10 marca 2018, Dzień mężczyzn

Zostań darczyńcą/patronemJeśli doceniasz artykuł lub działalność autora kliknij, by poznać szczegóły 🙂

Dzień mężczyzn to kolejny dobry dzień do świętowania i przypomnienia sobie kim jesteśmy jako mężczyźni. Dla kobiet więcej, dla przypomnienia sobie, że mężczyzna to też człowiek, też ma swoje potrzeby, a nawet uczucia (a jak ciężko się przyznać), a święta nie są tworzone tylko po to, by to kobiety cały czas adorować. Wiele kobiet niestety traktuje każde takie święto jako święto dla siebie samej i nie szuka okazji, by obdarować mężczyznę czymś więcej niż tylko np. sobą lub nową bielizną na sobie samej. Warto jednak sobie odpowiedzieć na pytanie co to jest męskość. Czy tak jak się pokazuje: bicepsy, jak się mówi medialnie lub historycznie: agresja, o czym mówi się mniej: posiadanie zasad, samoświadomość, odpowiedzialność, chęć rozwoju, próbę dania czegoś społeczeństwu, w tym dbanie o to jak wygląda kobiecość i rodzina. Jesteśmy różni i według mnie to dobrze. Każdy może się czegoś nauczyć od drugiego, gdy nie jesteśmy klonami o jednakowym charakterze i usposobieniu. Każdy niech sobie odpowie sam – a przecież według statystyk aż 80% czytelników tej strony to mężczyźni. No chyba że kobiety się ukrywają i czytają po cichu 😉

Życzenia na dzień mężczyzn (płeć zapomniana!)

Dziś warto złożyć nam wszystkim życzenia (stawiamy sobie wirtualną kratę browarów):

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.

Dobrych kobiet, które są wsparciem i umilają życie, a nie podcinają skrzydła sącząc jad, będąc roszczeniowymi. Które uczą się jak nas uzupełniać. Które lubią seks, nie tylko gdy są biorcami, by migren miały jak najmniej 10 marca 2018, Dzień mężczyzn 2 ale do tego i im trzeba wyższej świadomości jak się rozluźnić i czerpać frajdę z tego naturalnego aktu, który poprawia zdrowie fizyczne i psychiczne.

Żeby wasze związki nie wyglądały tak:

dzień mężczyzn

Co więcej życzyć? Poukładania w głowie, także w kontekście relacji damsko-męskich, czy rodzinnych.

Dobrych wyników w pracy i by szef tak nie wk…

Czyli luzu.

I na MŚ, by Polacy nam sprawili wiele radości, a kobiety były wyrozumiałe, że w tych dniach możemy nie być „w stanie”. To tak ode mnie, ale w zależności każdy z nas lub inne rzeczy i oglądanie piłki nożnej może go nie bawić. Ale są inne dziedziny i mam nadzieje też będą nas cieszyć.

A ja sobie życzę, bym miał motywację do dalszej pracy i aby strona przetrwała, by znaleźć też wsparcie finansowe na dokonanie tego wszystkiego. Niech też będzie nas coraz więcej.

Pewnie o czymś zapomniałem…

A! Feminizm w tej formie musi zostać zniszczony 10 marca 2018, Dzień mężczyzn 3

Jak zawsze zapraszam na nasz profilowy fanpage na facebooku, by pokazać, że jesteście z nami:

Ciekawostka dnia: ostatnio kilkadziesiąt ludzi wchodzi na moją stronę wyszukując frazę: kopulacja zwierząt…

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Nie chcesz, by strona zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje i czy jest wartościowa. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie i nie chciałbym by to szło w próżnię. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, by nie zapomnieć o stronie.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie) i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by

Prawdopodobnie można wpisywać tutaj dowolne dane, więc przelewy są anonimowe.

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

matrixpoland@o2.pl

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.