Skuteczne zasady budowania związków, miłości i seksu

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

W tym tekście będę opisywać skuteczne, alternatywne zasady budowania związków, miłości oraz seksu początkowo rozpisane przez Beige Phillipa, czyli wyznawcę The Red Pill, ale dodałem swoje spostrzeżenia oraz wnioski.

1. Nie słuchaj rad kobiet co do kobiet, budowania związków oraz seksu (ewentualnie filtruj, ponieważ czasami dają proste wskazówki, jak „trzymaj mocniej za włosy”).

Samoświadomość kobiet jest ograniczona – rzadko wiedzą czego chcą, ponieważ są kapryśne, chaotyczne i mało twórcze. Rzadko przekuwają swoje słowa w praktykę, ponieważ to za męskie uznają inicjatywę, działanie i zdecydowanie. Rzadko kiedy umieją wymyślić co będzie dobre dla wspólnego interesu jakim jest związek, ponieważ trudno im przewidywać konsekwencje. Często wydaje im się, że mają dobre rozwiązania, ale mężczyzna postępujący według tego czego kobieta pragnie nigdy nie osiąga dobrych rezultatów (to już się zaczyna na etapie wychowywania synów przez matki). Kobiety operują skojarzeniami i wyobrażają sobie co by mogło być skuteczne, ale oczekują że mężczyzna wykona całe działanie, a jeśli będzie nieudane to weźmie za nie całą odpowiedzialność. Dlatego powinno się polegać tylko na sobie.

Przykład. Nie ma seksu, a kobieta chodzi naburmuszona. Zwracasz uwagę na problem, ma swoje potrzeby. Pierwsza jej myśl? Obwinić mężczyznę. Np. nie poodkurzał niedawno. Czy poodkurzanie rozwiąże problemy z uczuciami? Jeśli kobieta nie ma chęci na seks dłuższy czas, to albo obwinia mężczyznę, atakuje, że jest zboczony i myśli tylko o jednym, albo mówi że jest zmęczona starając się być neutralna. Nie liczę tu przykładów, że jest chora i wszystko jest jasne. Mężczyzna zgodnie z poleceniem stara się wyręczyć kobietę w obowiązkach. Czy to wzbudza w niej pożądanie? A wcale! Tym bardziej, że kobieta widząca mężczyznę wykonującego kobiece sprawy podświadomie traktuje go jak kobietę.

Kwestia polega na tym, że pożądanie, uczucia budują się w podświadomości, w zachowaniach których kobiety albo nie znają, nie umieją określić co dokładnie je podkręca, bo nie są tak konkretne, albo wystrzegają się ich, bo się ich boją. Tak, często boją się dominujących mężczyzn, co nie znaczy że nie będą pożądać. Boją się, że za bardzo się zaangażują i się nie wydostaną. Za to nie boją się tych, którzy są mili, wyrozumiali i przyjaźni, ale ich nie pożądają, mimo że na ich logikę wszystko jest w porządku. Ci mężczyźni słyszą o „friendzone”, „zostańmy przyjaciółmi”, a gdy kobieta jest starsza lub ma dziecko to używa ich jako bankomat, lub drugiego tatusia. Nie jest to prawdziwa miłość, tylko kalkulacja. The Red Pill od lat obnaża zakłamanie związane z doborem partnerów przez kobiety.

Skuteczne zasady budowania związków, miłości i seksu 2

Co można zrobić? Jeśli kobieta próbuje radzić, to rób na odwrót… oczywiście filtruj, bo nie jest to sztywna zasada dotycząca absolutnie wszystkiego. To nie działa w przypadku kobiet – kobieta działająca na przekór mężczyźnie i jego jasno wytyczonym potrzebom, czy zasadom jest stracona.

2. Kobiety chcą Cię zmienić w swój wyidealizowany obraz mężczyzny, mają jakieś żądania, prośby, wykazują przy tym wiarygodną postawę, że naprawdę chcą dobrze. Że robią to z powodu ich troski, pozytywnych uczuć… ale gdy nie chcesz się zmieniać to się obrażają, lub robią awantury. It’s one way ticket. The Red Pill nawet nie musi o tym mówić, o tym trąbią wszelakie portale psychologiczne. Jest to przemoc psychiczna, wymuszanie i szantaże emocjonalne.

Logika kobiet w związkach

Ta zasada budowania związków nie działa. Kobieta zakochała się w tym kim jesteś na początku. Gdy się zmienisz – nie będziesz już sobą, nie będziesz już działać na jej emocje. Na dodatek ulegniesz jej, co pokaże Twoją słabość. Chcesz zniszczyć swoją atrakcyjność? Słuchaj kobiety i uznawaj ją za autorytet, ale też bój się kłótni z nią, bój się jej fochów, bój się cichych dni. Przegraną masz jak w banku.

Psychologii ewolucyjnej ciąg dalszy. Kobieta próbuje zniszczyć atrakcyjność mężczyzny w związku, aby

  • wyeliminować konkurencję
  • czuć się bezpiecznie

A że ten mężczyzna będzie w efekcie słaby, miękki i nudny ją nie obchodzi, ponieważ jeśli chodzi o stan uczuciowy oraz imperatyw biologiczny dla kobiety jest tylko tu i teraz. Będziesz słaby? Twoja wina.

3. Kobiety kierują się egoizmem, zużywaniem, braniem, zawłaszczaniem. Kobiety są destruktywne, a nie dostarczające, nie są providerami, czego wymagają od mężczyzn. Kobiety zniszczą relację, jeśli wejdą Ci na głowę (jak dzieci). Jeśli pozwolisz im decydować, kierować – wykoleisz wasz pociąg zwany związkiem. Na końcu obwinią Ciebie i… będą miały trochę racji, ponieważ zaniedbałeś poznanie prawdziwych zasad związków. Nie słuchaj kobiecych rad co do związków, słuchaj alternatywnych, które Ci przekazuję w The Red Pill, a zobaczysz, że zoptymalizujesz efekty.

Z czego wynika destruktywność kobiet? Kolejny raz będziemy się posiłkować psychologią ewolucyjną. Kobiety mają zaimplementowany instynkt, który pożąda TYLKO silnych mężczyzn, ale żeby sprawdzić czy mężczyzna jest naprawdę silny muszą go TESTOWAĆ. Nie bez powodu wyposażono kobiety w statystycznie wyższą inteligencję emocjonalną, aby:

  • umieć rozpoznać z kim mają do czynienia (na początku są nieufne, ponieważ starają się dzięki temu minimalizować straty – przywiązanie emocjonalne jest bolesne)
    Jest to mechanizm taki sam jak u mizoginów, ponieważ zwykle ci osobnicy mają bardziej kruchą psychikę, a ich nienawiść jest podszyta lękiem przed zranieniem… i też mają rację, bo kobiety niszczą wrażliwych, słabych mężczyzn
  • ten instynkt jest bardzo wadliwy, ponieważ nie ocenia przywarów społecznych by się zakochać, a to co podświadomość odbiera jako siłę, męstwo, dominację. Społeczne przywary są okazywaniem słabości – np. bycie miłym, usłużnym, pomocnym – są to cechy odbierane przez podświadomość jako przyjemne, można takie osoby lubić, można kochać 'jak brata’, ale nie mężczyznę
  • umieć zawładnąć mężczyzną umiejętnością manipulacji, by pożądał, by robił to czego pragnie kobieta, by się nią opiekował, by to on jej słuchał

Kobieta musi wiedzieć, że nie zapanowała nad Tobą, że nie uzależnisz się od niej, że nie ma władzy nad Tobą, że nie zależy Ci na niej bardziej niż na sobie i swoim interesie, ponieważ jest to uległość. Nie możesz dać się prowokować, nie możesz wykazywać postawy „needy”, czyli potrzebującej – to jest okazywanie słabości. Wsparcie od kobiety? Zapomnij. Buduj męskość w oparciu o siebie samego, ewentualnie męską przyjaźń. Kobiety za przyjaźń uznają każdą miłą dla nich znajomość, z której czerpią profity. Z męskiej strony wygląda to inaczej.

Tylko mężczyzna opanowany, inteligentny, nie dający sobą manipulować, świadomy i wyzwolony będzie oddziaływał na kobiecą podświadomość i będzie odbierany pozytywnie. Tylko ten mężczyzna będzie atrakcyjny, który ma sukcesy, tylko ten, który ma władzę i nie daje się kontrolować. Dlatego kobiety bardziej pociąga kierownik, niż podwładny, mimo, że kierownik częściej ma cechy psychopatyczne, a nie romantyczne.

Mamy jednak coraz więcej pantofli, ponieważ kobiety weszły nam na głowę, niszczą męskość ZA NASZYM PRZYZWOLENIEM. Po to jest The Red Pill by była tego świadomość.

Zasady budowania związków - kobiety mówią, że chcą byś wszedł pod pantofel, ale chcą odwrót

4. Nie rób wszystkiego dla związku, dla kobiety, skup się też na sobie, bo zatracisz swoją atrakcyjność. Staniesz się nudny i nieambitny, mimo że kobieta będzie ciągle Ci mówić, że „staraj się”, że jak zrobisz coś dla niej będziesz lepszy. Będzie próbowała stroić fochy, zakazać Ci chodzenia do kolegów, byś poświęcał jej czas, potem dziecku, a potem się okaże że ona uprawia z Tobą seks raz na miesiąc i tylko gdy przyniesiesz wypłatę. Za coś materialnego, a nie za Twoją osobowość którą straciłeś w wojnie psychologicznej, której nie byłeś świadom.

kobieta może Cię zabić gdy ma okres

4. Kobiety z męskiej perspektywy mogą być widoczne jako „szalone”. Manipulujące narcyzki, borderline, paranoiczki, socjopatki, histroniczki, neurotyczki, nadpobudliwe, chwiejne emocjonalnie, depresyjne melancholiczki, znerwicowane choleryczki, histeryczki, feminazistki. Mniej lub bardziej, blisko okresu lub dalej okresu, ale wykazują cechy problemów emocjonalnych i zaburzeń psychicznych. Nierzadko też w czasie okresu, czy gdy mają PMS stają się przemocowe i znęcają się nad ludźmi w otoczeniu. Bądź świadomy, że kobiety z reguły nie mają stałych zasad budowania związków. Kobiety są zmienne, niestabilne emocjonalnie, niestabilne osobowościowo (cechy osobowości mnogiej, choć nie będąc do końca nią, dlatego nie uwzględnia się w zaburzeniach). Kobiety przez swoją zmienność zmienią kontekst, zasady, obietnice, jeśli tylko aktualna emocja nie będzie dla nich korzystna, a kontroli nad nią nie mają zbyt dużej. I właśnie dlatego kobiety tak lubią mężczyzn, którzy wytyczają kierunek działania, mają zasady i umieją się ich trzymać. Spokojna i piękna kobieta to jednorożec, jak wiemy z pewnego filmu:

5. Kobiety testują ile jesteś w stanie dla nich zrobić. Najpierw proszą, później żądają. Schopenhauer mówił że małżeństwo to pozbawienie się połowy praw w zamian za dwa razy więcej obowiązków. Śmiej się teraz z tego – zobaczymy po kilku latach małżeństwa jak będziesz ćwierkał.

Ciąg dalszy nastąpi. Stay tuned at The Red Pill.

 

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.