Wesprzyj moją pracę w SIERPNIU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie

Uważasz, że moje artykuły są pomocne i wartościowe? Inwestuję w stronę, by ją prowadzić i utrzymać, więc jeśli korzystasz z mojej pracy zrewanżuj się dziękując za włożony trud i poświęcony przeze mnie czas! 🙂

Wzajemność to podstawa 🙂

Bez Ciebie portal nie będzie regularnie prowadzony, a i z pewnością zniknie z internetu.

Twoja wpłata to moja motywacja do pracy i do pisania kolejnych artykułów (choć nie tylko, bo to co robię nie zamyka się na samym blogu).

Jeśli wpłaciłeś(aś), lub ustawiłeś(aś) comiesięczny przelew (zlecenie stałe): serdecznie dziękuję za docenienie mojej pracy. Tylko regularne wsparcie jest w stanie pokazać czy to co robię jest wartościowe.

Numer konta i formy wpłaty

Wpłaty darowizn są anonimowe i przede wszystkim nie są usługą: darczyńcom nie oferuje się w zamian konkretnych usług. Jest to regulowane prawnie i całkowicie bezpieczne. Darowizną jest wsparcie autora bez określonego celu i bez oczekiwania na świadczenie dla darczyńcy.

W tytule przelewu należy wpisać: Bezinteresowna darowizna – to jest bardzo ważne, by dać znać czym jest przelew.

Nazwy odbiorcy i adresu nie trzeba wpisywać w 99% przypadków (jest dowolna, ewentualnie „SW” – skrót od Świadomość Związków), ponieważ przelewy są realizowane wyłącznie po numerze konta, więc warto nie popełnić błędu przy wpisywaniu, czy przekopiowaniu:

Dla ludzi czytających mnie zza granicy!

Interesuje nas przelew SEPA – SHA (gwarantuje to małą prowizję dzieloną na dwie strony ok. 5zł). Do jego zrealizowania z jak najmniejszymi prowizjami potrzeba kilku danych:

  • kod BIC/SWIFT: NESBPLPW
  • IBAN: PL20 1870 1045 2078 1033 2145 0001
    (możliwe, że bez spacji/odstępów, z przodu jest PL łączne z 20)

Można też samemu dokonać wymiany walut i wpłacić przelewem tradycyjnym, ale opcja SHA jest przyjazna w krajach Unii Europejskiej.

Adres BTC (Bitcoin)

Adres BTC: 14FZiLMMfkR9RK7yAMYD6jKn2rSRqK9d6P

Paypal

Jeśli chodzi o PayPal, to darowiznę można wysłać na adres kontaktowy: matrixpoland@o2.pl

Paypal – darowizna jednorazowa
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w SIERPNIU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie 7

Paypal – darowizna cykliczna (comiesięczna)
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w SIERPNIU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie 8

Darowizny nie podlegają zwrotom, nie są pożyczkami.

Darowizny na PayPal są obarczone małymi prowizjami i są zdecydowanie lepszym wyjściem, gdy wpłaca się większy pieniądz. Wpłacając 5zł zostaje jedyne 3zł.

Jeśli są problemy z realizacją przelewu, lub jeśli pragniesz darczyńco, by Ci podziękować indywidualnie za wsparcie, możesz się skontaktować ze mną.

Więcej informacji o działaniach na stronie można znaleźć tutaj:

Wsparcie naszej działalności i publikacji

wpłaty darowizny

Zapraszam też do składania propozycji i pomysłów na rozbudowę portalu, jego reklamy, zwiększenia zasięgu, czy nawet – monetyzacji (reklamy)

Każdy miesiąc z kolei to ogrom pracy i kosztów poniesionych przez twórcę strony, aby portal funkcjonował jak należy i był regularnie aktualizowany. Każdy miesiąc to praca włożona dla czytelników: tych stałych i tych, którzy dopiero będą poznawali naszą stronę. Każdy miesiąc to regularne wyszukiwanie źródeł i informacji medialnych, którymi można się podzielić. Czasem, powiem kolokwialnie, nie wiadomo gdzie ręce i nogi włożyć, bo tyle jest do zrobienia (i to mnie też cieszy, bo się rozwijamy!).

Każdy miesiąc to pomoc czytelnikom, którym potrzeba teorii, zrozumienia, rozmowy, praktyki i rad. Każdy miesiąc to do 31 dni (bardzo często powyżej 8h dziennie) dbania o stronę w jak najlepszy sposób, od strony merytorycznej i technicznej. Stronę, która często prezentuje unikatowe treści, które bez wsparcia czytelników znikną bezpowrotnie. Każdy miesiąc to praca na rzecz grupy ludzi z otwartym umysłem, którym zależy na społeczeństwie i to od czytelników zależy, czy portal będzie istnieć. Każde wsparcie czytelnika w miesiącu, to zmotywowanie do dalszej pracy i dodanie energii do działania.

Każde wsparcie czytelnika to nie ukrywajmy także pomoc w rozwoju „życiowego” prowadzącego stronę, ale i samej strony. Dlatego dziękuję, że zajrzałeś(aś) na moją stronę i czytasz ten wpis.

To Ty Drogi Czytelniku, czy Czytelniczko decydujesz, czy będziemy istnieć, uświadamiać, pomagać i mówić jak jest, bez owijania w bawełnę, bez szczucia mainstreamowymi danymi i statystykami.

Porady dla czytelników, analizy ich związków, ale też innych problemów

Przypominam też, że prowadzę indywidualną sekcję pomagania (analiz) w problemach wszelakich w tym miejscu, więc warto się ze mną skontaktować:

Porady, analizy i pytania (zgłoś się z problemem, a pomogę)

 

W tym miejscu można zobaczyć niektóre przykłady analiz publicznych (czyli, gdy czytelnicy chcieli się nimi podzielić z innymi):

Analizy dla czytelników i pytania do administratora

Pozdrawiam, dziękuję i życzę miłego dnia!

Wiadomości proszę kierować na matrixpoland@o2.pl

Proszę regularnie zaglądać do folderu SPAM na swojej skrzynce mailowej, jeśli chodzi o odbiór wiadomości ode mnie, ponieważ skrzynki pocztowe czasami błędnie rozpoznają nadawcę i wrzucają maile gdzie popadnie.