Badanie doświadczeń na portalach randkowych. Zgłoś się do mnie i Ty!

Chciałbym stworzyć realistyczny obraz portali randkowych, a nie taki, w jakim podają je nam reklamy.  Chcę wykazać ich skuteczność, czy to dla kobiet, czy mężczyzn. Najpopularniejsze portale randkowe to Tinder, Badoo, czy Sympatia, aczkolwiek, jeśli korzystałeś(aś) z innych portali – śmiało. Jeśli śledzisz moją stronę masz też pewną bazę wiedzy na takie tematy, ale jedynie teoretycznej. Zamieńmy to w praktyczne podejście. W głos ludzi z krwi i kości.

Ostatecznie zamienię doświadczenia i rozmowy z Wami w artykuł. Oczywiście wszystko będzie anonimowe i będzie pokazywać jedynie „jak jest”. Żeby stworzyć obiektywny artykuł prosiłbym o szczegółowe wypowiedzi.

Temat będzie przyklejony dopóki będę dostawał od Was wiadomości.

Badanie doświadczeń ludzi na portalach randkowych. Zgłoś się do mnie
Sprzeczne komunikaty nie pozwalają dobrze rozumieć się płciom i zadowolić sobą na portalach randkowych

Jak sobie radzimy na portalach randkowych i czy warto ich używać? Badanie kobiet i mężczyzn

Do stworzenia realistycznego obrazu portali randkowych potrzeba mi Twoich doświadczeń i rozmowy z Tobą. W skład tego wchodzą:

 • ewentualne screeny ilości polubień, rozmów (chociaż ich początków, lub „smaczków” które uznasz za warte podzielenia się)
 • opisu (ów) swojego profilu którego (ych) użyłeś, bądź użyłaś.
 • albo opisów cudzych, które przyciągnęły Twoją uwagę.

Będę miał też pytania o:

 • ilość polubień Twojego profilu w stosunku do swoich polubień (np. mężczyzna daje lajka 20 kobietom a w odpowiedzi on dostaje jednego, lub kobieta daje jednego, a dostaje 20)
 • ilość rozmów rozpoczętych przez siebie i płeć przeciwną (mniej więcej, nie trzeba dokładnie, albo stosunek pisania własnego, do otrzymanych wiadomości – np. mężczyzna pisze pierwszy 30 razy i dostaje 1 wiadomość od kobiety, która pisze pierwsza)
 • czas używania takiego portalu zanim znalazłeś (aś) drugą połówkę
 • ilość udanych rozmów i jak się zaczynały (np. jakim tematem, jeśli masz pamięć, lub masz wgląd w swój profil na takim portalu/portalach) – najważniejsze jest 4 do 6 początkowych wymian zdań, bo one decydują o tym, czy rozmowa się rozkręci
 • ilość spotkań, które udały się z których wynikł bliższy kontakt fizyczny (pocałunek francuski, nagość, seks), czy też ostatecznie związek – nie liczmy sekundowego przytulenia na powitanie i pożegnanie, czy pocałunku w policzek
 • ilość spotkań nieudanych i dlaczego takie były (czyli WASZE HISTORIE! 🙂 )
 • czy w porównaniu do podchodzenia na żywo jest różnica w skuteczności umawiania się na randki? Jeśli tak, to jaka?
 • jak ogólnie oceniasz swoje doświadczenia na portalach randkowych? Co możesz powiedzieć o ludziach, których tam spotykałeś(aś)? (można rozdzielić opinię na obie płcie). Co Cię drażniło najbardziej, które cechy tych ludzi, może ich opisy, zdjęcia, a co było najbardziej pozytywne?

Najlepiej abyśmy porozmawiali w prywatnych wiadomościach, a nie w komentarzach.

Proszę o odpisanie na każdy z punktów.

Podkreślę, że bardzo, bardzo ważnymi są wasze doświadczenia w kontekście udanych sposobów na rozmowy, a przede wszystkim na ich rozpoczynanie. Czyli jakie tematy były chętnie podejmowane na początku z płcią przeciwną, które doprowadziły do rozwinięcia znajomości i randki. Sam początek jest najtrudniejszy, bo często rozmowa kończy się po kilku zdaniach, czy pytaniach, albo w ogóle nie zaczyna, albo któraś ze stron zaczyna marudzić, lub wręcz atakować rozmówcę, jeśli temat nie przypadnie jej do gustu.

Tutaj kontakt do mnie, jeśli masz coś do powiedzenia, doświadczenie, czy opinie na temat portali randkowych:

Kontakt

Ewentualnie prosto na mail matrixpoland@o2.pl

Plus dwie ankiety ogólne na teraz:

Czy korzystasz, lub korzystałeś(aś) z portali randkowych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czy uważasz, że portale randkowe dobrze służą w poznawaniu "drugiej połówki"?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czekam niecierpliwie na wiadomość i dziękuję z góry za włożenie swojego wkładu w tworzenie strony 🙂

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.