Polityczna poprawność, czyli albo kłamiesz razem z innymi, albo możesz zachować milczenie. Ban strony na facebooku

Przynajmniej 30 dni fanpage nie będzie funkcjonował (do 4 marca), ponieważ zaserwowano mu bana (facebookowy komunizm). Ostatnio, gdy zbanowali stronę na 30 dni to jednocześnie usunęli ją całą, także nie spodziewam się tu cudów i może stać się dokładnie tak samo. Widzą, że strona jest dla nich zagrożeniem, zagrożeniem wyłapywania ich kłamstw, więc bez pardonu łamią swój własny regulamin.

Sprawozdanie z siły wojsk na stan 7 luty 2019 godzina 13:00 = 1808 polubień, 1991 obserwujących.

Przepraszam wszystkich, którym nie mogę odpisać – nie jest to ode mnie zależne. Kontakt jest jak zwykle na matrixpoland@o2.pl – zaglądajcie też do folderu SPAM, bo nie raz były takie sytuacje, że komuś odpisałem, ale wiadomość tam trafiła i nie udało się nam porozumieć. Póki co komunikujemy się właśnie przez maila – ewentualnie przejdziemy na inny komunikator. Strona będzie funkcjonowała jak zawsze.

O kobietach/feminizmie mówimy tylko dobrze

Za co ten ban? Za dwie następujące po sobie obrazoburcze według facebooka poglądy. Ale o tym zaraz, ponieważ jest to skomplikowane. Wchodząc w ocenę jakości fanpage’a nie zaznaczono, że jest z czymś konkretnie problem.

niesłuszny ban na fanpage facebooka

Dowiedzieć się więcej nie ma zatem czego, aczkolwiek po kilku dniach rozmów mailowych dostałem łaskawie odpowiedź czego tyczy blokada. Zapraszam.

Problem pierwszy. Kobietom się należy, mężczyźni muszą zapracować

Wytknąłem niektórym kobietom hipokryzję, roszczeniowość i zastosowanie podwójnych standardów, które są skutkiem życia w feministycznym, ginocentrycznym matriarchacie, mimo nazywania go patriarchatem. Czyli korzystania przez dane kobiety z przywilejów obu tych modeli organizacji społecznych, a także zrzucenia patriarchalnych obowiązków.

Patriarchat = męskie obowiązki + kobiece obowiązki + kobiece przywileje dla kobiet + męskie przywileje dla mężczyzn + silna rodzina = silne społeczeństwo. Do tego – uznanie mężczyzny danej kobiety i ojca za kogoś ważnego.

* w skrajnym patriarchacie większość mężczyzn także nie ma przywilejów, tylko tzw. „elita” co też jest szkodliwe

Feminizm = męskie obowiązki (kobiece i męskie), brak przywilejów dla mężczyzn, kobiece przywileje dla kobiet, męskie przywileje dla kobiet  + brak obowiązków dla kobiet = słaba rodzina = słabe społeczeństwo. Do tego uznanie mężczyzny danej kobiety i ojca za kogoś mało ważnego (chyba, że na danym etapie dostarcza korzyści) – większy szacunek i wdzięczność dostają zatem mężczyźni spoza „domu”, tak jak pracodawcy.

Jeśli patriarchat oznacza siłę społeczną, siłę danego państwa i kultury, by utrzymać je w ryzach, a ewentualnie poszerzać wpływy poza własne granice to matriarchat oznacza jedynie siłę kobiet, które mają dostawać jak najwięcej, dając od siebie jak najmniej (krótko mówiąc jest to eksploatacja i drenowanie). Jest to wygodne, ale niszczące społeczeństwo. Nastawiające płcie przeciw sobie, ponieważ buduje myślenie niewykraczające poza czubek własnego nosa. A prawda jest taka, że siła rodziny to siła społeczeństwa. Siła kobiet, które rozmnażają się z rodzimymi mężczyznami, umieją ich szanować, wspierać, a także mężczyzn, którzy z troską na kobiety patrzą. Dom dla obu płci to twierdza, rodzina nie jest rozbijalna – chyba, że w naprawdę drastycznie ciężkich przypadkach, a nie z powodu śmiesznego „konfliktu charakterów”, bo nie umieją się dogadać jak dorośli.

Oto mój tekst.

niszczenie mężczyzn

Dziś byłem świadkiem kolejnego, wielkiego kobiecego oburzenia i jest to oburzenie, które spotykam od wielu lat. Nie żebym tego nie rozumiał, bo bym nie prowadził takiej strony, ale chcę zapytać jak Wy do tego podchodzicie, a szczególnie kobiety.

Kobieta napisała do mnie na portalu randkowym. Wszystko ładnie, pięknie, komplementuje mnie, przystojny, wiele zainteresowań, jest mnie ciekawa, mówi że jestem inny (na plus rzecz jasna) niż większość mężczyzn, więc chciałaby być zaproszona na spotkanie. No i fajnie – jej opinia. Zrobiłem zatem własny, prowokacyjny shit-test, że dziś kobieta też może zaprosić mężczyznę na spotkanie, jest równość płci i przez to może mieć inicjatywę. Role płciowe nie mają znaczenia, więc czekam.

Ona napisała oczywiście, że jest staromodna, więc chce być zdobywana. Jak wiadomo na mojej stronie krytykuje się te bierno-egoistyczne postawy, które stawiają kobiety w centrum, jakby były płcią lepszą.

Przecież nie może być tak, że jedna płeć jest do „zasuwania”, a druga od „brania”, prawda? Tym bardziej, że dzisiaj kobieta wcale się nie musi rewanżować, więc wysiłek mężczyzny może iść na marne, tak jak jego zasoby. To też daje przyzwolenie kobietom do wykorzystywania mężczyzn i nie dostają za to żadnych kar, a wręcz są pochwalane, gdy „owiną sobie frajera wokół palca”, więc co może zrobić mężczyzna? Uczyć się tych mechanizmów, stawiać granice, mieć podejście krytyczne do świata, a nie akceptujące i po prostu – mieć swoje wymagania inne niż „ważne, by kobieta była”, „ważne, by chciała ze mną być”, „ważne, że jest ładna” – a reszta odpowiedzialności ma spadać na mężczyznę, co wmówiło mu się, że będzie „męskie” – termin, który świadczy o tym, że kobieta w tym momencie jest zadowolona, lub nie. W dowolnym momencie ta definicja może być zmieniana i niemęskość, czy dziecinność zarzucona, by dostać w tym momencie więcej (najczęściej za pomocą gry słów, emocjonalnych manipulacji i wykończenia mocy logiki).

Z kolei zarzucając niekobiecość nie ma się tak silnego wpływu, ponieważ różne formy kobiecości są akceptowane.

Napisałem, że jeśli tak, to czy tak samo staromodnie będzie mnie słuchała, będzie uległa, będzie się rewanżować miłymi rzeczami za moje starania, czy będzie gotowała, sprzątała, seks będę miał na zawołanie, no i da mi dziecko, jak ja będę chciał. W końcu jeśli kobieta żąda według niej męskich, atrakcyjnych rzeczy to mężczyzna może żądać według niego tych kobiecych, atrakcyjnych dla niego…

Oburzenia nie było końca: świnia, prostak, niedobry, egoista, gdzie ci prawdziwi mężczyźni?! I ja to rozumiem, bo dziś żyjemy w hybrydzie patriarchatu z matriarchatem. Nadal wiele kobiet chce korzystać z dawnych przywilejów, które dawał im patriarchat, ale chce też tych dzisiejszych, by nie musieć w ogóle się rewanżować mężczyźnie, nie mając obowiązków wobec mężczyzny, a nawet nie być krytykowaną, bo uznane jest to za mowę nienawiści! – czyli tylko brać, tylko czuć się lepszą – księżniczką. To musi budować arogancję, wysokie ego, wyniosłość, brak empatii… wymieniać dalej?

mizoandria kobiet

A faceci mają to i tamto… lista wymagań wobec nich jest długa, co musi budować w nich takie charaktery, jakie doskonale widzimy.

Dlatego kilka pytań.

  • Dlaczego te kobiety tak sądzą? Czy nie widzą w tym uwłaczającej roli dla mężczyzny? Czy „uwłaczać” można tylko kobietom?
  • Dlaczego te kobiety rozwijają roszczeniowość?
  • Skąd ta nieumiejętność pogodzenia się z równością płci, której pragną? A jeśli jej nie pragną to dlaczego sądzą, że niczego nie muszą oferować oprócz swojego towarzystwa? To samo daje mężczyzna, więc on nie musi wnosić dodatkowych czynów jak inicjatywa, zdobywanie itd.
  • Co te kobiety mają w głowie? I dlaczego się denerwują? Bo ktoś nie ma ich za bóstwo i śmie śmieć mówić co mają robić?
  • Czy nie widzą hipokryzji w tym, że same wytyczają co mężczyzna ma robić? Doskonale wiemy, że to wszystko co wypisane łącznie z inicjatywą kobiety lubią (no bo kto nie lubi mieć kogoś od „ciężkich zadań”, czy sługi od spełniania cały czas rosnących wymagań?), ale nie można zjeść ciastka i ciastko mieć – w równości powinno się też interesować tym, co mężczyźni lubią. Tym bardziej, że mężczyzna podejmując inicjatywę też się stresuje (nie licząc psychopatów/bad boyów, osobowości antyspołecznych – tak bardzo pożądanych przez mnóstwo kobiet).

Po tym wpisie dostałem ostrzeżenie, aczkolwiek nie zdążyłem nawet na nie zareagować, ponieważ doczepiono się do drugiej kwestii w odstępie 30 minut. O tym zaraz.

No cóż, lewaczki z fejsbunia uważają, że kobiety należy obsługiwać, wychwalać, dla kobiet się poświęcać, ryzykować (i tu tona wymagań), A ONE NICZEGO NIE MUSZĄ WOBEC MĘŻCZYZN I SPOŁECZEŃSTWA.

No i dlatego nie rozumieją dlaczego mężczyźni się zmieniają, dlaczego się wycofują, dlaczego krytykują – bo ich krytykować nie można! Bo jak ktoś je krytykuje to uważają, że znaczy, że sam ze sobą ma problem! Bo jak nie chce tolerować ich niezbyt dobrego (a wręcz toksycznego) charakteru to znaczy, że się go boi, a nie, że jest to usuwanie ze swojego życia szamba! Wyparcie jest silne.

Mają w swoich samouwielbiających się główkach zero krytycyzmu wobec siebie, zero logiki, zero wzajemności, zero współczucia drugiemu (bo ich cierpienie też jest jedyne!), więc co im zostało? Jeszcze by się okazało, że naprawdę wiele sobą nie reprezentują, mają tak silną manię toksycznej kontroli, tak silne, narcystyczne zapatrzenie w siebie, że jeśli choć na mały odcisk się im nadepnie, choć jednej rzeczy nie spełni z wygórowanych wymagań to reagują tak, tak – nienawiścią, pogardą, chęcią zemsty i ukarania, bo przecież im się należy, niezależnie od tego jak to wpływać będzie na społeczeństwo.

To zupełnie jak z socjalizmem, dysponowaniem cudzymi pieniędzmi i brakiem zamartwiania się, że one kiedyś się skończą. Jedynym ratunkiem będzie uderzenie W WIĘKSZOŚĆ, czyli jak tutaj w klasę średnią, lub właśnie – w większość mężczyzn.

Ale to też wina mężczyzn. Rozpuszczenia takich kobiet i przyzwolenia na to co robią. Zachowywania milczenia wobec tego co się dzieje, lub co gorsza, adoracji, a dobrze wiemy, że związanej w 90% tylko z powodu wyglądu i seksualności kobiet, a nie tak wybitnych cech charakteru i wkładu w męskie szczęście, męskie życie jak o sobie sądzą. I jak często słyszą… no ale prawda jest taka, że mężczyźni za często w emocjach podniecenia potrafią kobiecie powiedzieć, że jest najlepsza, mimo, że obiektywnie charakter ma taki sobie – no ale przyzwalają na to, byle tylko była obok i nie stroszyła piór, a jeszcze gorzej-  by nie odmawiała seksu. Bo wiadomo…

wagina kontroluje mężczyzn

Ale jest druga strona tego medalu. Kobiety w tym momencie stając się tak bardzo narcystyczne – nie to, że kłamią i manipulują częściej, bo to jest jedno. Nie to, że są coraz mniej w ogóle zdolne do harmonijnego życia z mężczyzną. One nawet nie radzą sobie z najmniejszą krytyką, ale i odrzuceniem! Wszak świat leży im u stóp, mogą wszystko, mogą być kim chcą, a jednak spotykają mężczyznę, którego pragną, a on ich nie chce. JAK TO MOŻLIWE? ONA TAKA PIĘKNA, ŚWIETNA, INTELIGENTNA, OGARNIĘTA, BEZ WAD! A SAMIEC TO TEN CO ZAWSZE CHCE SEKSU, ZAWSZE JEST CHĘTNY I JEDNAK JEJ ODMAWIA. CO DO CHOLERY SIĘ TU DZIEJE?

Kobieta jest zdruzgotana, nie wie czy ma płakać, czy być agresywna. Kobieta czuje się gorzej, bo całe życie wmawiano jej, że jest ideałem, że ma nad wszystkim kontrolę, że mężczyźni to tylko prymitywy, które patrzą na wygląd, na seks, są prości jak budowa cepa. Miała przecież kilu chłopaków we friendzone – oni do niej podchodzili, a ona mówiła – a zrobisz to dla mnie? A będziesz taki? I oni chodzili jak w zegarku. A teraz co ona może zrobić biedaczysko spotykając innego typu mężczyznę? Tego, który wykracza poza jej ograniczoną percepcję? Tego, przy którym czuje się gorsza, mimo, że on wcale tego nie komunikuje niczym innym jak tym, że nie jest wobec niej uległy, usłużny, akceptujący, a sprawdzający, wymagający i odrzucający? Ona sobie z tym nie radzi, bo jej świat, w którym jest księżniczką właśnie runie! PRZEZ NIEGO, ZNOWU JEGO WINA! PODŁEGO DRANIA! (w jej mniemaniu, bo wiadomo, że jak się czuje skrzywdzona to nie dlatego, że żyje w odrealnieniu, ma skrzywioną psychikę, a zawsze dlatego, że ktoś był zły). Kobieta ma zawsze rację, jej uczucia mają zawsze rację, prawda? Znowu próbować szantażować go i ukarać, że taki zły samiec z niego, że taka chciała być dla niego dobra, że tyle ją to kosztowało, a ten wszystko znowu psuje. Jak nie zadziała to rozpuścić plotę, że jest gejem, jest niezbyt dobrze wyposażony, nie zna się „na robocie”, że nie jest prawdziwym mężczyzną, że nie radzi sobie z kobietami, a jak i to nie zadziała, to jest jeszcze jedno wyjście…

Wyjście, na które pozwolił system i idioci nami rządzący (a raczej cwaniacy – nie wierzę, że nie wiedzą co robią). Kobieta zgłasza, że była molestowana, czy zgwałcona. Nie ma dowodów. I co z tego? Mężczyzna będzie miał przez to problemy i będzie musiał udowodnić, że jest niewinny. Może trafić do aresztu, może być napiętnowany (bo kobietom trzeba wierzyć), może zostać pozbawiony pracy i reputacji. Bo tak to właśnie działa „w ochronie ofiar” (a razem z tym – manipulatorek). To samo z przemocą domową i zakładaniem niebieskich kart. To samo z rozwodami, które toksyczne kobiety strategicznie rozplanowują tak, by uniknąć konsekwencji, by zrzucić ciężar na mężczyznę (zawsze tego nieodpowiedniego), bo po prostu umieją ze swoich, danych im przywilejów korzystać.

A co tam mężczyzna? On ma płacić, ma służyć, ma stawiać kobietę jako najważniejsze dobro na świecie, ma siebie winić o całość negatywnych konsekwencji. Jego los się nie liczy. I tym samym wzmacnia się toksyczność kobiet. Powodem jest brak balansu w kobiecej samoocenie, widzenia dobra i zła w sobie, brak odpowiedzialności, brak obowiązków, brak kar za negatywne cechy, przekonanie o swojej lepszości, nadmierna walidacja i współczucie. Życie w kłamstwie – o sobie, o innych, o świecie.

Problem drugi. Równa nierówność i traktowanie kobiet przez feminizm jako upośledzonych

Blokada konkretnie została nałożona za powiedzenie, że parytety i przywileje uwłaczają samym kobietom, ponieważ napisałem, że jeśli by były równie silne, równie inteligentne i równie wydajne to nie potrzebowałyby dodatkowych „wspomagaczy”, by osiągnąć tyle samo, ile niby przeciętny mężczyzna osiąga (choć tak naprawdę chodzi im o zrównanie kobiet tylko z mężczyznami najwyższego statusu społecznego, do którego dostępu nie ma cała reszta mężczyzn, a trapi ich często szklana podłoga).

Jeśli kobieta tylko dlatego, że jest kobietą dostaje wsparcie, a mężczyzna nie to jest seksizm i dyskryminacja, według nowomowy. To jest traktowanie kobiet jak kogoś właśnie – niepełnosprawnego, bo sam własnymi rękami, własnym mózgiem nie może osiągnąć, tyle ile człowiek pełnosprawny.

Można powiedzieć, że mimo, że wymaga się społecznie od mężczyzn i męskości więcej, trudniejszych i ryzykowniejszych rzeczy to możemy „płakać” mniej. Z kolei kobiety (generalizując) przesuwają granice własnego cierpienia / grania ofiary, by uzyskiwać więcej na tej podstawie i być coraz mniej odpowiedzialnymi osobami. Wszystko co złe, co się nie uda jest winą innych, winą mężczyzn, winą patriarchatu, a więc DAJCIE WIĘCEJ, NALEŻY SIĘ NAM, KOBIETOM, BIEDNYM OFIAROM. Jest to manipulacja systemowa. W związkach dzieje się podobnie, o czym jeszcze będę pisał. Czyny mają być męskie, dlatego mężczyźni mają działać, a kobiety załatwiają mężczyzn słowami.

I tak. Jest wiele kobiet, które bez takich pomocy sobie doskonale radzą. Nierzadko spokojnie łączą wychowywanie dzieci z ciężką pracą zawodową, czy też rozwojem osobistym. Ich płaczu nie słychać. Dla nich wychowywanie dzieci to przyjemność, bo są matkami z powołania. Nie mają syndromu ofiary, są NAPRAWDĘ na tyle inteligentne, by się rozwijać zawodowo i nie krzyczeć, że ktoś je SPECJALNIE ogranicza. One doskonale wiedzą, że są zdane na siebie, że i tak mają dobrze w porównaniu do mężczyzn, że powinny to doceniać. I doceniają, nie wybijają się, nie jest o nich tak głośno.

kobieta antyfeministka

Reszta musi się topić w feminizmie i żądać niesprawiedliwych wspomagaczy kosztem mężczyzn – jest to coś jak granie na kodach w grę zwaną życiem i uznawanie, że ma się te same umiejętności grania (życia), dodatkowo plując na tego, dzięki któremu może z tych kodów (ułatwień) korzystać…

Chyba, że zaczniemy słuchać od nich przekazu wprost? Kobiety są gorsze, głupsze od mężczyzn, więc należą się im dodatkowa pomoc. A nie zapomnijmy, że przez feminizm kobiety dostały dodatkowe przywileje, co naprawdę burzy przekaz o płciach jako równych. Wmawia, że kobiety są lepsze, świętsze, powinny dostawać więcej, a mężczyźni powinni ulegać, zmieniać się, mieć poczucie winy za swoją toksyczność (wrodzoną!) i nie akceptować siebie. To nie ma nic zgodnego z prawdą i zdrowym rozsądkiem. To nie jest obiektywne. TO JEST SZKODLIWE – dla samych kobiet, dla mężczyzn, dla związków i rodzin!

Albo eliminujemy TOKSYCZNE ZACHOWANIA U OBU PŁCI, albo skupiamy się na niszczeniu jednej płci i przyzwalaniu na negatywną propagandę wobec mężczyzn.

O mężczyznach trzeba mówić negatywnie (np. „przemoc ma płeć męską”, „mężczyźni boją się małżeństw, czy boją się inteligentnych kobiet, bo są niedojrzali umysłowo”)

A to niestety są działania na dużą skalę bo Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uznało MĘSKOŚĆ ZA CHOROBĘ. Wszystko co męskie ma być toksyczne i złe. Według nich mężczyzna nie jest człowiekiem, jest wybrakowany. Co jest żenujące – mężczyźni rzeczywiście popierający, że męskość jest toksyczna, sami odbierający sobie męskość – też nie są uznawani za atrakcyjnych! Nic innego z tego nie wynika, jak to, że jaki by mężczyzna nie był, co by nie robił to zawsze dostanie kołek między oczy. A kobieta? Kobieta ma prawo być wiecznie niezadowolona, a nawet go nienawidzić (mizoandria), bo przecież on odpowiada za jej emocje, a nie ona sama za siebie. On jest jej rywalem, a nie są członkami jednej drużyny. S-U-K-A – Snobistyczna, utylitarna, kastrująca – aktoreczka.

Mało tego. Same kobiety przecież potrafią innym kobietom wydrapać oczy z byle jakiego powodu. Wystarczy poczytać ich komentarze w internecie, szczególnie na stronach poświęconym plotkom o gwiazdach. Jad się wylewa. Ta ma za mały biust, ta się za często uśmiecha, ta ma krzywe zęby, ta ma niefajnego faceta, ta nie zasługuje na danego faceta. W pracy nie jest inaczej. Więcej o rosnącej agresji kobiet pisałem TUTAJ.

Zniewolić inteligentnych ludzi to cel rządzących

Polityczna poprawność, czyli albo kłamiesz razem z innymi, albo możesz zachować milczenie. Ban strony na facebooku 3

Każdy normalny człowiek by popierał to co robimy tutaj. Normalny, obiektywny, nie zapatrzony we własną płeć, nie narcystyczny, nie zmanipulowany, nie podchodzący emocjonalnie do tematu, a rzeczowo… ilu takich ludzi jest? I ilu widzi systemową destrukcję? Naprawdę to nie jest błahy problem.

Ludzie są gotowani jak ta żaba w garnku przez inżynierię społeczną. Najpierw wprowadzają małe rzeczy, ale potem przesuwają granice! I ludzie akceptują je, powoli, jakby były ich własnymi! I koniec końców nie zauważają przyczyn rozpadu, bo rządzący umywają ręce, bo rządzący są często dla nich bóstwem, które też należy bezgranicznie bronić, nawet w aktach furii. Dlatego tak wielu młodych ludzi od polityki odchodzi, dlatego tak wielu ludzi w ogóle nie głosuje w wyborach, bo mają tego dość.

Każdy kto się zna na manipulacjach powinien wiedzieć, że to co się dzieje to pranie mózgów ludziom. Powolne i zabójczo skuteczne. A, że facebook nie jest za wolnością słowa to tam niestety trzeba mówić „zgodnie z linią partii”. Po co? By uciszyć buntujących się, zauważających, że coś jest nie tak, że trzeba zmian.

Taki sam mamy system – białą rasę należy zniewolić, ogłupić, by była posłuszna i akceptująca. JAK KOBIETA, KTÓRA WINI INNYCH ZA SWÓJ BRAK SUKCESÓW, ALE IDZIE ZA GRUPĄ SZUKAJĄC AKCEPTACJI.

Tak samo jest w pracy. Tak samo jest w szkole. Tak samo jest z mieszaniem ras, by obniżyć intelekt (wiadomo – to jest rasizm!). Emocjonalnie podchodzące osoby bronią tego sloganu (szanujmy wszystkich, wszyscy są równi, pokój i raj na ziemi – i tu kilka buziaczków), a ci, którzy opierają poglądy na faktach – widzą te zależności i mówią o nich głośno, są oczerniani.

W szkole kobiety zazwyczaj uzyskują lepsze wyniki bo uczą się według szablonu, nie kwestionują, nie są kreatywne, są odtwórcze. Są też zazwyczaj grzeczne i mają dobre zachowanie na świadectwie. To pasuje nauczycielom, to pasuje systemowi edukacji opartemu na niewolnictwie – także umysłowym.

W pracy? Dlaczego mężczyźni więcej zarabiają? Bo częściej podejmują ryzyko. Bo częściej walczą o podwyżki i są asertywni. Bo częściej potrafią się wykłócać z pracodawcami. Proponują też własne, innowacyjne metody i awansują.

I niestety to ma drugą stronę medalu – mężczyźni częściej też są tej pracy pozbawiani, bo są za mówienie otwarcie – wyrzucani z pracy. Ale kto nie ryzykuje nie pije szampana.

Ale kobietom wmówiło się, że ktoś je specjalnie ogranicza i oczywiście ten ktoś to mężczyzna/patriarchat, który i tak ubóstwia kobiecość.

Kobiety bardzo często są miłe, grzeczne przy pracodawcach (za to wobec swojego mężczyzny są opryskliwe…), wykonują polecenia, nie są asertywne, nie walczą o podwyżki, nie wierzą, że im się należą – i są idealnym pracownikiem, który mało wymaga i dlatego mało dostanie. Zresztą to samo mają neurotyczni mężczyźni i mężczyźni DDA/DDD, którzy zwykle uzyskują niski status społeczny, mają obawy przed ludźmi o „wyższej randze”, mają niską wiarę w siebie, samoocenę. Nie jest to więc wynik wychowania „kobiecego” (bo płeć się różni), a genetyki.

Cały system jest stworzony pod model kobiecy – posłuszeństwo, zanik kreatywności, odtwórczość, szukanie akceptacji grupy, unikanie ryzyka, szukanie bezpieczeństwa. Niestety. To nie jest mowa nienawiści. To jest to co widzimy. Mężczyźni nie mogą się buntować, bo się mężczyzn z męskości kastruje. Kobiety z kolei mogą powoli już robić co chcą, czują wyższość, więc tracą kobiecość. Skutkiem jest a) egoizm b) spadek intelektu, c) spadek troski o społeczeństwo, d) spadek chęci posiadania dzieci, e) spadek odwagi, f) spadek współpracy damsko-męskiej g) większa liczba osób wierzących w kłamstwa i kłamstw powielających = wzajemne zwalczanie się.

Jedyna droga dla ludzi zauważających to to droga własna, ale to może też skutkować wykluczeniem, bo ludzie ogólnie mogą mówić głosem innych – jak te owce, o których często wspominam. Mimo tego, że to droga zepsucia.

Kobietami jest łatwiej manipulować (większa emocjonalność podobna do emocjonalności dzieci, niż logika), bo dążą do tego by być modnymi i nowoczesnymi, więc jeśli modny jest hejt na mężczyzn, więc to robią i … niszczą swoje związki, nie dostrzegając problemu w sobie, w narzuconej modzie, w kłamliwej propagandzie! Bo mężczyzna nie jest wystarczający, bo koleżanki mają lepiej, bo w telewizji mówili, że trzeba myśleć o sobie!

Nie jest możliwym, by kobieta hejtująca mężczyznę mogła go pokochać. Nie jest możliwe, że hejtowany mężczyzna będzie chciał być najlepszy dla tej kobiety, bo niekochani mężczyźni nie są produktywni – zastępują swoje cele czymś małostkowym. Nie jest możliwe, że kobieta niewspierająca mężczyzny mogła dostać prawdziwą miłość, ale twierdzi się inaczej. I te naiwne jednostki stworzyły szalony, agresywny, tyraniczny wręcz hitlerowski kolektywizm jako opozycję do mężczyzn.

Więc jest wybór: albo wykluczenie, albo prawda? Albo troska o system, a więc i o nas samych, o przyszłe pokolenia, o ład społeczny, a nie o chaos, albo życie w kłamstwie i niewolnictwo, coraz niższy intelekt (patrzcie na kraje feministyczne, gdzie dzieci są równe, nie ocenia się ich gorzej, lub lepiej, nie ma konkursów, nie ma w ogóle rywalizacji!).

Tego właśnie się nas uczy. Zrównania mądrych z głupimi, buntujących się z grzecznymi, lepszych z gorszymi. Teoretycznie komuny już nie ma, teoretycznie rządzi nami krwiożerczy kapitalizm, ale nie do końca tak jest.

Bo w kapitalizmie jest wolność słowa, jest wolność poglądów, jest dyskusja oparta na wymianie tez, a nie zamykaniu gęby innym. Każda osoba oferująca różnorodne zasoby (w tym poglądy) ma prawo rywalizować na tej podstawie. Teraz są zakazy: to coś jak pałowanie kilkadziesiąt lat wcześniej. To coś jak nie tak dawna cenzura, o której nasi dziadkowie mogą nam o tym opowiadać, a nierzadko rodzice.

W wolnym kapitalizmie ludzie rywalizują i jest wybierane to co jest lepsze, nie trzeba rywala uciszać siłą. Inna sprawa, że większość ludzi nie jest tak hiper inteligentna („Psychologia Tłumu”), więc demokracja jak wiemy rządzi się swoimi prawami – by przekupić większość, by zmanipulować większość.

Cóż, nie każdy chce tego słuchać. Nie każdy chce być w większości, bo i rozumie, że większość nie musi mieć racji, nie jest z zasady mądrzejsza. Po prostu ma siłę przebicia, dzięki liczebności.

Podsumowując. Polityczna poprawność to rak na mózgu ludzi, rak na logice, rak na hierarchii wartości

polityczna poprawność

Jak pisałem – dziś o kobietach, o feminizmie można mówić albo dobrze, albo najlepiej wcale. Wszyscy o odmiennych opiniach są uciszani, zatem siła przebicia musi być niska. Do ludzi nie może przejść merytoryczny i logiczny przekaz.

Rozumiem doskonale jeśli ktoś jest chory, niepełnosprawny, starszy – tacy ludzie na pewno powinni dostawać ułatwienia, LUB jeśli nie byłoby systemu socjalnego to POWINNI być wspierani przez swoje rodziny. Taki system uczy bardzo dobrych postaw w rodzinie. Wsparcia, empatii, współpracy, trwałości i lojalności. Obecny system uczy patrzenia na ręce drugiego, walki o siebie, o egoizm.

Patriarchat to obowiązkowość mężczyzn jako ojców: ojców rodziny, ojców społeczeństwa. Generatorów. Ludzi odpowiedzialnych, LIDERÓW, strażników i twórców. Szanowanych i docenianych za swoje działania. To nie jest toksyczna męskość, która się pojawia w feministycznej propagandzie o wojnach, która jest tym negatywnym odłamem – dokładnie takim samym jak negatywna kobiecość vs pozytywna kobiecość, której dziś się nie promuje!

I będziemy widzieć te gorsze odbicia, jeśli nie będziemy uczyć tych lepszych, ale też będziemy przyzwalać na te gorsze. Nie można twierdzić, że kobiecość równa się pokojowi, równości i tym wszystkim co utopijnie dobre. Każda z płci ma swoje dobre i słabsze strony – pożyteczne, jeśli tylko będą dobrze ulokowane. Wsparte. Zrozumiane.

Bo mężczyźni, których się wykastrowało – czy to przy pomocy systemu, czy samych coraz bardziej dominujących kobiet – ani nie przeciwstawią się rządowi, ani toksycznym mężczyznom, ani toksycznym kobietom. Po prostu nie będą wiedzieli co mają robić, kim są, po co istnieją – dla takich mężczyzn rzeczywiście zostaje nieodpowiedzialność, brak celów wyższych, dążenie do pustego posiadania, do życia zabaw(k)ami, do szukania akceptacji, której nie posiądą, bo nie dostarczono im akceptacji siebie. Jako mężczyzn, bo nimi się urodzili, dlatego nimi są.

A feminizm? Ośmiesza głównie kobiety i chce za nie decydować, mimo, że one o to nie prosiły (nawet nie mogą popracować jako grid girls w F1!). Nic dziwnego, że ma niskie poparcie nawet wśród kobiet, ale i tak dzięki temu, że ta skrajna, radykalna lewica jest sponsorowana, ma wiele profesjonalnych ofiar na pokładzie, roszczeniowych narcyzek upośledzonych emocjonalnie, mizoandryczek i dociera do szerszego grona ludzi – niestety manipuluje mózgami innych, jak tylko się da. To nie prowadzi do niczego dobrego.

Oni walczą to i my możemy.

Musimy.

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

525
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
21 Zestawy komentarzy
504 Zestawy odpowiedzi
22 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alan
Gość
Alan

Jakiś czas temu w ramach eksperymentu założyłem konto na jednym z portali randkowych. Piszę sobie z taką jedną i zrobiłem przypadkiem literówkę, odrazu zaczęła mnie poprawiać. Potem gadka szmatka, trochę jej wygrnąłem a ta pisze że 98% mężczyzn na tym portalu nie spełnia jej podstawowych wymagań. Z tyłu gardła mnie przytkało. Dziewczyna całkowicie przeciętna z wyglądu, mogła by małpy straszyć w zoo i jędza do tego. To jej napisałem – daruj sobie kochana, nie jesteś żadnym cudem. Zapewne w szale, odpisała jeszcze kilka wiadomości, podejrzewam pełnych jadu ale już żadnej nie przeczytałem, nie dałem jej tej satysfakcji. Zakończyłem znajomość po moim ostatnm wpisie i po prostu ją olałem. Taki pierwszy przykład z brzegu, o rozwódkach, samotnych matkach, pannach narzeczonych czy mężatkach piszących 24h już nie wspomnę.

Jak pierwszy raz usłyszałem jakiś czas temu w tv, że Amerykańskie pseudo towarzystwo psychiatryczne uznało MĘSTWO za chorobę to o mało nie wywróciłem się z fotela bujanego na plecy. Toż to powinien podnieść się wielki samczy lament i krzyk! We wszystkich środkach masowego przekazu powinno się zjechać te wypociny, wyśmiać i jeszcze domagać zwolnienia tych pseudo naukowców ideoologów. Niestety, wszystko przeszło bez echa. To jest dopiero shit test! Lewactwo rządzi.

Życie jest piękne
Gość
Życie jest piękne

Męskość choroba, a te kobiety, które się tak zachowują to kobiece były czy męskie?

Alan
Gość
Alan

Jak dla mnie to nijakie i odpychające.

MiW
Gość
MiW

„Nic dziwnego, że ma niskie poparcie nawet wśród kobiet” klocilbym sie. Wsrod mlodych ( do 30 roku zycia) kobiet, feminizm jest nie tylko podstawa ich istneinia ale gleboka, fanatyczna wiara. Mam probke okolo 200 kobiet z Erasmus`a i wsrod tych 200 kobiet spotkalem okolo 10 nie feministek – wszystkie o dziwo byly ze wschodu ( Ukraina/Rosja). Nie jestem w stanie podac jakis naukowych badan w tym kierunku,ale te okolo 200 osob ot jzu probka statystyczna. W Polsce tez jest podobnie jak popatrze na imprezy mlodziezowe i mlodziez w wieku 16-20 lat.

ala wilk
Gość
ala wilk

Unikanie ryzyka – no zło straszne. Lepiej było pewnie w 1914 i 1939 gdy biali mężczyźni ryzykowali na wojnie?

tau35
Gość
tau35

nie marnuj czasu w internecie Szwedzi czekają i muzułmanie czyli feminiści Powodzenia

ala wilk
Gość
ala wilk

I to samo u was. Przestańcie narzekać na roszczeniowe i feministyczne Polki, zacznijcie podrywać miłe i uległe Rosjanki, Węgierki, Chinki i Iranki.

tau35
Gość
tau35

zrozum to nie chodzi o zadne marudzenie tylko pokazywanie rzeczywistosci taka jaka ona jest bez hipokryzji

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale po co pokazujecie tą rzeczywistość? Co Wam to daje?
Moim zdaniem nawracając Polki na konserwatyzm marnujecie czas który powinniście wykorzystać na podrywanie Węgierek, Rosjanek i Chinek.
Chyba nie sądzicie że po przeczytaniu Waszych biadoleń nad upadkiem cywilizacji Polki masowo zaczną rzucać studia, wracać z Erasmusów i będą czyścić wam buty i odkurzać mieszkania?

tau35
Gość
tau35

A Polka nie moze być miła? bo co? bo będzie się czuła gorsza? Plama na honorze czy jeszcze coś?

ala wilk
Gość
ala wilk

A po co Ci miła Polka skoro masz miliony miłych Rosjanek i Węgierek? Dlaczego uparłeś się podrywać roszczeniowe polskie feministki skoro masz na świecie tyle miłych kobiet tej samej białej rasy np. w Rosji i na Węgrzech?
Czy seks z Węgierką to jakaś skaza na wizerunku Słowiańskiego Macho?

tau35
Gość
tau35

Co ty ciągle z tymi Rosjankami i Węgierkami. Dlaczego zakładasz że Polki musza być zołzami. Naprawdę myślisz że to dla jakiegoś faceta może być atrakcyjne na dłuższą metę? że jakiegoś Szweda to kręci?

ala wilk
Gość
ala wilk

Rosjanki i Węgierki są miłe, uległe i nie są roszczeniowe. Do tego są białej rasy. Czyli ideał żony.
Dlaczego nie chcecie ich podrywać? Przecież gdybyście energię jaką przeznaczacie na narzekanie na Polki ukierunkowali na podrywanie Węgierek to już dawno bylibyście w związku z niezołzowatą Węgierką.
Szwedów kręcą różne rzeczy. Jedni wolą feministki i ci wiążą się ze Szwedkami, innych kręcą Polki i ci przyjeżdżają na imprezy głównie do Gdańska i Szczecina a jeszcze innych kręcą Węgierki i Rosjanki. W Szwecji nie ma takiego parcia na związki jednonarodowe jak w Polsce.

lucck
Użytkownik
lucck

Alu, Węgierki i Rosjanki są bardzo podobne do Polek. To bliskie kultury – tak samo sfeminizowane… W epoce globalnej wioski ideologie rozsiewają się w ekspresowym tempie po całej kuli ziemskiej. Polskie wyzwolone studentki z Erasmusa nie są żadnym wyjątkiem na skalę świata, więc proszę skończ już z argumentem, że wystarczy wyjechać za granicę, żeby znaleźć uległą żonę. Rzeczywistość jest bardziej skomplikowana

ala wilk
Gość
ala wilk

No gdzież Węgierki i Rosjanki są sfeminizowane? Przecież tam nie ma znienawidzonej przez was lewackiej demokracji tylko rządzą tam silni dyktatorzy – Orban i Putin.
Uważacie że Putin i Orban nie potrafią zrobić porządku z kobietami w Rosji i na Węgrzech?
Próbowałeś chociaż podrywać Węgierki i Rosjanki czy tylko teoretyzujesz? Ja rozumiem że Moskwa, Petersburg czy Budapeszt faktycznie mogą być miastami dość sfeminizowanymi ale co szkodzi spróbować w Miszkolcu, Egerze czy Debreczynie?

tau35
Gość
tau35

Kobiety pożądają facetów dominujących stanowczych konkretnych. Tak było jest i w dającej sie przewidzieć przyszłości będzie. Tak jak facetom podobają się kobiety uległe miłe dobre wrażliwe jesli chodzi o poważne związki długotrwałe. Takie połączenie może zapewnić udany związek Narodowość nie ma tu większego znaczenia Są oczywiście wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę. Pantoflami rycerzykami uległymi kobiety zawsze pogardzały w sensie związkowym. Mogą z takimi się przyjaźnić a nawet zawierać małżeństwa jeśli mogą uzyskiwać dzięki temu określone korzyści ale nie są to związki miłosne (dziś mamy plagę takich związków)

Można wmawiać sobie że jest na odwrót poprzez programowanie lewicowe ale natury nie zmienisz Efektem jest tylko frustracja albo na siłę racjonalizowanie sobie, że miało się rację (że uwielbiamy miłych dobrych chłopaków którymi się dyryguje, którzy zatańczą jak się im zagra i jeszcze nie będa zgłaszać żadnych wymagań)

ala wilk
Gość
ala wilk

Nieprawda. Gdyby kobiety pożądały facetów dominujących, stanowczych i konkretnych to Polki wolałby Rosjan i Węgrów od Szwedów, Niemców i Francuzów.

Kobiety wcale nie pogardzają pantoflami. Szwed ma większe szanse na poderwanie Polki, o Węgrze i Rosjaninie nie wspomnę.

tau35
Gość
tau35

Prawda prawda. Wmawiaj sobie tak dalej że pokochasz pantofla chyba tylko teoretycznie. Narodowość w tym kontekście jest mało istotna

tau35
Gość
tau35

Najbardziej zaskoczyło mnie u niej to że traktuje Polaków jako tych dominujących (dobrze że doprecyzowałeś te kwestię właśnie tak jest) Z moich obserwacji to raczej coraz więcej uległych jest co dla kobiety zrobią wszystko A jeśli idzie o tych Szwedów to rzeczywiście dorysowała tą aureolę a na drugim biegunie ci muzułmanie ktorzy sa ok mimo ze patriarchalni czyli znów ze skrajnosci w skrajność

ala wilk
Gość
ala wilk

Problem z Tobą jest taki że wrzucasz wszystkich do jednego worka. Uważasz że każdy muzułumanin to przemocowiec. To nieprawda. Istnieją miliony muzułumanów kulturalnych i wykształconych którzy ani nie biją żon, ani nie kradną, ani nie zabijają. No ale tego w TVP nie pokazują.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ja nie poniżam Polaka i Słowianina tylko twierdzę że Polki i Słowianki wolą Szwedów-pantofli od Słowiańskich badboyów. Co może nieprawda?
Pokażcie mi związek Polki z Rosjaninem albo Węgrem. Takich praktycznie nie ma.

ala wilk
Gość
ala wilk

No właśnie kobiety na ogół NIE WOLĄ badboyów. Wolą Szwedów-pantofli a Rosjanami i Węgrami gardzą.
W Szwecji badboyów nie ma bo są ostro tępieni przez lewaków i feministki. W Rosji i na Węgrzech badboyów jest pełno bo dyktatury ich faworyzują.
Efekt – Polki wolą Szwedów a Rosjanami i Węgrami gardzą.
Dlaczego? Spiseg Sorosa?

ala wilk
Gość
ala wilk

Uważasz że wzorem do naśladowania dla mnie powinna być Rosjanka kochająca swojego badboya który pije, bałagani i ją bije?

ala wilk
Gość
ala wilk

Szwecja – 70 zabójstw rocznie
Rosja – 15 000 zabójstw rocznie.
Naprawdę uważasz że w Szwecji jest niebezpiecznie?

ala wilk
Gość
ala wilk

Rosja ma 150 mln mieszkańców, Szwecja 10 mln.
70 x 15 = 1050

To gdzie jest bezpieczniej? W Szwecji czy w Rosji?
W Szwecji rośnie liczba gwałtów ale to wynika z tego że Szwedki zgłaszają na policję np. złapanie za biust na imprezie a Polki nie.

Polska jest bezpieczna ale nie na drodze. Na polskich drogach rocznie ginie 3000 osób. Szwedzi jeżdżą lepiej niż Polacy.

ala wilk
Gość
ala wilk

No właśnie. A Wy jedźcie na Węgry – tam macie miłe uległe kobiety rasy białej. A nie narzekacie na feministyczne i roszczeniowe Polki.

ala wilk
Gość
ala wilk

Który kraj wg Ciebie jest lepszy niż Szwecja?
Rosja? Węgry? Iran? Chiny?

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale Polki zwykle stykają się z elitą muzułumańską – z wykształciuchami znającymi angielski. Wśród nich nie ma więcej przemocowców niż wśród BIałych Słowiańskich Polaków.

ala wilk
Gość
ala wilk

Tak, Polki spotykają się tylko z elitą muzułumanów. Muzułumanie nie należący do elity pasą owce w Afganistanie albo sprzedają daktyle w Egipcie.
Muzułumanie których Polki poznają na Erasmusie to ludzie wykształceni, znający angielski lepiej niż 90% Polskich-Białych-Słowian-Wyklętych.

Uważasz że kobieta nie powinna się rozwodzić z mężczyzną który pije, bije ją i bałagani i nie chce sprzątać?

W 1914 i 1939 wszystkie rodziny się kochały a feminizmu nie było. Czy to były szczęśliwe lata dla Europy?

Jakoś monogamia i trwałe więzi rodzinne nie uchroniły Europy przed wojnami światowymi.

ala wilk
Gość
ala wilk

Chodzi mi o to że elita muzułumańska z którą stykają się Polki wcale nie jest bardziej przemocowa niż Biali-Polscy-Słowiańscy-Kibole-Wyklęci po podstawówce. Szczególnie jak BPSKW się napiją.
Do tego muzułumanie mniej piją.
Polki nie stykają się z pasterzami owiec z Afganistanu przecież.
Znowu TVP Info. Przecież ta stacja nie pokaże Ci szczęśliwego małżeństwa Polki z muzułumaninem a takie istnieją.

Lepiej mieć 5 dzieci z 5 mężczyznami ( a ten 5 jest tym właściwym) niż 5 dzieci z jednym bokserem. pijakiem i bałaganiarzem.

Nie wiem dlaczego potępiasz kobiety które nie chcą spędzić całego życia z wiecznie pijanym przemocowcem.

Nie-elita muzułumańska pasie owce w Afganistanie. Na Erasmusach jest elita muzułumańska – znająca angielski, umiejąca posługiwać się nowymi technologiami itp.

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale zauważ że kraje gdzie nie ma mieszania ras nie są szczęśliwe. Węgry i Rosja to chyba nie jest wzór naśladowania dla Polski?
Moim zdaniem lepiej pozwolić na dowolny wybór partnera. Karanie za seks międzyrasowy to III Rzesza.

Obecne pokolenie jest i tak lepsze niż kilkadziesiąt poprzednich pokoleń które ginęły na wojnach. Wolę lewacką UE niż Hitlera i Stalina.

Lepiej mieć dobrze i przyjemnie w domu z tabletem w ręku niż źle i nieprzyjemnie w okopie z karabinem w ręku.

Jeżeli 3 razy wybrało się pijaka i boksera to nie trzeba z nim siedzieć do końca życia i obwiniać siebie tylko wybrać po raz 4. Może się uda.

tau35
Gość
tau35

no na pewno się uda. Robić po raz kolejny to samo i liczyć że za kolejnym razem uzyska się inne rezultaty. To dopiero oderwanie od rzeczywistości

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale to chyba wasza ideologia „fake it until you make it”? Tak robi przecież JKM z wyborami. Startuje, startuje i zawsze przegrywa.

tau35
Gość
tau35

Oj z tą elitą to już nie jedna się przejechała. A później biedulki płaczą że dzieci nie jej tylko rodziny męża

ala wilk
Gość
ala wilk

Tak samo niejedna się przejechała na Białym-Słowiańskim-Kibolu-Wyklętym.

tau35
Gość
tau35

jak głupio wybierała to się przejechała i nie zal mi jej

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale jak już się przejechała to powinna szukać innego faceta a nie siedzieć do końca życia z tym na którym się przejechała jak to Wy proponujecie.

ala wilk
Gość
ala wilk

Śniadzi niekoniecznie są patriarchalni. Zauważ że Polki na Erasmusach mają do czynienia ze śniadą elitą którą stać na studia za granicą i która zna angielski.
Wśród nich też zdarzają się przemocowcy ale przecież nie jest to regułą. Istnieją miliony szczęśliwych związków międzyrasowych i miliony nieszcześliwych związków Białej Słowianki z Białym Słowianinem Alkoholikiem po podstawówce.

ala wilk
Gość
ala wilk

Nie to że każdy Słowianin jest gorszy bo są normalni Słowianie-feminiści ale to rzadkość no i raczej nie mają problemu ze znalezieniem partnerki.
Akurat problem ze znalezieniem partnerki zwykle dotyczy prawicowych konserwatystów płaczących że demokracja to zło i biadolących nad „upadkiem” lewackiej Europy w porównaniu do dawnych „dobrych” czasów.

ala wilk
Gość
ala wilk

A na jakiej dzielni mieszkasz? Może u Ciebie jest inaczej.

No sam widzisz że Polki pożądają milusińskich, sprzątających i hiperintelektualnych Szwedów a olewają rosyjskich i węgierskich karków i dresów.

Na przykład Zandberg – Biały Słowianin, feminista, wykształciuch, lewak – ma żonę i dzieci. A wg waszych teorii powinien być 40-letnim prawiczkiem.

Oczywiście że się zdarza że faceci udają feministów żeby molestować ale na szczęście coraz częściej tacy panowie lądują w pudle.

Jakie przywileje wg Ciebie mają kobiety? To że mogą studiować, głosować w wyborach, prowadzić samochód i wybierać partnera to przywileje???

ala wilk
Gość
ala wilk

Sputnik napisał że Szwedzi są mniej inteligentni to dlaczego Szwecja jest bogatsza od Rosji? Spiseg Sorosa?

ala wilk
Gość
ala wilk

Kanada ma wielki obszar a jest bogatsza od Rosji. Dlaczego? Bo w Kanadzie rządzi lewak Trudeau a nie prawicowy KGBowiec Putin?
Szwecja ma też większy obszar niż np. Węgry a jest bogatsza od Węgier.

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale przecież doskonale wiesz że problemy organizacyjne Rosji wynikają z topienia kasy w bezsensownych wojnach.

ala wilk
Gość
ala wilk

Nadal nie rozumiesz że większy majątek i wyższy status społeczny Szwedzi mają właśnie dlatego że rządzą u nich feministki a nie Putin czy Orban.

Rządy prawicy prowadzą do wojen itp. syfu na czym cierpi gospodarka i kończy się to biedą.

Dzięki temu że mężczyźni są wychowywani przez feministki mają mniejszą ochotę na wojnę i zabijanie – co prowadzi do bogactwa bo mężczyzna zamiast zabijaniem i gwałceniem zajmuje się wymyślaniem nowych technologii.

Gdyby wojna prowadziła do bogactwa to Rosja byłaby bogatsza od Szwecji.

Wy tez obecnie nie musicie iść do wojska dzięki feministkom i lewakom z PO. W 1914 i 1939 musiałbyś siedzieć w okopie zamiast w domu bo wtedy nie rządziły feministki tylko silni mężczyźni – Hitler i Stalin.

ala wilk
Gość
ala wilk

Uważam że gdyby na Węgrzech zaczęła rządzić feministka to ten kraj stałby się bogaty.
Przecież w Niemczech rządy Angeli Merkel są 100 razy lepsze niż rządy Hitlera.
Obecnie Węgry marnują kasę na idiotyczną walkę z UE i Sorosem co powoduje biedę i wykluczenie na Węgrzech.
Drogi dziurawe a kasa idzie na plakaty z Sorosem. Bez sensu.

No ale chyba lepiej żeby kraje miały na siebie focha niż żeby wojowały ze sobą?
Tęsknisz za Hitlerem i Stalinem którzy nie strzelali fochów za to wybili miliony ludzi w Europie?
Ja wolę Angelę Merkel i jej fochy.

Kobiety tworzą cywilizację na własnych zasadach. To właśnie UE jest kobiecą cywilizacją.
Przed powstaniem UE w Europie rządzili mężczyźni – np. Hitler i Stalin. Efekt – milion ofiar, wojny, obozy koncentracyjne, łagry itp. itd.

W UE rządzą feministki ( np. Angela Merkel), UE jest spokojna, innowacyjna ( najlepsze samochody i samoloty na świecie – Mercedes, Airbus) do tego nie jest agresywna – UE nie napada na inne kraje tak jak np. Rosja.
Dzięki UE i Angeli Merkel siedzisz teraz w domu a nie w okopie a w ręku masz tablet zamiast karabinu.

Natomiast męska cywilizacja to np. Węgry, Rosja czy Iran – tam promuje się agresję, siłę i wojnę.
I dlatego kraje cywilizacji męskiej są biedne – nienawiść propagowana przez rządzących niszczy w mężczyznach innowacyjność.

ala wilk
Gość
ala wilk

Fakty są takie. Przez tysiąclecia w Europie rządzili silni mężczyźni – były ciągłe wojny, zabijanie, obozy koncentracyjne, łagry itp.

Obecnie w UE rządzą feministki ( np. Angela Merkel). Wojny nie ma.

ala wilk
Gość
ala wilk

Skoro feminizm nie jest lekarstwem na wszystko to proszę napisz w którym kraju żyje się lepiej niż w feministycznej Szwecji.
W Rosji? W Chinach? Na Węgrzech? W Iranie?

ala wilk
Gość
ala wilk

NFZ refunduje leki na prostatę. Dlaczego? Kobiety nie mają prostaty.

ala wilk
Gość
ala wilk

Kobiety ryzykują życie np. podczas pracy w szpitalu z bakteriami i wirusami.
Uważasz że to mniejsze ryzyko niż służba w wojsku czy latanie po rusztowaniach na budowie?
A może jako prawdziwy prawicowiec nie wierzysz w bakterie?

ala wilk
Gość
ala wilk

Nie słyszałeś o zakażeniach szpitalnych?
gazetalubuska.pl/pielegniarka-zmarla-na-sepse/ar/7890726

No i właśnie dzięki Angeli Merkel dziś nie musisz ginąć na wojnie. To źle?
Czułbyś się bardziej męski z karabinem w ręku niż z tabletem?

ala wilk
Gość
ala wilk

Czy ktoś Ci broni zostać lekarzem albo pielęgniarzem? PiS przywrócił pobór do wojska czy co? Duda każe Ci pracować na budowie i spadać z rusztowania?

ala wilk
Gość
ala wilk

Na pewno nie lubię niefeministów którzy twierdzą że jako kobieta jestem z założenia głupsza od Białego-Słowianina-Wyklętego po podstawówce.

ala wilk
Gość
ala wilk

No przecież ten wasz idol z Kanady Peterson czy jak mu tam tak twierdzi.

ala wilk
Gość
ala wilk

Dlaczego mam szanować nie-feministę który chce mi odebrać prawo do studiowania, głosowania i wyboru partnera?

ala wilk
Gość
ala wilk

Gdyby polskie kobiety wolały dominujących mężczyzn to wiązałyby się z dominującymi Rosjanami i Węgrami. Nic takiego nie ma miejsca.

ala wilk
Gość
ala wilk

Skoro dziś jest kryzys męskości i kobiecości to napiszesz wreszcie kiedy go nie było? Podaj datę, choć raz.

ala wilk
Gość
ala wilk

OK. Podaj mi w końcu datę kiedy nie było kryzysu męskości.
W 1914 i 1939 kobiece pojmowanie świata nie było standardem.
Wtedy standardem było pojmowanie świata męskie – czyli hitlerowskie i stalinowskie.
Rozumiem że w 1914 i 1939 kryzysu męskości i kobiecości nie było?

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale właśnie stan finansowy pantofli jest lepszy niż stan finansowy badboyów. Kiedy to zrozumiecie wreszcie?

ala wilk
Gość
ala wilk

No przecież Szwedzi są bogatsi od Rosjan i Węgrów.
Badboy może być dilerem ale przecież prędzej czy później wyląduje w pudle a jego dziewczyna g spławi. Fora pełne są żalów typu „wsadzili mnie a ona mnie spławiła ojojoj”.

Ilu jest takich badboyów na szczycie władzy? Putin, Orban, Trump, Salvini ktoś jeszcze?
To jednostkowe przypadki. Generalnie władzę dzierżą lewaccy kolesie np. Macron, Tusk, Lovfen, Juncker, Soros itp. itd.

Na pewno najlepszy jest związek jeżeli i mężczyzna i kobieta zarabiają. Ale jeżeli kobieta nie ma pracy no to lepszy bogaty pantoflarz niż biedny badboy. Lepszy Szwed niż Rosjanin i Węgier.

tau35
Gość
tau35

A i jeszcze ci wszyscy rządzący lewacy gadający o zasiłkach pomocy dla kobiet itd tylko sami z tych zasiłków jakoś nie żyją. tylko wyciągają gruba kasę od tych co naprawdę wypracowują PKB

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale sam widzisz że im większe zasiłki tym większy PKB. Przecież Szwecja jest bogatsza od Rosji, Węgier, Chin i Iranu.

tau35
Gość
tau35

Brednia totalna

ala wilk
Gość
ala wilk

Rozumiem że wg Ciebie Rosja, Węgry, Chiny i Iran są bogatsze od Szwecji? Naprawdę?
Przecież pensja minimalna w Szwecji to 10 tys. zł miesięcznie, w Rosji 500 zł miesięcznie, na Węgrzech 1200 zł miesięcznie.

tau35
Gość
tau35

Tu muszę jeszcze doprecyzować aby być dobrze zrozumianym W krótkim okresie zasiłki mogą spowodować wzrost PKB przy oczywiście ceteris paribus, ale w długiej perspektywie ich zwiększanie spowoduje spadek inwestycji i eksportu netto. Poza tym wzrost PKB nie świadczy jeszcze o dobrobycie w kraju

ala wilk
Gość
ala wilk

To skoro wzrost PKB nie świadczy o dobrobycie to co o nim świadczy?
Co takiego mają Rosja i Węgry a czego nie ma Szwecja?

ala wilk
Gość
ala wilk

No patrz w Szwecji socjaliści rządzą od 96 lat z małymi przerwami i PKB Szwecji w ciągu ostatnich 96 lat wzrósł o kilka tysięcy procent.

ala wilk
Gość
ala wilk

Szwedki stosują przemoc wobec Szwedów jeżeli Szwed np. raz nie posprząta w domu. Dla Polki to że facet w ogóle sprząta w domu nie zmuszany jest szokiem dlatego Polki wolą Szwedów-pantofli niż Rosjan-badboyów.
Szwedki unikają małżeństw i często się rozwodzą bo są świadome swoich praw. Wiele Polek siedzi latami z przemocowym facetem bo np. nie wiedzą że bicie żony to grzech i przestępstwo. Nie ma w Polsce edukacji seksualnej w szkołach.
Szwedki mają wiele dzieci z wieloma partnerami a co w tym złego? Jeżeli z jednym partnerem układało jej się źle to niby dlaczego ma sobie nie wziąć innego partnera tylko się męczyć z debilem do śmierci?

ala wilk
Gość
ala wilk

1. W Polsce niestety przemoc wobec kobiet które nie lubią sprzątać niestety się zdarza nad czym boleję.
2. Jakich „podstawowych wartości” brak Szwedkom w odróżnieniu od Polek, Węgierek czy Rosjanek?
Czy „podstawową wartością” jest siedzenie z bijącym, pijącym i bałaganiącym badboyem do grobowej deski?
3. No właśnie w tym problem. W Szwecji nie ma parcia na utrzymywania patologicznego związku na siłę a ty nazywasz to „utratą podstawowych wartości”.
4. Kurestwo = poligamia? Kobietę która rozwiodła się z bijącym mężem i znalazła sobie drugiego nazywasz prostytutką?
Czy jeżeli mężczyzna rozbija rodzinę poprzez np. bicie żony czy alkoholizm to wina kobiety?
5. Czasami kobieta wybiera mężczyznę u którego potem pojawia się choroba psychiczna czy alkoholizm. Tego nie sposób przewidzieć. Dlatego jeżeli w związku dzieje się źle to lepiej się rozstać niż utrzymywać go na siłę. Wielu prawicowców też się rozwodziło np. JKM, Putin czy Trump.
6. Edukację seksualną w którym kraju stawiałbyś za wzór Szwedom? Może tą z Polski, Rosji albo Węgier?

ala wilk
Gość
ala wilk

No właśnie Hitler był NARODOWYM socjalistą czyli sprzeciwiał się związkom międzynarodowym. Coś jak wy – tęsknicie za granicami, celnikami, państwami narodowymi z 1939 i tak dalej.

Ja jestem przeciwko granicom i celnikom i uważam że związki międzynarodowe i międzyrasowe powinny być dozwolone. Uważam że jeżeli Polka i Żyd się kochają to mają prawo uprawiać seks. W III Rzeszy seks Niemki z Żydem był karany śmiercią.

ala wilk
Gość
ala wilk

Nie rozumiesz w ogóle mentalności szwedzkiej.
W Szwecji rozwód nie jest niczym złym jeżeli ludzie się ze sobą nie dogadują. Nie ma tam ostracyzmu jak kobieta rzuciła w diabły pijaka czy bałaganiarza.
Nie ma tam też kwestii typu „rdzenni biali Szwedzi”. Nie są problemem związki międzynarodowe czy międzyrasowe.
Szwed nie biadoli na forach jakie to Szwedki są złe i sfeminizowane tylko siada w samolot i leci na podryw do Polski czy na Węgry. I osiąga sukcesy bo jest pantoflem wychowanym przez feministki więc jest MEGA atrakcyjny dla Polek i Węgierek które mają już dość kiboli wyklętych po podstawówce.
OK kobieta powinna trzymać się jednego mężczyzny szanując go. A jeżeli ten mężczyzna jej nie szanuje i bije i pije zamiast sprzątać to też się powinna go trzymać? I czekać aż ją zabije albo jej coś uszkodzi i zostanie kaleką?
Co by nie mówić w III Rzeszy była kara śmierci za seks Niemca z Żydówką i Niemki z Żydem. Dziś taki seks w UE jest legalny.

ala wilk
Gość
ala wilk

uważasz że kobieta która rozwodzi się z pijakiem, bokserem i bałaganiarzem jest zła?

Uważasz że kobieta która spławiła pijaka, boksera i bałaganiarza i znalazła sobie innego faceta jest prostytutką?

Jakie to wg Ciebie są „błahe” przyczyny rozwodów? Brak chęci do sprzątania w domu? Alkoholizm? Choroba psychiczna? Przepijanie pieniędzy?

Szwed nie biadoli bo Szwed w odróżnieniu od Was nie jest nacjonalistą. Dla Szweda seks z Polką czy Węgierkom nie jest problemem jeżeli z jakiegoś powodu nie może czy nie chce mieć seksu ze Szwedkami.

To Wy zawężacie sobie pole poszukiwań partnerki poprzez Wasz nacjonalizm i potem cierpicie podczas gdy Szwedzi uprawiają seks z Polkami i Węgierkami.

Dla Szweda właśnie wszystko jest w porządku bo SZWED NIE JEST NACJONALISTĄ. Jeżeli ze Szwedkami podryw mu nie wychodzi to nie płacze tylko podrywa Polki i Węgierki.

Nacjonalizm krzywdzi mężczyzn.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale Szwedzi wcale nie uciekają z kraju tylko przywożą sobie do swojego kraju żony z Polski i Węgier. Polki i Węgierki też przecież wolą mieszkać w lewackiej Szwecji niż w swojej prawicowej narodowej Ojczyźnie.

ala wilk
Gość
ala wilk

Śniadzi niekoniecznie są patriarchalni. Polki na Erasmusie stykają się ze śniadą elitą czyli wykształciuchami. Polki nie wiążą się przecież masowo z pasterzami owiec z Anatolii czy Afganistanu tylko np. z muzułumańskimi lekarzami, prawnikami czy inżynierami a oni wcale nie muszą być bardziej patriarchalni niż Prawdziwy-Biały-Polak-Słowianin-Wyklęty.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ja nie twierdzę że nie ma muzułumanów przemocowych bo są. Natomiast większość Polek jest szczęśliwych w związkach z muzułumanami. Oczywiście Sputnik i TVP o tym nie napisze. Wiadomo że częściej piszą o patologii która nie jest na pewno częstsza niż w związkach polsko-polskich.

Zamiast narzekać jeźdzcie w końcu do tego Debreczyna i podrywajcie Węgierki.

ala wilk
Gość
ala wilk

Miliony kobiet w UE kochają pantofli i olewają rosyjskich, chińskich i węgierskich badboyów.

tau35
Gość
tau35

Poza tym u dzisiejszych kobiet powstaje konflikt wewnętrzny, Z jednej strony natura skłania jej aby pożądały dominujących a z drugiej programowanie lewicowe nakazuję aby kochać milutkich usłużnych gości Stąd to wieczne niezadowolenie frustracja albo ciągłe poszukiwanie księcia

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale to chyba dobrze że kobiety są zaprogramowane przez lewicę do kochania milutkich usłużnych gości? Rozumiem że tęsknisz za 1914 i 1939 gdy prawica programowała mężczyzn na gwałcących i zabijających żołnierzy?

tau35
Gość
tau35

A jeśli już tak czepiłaś sie tych Szwedów to może i mają szanse ale nie z powodów miłosnych tylko materialnych oraz kompleksów polskich że co obce to lepsze

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale zauważ że Polki jakoś nie mają kompleksów wobec Rosjan i Węgrów i gardza rosyjskimi badboyami za to uwielbiają szwedzkich pantofli.
Szwedzi mają kasę właśnie dlatego że w Szwecji rządzą feministki które programują mężczyzn nie na bycie badboyem i bandytą tylko na spokojnego faceta który posprząta w domu a w pracy zajmuje się nowymi technologiami. Właśnie dlatego Szwedzi są atrakcyjni dla Polek.
W Rosji i na Węgrzech nie rządzą feministki tylko dyktatorzy Putin i Orban – tam jest programowanie mężczyzn na żołnierzy i szerzenie nienawiści do Polaków (Rosja) czy muzułumanów (Węgry). Dlatego Wegry i Rosja są biedne bo nienawiść którą programowane są mózgi Rosjan i Węgrów odbiera im chęć do zarabiania kasy i tworzenia nowych technologii.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale nie rozumiesz tego że bieda jest właśnie z braku lewactwa i programowaniu mężczyzn na nienawiść zamiast na spokój i usłużność wobec kobiet?
Ja nie twierdzę że każdy Szwed jest idealny tylko że Szwed wychowany przez feministkę i sprzątający w domu nie zmuszony do tego w Szwecji jest normą a w Polsce objawieniem.
Ja nienawidzę Polski i Polaków? Czy każdy Polak to Biały-Łysy-Słowianin-Wyklęty-po-podstawówce?

ala wilk
Gość
ala wilk

Tak właśnie jest. Kraje bogate są lewackie – Szwecja, Niemcy, Francja, Norwegia, Dania, Irlandia, USA itp. itd.
Kraje prawicowe są biedne – np. Rosja czy Węgry.
Bogactwo wynika właśnie z lewactwa i feminizmu.
Prawica i antyfeminizm prowadzi do wojen – czyli do biedy.
Wenezuela to zdaje się kraj sojuszniczy Rosji – czy Putin przyjaźniłby się z lewakami?

ala wilk
Gość
ala wilk

A kto ma wg Ciebie honor którego nie mają Szwedzi? Orban? Putin? Chińscy komuniści?

tau35
Gość
tau35

na szczęście autor bloga mnie w obalaniu tych twoich tez w większości wyręczył Polacy generalnie zawsze mieli kompleksy wobec zachodu
Najlepiej wszystko wymieszać ze sobą rozbić rodziny narody niech każdy z każdym współżyje dzieci tez mogą być wspólne (bo przecież wszystkie dzieci nasze są) a najbardziej ciekawa jest ta obrona tych śniadych (powiedz prawdę że cię kręcą fizycznie i tyle) i to ze są dominujący to jeszcze wzmacnia ten pociąg. Jest mnóstwo takich związków z tamta elita na początku love story i nagle zaskoczenie jak wrócą z taką żoną do rodzimych stron

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale co jest złego w mieszaniu narodów?
Czy uważasz że w 1914 i 1939 było lepiej bo wtedy narody nie były zmieszane i Niemce za seks z Żydem groziła kara śmierci?

Hitler i Stalin przecież nie byli mieszańcami – byli ludźmi czysto białej rasy wychowanymi w chrześcijańskich rodzinach.

Nie uważasz że rodziny są często rozbijane przez pijących, bijących i niechętnych do sprzątania mężczyzn?
Rozbicie rodziny ZAWSZE jest winą kobiety?

Myślę że zarówno mężczyźni i kobiety dążą do seksu międzyrasowego bo jest wtedy mniejsza szansa uniknięcia choroby psychicznej u dziecka. Hitler i Stalin przecież byli ludźmi czysto białej rasy a zdrowi to oni nie byli.
Nie mów że bardziej Ci się podoba Krystyna Pawłowicz niż Rihanna?

W Szwecji akurat nie ma ostracyzmu rodzinnego jeżeli Szwed ożeni się z Polką, Węgierką czy Rosjanką. W Polsce może to się zdarza czasami.

ala wilk
Gość
ala wilk

Rozumiem że mężczyzna alkoholik, bokser i bałaganiarz nie rozbija rodziny tylko robi to kobieta która takiego debila zostawia?
Mężczyźnie wolno pić, bić i bałaganić a kobieta ma być jego służącą i pokornie znosić ciosy?
Takie są wasze konserwatywne prawicowe wartości?

Feminizm uczy mnie wyzwolenia i co w tym złego? To że kobieta idzie na studia jest złe? I to że sama wybiera sobie partnera też jest złe?
Kobiety zniewolone takie jak Rosjanki i Węgierki są lepsze od Polek?

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale nie uważasz że lepsze jest wymienianie facetów aż wreszcie się trafi na właściwego niż siedzenie z jednym pijącym bijącym bałaganiarzem do końca życia?

ala wilk
Gość
ala wilk

A kto ma nauczyć polskie kobiety selekcji i za czyje pieniądze?
Ksiądz? JKM? TVP? Sputnik? Braun? Marian Kowalski?
Ktoś inny?
Kogo polecałbyś polskim zagubionym kobietom jako nauczyciela związków?

Jeżeli 2 razy się źle wybrało to trzeba wybierać po raz 3 zamiast siedzieć z pijakiem, bałaganiarzem i bokserem do końca życia.

ala wilk
Gość
ala wilk

Uważasz że narodowość nie ma znaczenia?
Uważasz że Węgierki i Rosjanki są tak samo sfeminizowane i zołzowate jak Polki mimo tego że tam nie rządzi lewactwo tylko silni męscy dyktatorzy Orban i Putin?
Czyżby lewacka feministyczna propaganda docierała też na Węgry i do Rosji?

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale zauważ że zarówno Hitler jak i Stalin byli wychowani w tradycyjnych rodzinach i byli bici w dzieciństwie a charaktery mieli najgorsze w historii świata.

Czyli twierdzisz że Węgierka która stanie się żoną Polaka będzie feministką?

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale przecież do tej pory twierdziłeś że kiedyś rodziny były lepsze niż dziś a tu nagle że rodziny Hitlera i Stalina to patologia. Zaprzeczasz sam sobie.

Jeżeli mężczyzna nie ma ojca to wzorem dla niego jest matka i taki mężczyzna wyrasta często na feministę. Hitler przecież miał ojca który bił go do krwi.

Ale w Polsce ktoś będzie Węgierce zabraniał sprzątać i czyścić buty męża? Kto? Soros? Duda? Schetyna? Biedroń?

ala wilk
Gość
ala wilk

No właśnie a tym bardziej nie każda Węgierka i Rosjanka jest feministką. Może nawet mniejszość. Dlatego polecam wyprawę na podryw do Miszkolca albo Debreczynu zamiast wylewania żali w internecie.

tau35
Gość
tau35

pewnie ze dociera

ala wilk
Gość
ala wilk

Dlatego mówię – następny weekend kierunek Miszkolc i podrywać Węgierki zamiast wylewać żale na forach.

ala wilk
Gość
ala wilk

Dzięki feminizmowi siedzisz przed tabletem i piszesz bzdury zamiast siedzieć w okopie albo w obozie koncentracyjnym. W 1914 i 1939 nie rzadziły feministki tylko silni mężczyźni Hitler i Stalin.

ala wilk
Gość
ala wilk

Gdyby feministki nie doprowadziły do zakończenia wojen w Europie to miałbyś dziś w ręku karabin a nie tablet.

Wojny się skończyły dzięki kobietom które wpoiły młodym mężczyznom wartości kobiece i feministyczne a nie pseudowartości silnych mężczyzn takich jak Hitler i Stalin.

Jeżeli nie chcesz spełniać moich żądań to ożeń się z Węgierką. W Polsce nie ma zakazu seksu międzynarodowego.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale czy to że kobieta 3 razy źle wybrała to oznacza że nie powinna mieć prawa wybrać po raz 4 tylko powinna siedzieć z tym 3 pijakiem, bokserem i bałaganiarzem do końca życia?

Wartości feminizmu to
1. prawa wyborcze dla kobiet
2. prawo do studiowania
3. prawo do wyboru partnera

Czy negujesz te wartości?
Uważasz że kobieta nie powinna mieć praw wyborczych, prawa do studiowania i wyboru partnera?

tau35
Gość
tau35

Twoje żale przerosły wszystko Prowadź sobie dalej tę swoją bezsensowną wojnę ideologiczną. To wszystko co mówisz już było w historii świata. Zmienił się tylko obiekt wokół którego kręci się ta sama ideologia lewacka. Po prostu tym razem uderzono w kobiety bo generalnie są bardziej podatne na manipulacje.
Wymieszać wszystko ze wszystkim a nastanie lewicowy raj na ziemi?
No popatrz takie proste kogel mogel a dalej raju jak nie było tak nie ma
No jak to możliwe. A rozumiem ideologia jest ok tylko sa wypaczenia albo wrogowie którzy stoja na drodze postępu
Dalej marzysz o tym Szwedzie ze snów swoich, co sprząta ci chatę i oddaje swoja kasę (ale przecież nowoczesne kobiety są niezależne zaradne)?

A Szwedzi jeśli nawet szukają kobiet w Polsce to właśnie dlatego bo nie chcą sfeminizowanych Szwedek licząc że akurat w Polsce będzie lepiej pod tym wzgledem

tau35
Gość
tau35

Jak zawsze w samo sedno, a „nasza” feministka myśli ze jest inaczej

ala wilk
Gość
ala wilk

Ja nie myślę że jest inaczej – ja to wiem. Polki wolą Szwedów-pantofli niż Rosjan i Węgrów-badboyów.

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale w czym masz problem? Przecież Tobie też bardziej podoba się Rihanna niż Krystyna Pawłowicz. Dlaczego masz pretensje do Polek że podobają im się mężczyźni innej rasy?
To ich wybór.

ala wilk
Gość
ala wilk

I o to właśnie chodzi. Dzięki lewakom i feministkom ja mam prawo do seksu ze Szwedem i muzułumaninem a Ty masz prawo do seksu z Rosjanką i Węgierkom.

Tak właśnie powinno być i tak jest dzięki lewakom, feministkom, UE i mieszaniu ras.
A jeszcze 80 lat temu za seks Niemca z Żydówką była kara śmierci.

ala wilk
Gość
ala wilk

Czy Ty podziwiając urodę Rihanny i gardząc urodą Krystyny Pawłowicz zdradzasz swój kraj?

tau35
Gość
tau35

Feministyczny szacunek dla kobiet w praktyce (porównywanie ze sobą kobiet z różnych pokoleń)

ala wilk
Gość
ala wilk

Tu nie chodzi o szacunek tylko o erekcję. Gdybyś był prawdziwym Polakiem to brzydziłbyś się Rihanną jako kobietą innej rasy. Ale skoro wolisz RIhannę niż KP to znaczy że jesteś lewakiem 🙂

tau35
Gość
tau35

porównujesz kobietę 60+ z prawie o połowę młodszą i mówisz o erekcji?

ala wilk
Gość
ala wilk

Jeżeli dla Ciebie mieszanie ras jest złe to powinieneś czuć się bardziej podniecony widząc Krystynę Pawłowicz niż Rihannę.
A przecież jesteś bardziej podniecony widząc Rihannę – co dowodzi że mieszanie ras jest naturalne i dobre.

ala wilk
Gość
ala wilk

Zresztą w Polsce można znaleźć tysiące białych kobiet młodszych od Rihanny które będą Cię mniej podniecać niż ona.

tau35
Gość
tau35

i tysiące takich które bardziej

ala wilk
Gość
ala wilk

Otóż to. Są Polki które podniecają Cię bardziej niż Rihanna, ale są też Białe Słowiańskie Blondynki Polki które podniecają Cię mniej niż Rihanna.
O czym to świadczy? Ano o tym że jesteś lewakiem i że mieszanie ras jest dobre i naturalne.

ala wilk
Gość
ala wilk

Czy Hitler był bardziej honorowy od Mieszka I który ożenił się z Czeszką?

ala wilk
Gość
ala wilk

Na czym polega wyższość patriotyzmu rosyjskiego i węgierskiego nad patriotyzmem szwedzkim?

ala wilk
Gość
ala wilk

Który patriotyzm jest patriotyzmem a który nim nie jest?
I kto decyduje o tym który patriotyzm jest prawdziwy a który nieprawdziwy? JKM? Putin? Orban?

tau35
Gość
tau35

No większej bzdury nie słyszałem, to jest „logika inaczej” czy jak

ala wilk
Gość
ala wilk

Przecież to są wasze prawicowe teorie że miłość zależy od rasy, koloru skóry, narodowości i kształtu nosa.
My lewacy akceptujemy miłość ludzi różnych narodowości i różnych ras.

ala wilk
Gość
ala wilk

No wlaśnie my lewacy chcemy płacić wysokie podatki czyli dawać więcej. To prawica nie chce płacić podatków.

ala wilk
Gość
ala wilk

Poczet królów i książąt – zdrajców Narodu Polskiego

Mieszko I – żona Czeszka
Bolesław Chrobry – żona Niemka, potem Węgierka, potem znów Niemka
Mieszko II – żona Niemka
Kazimierz Odnowiciel – żona Ukrainka
Bolesław Śmiały – żona Ukrainka lub Niemka
Władysław Herman – żona Czeszka, potem Niemka
Bolesław Krzywousty – żona Ukrainka, potem Niemka
Kazimierz Sprawiedliwy – żona Czeszka
Mieszko Stary – żona Węgierka, potem Ukrainka
Leszek Biały – żona Ukrainka
Bolesław Wstydliwy – żona Węgierka
Kazimierz Wielki – żona Niemka, potem Czeszka
Władysław Jagiełło – żona Węgierka

ala wilk
Gość
ala wilk

Skoro dziś nie ma raju to napisz w końcu kiedy było lepiej niż dziś?
W 1914 i 1939 gdy za seks międzyrasowy była kara śmierci i narody się nie mieszały?
Kiedy był ten konserwatywny prawicowy ideał skoro dziś wam tak źle?

Oczywiście że kobiety sa zaradne ale dlaczego zaradna kobieta ma utrzymywać Białego-Słowianina-Wyklętego po podstawówce który zarabia 1500 zł na budowie? W imię czego? Czystości rasy?

ala wilk
Gość
ala wilk

Znowu generalizujesz.
Jedni Szwedzi chcą sfeminizowanych Szwedek, inni nie chcą. I ci inni jeżdżą na podryw do Polski i na Węgry.
I Wam polecam robić tak samo. Skoro sfeminizowane Polki są złe – to podrywajcie Węgierki.
Szwedzi nie mają tego fetyszu białej rasy jak Wy.

ala wilk
Gość
ala wilk

No to skoro źle nie jest to skąd te Wasze żale?

Szwedzi nie są otumanieni inżynierą społeczną – oni doskonale wiedzą jak się żyje w innych krajach bo dużo podróżują – dzięki temu że są bogaci a są bogaci dzięki lewactwu i feministkom.
To raczej 90% Polskich Białych Słowian Wyklętych nie wyjechało poza Polskę, no może po Golfa III do Autohaus Mustafa w Berlinie.

I patrz jakoś wolą tą swoją Szwecję mimo że byli i na Węgrzech, i w Polsce i w Rosji.

Gdyby Amerykanie mieli dość politycznej poprawności to nie głosowaliby na Clintonową która zdobyła 3 mln głosów więcej niż Trump. Ostatnie wybory do Izby Reprezentantów też wygrali Demokraci.

To raczej Polacy mają dość JKM który dostał 1% w wyborach na prezydenta Warszawy ( a lewak i feminista Trzaskowski 54%).

ala wilk
Gość
ala wilk

Nczas.com to ta gazeta co pisze o proroctwach jasnowidza z Człuchowa i końcu świata w lutym 2019 roku?
No sorry to dla mnie już pudelek.pl jest bardziej wiarygodny.

ala wilk
Gość
ala wilk

No ale nie uważasz że zmiany które proponuje JKM ( odebranie praw wyborczych kobietom, wyjście z UE, likwidacja demokracji, Putin na prezydenta RP) to niekoniecznie byłyby zmiany na korzyść?

ala wilk
Gość
ala wilk

Czyli uważasz że za Hitlera i Stalina było lepiej niż dziś? Przecież w III Rzeszy i ZSRS nie było demokracji.
Obecnie jest mniej konfliktów niż kiedyś – np. w 1914 i 1939.

se.pl/wiadomosci/polityka/korwin-mikke-putin-prezydentem-polski-aa-oKAG-BoHQ-P1YK.html

ala wilk
Gość
ala wilk

Cały czas widzę Wasze żale że Polki zdradzają swój Naród uprawiając seks ze Szwedami i muzułumanami.
Skoro macie swoje dziewczyny to co Was obchodzi z kim uprawiają seks inne dziewczyny???
Martwcie się o swoje i nie zapomnijcie poodkurzać.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale przecież to nie feministki napuszczają ludzi na siebie. Feministki właśnie skończyły to napuszczanie ludzi jednego narodu na ludzi innego narodu które to napuszczanie było normą przez stulecia.

To Wy ciągle napuszczacie Polaków na Szwedów i muzułumanów i odwrotnie.

Dlaczego uważasz że kobieta nie ma prawa zakochać się w kierowniku? Chciałbyś decydować z kim kobieta ma prawo uprawiać seks?

A może sam zostań kierownikiem? Za samo narzekanie jakie to kobiety są złe nie awansujesz. Może naucz się angielskiego, załóż własną firmę, zdobądź kontakty biznesowe w Szwecji?

Pieniądz, korzyści i status są tam gdzie rządzą lewacy i feministki – w Szwecji.
Tam gdzie rządzi prawica – w Rosji i na Węgrzech – jest bieda.

tau35
Gość
tau35

I znów widać hipokryzję lewaczek. W teorii w gadaniu kochają miłych usłużnych gości, a w praktyce liczy się kasa i wygląd Takie są realia. Po co ta obłuda ze niby pantofle są kochani. Ten kierownik na pewno wróci poodkurza ugotuje będzie słodził służył swej księżniczce i niczego nie oczekiwał a po wyjściu z domu nagle zamieni się w zdobywcę lidera z milionami na koncie Nawet dzieci w takie bajki by nie uwierzyły.
Ale nowoczesna kobieta szybko sobie zracjonalizuje że przecież ów kierownik tak naprawdę jest miłych fajnym chłopakiem. No chyba że porzuci swa królewnę i znajdzie inna, to wtedy okaże się łajdakiem, ale i tak będzie o nim dalej marzyła.
a najlepsze jest to
„A może sam zostań kierownikiem? Za samo narzekanie jakie to kobiety są złe nie awansujesz. Może naucz się angielskiego, załóż własną firmę, zdobądź kontakty biznesowe w Szwecji?”
Kobieta udziela porad co masz zrobić bo ona tak chce. A czemu sama tego nie robi? Bo chce przyjść na gotowe i tyle bo się jej należy
Jak słyszę ze kobieta też zarabia to można się uśmiać. Cóż z tego Te pieniądze które zarobi są jej a te co zarabia facet w najlepszym razie są wspólne.

ala wilk
Gość
ala wilk

No i znowu. Ktoś Ci broni wyjechać do Szwecji i zarobić tam górę kasy przez co będziesz megaatrakcyjny dla kobiet?
Angela Merkel Ci dowód osobisty zabrała czy co?
Kto Cię zmusza do siedzenia w Polsce i tyrania za 1500 zł? No chyba nie Duda, Kaczyński i Schetyna?

Jeżeli kierownik nie chce odkurzać to niech zatrudni kogoś do odkurzania – np. Ciebie. Wtedy Ty się dorobisz i będziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet. Na tym polega lewactwo przecież.

Jeżeli nie chcesz zarabiać na kobietę to już Ci pisałam co masz zrobić – podrywać Rosjanki i Węgierki które gardzą bogaczami.
Kto broni?

tau35
Gość
tau35

Po co ta ściema że kochasz pantofli. Powiedz wprost że szukasz bogatego męża najlepiej Szweda (widać ze na razie się nie pojawił i chyba wiadomo dlaczego bo Szwed też facet) co ci wszystko zapewni a ty sobie będziesz na luzie dla frajdy studiowała
ja zawdzięczam wszystko co osiągnąłem swojej pracy a nie zasiłkom od lewaków. Ale patrzę szerzej na problem a nie tylko czubek własnego nosa jak ty i feministki które chciałyby wszystko uzyskać za darmo czyli kosztem innych najlepiej facetów wciskając kit o równości i miłości do pantofli.
ja nie zatrudniłbym tzw. „nowoczesnej” kobiety ani do sprzątania ani do niczego innego bo taka wyzwolona zazwyczaj nie ma żadnej przydatnej wiedzy (chociażby te wpisy wyzwolonych o tym świadczą) na niczym się nie zna ma dwie lewe ręce (co za problem sobie posprzątać co to za filozofia w czym rzecz tylko stawiać jakieś wymagania w tym zakresie trochę ogarnięcia trzeba w sobie mieć) i wybujałe ego. Co w tym atrakcyjnego? jaki normalny facet chciałby być na poważnie z taką kobietą Ma być bankomatem Niby dlaczego? Jakie miałby mieć z tego korzyści? Dlaczego miałby tyrać na jakąś kobietę i jeszcze wysłuchiwać jej żali o równouprawnieniu (masochista czy jak?)
I nie myl miłości do pieniędzy z miłością do faceta to nie zawsze idzie w parze. . Jeśli swojego „kierownika” traktujesz jak bankomat to nie dziw się ze on tez potraktuje cię użytkowo.

ala wilk
Gość
ala wilk

To widocznie mało zarobiłeś skoro kobiety Cię nie chcą. Dlatego proponuję Ci pracę w Szwecji. Tam pensje są wyższe niż w Polsce.

Nikt Cię nie zmusza do zatrudniania nowoczesnej kobiety do sprzątania.

Jeżeli nie chcesz być bankomatem to nikt Cię przecież nie zmusza do małżeństwa z Polką. Znajdź sobie Węgierkę albo Rosjankę która będzie Ci siedzieć na szmacie, gotować obiadki i zadowoli się 10 zł dziennie.

Ale nie chcesz tego zrobić. Bo jednak podniecają Cię feministki jak widzę 🙂

Nikt nie broni Ci zostać kierownikiem. Jedź do Szwecji, zarób tam kasę, załóż firmę w Polsce, będziesz szczęśliwy.

tau35
Gość
tau35

Te wszystkie rady twoje .to przede wszystkim powinnaś skierować do siebie Najpierw zdobądź jakąś wiedze przydatną do czegoś (a nie tylko marks i engels w praktyce) nie tylko o PKB ale i o innych dziedzinach życia, bo na razie z tym u ciebie kiepsko co zademonstrowałaś tutaj swymi wpisami obnażając swa niekompetencję a później pouczaj innych. O moje zarobki się nie martw są wystarczające i jestem zadowolony i nie zawdzięczam tego lewakom ale to ja będę decydował co robię ze swymi zasobami a na pewno nie zamierzam je oddawać egoistycznym „paniusiom” co nic od siebie nie wnoszą Po co mi niby feministka to tylko same kłopoty
Szukasz sponsora to miej odwagę powiedzieć mu to wprost a nie gadaj o miłości do pantofli. Najwyraźniej Szwed się nie pojawił Dziwisz się dlaczego?

Sama załóż firmę ogarnij swoje zycie a może wtedy będziesz umiała docenić pracę innych i miała mniej roszczeniową postawę.

ala wilk
Gość
ala wilk

No to skoro Twoje zarobki są wystarczające to CZEMU NARZEKASZ ŻE KOBIETY LECĄ NA KASĘ?
Powinieneś być megaszczęśliwy że kobiety lecą na Ciebie bogacza a nie na biedaków z kasy w supermarkecie czy z budowy.

Przecież nikt nie zmusza Cię żebyś oddawał te swoje mityczne zasoby paniusiom. Znajdź sobie Węgierkę, one nie są przecież roszczeniowe.

ala wilk
Gość
ala wilk

Są kobiety romantyczki ( Rosjanki, Węgierki), są kobiety materialistki (Polki).
Czy ktoś Was zmusza do ślubu z materialistkami?

tau35
Gość
tau35

Tak to sobie możesz mówić tu na forum. Ale już widzę jak to mówisz swojemu wymarzonemu Szwedowi że jesteś materialistką i chcesz jego kasy. No i jako feministka chcesz przecież rządzić decydować co on powinien a czego nie powinien robić czyż nie? Pierwsza opcja ucieka od razu druga wykorzystuje i później zostawia i to nie tylko Szwed tylko każdy kto ma trochę oleju w głowie. No oczywiście mogą znaleźć się jacyś desperaci którzy na to pójdą ale to raczej nisza
„Nowoczesne” kobiety to wiedzą dlatego ściemniają o miłości romantyzmie

tau35
Gość
tau35

Czy ty w ogóle wiesz na czym polega poważny związek? Czy byłaś w takim czy tylko w związkach „sponsorowanych”?
To pytania oczywiście retoryczne

ala wilk
Gość
ala wilk

No na czym polega poważny związek? Oświeć mnie?
Na tym że mąż zarabia 1500 zł na budowie a kobieta sprząta gotuje i jest bita przez męża?

tau35
Gość
tau35

Chcesz bym cię oświecił? Przecież i tak nic to nie da bo jesteś zaślepiona materializmem egoizmem skupiona tylko na własnych przyjemnościach Przy takiej postawie nie jesteś w stanie stworzyć poważnego związku. Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć to poczytaj choćby tu na blogu a jeśli ci tu nie odpowiada to są tez inne źródła tylko trzeba chcieć się rozwijać a nie tkwić w zaślepieniu
Gdzie byś mieszkała co jadła w co się ubierała kto wywoził by twoje śmieci gdyby nie faceci na budowie w rolnictwie w sklepach itp itd Może spróbuj sama popracować w ramach równości a się dowiesz.
Albo zostań tą bogatą sprzątaczką w Szwecji i żaden bogaty Szwed nie będzie ci już potrzebny, bo do czego.
A o kosztach życia w Szwecji wyjaśnił ci już autor bloga.

ala wilk
Gość
ala wilk

Czy ktoś zabrania facetom studiowania w tym kraju?
Czy ktoś zmusza facetów do pracy w rolnictwie i w śmierciarce?
Duda? Kaczyński? Tusk? Schetyna? Merkel?

Co to jest wg Ciebie „poważny związek”? To związek gdzie mąż bije żonę? Jakiś inny?

tau35
Gość
tau35

No tak niech wszyscy przeniosą się do Szwecji a nastąpi upragniony lewicowy raj i wszyscy będą bogaczami Gwarantuję ci ze Szwecja w krótkim czasie stałaby się bankrutem

tau35
Gość
tau35

a i jeszcze jedno na koniec ode mnie przestań pogardzać ludźmi mniej majętnymi bo oni też ciężko pracują. Spójrz na siebie chyba sama niewiele sobą reprezentujesz skoro musisz się tak dowartościowywać.

ala wilk
Gość
ala wilk

Przecież to prawica jest za niskimi kosztami pracy. W Szwecji pensje są wyższe niż w Rosji czy na Węgrzech.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ludzie biedni ciężko pracujący to obywatele krajów rządzonych przez prawicę. W Szwecji są sami bogacze. Tam sprzątaczka zarabia 10 000 zł miesięcznie netto.

ala wilk
Gość
ala wilk

Czyli wg Ciebie lepiej się żyje w Polsce za 1500 zł niż w Szwecji za 10 000 zł? To ciekawe że to Polacy wyjeżdżają do pracy w Szwecji a nie odwrotnie?

Czy w Szwecji benzyna kosztuje 20 zł za litr? Nie – 6 zł.

tau35
Gość
tau35

Przecież w Polsce od 89 (pomijam okres wcześniejszy) rządzi ciągle lewica

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale w Rosji, na Węgrzech, w Chinach i w Iranie rządzi prawica a te kraje są biedniejsze od Polski a co mówić o Szwecji.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale przecież przed 1989 też Polska była biedniejsza od Szwecji ( jeżeli uważasz tak jak JKM że PZPR to była prawica).

tau35
Gość
tau35

Choćby w tym wypowiedziach widać jakim mydleniem oczu manipulacją są te lewicowe hasła o równości szacunku dla kobiet ludzi pracy pomocy biednym itp
A w praktyce chodzi tylko o to żeby za darmo uzyskać kasę wzbogacić się wykorzystując innych zdobyć władzę i aby reszta na nich tyrała.
Przywódcy lewicowi nie żyją jakoś z zasiłków dla mas, a „nowoczesne” kobiety szukają naiwniaka którym im wszystko odda i jeszcze nie będzie protestował (równouprawnienie w praktyce)
A w Polsce od bardzo bardzo dawna rządzi lewica i gdzie ten raj?

tau35
Gość
tau35

Pantofle bywają bankomatami bo wierzą ze w ten sposób zapewnią sobie miłość. No ale to bujda na resorach. Ja tam złudzeń nie mam takich

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale nikt Cię nie zmusza do bycia bankomatem. Ożeń się z Węgierką albo Rosjanką – one zadowolą się 10 zł dziennie.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale pantofle są właśnie bogatsi od badboyów choćby dlatego że rzadziej siedzą w więzieniu i rzadziej płacą mandaty i różne grzywny.

tau35
Gość
tau35

A poza tym gdyby nowoczesne kobiety kochały pantofli to właśnie szukały by ich w Polsce.
Polacy od dziecka wychowywani są w kulcie kobiet służenia im stawiania na piedestał itd.
Równość to tylko zasłona dla mydlenia oczu naiwnym facetom
Bo gdyby taka nowoczesna kobieta powiedziała prawdę że chodzi jej o kasę wygodne życie a nie o miłość to wielu pantofli zakochanych autentycznie też by uciekło i kto by pozostał

ala wilk
Gość
ala wilk

Polacy przede wszystkim są bałaganiarzami – Szwed sprząta sam nie proszony, Polaka trzeba zmuszać a jak posprząta to z wielką łaską.

Dlatego Polacy są w wielu przypadkach nieatrakcyjni dla Polek bo mało która chce spędzić życie na szmacie.

Nikt Cię nie zmusza do ślubu z Polką która leci na kasę. Ożeń się z Węgierką która zadowoli się 10 zł dziennie.

ala wilk
Gość
ala wilk

Ale przecież ludzie wyjeżdżają z Polski do krajów lewackich a nie do Rosji i Węgier.

ala wilk
Gość
ala wilk

A Putin nie szczuje Rosjan na Polaków? Oczywiście że szczuje. Orban też szczuje Węgrów na muzułumanów.
Szczucie to specjalność prawicy.

ala wilk
Gość
ala wilk

Uważasz że w Europie było lepiej gdy kobiety nie miały prawa głosu?

tau35
Gość
tau35

Mówienie o demokracji u nas to całkowita fikcja. Wszędzie gdzie się rozejrzeć dominuje propaganda lewicowa. Porównywanie w takich warunkach wyników wyborczych to zwykła manipulacja lub absurd.

ala wilk
Gość
ala wilk

OK w takim razie pokaż gdzie jest ta „prawdziwa” demokracja. W Rosji? Na Węgrzech? W Iranie? W Chinach?
Gdzieś indziej?
W Rosji i na Węgrzech nie ma lewackiej propagandy?

ala wilk
Gość
ala wilk

Skoro obecna ideologia lewacka jest zła to kiedy w historii była lepsza ideologia? W 1914? A może w 1939?

HerbuMizogin
Gość
HerbuMizogin

Powtarzasz wciąż te same bzdury. Dlaczego nie pójdziesz na jakiś feminazistyczny portal brandzlować się z koleżankami? Tutaj każdy patrzy na ciebie z politowaniem co najwyżej. Ciągle ten 1939 i 1914, gdybyś troszkę się douczyła i poczytała kto i dlaczego sponsorował Hitlera to byś wiedziała dlaczego wojna się zaczęła i dlaczego skończyła i feminizm nie miał tu nic do rzeczy. Jak widać jesteś ignorantką do potęgi N. Co do prawicy, Putina i innych rzeczy związanych z polityką to też proszę się doinformować, kto kogo i dlaczego sponsoruje. Nie liczę, że Pani jest w stanie wyjść ze swoich wąskich horyzontów.

Druga sprawa, co Panią obchodzi o czym gadają faceci między sobą? Przecież jesteś silna i niezależna. Żaden facet nie jest ci do niczego potrzebny.

Na te bzdury szkoda nawet odpowiadać Panowie tu jest syndrom zdartej płyty.

ala wilk
Gość
ala wilk

Wojna w 1939 zaczęła się ponieważ w Niemczech nie rządziła feministka Angela Merkel tylko silny mężczyzna Adolf Hitler głoszący wyższość białej rasy i zakazujący Niemcom seksu z Żydówkami.

Dziś w Niemczech rządzi feministka Merkel więc Niemcy są ciche i spokojne a młodzi Niemcy są wychowywani przez feministki na pantofli. I mają lepiej niż ich pradziadkowie w 1914 i 1939

Putin to chyba wasz prawicowy idol? W Rosji podobno nie mogą działać organizacje Sorosa czyli nie ma lewackiej propagandy, kobietę można bić po mordzie ile wlezie jak poprosi męża o kasę, Rosjanie nie są wychowywani na pantofli jak Szwedzi tylko na silnych badboyów mordujących Ukraińców i Syryjczyków.

A czy jest napisane że to forum jest tylko dla mężczyzn? Gdzie?
Wy też przecież wchodzicie na feministyczne strony.

HerbuMizogin
Gość
HerbuMizogin

Piszesz takie bzdury, że szkoda na to nawet odpowiadać. Ignorancja i zacietrzewienie nic więcej. Ale pisz sobie więcej jak chcesz, tylko pokazujesz ile te „wyedukowane, inteligentne i oświecone” feministki mają wiedzy. Nie dziwię się, że dano wam prawa wyborcze takimi ludźmi bez refleksji steruje się łatwo przy pomocy propagandy.

Merkel to pacynka na sznurkach ludzi trzymających wszystko zza kulis z tak samo jak Hitler ale po co się edukować? Lepiej trwać w swojej religii.

Putin to przede wszystkim rozważny polityk. Byłaś w Rosji? Znasz jakichś Rosjan? Zgaduję, ze nie tam kobiety są w podobnym stopniu „wyzwolone” jak w Polsce.

Nie chodzę na portale feministyczne, nie mam tam czego szukać. Poza tym tam ludzie o innych poglądach niż „jedyne słuszne” są banowani natychmiast, gdyby gospodarz tego bloga zachowywał się jak feministki to już dawno byłabyś zablokowana.

Na tym kończę rozmowę z tobą, ponieważ nie ma sensu walić głową w mur, innym użytkownikom radzę ignorować kompletnie wypowiedzi tej użytkowniczki. Ona kompromituje się sama, więc szkoda energii na kopanie się z koniem.

P.S
Znam wiele polskich kobiet, które uważają feminizm za zbędny i żyją sobie jak pączki w maśle. Zauważyłem, że najbardziej agresywne feministki to kobiety o urodzie bardzo nienachalnej(co by nie powiedzieć paskudnych). Pewnie wywołane jest to frustracją związaną z brakiem adoracji mężczyzn.

ala wilk
Gość
ala wilk

Dla was rozwaga = wywoływanie wojen, bicie kobiet i zwijanie się gospodarki?
Putin wywołał 3 wojny, Merkel żadnej
Niemiecka gospodarka jest najlepsza na świecie, rosyjska gospodarka się zwija.
W Rosji można bić żonę, w Niemczech nie można.
Putin groził Polsce bombą atomową, Merkel nigdy nie groziła Polsce żadną bombą.

Kto kieruje Merkel? Wymień nazwiska. Soros? Ktoś inny?

W Rosji kobiety właśnie są mniej wyzwolone niż w Polsce. Dlatego ciągle piszę – podrywajcie Rosjanki zamiast narzekać że Polki są sfeminizowane i pazerne.

Przecież ciągle piszecie że nawet najbrzydsza kobieta w Polsce znajdzie bez problemu facet a tu nagle piszesz że nie mam faceta bo jestem brzydka. Zaprzeczasz po raz kolejny sam sobie.

ala wilk
Gość
ala wilk

Kto kazał Hitlerowi i Stalinowi napaść na Polskę? Wymień nazwiska. Na pewno nie Soros bo Soros miał wtedy kilka lat.

ala wilk
Gość
ala wilk

Rozumiem że wg Ciebie Biały-Słowianin-Wyklęty-po-podstawówce jest bardziej inteligentny niż feministka po studiach?

ala wilk
Gość
ala wilk

Czyli uważasz że białemu mężczyźnie żyje się lepiej w Rosji niż w Niemczech?
W Rosji pensja minimalna 2 euro za godzinę ( dzięki rozwadze Putina), w Niemczech pensja minimalna 10 euro za godzinę.
Cena benzyny w Rosji 50 centów za litr.
Cena benzyny w Niemczech – 1 euro za litr.
To jest ta rozwaga Putina?

ala wilk
Gość
ala wilk

Napisz gdzie obecnie na świecie białemu mężczyźnie żyje się lepiej niż w Niemczech.
W Rosji? W Iranie? W Chinach? Na Węgrzech?

Robert
Użytkownik
Robert

Witam jaki jest email do ciebie? chcialem sie skontaktowac z ciekawa historia

ala wilk
Gość
ala wilk

Czyli co proponujecie?
1. Karanie sądowne kobiety za seks pozamałżeński?
2. Karanie sądowne mężczyzny za seks pozamałżeński?
3. Testy dziewictwa dla kobiet?
4. Coś innego?