Czy kobiety lubią być molestowane i czy wiemy czym ono jest?

Czy aby na pewno kobiety są molestowane seksualnie w ciężki i okrutny sposób, ale też na taką skalę, jak przedstawiają feministki? A uwaga – może CZASEM to lubią? Do omówienia tego kontrowersyjnego tematu skłoniło mnie badanie przeprowadzone przez ONZ Kobiety (podmiot Organizacji Narodów Zjednoczonych na rzecz Równości Płci i Wzmocnienia Kobiet) na temat molestowania kobiet. Po przejrzeniu tego badania w całości widzę, że badanie zostało stworzone pod tezę. Jego założeniem jest uzyskanie kolejnych przywilejów i ograniczenie męskich praw kłamliwie sugerując, że mężczyźni nie znają się na kobietach i masowo popełniają karygodne, krzywdzące kobiety wykroczenia. Co ciekawe według badań (1 i 2) to kobiety zmieniają definicję molestowania w zależności od tego jak atrakcyjny jest molestujący.

molestowanie seksualne kobiet

kobiety molestowane przez przystojnych

Podwójne standardy

Czym jest molestowanie, a czym feministki chcą, by było?

Może na początek definicja realnego molestowania:

Dotyk seksualny, którego nie chcemy, składanie nachalnych propozycji seksualnych, oglądanie narzuconych czynności seksualnych.

W tym badaniu Kobiet ONZ (feministek) jednak molestowanie to między innymi:

OGLING:

Puszczanie oczek, zalotne spojrzenia.

Można łatwo stwierdzić, że badanie jest pisane pod kłamliwą tezę. Po pierwsze zmieniono definicję molestowania na bardzo lekką, a po drugie molestowanie ma nadal emocjonalny wydźwięk (ludzie rozumieją je bardziej jako coś ciężkiego i karygodnego), więc bardzo łatwo zrobić z mężczyzn okrutnych napastników, nawet gdy nie robią nic specjalnego, a z wszystkich kobiet ofiary, które cały czas są na różne sposoby molestowane (bo jak wiadomo, feminizm uznał, że kobiety to ofiary mężczyzn i patriarchatu – także kłamliwie, by skonfliktować płcie i uzyskać władzę/dominację/przywileje).

Od 31 proc. ankietowanych w Libanie do 64 proc. w Egipcie przyznało się do molestowania kobiet w miejscach publicznych.

Badaczki doskonale wiedziały, że wyrwanie takiego zdania z kontekstu spowoduje wielkie oburzenie. Badaczki podały „zalotne spojrzenie” jako najczęściej podejmowaną akcję „molestującą” kobiety – a to może być BARDZO subiektywnie odbierane (dosłownie każde spojrzenie można wtedy uznać za molestowanie). Kobiety chcą sobie dowolnie szachować które spojrzenie i od kogo będzie molestowaniem, a które nie, mimo, że nadal to te samo spojrzenie. To nie jest tak, że kobiety nie lubią być podrywane, komplementowane czy nie lubią by na nie patrzeć z podziwem. Oczywiście, że lubią, bo często są próżne. Tyle, że nie lubią tych spojrzeń i flirtu od wszystkich, a tylko tym, którym na to pozwolą (zwykle – przystojnym mężczyznom). Innych chcą karać. Także jeśli kobieta Cię nie lubi mężczyzno, zaszedłeś jej za skórę, ponieważ np. nie jesteś dla niej miły, to może nawet Twoje zwykłe spojrzenie uznać za molestowanie i to Ty będziesz karany, nie ona. Koniec kropka, jesteś winny, oczerniony i wylatujesz. Za darmochę, bo takie mamy antymęskie prawo.

Kobiety nienawidzą gdy się im odmawia:

Kobieta rzadko wybacza wykorzystywanie sytuacji, lecz ich niewykorzystania nie wybacza nigdy.

Ten cytat wyjaśnia, że kiedy to kobieta jest NAPALONA i to kobieta CHCE seksu, czy KOMPLEMENTU (zwanego czasem „molestowaniem”) to będzie WŚCIEKŁA, jeśli mężczyzna „nie wykorzysta sytuacji”.

Niech się każdy zastanowi czy zgłoszenia/oskarżenia kobiet o molestowanie czy o gwałt to czasem nie są skutki tego, że kobiety zostały ODRZUCONE przez danego mężczyznę.

I to już zmienia postać rzeczy, prawda?

A nie lepiej by było, gdyby kobiety nauczyły się nie mścić za brak poddaństwa i radzić sobie z odrzuceniem? Uczyć się odpowiedzialności, dojrzałości emocjonalnej i asertywności, a molestowanie zgłaszać tylko w przypadkach z definicji numer jeden mojego tekstu (czyli coś POWAŻNEGO) i co wcale nie zależy od atrakcyjności mężczyzny, tylko ZAWSZE jest molestowaniem?

SZTYWNA REGUŁKA, SZTYWNA DEFINICJA MOLESTOWANIA – tego nam trzeba

Jeśli kobiety chcą być odbierane jako zagrożenie i kłopoty, to tak, róbcie tak dalej i karajcie mężczyzn wobec swoich subiektywnych, zmiennych wrażeń. Ot kaprys kobiety ma dzisiaj być wyznacznikiem prawa. Samowolka.

Tym bardziej, że kobiety dziwią się, że mężczyźni stają się strachliwi i ulegli (hoho kryzys męskości!), ale nie chcą zobaczyć czego jest to wynik (kryzysu kobiecości także i postaw toksycznych kobiet/matek, czy takiego frajerskiego prawa). Kobiety, które mężczyzn nienawidzą na pewno się cieszą takimi rezultatami – ale tylko one.

Pytanie czemu takie jednostki mają wyznaczać co jest dobre, a co złe?

Kobiety lubią być molestowane? Tabela pokazująca że chodzi o spojrzenia.

Ta tabela doskonale pokazuje, że molestowanie głównie odbywa się na poziomie spojrzeń, lub seksualnych komentarzy (a za takie można uznać nawet powiedzenie „ładne nogi”, ponieważ jest to subiektywny odbiór przez kobiety, która może odebrać, że mężczyzna komplementując nogi wyobraża sobie co ma pod majtkami). Logika kobiet często widzi coś czego nie ma w danym zdaniu, a sobie to dorysuje, bo taki ma stan emocjonalny.

Zobaczcie, że w przeciągu 3 miesięcy tylko 17% kobiet doznało takiej formy UPOKORZENIA.

Przymuszanie do seksu w tabeli molestowania kobiet? Równe zero procent! Także możemy uznać, że molestowanie według definicji kobiet ONZ to gwałt na wrażliwej, narcystycznej, kapryśnej psychice niektórych kobiet. Na tej samej zasadzie jeśli byśmy pytali o seksualne podteksty kobiet na portalach randkowych i wyznaczyli czynnik „czy byłaś choć raz w życiu seksualnie zaczepiana” to jestem w stanie stwierdzić bez badań, że ponad 2/3 kobiet miałoby taki incydent za sobą. Pozostała 1/3 była zbyt mało atrakcyjna, by ktoś je zaczepił i skomplementował ich walory fizyczne.

Kobiety lubią być molestowane wzrokiem, a pokrzywdzone się czują te na które nikt nie zwraca uwagi

W takiej sytuacji, pisania badania pod tezę łatwo oczernić jedną płeć. Zawsze mężczyzn…

Przytoczę anegdotę:

Kobieta pyta mężczyznę jak wygląda w danym stroju.

Mężczyzna odpowiada, że dobrze.

– Kobieta mówi co? Nie wierzę! Kłamiesz, by się przypodobać. Pewnie czegoś chcesz! Czy kiedykolwiek będziesz szczery ze mną?
Następnym razem, gdy kobieta pyta jak wygląda mężczyzna odpowiada, że kobieta źle wygląda.

Cooooooo? – pyta kobieta. Jak śmiałeś! Nie kochasz mnie, nie pożądasz, nici z seksu dzisiaj! Zrywam! A poza tym boli mnie głowa!
Gdy następnym razem kobieta pyta o to samo to mężczyzna zgodnie z tą tresurą, że został KARANY za swoje odpowiedzi nie mówi nic. Kobieta co robi? Albo też ma znowu pretensje, albo zrywa i kieruje uwagę ku temu, który jednak będzie ją komplementował i pożądał – nie słuchając tychże manipulacji.

Bo kobiety nienawidzą ignorowania. Im są bardziej narcystyczne, tym ciężej sobie z tym radzą. Pokrzywdzone „brakiem molestowania wzrokiem” czują się takimi na które nikt nie zwraca uwagi.


Mężczyźni będą odsuwać się od kobiet, a kobiety od mężczyzn, jeśli będziemy uważać, że każdy heteroseksualny mężczyzna molestuje kobiety

Wracając do tematu mediów lewackich i feministek, które zakłamują rzeczywistość. Te organizacje nie widzą jednak, że ograniczanie mężczyzn jest mieczem obosiecznym, ponieważ:
– kobiety będą coraz mniej adorowane (zatem ignorowane i odrzucane)
– mężczyźni mogą się bać kobiet i konsekwencji związanych nawet ze SPOJRZENIEM na nie (sexual harrasing!), zatem będą ignorowane i odrzucane
– mężczyźni mogą rzeczywiście nienawidzić kobiety za ich wywyższanie się, które jednocześnie udają, że mają dobre intencje (są fałszywe)

Tak się skłóca płcie i powoduje jeszcze mniejsze zaufanie wobec siebie.

Jeszcze niedawno w podobny sposób podkręcano statystyki gwałtów. Jedna na cztery kobiety miałaby być gwałcona, ale w badaniu mowa była o „catcalling” i „explicit SMS”, a nie o gwałt fizyczny.  Kto nie doczytał małym druczkiem definicji z badania, ten wojował, że mężczyźni to gwałciciele. Teraz definicja molestowania została rozszerzona o patrzenie na kobiety.

Wolność dla gałek ocznych !

Co feministki wymyślą później, by karać mężczyzn? Może myślozbrodnia?

Domyśl się!

Na takiej kłamliwej podstawie powstaje nowe prawo i nowe przywileje dla „dyskryminowanych” kobiet,  a one zadowolone korzystają z nich wchodząc w rolę ofiar patriarchatu. Cóż, mężczyzna to Twój wróg, szukaj zawsze na niego haka, szukaj w nim wad. W tym bądź specjalistką, nie w miłości i dobroci.

W jaki sposób taka feministka lub kobieta uległa feminizmowi może zbudować miłość z mężczyzną, który jest dla niej zawsze tylko napastnikiem i to wadliwym?

Jedna płeć dziś się boi, że zostanie skrzywdzona, druga płeć się czuje skrzywdzona. Jedyne co pozostaje w takim wypadku będąc mężczyzną to zgadzać się na warunki kobiety (męska uległość), która w każdej chwili może mężczyznę zniszczyć i wymienić na inny model (bo uległy mężczyzna to nikt atrakcyjny dla kobiety, ale do tego chcą doprowadzić elity).

Albo kobiety mogą zacząć wiązać się z innymi kobietami, bo mężczyźni są przecież głupi i źli. Nie lepiej przyznać się do homoseksualizmu utworzonego na bazie przykrych doświadczeń niż walczyć przeciw wszystkim mężczyznom?

Więcej o odkrywaniu przez kobiety swojej homoseksualnej natury pisałem tutaj:

Biseksualizm kobiet, a kobiecy mózg u mężczyzn

Reasumując mężczyzna ma wybór: albo harówka i poddaństwo wobec kobiety, albo samotność i ostracyzm.

Próbujesz pokazać feministkom i skrajnej lewicy, że popełniają błąd? Zaczną cię uciszać i obrażać

System w którym żyjemy, jest to nieudolny system, ponieważ kobiety nie lubią mężczyzn niższego statusu (hipergamia rządzi takim podejściem, czyli szukaniem przez kobiety lepszej gałęzi, o coraz wyższym statusie), a jednocześnie próbuje się usilnie demonizować mężczyzn. Czy mężczyzn się szanuje w naszym systemie? Absolutnie, więc natura kobiety nie pozwoli kochać i szanować tych mężczyzn. Ktoś dalej nie widzi, że tak się rozbija podstawowe wartości, miłość, związki, rodzinę?

Jeśli się sprzeciwisz systemowi, to nazywany jesteś kryminalistą, przyszłym mordercą, seksistą, mizoginem, rasistą, aby Twoje poglądy, mimo że słuszne i logiczne były eliminowane.

Tak samo było dawniej, gdy przeciwników systemu nazywano chorymi psychicznie i w ten sposób izolowano.

Teraz pewne lewicowe grupy mają swoje sposoby i multum określeń, które zabierają wolność słowa innym grupom… a raczej danej grupie, białego heteroseksualnego mężczyzny (która i tak się różni, a są w niej mniejszości bardziej uciemiężane, którymi zajęłyby się, gdyby dbały naprawdę o „równość”).

Kobiety rozumiejące szkodliwość przekazu feministek także są obrażane np. od „strażniczek patriarchatu”.

Niestety takie formowanie antymęskiej retoryki, czy też tworzenia z nich wiecznych ofiar szkodzi kobietom, mimo, że chyba(?) nie zdają sobie z tego sprawy. Albo tak dobrze grają, bo dobrego aktorstwa nie można kobietom odmówić…

Podsumowując kobiety lubią czasem być molestowane (a przynajmniej jeśli definicja nie jest zgodna z przemocą) i trzeba się z tym zgodzić.

Tyle, że lubią molestowanie zależnie od nastroju, zależnie kto molestuje, zależnie czym jest to molestowanie (to najważniejsze, ustalmy to zawsze), bo definicja jest szeroka i zależnie w jakiej sytuacji. Jest tyle zmiennych, że tak ogólna teza jak „kobiety są cały czas molestowane przez złych mężczyzn” jest zwykłym, podłym KŁAMSTWEM.

A kłamstwu się na mojej stronie opieramy. Powodzenia z tłumaczeniem tego co tu napisałem wypranym móżdżkom…

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.