W Nowym Roku feminizmu nie będzie, a kobiety nie będą tyle wymagać!

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Szczęśliwego Nowego Roku! Pokażę co nas niedługo czeka (w pewnym stopniu) na rynku matrymonialnym, ale też w przypadku rozwoju ideologii feminizmu. Tytuł to jednak tylko pobożne życzenie 🙂

Ewolucja się kołem toczy. W Nowym Roku roszczenia kobiet wobec mężczyzn będą jeszcze wyższe?

Pamiętajcie czym jest ewolucja w tym właśnie Nowym Roku. Podejście naukowe, tak?

Kobiety, ale także dziewczyny i dziewczynki będą wymagać od mężczyzn, facetów i chłopaków, cokolwiek to znaczy, teraz 1,95m wzrostu. Ten rok kończymy na przedziale żądań 1,85-1,91m. Ewolucja nakazuje wiedzieć, że wymagania te rosną, bo się „rozwijamy”. Bo kobiety mówią teraz, że nie ma co żyć półśrodkami. Bo nie ma co zadowalać się byle czym. I te wymagania kobiet rosną na tyle, że będą umiały pokochać tylko 5-8% najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na globie, nikogo więcej. Statystyka!

W Nowym Roku feminizmu nie będzie, a kobiety nie będą tyle wymagać! 2

Cóż, w Nowym Roku, bądźcie pewni, nie zmieni się jednak to, że dziewczyny będą „shyyyyyyyy” (wstydliwo-bierne) i „nie będą pisać pierwsze” – i tu lista wytłumaczeń czemu to takie trudne palcem kiwnąć dla/w kierunku mężczyzny. Bo na tym polu rozwoju akurat nie ma, nadal tkwią są w jaskiniach i czekają, aż ktoś je z nich wyciągnie, najlepiej na takim królewskim (księżniczkowym znaczy się) łożu przenośnym. I najlepiej do tego mieć kilku niewolników (samców beta). Alfa, wiadomo jest od czegoś innego.

Aha, taka wstydliwa, a do mówienia „spier**alaj” to pierwsza… dzisiejsze baby, wstydu i honoru za grosz…

Naprawdę, zdrówka życzę i siły do znoszenia tego wszystkiego. Życzę też rozwoju obu płciom! Mamy bardzo dużo do zmiany w sobie, w ludzkości, bez dzielenia na płcie. Może Nowy Rok właśnie to nam przyniesie.

Choć nadzieja matką durni, ale czasem warto nim być 🙂

Nowy Rok, stare ideologie. Młode dziewczyny nadal będą wierzyć w feminizm jak w religię?

Żeby dolać troszkę realizmu, którego niektórzy nazywają niesłusznie pesymizmem:

Na pewno w kolejnym roku feminizm nie zostanie zdelegalizowany, bo nadal przeciwników jegoż jest za mało. Jednak pewnym jest, że urosną nam jak grzybki po deszczu takie, feministyczne panie:

W Nowym Roku feminizmu nie będzie, a kobiety nie będą tyle wymagać! 3

Pamiętajcie, kobieta najwyższą formą życia, podludzie 🙂 Ale nieee, przecież tylko mizoginia istnieje na tym świecie, tylko nienawiść do kobiet (jak się leciutko tam zwróci uwagę, czy poda jakiś FAKT). Za to nienawiść do mężczyzn staje się popularnym, akceptowalnym i modnym poglądem…

Panna nie wie, że ludzie o prawicowych poglądach też mogą być ciekawi. Też mogą ją czegoś nauczyć. Może nawet więcej, niż ci z lewicowymi poglądami, którzy np. tylko wymachują transparentami, by dać im przywileje i którzy są tak biedni umysłowo, że wierzą w „badania”, że 95% kobiet w Polsce jest molestowanych, a koronawirus jest seksistowski, bo zamyka w domach oprawców-mężczyzn z bidulkami, ich partnerkami, a przemoc działa tylko w jedną stronę…

Droga pani Julio. Niech pani nie idzie w te ekstremum. Może wtedy zauważyłaby pani nawet nić do dyskusji i porozumienia.

Tego też nam wszystkim życzę.

I miłości, tej prawdziwej 🙂 Jak zawsze!

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.