10 marca 2018, Dzień mężczyzn

Dzień mężczyzn to kolejny dobry dzień do świętowania i przypomnienia sobie kim jesteśmy jako mężczyźni. Dla kobiet więcej, dla przypomnienia sobie, że mężczyzna to też człowiek, też ma swoje potrzeby, a nawet uczucia (a jak ciężko się przyznać), a święta nie są tworzone tylko po to, by to kobiety cały czas adorować. Wiele kobiet niestety traktuje każde takie święto jako święto dla siebie samej i nie szuka okazji, by obdarować mężczyznę czymś więcej niż tylko np. sobą lub nową bielizną na sobie samej. Warto jednak sobie odpowiedzieć na pytanie co to jest męskość. Czy tak jak się pokazuje: bicepsy, jak się mówi medialnie lub historycznie: agresja, o czym mówi się mniej: posiadanie zasad, samoświadomość, odpowiedzialność, chęć rozwoju, próbę dania czegoś społeczeństwu, w tym dbanie o to jak wygląda kobiecość i rodzina. Jesteśmy różni i według mnie to dobrze. Każdy może się czegoś nauczyć od drugiego, gdy nie jesteśmy klonami o jednakowym charakterze i usposobieniu. Każdy niech sobie odpowie sam – a przecież według statystyk aż 80% czytelników tej strony to mężczyźni. No chyba że kobiety się ukrywają i czytają po cichu 😉

Życzenia na dzień mężczyzn (płeć zapomniana!)

Dziś warto złożyć nam wszystkim życzenia (stawiamy sobie wirtualną kratę browarów):

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.

Dobrych kobiet, które są wsparciem i umilają życie, a nie podcinają skrzydła sącząc jad, będąc roszczeniowymi. Które uczą się jak nas uzupełniać. Które lubią seks, nie tylko gdy są biorcami, by migren miały jak najmniej 10 marca 2018, Dzień mężczyzn 3 ale do tego i im trzeba wyższej świadomości jak się rozluźnić i czerpać frajdę z tego naturalnego aktu, który poprawia zdrowie fizyczne i psychiczne.

Żeby wasze związki nie wyglądały tak:

dzień mężczyzn

Co więcej życzyć? Poukładania w głowie, także w kontekście relacji damsko-męskich, czy rodzinnych.

Dobrych wyników w pracy i by szef tak nie wk…

Czyli luzu.

I na MŚ, by Polacy nam sprawili wiele radości, a kobiety były wyrozumiałe, że w tych dniach możemy nie być „w stanie”. To tak ode mnie, ale w zależności każdy z nas lub inne rzeczy i oglądanie piłki nożnej może go nie bawić. Ale są inne dziedziny i mam nadzieje też będą nas cieszyć.

A ja sobie życzę, bym miał motywację do dalszej pracy i aby strona przetrwała, by znaleźć też wsparcie finansowe na dokonanie tego wszystkiego. Niech też będzie nas coraz więcej.

Pewnie o czymś zapomniałem…

A! Feminizm w tej formie musi zostać zniszczony 10 marca 2018, Dzień mężczyzn 4

dzień mężczyzn

Jak zawsze zapraszam na nasz profilowy fanpage na facebooku, by pokazać, że jesteście z nami:

Ciekawostka dnia: ostatnio kilkadziesiąt ludzi wchodzi na moją stronę wyszukując frazę: kopulacja zwierząt…

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.