Męski mężczyzna powinien płacić za kobietę

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Po przemyśleniu wszystkich hejtów na mnie ze strony kobiet, jednak uważam, że mężczyzna powinien płacić za kobietę. Co z tego, że jest równouprawnienie? Jest coś takiego jak żeńska i męska energia. Po to masz testosteron, by płacić. Ten hormon każe Ci wyciągać pieniądze z portfela na widok kobiety. Jeśli raz zapłacisz, to kobieta dzięki temu wie, że będziesz płacić później, czyli będziesz męski.

Rozumiem, że wielu mężczyzn chce takimi być i ja również zechciałem. Wczoraj miałem kolejną dawkę zastrzyku z teścia, zrobiłem 80 pompek, 20 podciągnięć na drążku i dziś zapłaciłem każdej kobiecie, którą mijałem na ulicy.

Świat jest piękny, a mój portfel pusty. Ale nie pieniędzmi żyje człowiek, a bezcennym uśmiechem kobiet.

 

 

 

Ważna informacja, kliknij
Prima aprilis. Taka męskość jak opisana w moim żarcie jest nie do przyjęcia (co dowodzi, że jednak nie istnieje jedna formuła na męskość). Popieram równość, a więc na pewno nie płacenie za kobiety, gdy one nie potrafią wnieść tego samego dla mężczyzn. Również nie popieram bredni o żeńskiej i męskiej energii. Ten temat opisałem tutaj: https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobieca-i-meska-energia-tradycyjne-role-plci/

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.