Życzenia świąteczne

Mimo, że święta kolejny raz (raczej) bez śniegu, gdzieś gubią swój klimat, to życzę Wam wszystkim byście ten klimat mogli podtrzymać w domu. Jak ja to nazywam – twierdzy, w której powinno być lepiej, niż poza nią, bo rodzina to ważny fundament społeczeństwa. Ale dobra rodzina, która bazuje na współpracy, trosce i życzliwości o każdego domownika. By każdy czuł się w niej dobrze. Jeśli gdzieś indziej spędzacie święta, to oby to było dobre miejsce, z dobrymi ludźmi.

życzenia bożonarodzeniowe

Zdrowie jest bardzo ważne, bo bez zdrowia nie ma niczego, więc życzę Wam jego.

Szczęścia, spokoju, stabilizacji, bo w wyścigu szczurów potrzeba nam odpoczynku, a czasem się kłócimy i sami nie wiemy po co 🙂
Sukcesów i pieniędzy, które dają możliwości, a nie są celem samym w sobie.

Rozwiązania wszelkich problemów.

Rozwijania swoich pasji, które dają sens w życiu.

Jeśli ktoś jest w związku – podtrzymania miłości i dalszego, wzajemnego docierania się.
Jeśli ktoś jest w związku z kimś, kto nie do końca Wam odpowiada – jak najszybszego zakończenia takiego związku i spotkania kogoś o kim marzycie.
Jeśli nie jesteście w związku, a chcielibyście być, to dużo siły, by w tym wytrwać, ale i by pojawił się ktoś z kim będziecie chcieli budować coś fajnego i trwałego.

Kobietom, by wytrzymały z tymi, co klapy nie opuszczają, wolą mecz obejrzeć, niż wziąć kobietę na kolana i zabierają się do wymiany żarówki przez pół roku.

Mężczyznom, by kobiety im nie odmawiały tego co dobre. By wytrzymali z tymi, co są bardziej wredne, niż nie, a w okres rzucają widelcami (oby nie wypadł im na święta).

No cóż, miłość to nie prezent pod choinkę, którą św. Mikołaj przyniesie, więc jeśli ktoś jest na nią zamknięty, życzę, by się otworzył.

Po prostu spełnienia wszystkich marzeń, wewnętrznych pragnień, nawet tych, o których nikt nie wie z Waszego otoczenia. Które trzymacie tylko dla siebie.

Co do strony. Nam wszystkim życzę systematycznego zwiększania liczby czytelników, wspierających inicjatywę, zrozumienia tematu, celu i idei.

Życzenia pisałem spontanicznie. Jestem dość zajęty, więc pewnie czegoś ważnego w nich brakuje… ale pewnie tego też Wam życzę 🙂

Wesołych Świąt.

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu przez brak wsparcia czytelników? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz to zrobić! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie ogólne, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.