Przypominam, że mój blog ma kanał na Youtube

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Co prawda nie jest to typowy kanał youtube’owy i trochę go zaniedbałem, ale ostatnio wrzucam pliki audio, a wcześniej wrzucałem mniej lub bardziej ciekawe filmy z przestrzeni internetowej (czasem z moim tłumaczeniem). Link do kanału (wrzuć suba i daj łapki w górę dla zasięgów): https://www.youtube.com/@swiadomosczwiazkowpl

Ostatnie audio, które wrzucałem:

1. Najlepszy pomysł na RANDKĘ z kobietą. Nie uwierzysz o który chodzi! 

2. Pomoc w diagnozie mojej choroby (dla znających się trochę na medycynie).

3. Długotrwale używający portali randkowych mają zaburzoną osobowość (Ciemna Triada)

3. Która płeć bardziej korzysta na związku lub małżeństwie? Kobiety czy mężczyźni? 

4. Równość wyników, równość szans, a może tradycyjne role płciowe?

5. Biznesowy model związku według kobiet, czyli szukanie korzyści, unikanie strat

6. Typy mężczyzn lepiej dogadujących się z kobietami

7. Proste rady by budować związki

Żeby tworzyć audio wykupiłem dość podstawowy model AI, który czyta tekst, który mu napiszę. Wszystko to dzięki wsparciu nielicznych czytelników/słuchaczy/obserwujących stronę. Dzięki wsparciu mogę kupować reklamę, czy opłacić serwer, domenę i pluginy.

Jeśli chcesz, by strona dalej była rozwijana, również możesz wesprzeć. Szczegóły albo poniżej albo TUTAJ.

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.