Podziękowanie za wsparcie – Pan Ł.

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Chciałbym osobno podziękować w tym miejscu za wsparcie od Pana Ł., bo takie nie zdarzyło się jeszcze w historii trwania tej strony, a jednak prowadzę ją 7 lat. Nigdy nie dziękowałem w ten sposób, ponieważ nikt się nie zgłosił z taką chęcią, ale w tym miejscu zrobię wyjątek.

Mam czasem chwilę zwątpienia, czy jest sens dalej prowadzić tą stronę, ponieważ ani nie jest hiper popularna, ani widoczna w Google, ani tego wsparcia nie ma dużo, a do tego niektórzy uważają, że prowadzenie bloga to nie jest ani żaden wysiłek, ani praca. Czyli nie doceniają tego co robię.

Ale zawsze ktoś w jakimś czasie postanowi złamać moje zwątpienie takim właśnie gestem.

Naprawdę dziękuję. I to jest motywacja i to jest coś co pokrywa koszty, oczywiście wydaje też to na zdrowie (tu mój film o problemie) i to jest coś co być może jeszcze zainwestuję w jakąś reklamę. Niestety na razie mam bana na fb i nawet nie wiadomo czy mi go kiedykolwiek zdejmą, bo informacji żadnej nie ma.

Ale coś będę musiał pomyśleć. Być może da się lepiej to zainwestować, by wybić stronę wyżej, ale nie mam takiej wiedzy i w tym kierunku rady też by się przydały.

Mam nadzieję, że inni czytelnicy, obserwujący stronę również nie będą „anty” na wsparcie, ponieważ tylko tak możemy wspólnie coś zdziałać. A nie jest to proste w spolaryzowanym społeczeństwie, gdzie tak ciężko o porozumienie, czy empatię, a tak prosto o kwalifikację na lewo, prawo, jako zwolennika kobiet, czy mężczyzn, tworzenie wrogości i jakby nie było innych opcji w myśleniu.

 

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.