Każdy mężczyzna powinien być feministą

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Proszę państwa, nie wiem czemu tylu ludzi nie lubi feminizmu. Wczoraj miałem rozmowę z panną która uświadomiła mi, że nienawidzę wszystkich kobiet, ponieważ za coś ją skrytykowałem. Wszystko to jest winą nienawiści. I tylko feminizm jest rozwiązaniem na te problemy. I ta dziewczyna mówi, że kobietom trzeba różowych skrzynek w każdym miejscu publicznym. Podpaski, tampony, antykoncepcja i inne. I tak mówię. Okej dajmy im to. Dajmy im też inne rzeczy. Niech mają co tylko sobie zażyczą, bo to nie jest drogie i możemy my mężczyźni im to wszystko dać.

Prawda jest taka, że im więcej spełnimy tych potrzeb, tym bardziej będą nas tolerować, może nawet akceptować. Czy lubić? Tego nie wiem. Może to być nadal za mało.

Więc moim zdaniem warto w konstytucji RP dodać, że kobieta jest bardzo ważną płcią w państwie i powinna być szczególnie chroniona, tak jak jej potrzeby. W końcu bez tych kobiet giniemy, a nawet się nie rodzimy i na nic te nasze życie tak naprawdę.

Naprawdę powinniśmy przemyśleć nasze istnienie, nasz marny żywot jako mężczyzn. Jestem całym sercem za tym, by kobiety w końcu zostały docenione.

Od dziś jestem honorowym dawcą krwi dla kobiet. Dam ile mogę i co mogę, by każda była szczęśliwa.

Dziś oddając krew zaznaczyłem, że ma być podana tylko kobiecie, ponieważ kobiety należy ratować w pierwszej kolejności. Należy im się za lata cierpień, za lata dyskryminacji. Naprawdę 1000 lat temu mężczyźni byli fatalni dla kobiet i wstyd mi za to. Przepraszam za to również.

Moim motywem przewodnim życia musi stać się „to provide”, „be the provider”.

To brzmi pięknie.

Myślę, że najbardziej męskie jest to gdy umiesz oddać wszystko dla kobiety. Nieważne czy ją znasz, czy nie znasz. Czy macie coś ze sobą wspólnego, czy nie. Czy cię chce, czy nie chce. Czy jest zła na ciebie, czy nie jest. Czy cię nie szanuje, czy szanuje.

To jest nieważne, ponieważ ona ma do tego prawo. Za te wszystkie lata tragedii wobec kobiet spowodowanych przez mężczyzn.

Nie obrażasz się na to jak małe dziecko, nie kalkulujesz czy ci się to opłaca, nie jesteś wyrachowany, interesowny i liczygrosz. Po prostu dajesz kobietom to co masz i nie myślisz, że coś ci się należy za to wszystko. Tak postępuje dumny samiec, który dorósł do odpowiedzialności za to wszystko co jego płeć złego zrobiła na świecie.

Naprawdę pomyślcie sobie również drodzy mężczyźni czy nie popełniliście wczoraj czy kiedykolwiek grzechu zaniechania wobec kobiet. Może nieładnie spojrzeliście na kobietę? Lubieżnie na przykład. A może nie powiedzieliście jej dzień dobry? A może skrytykowaliście ją tak jak ja wczoraj? Do dziś cierpię przez to.

To jest problem i powinniśmy o tym porozmawiać. Im więcej takich zaniechań wobec kobiet popełniamy, tym bardziej one powinny mieć zadośćuczynione.

Tak. Pozdrawiam wszystkich Polaków. Weźcie kredyt i zmieńcie pracę, by tym kobietom pomagać. Pozdrawiam.

każdy mężczyzna powinien być feministą

 

Kliknij. To ważne
Pierwszy kwiecień dziś jest przypominam. Mówi to coś panu, panie Ferdek?

Profil strony na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, ponieważ moja praca również jest regularna. Preferuję wpłatę na konto, ponieważ cała kwota dociera do mnie bez prowizji.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych. Niestety prowizja to 10%.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation." Tutaj też są prowizje, ale można wspierać comiesięcznie w prostszy sposób, niż ustawia się to w banku. Coś za coś.

Tutaj przeczytasz więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO, optymalizacją WordPress i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi). Szukam też kogoś z dobrym głosem do czytania tekstów.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze