Która dziewczyna podoba Ci się z wyglądu i charakteru? – (show na Youtube)

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Zamieszczam program na YT w którym mężczyźni oceniają kobiety z wyglądu i charakteru. Formuła jest ciekawa, ponieważ pokazuje różne perspektywy mężczyzn i różne typy kobiet. Takie filmy są bardzo potrzebne, by zauważyć te mniej lub bardziej subtelne różnice wśród jednostek, czy by nie wrzucać do jednego wora całej grupy społecznej. Ludzie nie są tacy sami i również nie każda kobieta ma jednakowe cechy.

W tym temacie dodam swoje spostrzeżenia na temat charakteru tych dziewczyn, ale i mój personalny ranking fizyczny (trzymając się formuły programu). Oczywiście z rankingu wyglądu nie wyciągniemy za wiele, ale już ocena charakteru ma sens, by się czegoś nauczyć.

Dorzucam poniżej ankiety w których można zagłosować wedle swoich upodobań. I co do wyglądu tych dziewczyn i co do charakteru. Ankiety działają dopiero od końca kwietnia (mała widoczność).

Kiedyś już oceniałem podobnego typu program tutaj, ale tyczył czegoś innego.

Wideo po angielsku z tego programu.

Mój ranking oceny wyglądu

Victoria wygląda na tyle dobrze z twarzy, że mogłaby być modelką, czy występować w reklamach. Jednak jej charakter jest minusem, co opiszę później. Ciało sprytnie zakrywa ubiorem, więc ciężko powiedzieć czy jest na plus, czy minus. Przez chłopaków z filmu sumarycznie została uznana za prawie najmniej atrakcyjną z wyglądu. Ja tam lubię Azjatki, dlatego ląduje u mnie na 1 miejscu.

Zainab została uznana przez chłopaków za najbardziej atrakcyjną fizycznie z tego zestawienia. Moim zdaniem zapunktowała najwyżej, dlatego, że przyszła dość roznegliżowana, wyeksponowała długie nogi, brzuch i dekolt. Również ma pomarańczowe (?) włosy, co się odznacza. Co ciekawe nikomu nie przeszkadzało, że jest wysoka (tak, to kobiety częściej narzekają na wzrost u mężczyzn i na wszystko inne).

Mercedes również wygląda dobrze, ma „atuty”, czy szerokie biodra. Jednak jest jakby trochę krępa (nie dla każdego). To jest jedyna blondynka w zestawieniu, więc się odróżnia. Śmiem podejrzewać, że zarabia na swoim wyglądzie.

Edycja: Tak, znalazłem – Mercedes Blanche i mszrsmerci. Można sobie znaleźć przez Google.

Charlie jest w okolicach przeciętnej, ale jest mocno sympatyczna i też nie odstaje jakoś ciałem. Bardzo ciekawe włosy i kolczyki. Jednak przez chłopaków została uznana za najmniej atrakcyjną fizycznie. Myślę, że to dlatego, że trochę wygląda jak cyganka, trochę jak sprzedawczyni w sklepie z warzywami (nie lubię takich sukienek, postarzają). Niczym nie rzuca się w oczy poza uśmiechem, by przyciągnąć wzrok. Jednak to nie musi być nic złego w długoterminowej relacji.

Jordan jest charakterystyczna, robi zabawne miny, ale ogólnie jest w okolicach przeciętnej. Najniższa punktacja u niej za ciało (podła natura nie dała w genach).

Plusem jest to, że żadna z dziewczyn nie przyszła z krótkimi włosami.

Która dziewczyna podoba Ci się najbardziej FIZYCZNIE?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mój ranking oceny z charakteru

Moja wiedza psychosocjologiczna i moje wybory życiowe pokazały mi, że dość łatwo rozpoznaję ludzi. Mylę się rzadko. W tym wypadku rozpoznaję która kobieta jest najbardziej warta grzechu – i tym grzechem wcale nie jest seks, a długie życie razem, również w przyjaźni, która jest pomijanym elementem scalającym związki. I dlatego mam dwie faworytki, ale nie jestem w stanie powiedzieć która na pewno ma lepszy charakter. Wstępnie stawiam je na równi.

Charlie

Jest duża szansa, że ta ciepła dziewczyna byłaby dobrą matką i partnerką. Mogłaby stworzyć spokojny dom. Dodatkowo ma uzdolnienia artystyczne. Charlie nie ma złych kontaktów z ex, co pokazuje, że nie trzyma zadry, nie wybiera patologii do związków. Jest to mądra i nietoksyczna dziewczyna, która potrafi planować i podejmować decyzje, więc nie jest to jakieś dziecko, które musi wisieć na mężczyźnie, by na jego barkach spoczywało wszystko co trudniejsze. Oczywiście trochę zmartwiło mnie jak powiedziała, że czasem jest „bossy”, ale to nie musi być strasznie zła cecha, bo ciężko nie rządzić, gdy ma się wiedzę w danym aspekcie i widzi się, że to wychodzi dobrze.

Charlie powiedziała przy podsumowaniu, że nie wierzyła, że będzie na pierwszym miejscu z charakteru. Dlaczego? Otóż, większość dobrych, skromnych ludzi ma niską samoocenę. Niska samoocena wcale nie jest problemem. To ludzie narcystyczni którzy tępią innych ludzi są problemem i wyśmiewają, że ktoś jest cichy, ma kompleksy i tak dalej. Ogólnie jednak warto mieć takich przyjaciół i warto takie osoby mieć w związkach, bo nie zadzierają nosa i nie przeceniają siebie, by pluć na innych. To tym drugim nie można ufać, bo nawet zasad nie szanują i tylko siebie stawiają w centrum.

Jordan

Jordan również ma super relacje z ex, żadnych przebojów. Raczej cicha, do tego lojalna, nie ma wielkiego ego. Myślę, że poszłaby na randkę spokojnie na spacer, nie potrzebując blichtru i hajsu. Dla wielu mężczyzn takie dziewczyny są nudne, nie ma dreszczyku emocji, ale właśnie z tymi relacje może nie są gwarantowane, że będą idealne, ale na pewno szansa na takie jest wyższa. Do tego Jordan lubi gry, więc wielu mężczyzn odnajdzie w niej kompana (a i coś czuję w piłkę by pokopała). Myślę, że nie byłoby trudno z nią nawiązać kontakt, bo jest otwarta i nie stroi fochów.

Kolejne dziewczyny trzeba by było dużo lepiej poznać, ale raczej byłyby krótkoterminowe, lub byłaby całkowita czerwona flaga (tzn. są szanse, że w relacji dałyby w kość, puściłyby z torbami itd).

Zainab

Zapunktowała u mnie tym, że lubi takie mocno troskliwe postawy u ludzi, że lubi „słodziaków” (co nie jest dla niej niczym negatywnym), ma fajne wnioski, czyli nie jest głupia. Przytuliła Westa gdy okazał emocje (łzy) – jako jedyna wyszła z inicjatywą. Wcześniej dawała bardziej vibe, że jednak jest imprezowiczką, wydaje pieniądze na zakupy (być może bezmyślnie), lubi bad boyów. Ją bym musiał bardziej poznać, bo daje wrażenie, że z jednej strony jest dobrze, a z drugiej że jednak ma wady nie do przeskoczenia. Ale jest dość taka energiczna, wie czego chce, ma poczucie humoru. Trochę średnie te wachlowanie i ostentacyjne żucie gumy. Akurat mi się to kojarzy z naszymi dziewczynami z imprez (dawne czasy), ale mniejsza z tym. To są pierdoły.

Ciekawostką jest to, że Jack (ten najniższy, z długimi włosami) bał się jej, że ona go pobije. Nie wiadomo co tam między nimi zaszło poza anteną, ale jeśli ona była wobec niego napastliwa, to minus dla niej. Jednak być może gość po prostu się boi, bo kiedyś miał już problemy z takimi bardziej rosłymi od niego.

Mercedes

Mercedes dużo zarabia na social media, ma pół miliona oszczędności. Czy to only fans? Też. Mężczyźni wcale nie boją się kobiet, które dobrze zarabiają. Mężczyźni nie chcą prostytutek.

W młodym wieku jest to prawie niemożliwe by zarobić w inny sposób, niż niemoralnie. Tworzenie fejk profilu, by shit-testować swojego mężczyznę (podstępność), potem akty zemsty (przebicie mu opon) są dość narcystyczno-socjopatyczne. W podsumowaniu powiedziała, że mężczyźni boją się jej zarobków, co nie jest obiektywnym stwierdzeniem, a obniżaniem wartości mężczyznom za odrzucanie jej. Plus za to że trochę żartowała, ale głównie ze swojego wyglądu (np. z cycków, które i tak są sztuczne). Jakby bardziej chciała obrócić kota ogonem, że nie jest płytka.

Nie przekonuje mnie taki charakter, choć gdy byłem młodszy byłem bardziej tolerancyjny. Kiedyś też myślałem, że każda kobieta shit-testuje mężczyzn, a to nieprawda. Warto poczytać mój artykuł o tym i przestać tolerować zaburzonych.

Victoria (Azjatka)

Można trochę dać się jej zwieść, ponieważ nie chodzi na imprezy, lubi czytać książki w domu, ale wynika to z tego, że ona nie lubi ludzi. Jeśli nie lubi ludzi, to nie polubi też ciebie (choć możesz być wygodny w jakimś czasie). Uznała, że jest bardzo wymagająca (perfekcjonistka) i ciężko jej zaimponować (więc zwykle patrzy na ludzi z góry).

Z jednej strony powiedziała, że nie obchodzą jej oceny innych, ale z drugiej powiedziała, że jest nimi zszokowana (czyli udaje ten „chłód”). Do tego obraziła chłopaków, że nie mają gustu (z czego wynika, że się przejęła i musiała innym dociąć w rewanżu). Tak wygląda niska samoświadomość, typowa dla pewnych zaburzeń osobowości.

Powiedziała również, że nie chce obrażać dziewczyn, ale obraziła je uważając, że one są „łatwiejsze w obsłudze od niej”. Bardzo narcystyczna, wyższościowa, księżniczkowata postawa. Myślę, że mocno by kontrolowała i dominowała w związku, ma duży przerost ego. Niski głos daje trochę męski vibe. Przede wszystkim jest sztywna. Jeśli wyglądałaby gorzej nie miałaby szans na wyższe miejsce, niż ostatnie.

Na końcu powiedziała też, że mężczyźni nie umieją poradzić sobie z nią, bo ona jest „bad bitch”. Sama siebie uważa za złą osobę, jest z tego dumna… myślę, że powinna szukać bad boya i stworzyć prawdziwy, toksyczny, zły związek obu „bad” ludzi. Myślę, że dla narcyzów byłaby idealna, ponieważ chcieliby przełamać jej chłód i tarczę, udowadniając sobie w ten sposób, że są męscy. Tak to działa.

Jak dla mnie ostatnie miejsce za charakter. Nawet bym jej nie polecał krótkoterminowo, bo jak powiedziała zgłosiła ex (gdzie, jak, tego nie wiadomo). Ale ewidentnie jest mściwa, trzyma zadry, wybiera takich mężczyzn, których następnie nie chce nawet widzieć na oczy. Nie bierze za to odpowiedzialności. Nie lubi ludzi, ale z wzajemnością. Niestety ona kwalifikuje się w sekcję kobiet, które stosują język shamingu, coś w stylu „jeśli nie zniesiesz mnie kiedy jestem najgorsza, nie zasługujesz kiedy jestem najlepsza”. Po 40stce może mówić, że „mężczyźni boją się silnych, inteligentnych kobiet”. Wszystko dla obrony swojego fałszywego poczucia własnej wartości.

Ona zasłużyła na dłuższy akapit ewidentnie. Jednak jak mówię, istnieją mężczyźni, którzy lubią zołzy, myślą nawet, że sobie taką kobietę „ujarzmią”. Jak dla mnie szkoda marnować życia, bo efektem mogą być tylko dodatkowe problemy (a potem nienawiść do siebie).

Jednak czy na skali problematyczności z poznanych mi kobiet ona jest najwyżej? Absolutnie nie, znam gorsze. Jednak myślę, że powinna popracować z terapeutą i nad poczuciem własnej wartości i nad samoświadomością, by nie wyjść na hipokrytkę, czy osobę sprzeczną. Również powinna popracować nad arogancją i nie czerpaniem wzorców z „suk” i innych zołz. Sporo pracy.

Która dziewczyna podoba Ci się najbardziej z CHARAKTERU?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ostateczny wynik

Według chłopaków najmniej atrakcyjna z wyglądu (Charlie) była najciekawsza z charakteru, co pokazuje, że wygląd wcale nie idzie w parze z charakterem i mężczyźni wysoko punktują również kobiety, które na pierwszy rzut oka wcale nie przyciągają wyglądem i seksapilem.

Więc czy jesteśmy płytcy? Tak średnio bym powiedział. A przynajmniej nie są ci, którzy znaleźli się w tym filmie. Jak wiadomo jest jeszcze kilka typów mężczyzn i oni prawdopodobnie ocenialiby dziewczyny jeszcze inaczej. Naprawdę ludzie są różni! Przypisywanie komuś z góry ustalonej „natury” to głupota.

I jeszcze raz podkreślam, że na pewno trzeba byłoby te dziewczyny lepiej poznać, by wydać bardziej obiektywne „wyroki”. Po szerszym szukaniu informacji o tych dziewczynach Mercedes stawiam najniżej, ponieważ ma only fans i pracuje seksualnie. O Victorii nie znalazłem takich informacji, więc pomimo toksyczności jest ciut wyżej, ale nadal lepiej się trzymać z daleka.

Ciekawostki o preferencjach dziewczyn

Bardzo ciekawie odpowiadały dziewczyny jeśli chodzi o to co je kręci.

Na czele – altruizm. Czyli jeśli jesteś dobry, troskliwy dla kogoś bez żadnego powodu, bezinteresownie. To je rozczula.

Poczucie humoru. Tę cechę dziewczyny zawsze punktują wysoko, ponieważ jest to pozytywna emocja.

Higiena – z brudasami, którzy mają czarne zęby nie umawiają się.

W poprzednim filmie była wzmianka o tym, że nie lubią przechwałek i arogancji (czyli typowe maczo postawy, ja wypiłem więcej, ja zaliczyłem więcej i inne bzdety).

Niedobrze na nie działa nerwowość. Trudno wtedy pokazać całego siebie, a pierwsze wrażenie może być dające dyskomfort.

Uwagę zwraca to, że kompletnie nie ceniły cech bad boya (mój artykuł o tym), czyli np. sytuacji gdzie mężczyzna chwalił się ilością podbojów, ani nie wierzył w monogamię. Nie było też nikogo agresywnego w tym programie. Byli raczej sami sympatyczni goście.

Dziewczyny dodatkowo nie chciały mówić o swoich zarobkach, więc są dwie opcje – albo mają niewiele oszczędności (źle, choć mogą zacząć gromadzić w przyszłości), albo za dużo wydają (znowu źle). Tak czy siak są młode, ludzie jednak dojrzewają… zazwyczaj.

Tutaj jeszcze wideo z komentarzem innych chłopaków co do dziewczyn.

To tyle ode mnie w tym odcinku.

 

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.