiety? Zapraszam.

It’s a trap

Mój test trwał mniej więcej miesiąc czasu. Na 90 kobiet dopasowanych do mnie odpisało około 60. Nie dobierałem kobiet specyficznie, tylko losowo, więc nie możemy usystematyzować mojego sposobu selekcji (co innego tych kobiet, choć to z zewnątrz niemożliwe). Każdy temat rozpoczynał się od dokładnie tego, co zasugerowała kobieta 'ucząca’ uwodzenia. Przypomnijmy sobie jak rozpoczynała rozmowy i jakie NIBY efekty uzyskiwała:

 o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych

Od odpisania na przywitanie daleka droga do spotkania, seksu, czy związku, bo jednak portale randkowe predysponują do mechanicznego traktowania człowieka. Widzimy system ocen, krytycyzmu, wybredności, a więc braku wyrozumiałości, empatii i traktowania człowieka po ludzku. Jak w sklepie z produktami, a nie realną chęcią poznawania wad i zalet.

Oczywiście nie mówię, że każda kobieta tkwiąca na portalu randkowym taka jest, ale tak to wygląda praktycznie i jestem przekonany, że większość mężczyzn się ze mną zgodzi. Ktoś powie, że mała grupa badawcza, że za krótko ten test przeprowadzony, tylko powiem tak – dlaczego wszystkie testy „real time” pokrywają się z testami innych osób? Dlaczego rezultaty zwykle są podobne, gdy nie są to testy preparowane?  Nie zrobiłem tego testu tak, by pokazać tylko najgorsze odpowiedzi. Podałem wszystkie, które dostałem. Oto wyniki.

Spójrzcie co powiedział mój eksperyment

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 2

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 3

 

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 4

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 5

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 6 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 7 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 8 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 9 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 10 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 11 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 12 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 13 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 14 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 15 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 16 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 17 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 18 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 19

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 20 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 21

Oryginalne odpowiedzi kobiet na portalach randkowych (OSTROŻNIE!)

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 22

Solidna zawodniczka z dystansem.

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 23

Strach się bać cokolwiek napisać…

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 24 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 25 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 26

Kijus w anus maximus.

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 27

Czepialstwo, które co nie co wyjaśniałem w temacie logiki kobiet.

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 28

Kaszanka, czy pomidory?

– WCZORAJ!

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 29 Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 30

Dobrze bobrze.

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 31

Foch.

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych 32

Kobiety nie patrzą na wygląd, część 249159216956.

Wnioski i kilka praktycznych rad opiszę w kolejnej części wraz z dopełnieniem screenów z rozmów.

A Wy Drodzy czytelnicy, co sądzicie o tych odpowiedziach kobiet i czy macie swoje patenty na rozpoczęcie rozmowy z płcią przeciwną?

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.