Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne 1

Wsparcie w celu utrzymania strony i podziękowanie za pracę autoraStrona przestanie istnieć bez regularnego wsparcia, więc kliknij, by dać coś od siebie 🙂

Mimo, że święta kolejny raz (raczej) bez śniegu, gdzieś gubią swój klimat, to życzę Wam wszystkim byście ten klimat mogli podtrzymać w domu. Jak ja to nazywam – twierdzy, w której powinno być lepiej, niż poza nią, bo rodzina to ważny fundament społeczeństwa. Ale dobra rodzina, która bazuje na współpracy, trosce i życzliwości o każdego domownika. By każdy czuł się w niej dobrze. Jeśli gdzieś indziej spędzacie święta, to oby to było dobre miejsce, z dobrymi ludźmi.

Życzenia świąteczne 2

Zdrowie jest bardzo ważne, bo bez zdrowia nie ma niczego, więc życzę Wam jego.

Szczęścia, spokoju, stabilizacji, bo w wyścigu szczurów potrzeba nam odpoczynku, a czasem się kłócimy i sami nie wiemy po co 🙂
Sukcesów i pieniędzy, które dają możliwości, a nie są celem samym w sobie. Nawet w trudnym momencie.

Rozwiązania wszelkich problemów.

Rozwijania swoich pasji, które dają często sens w życiu.

Jeśli ktoś jest w związku – podtrzymania miłości i dalszego, wzajemnego docierania się.
Jeśli ktoś jest w związku z kimś, kto nie do końca Wam odpowiada – jak najszybszego zakończenia takiego związku i spotkania kogoś o kim marzycie.
Jeśli nie jesteście w związku, a chcielibyście być, to dużo siły, by w tym wytrwać, ale i by pojawił się ktoś z kim będziecie chcieli budować coś fajnego i trwałego.

Kobietom, by wytrzymały z tymi, co klapy nie opuszczają, wolą mecz obejrzeć, niż wziąć kobietę na kolana i zabierają się do wymiany żarówki przez pół roku.

Mężczyznom, by kobiety im nie odmawiały tego co dobre. By wytrzymali z tymi, co są bardziej wredne, niż nie, a w okres rzucają widelcami (oby nie wypadł im na święta).

No cóż, miłość to nie prezent pod choinkę, którą św. Mikołaj przyniesie, więc jeśli ktoś jest na nią zamknięty, życzę, by się otworzył.

Po prostu spełnienia wszystkich marzeń, wewnętrznych pragnień, nawet tych, o których nikt nie wie z Waszego otoczenia. Które trzymacie tylko dla siebie.

Co do strony. Nam wszystkim życzę dalszego zwiększania liczby czytelników, wspierających inicjatywę, zrozumienia tematu, celu i idei. Czyli więcej tolerancji o której się mówi, ale na PRAWDĘ!

Trzeba uświadamiać, by ten system nie przetrwał próby. Trzeba pokazać, że należy wiele w nim zmienić, nie tylko w kierunku grup fałszywie uciśnionych.

Życzę nam wszystkim coraz więcej merytoryki i dyskusji z faktami, dyskusji z przedmiotem dyskusji, niżeli personalnych utarczek, które powodują zbyt dużo negatywnych emocji, a naprawdę w tym konfliktowym świecie nam ich nie trzeba.

Życzenia pisałem spontanicznie. Pewnie czegoś ważnego w nich brakuje… ale pewnie tego też Wam – Tobie, życzę 🙂

Wesołych Świąt.