Wesprzyj moją pracę w PAŹDZIERNIKU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie!

Uważasz, że moje artykuły są pomocne i wartościowe? Inwestuję w stronę, by ją prowadzić i utrzymać, więc jeśli korzystasz z mojej pracy zrewanżuj się i podziękuj za włożony trud i poświęcony przeze mnie czas! 🙂

Każdy miesiąc z kolei to ogrom pracy i kosztów poniesionych przez twórcę strony, aby portal funkcjonował jak należy i był regularnie aktualizowany. Każdy miesiąc to praca włożona dla czytelników: tych stałych i tych, którzy dopiero będą poznawali naszą stronę. Każdy miesiąc to regularne wyszukiwanie źródeł i informacji medialnych, którymi można się podzielić. Czasem, powiem kolokwialnie, nie wiadomo gdzie ręce i nogi włożyć, bo tyle jest do zrobienia (i to mnie też cieszy, bo się rozwijamy!).

Ale nic nie jest za darmo i nie robi się samo, więc chcąc być fair uświadamiam, że comiesięczne wsparcie jest potrzebne, by móc dalej uświadamiać i pomagać ludziom.

Każdy miesiąc to pomoc ludziom, którym potrzeba teorii, zrozumienia, rozmowy, praktyki i rad. Każdy miesiąc to do 31 dni (bardzo często powyżej 8h dziennie) dbania o stronę w jak najlepszy sposób, od strony merytorycznej i technicznej. Stronę, która często prezentuje unikatowe treści, które bez wsparcia czytelników znikną bezpowrotnie. Każdy miesiąc to praca na rzecz grupy ludzi z otwartym umysłem, którym zależy na społeczeństwie i to od czytelników zależy, czy portal będzie istnieć. Każde wsparcie czytelnika w miesiącu, to zmotywowanie do dalszej pracy i dodanie energii do działania.

Każde wsparcie czytelnika to nie ukrywajmy także pomoc w rozwoju „życiowego” prowadzącego stronę, ale i samej strony. Dlatego dziękuję, że zajrzałeś(aś) na moją stronę i czytasz ten wpis.

To Ty Drogi Czytelniku, czy Czytelniczko decydujesz, czy będziemy istnieć, uświadamiać, pomagać i mówić jak jest, bez owijania w bawełnę.

Jeśli wpłaciłeś(aś), lub ustawiłeś(aś) comiesięczny przelew (zlecenie stałe): serdecznie dziękuję za docenienie mojej pracy. Tylko regularne wsparcie jest w stanie pokazać czy to co robię jest wartościowe i czy zgadzamy się w idei. Tylko regularne wsparcie pozwoli prowadzić stronę.

Numer konta i formy wpłaty

Wpłaty są anonimowe i przede wszystkim nie są usługą: darczyńcom nie oferuje się w zamian konkretnych usług. Jest to regulowane prawnie i całkowicie bezpieczne.

W tytule przelewu należy wpisać: Bezinteresowna darowizna – to jest bardzo ważne, by dać znać czym jest przelew.

Nazwy odbiorcy i adresu nie trzeba wpisywać w 99% przypadków (jest dowolna, ewentualnie „SW” – skrót od Świadomość Związków), ponieważ przelewy są realizowane wyłącznie po numerze konta, więc warto nie popełnić błędu przy wpisywaniu, czy przekopiowaniu:

Dla ludzi czytających mnie zza granicy!

Interesuje nas przelew SEPA – SHA (mała prowizja dzielona na dwie strony ok. 5zł). Do jego zrealizowania z jak najmniejszymi prowizjami potrzeba kilku danych:

  • kod BIC/SWIFT: NESBPLPW
  • IBAN: PL20 1870 1045 2078 1033 2145 0001
    (możliwe, że bez spacji/odstępów, z przodu jest PL łączne z 20)
  • Ewentualnie jeszcze adres banku:

Nest Bank S.A.
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Można też samemu dokonać wymiany walut i wpłacić przelewem tradycyjnym, ale opcja SHA jest przyjazna w krajach Unii Europejskiej.

Adres BTC (Bitcoin)

Adres BTC: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Paypal

Jeśli chodzi o PayPal, to darowiznę można wysłać na adres kontaktowy: matrixpoland@o2.pl

Paypal – darowizna jednorazowa
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w PAŹDZIERNIKU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie! 4

Paypal – darowizna cykliczna (comiesięczna)
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w PAŹDZIERNIKU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie! 5

Darowizny nie podlegają zwrotom, nie są pożyczkami – każdy musi być świadomy tego wszystkiego 😉

Jeśli są problemy z realizacją przelewu, lub jeśli pragniesz darczyńco, by Ci podziękować indywidualnie za wsparcie, możesz się skontaktować ze mną.

Więcej informacji o działaniach na stronie można znaleźć tutaj:

Wsparcie naszej działalności i publikacji

wpłaty, darowizny

Zapraszam też do składania propozycji i pomysłów na rozbudowę portalu, jego reklamy, zwiększenia zasięgu, czy nawet – monetyzacji.

Porady dla czytelników, analizy ich związków, ale też innych problemów

Przypominam też, że prowadzę indywidualną sekcję pomagania (analiz) w problemach wszelakich w tym miejscu, więc warto się ze mną skontaktować:

Porady nt. problemów z płcią przeciwną i pytania do administratora

 

W tym miejscu można zobaczyć niektóre przykłady analiz publicznych (czyli, gdy czytelnicy chcieli się nimi podzielić z innymi):

Analizy dla czytelników i pytania do administratora

Pozdrawiam, dziękuję i życzę miłego dnia!

Wiadomości proszę kierować na matrixpoland@o2.pl

Proszę regularnie zaglądać do folderu SPAM na swojej skrzynce mailowej, jeśli chodzi o odbiór wiadomości ode mnie, ponieważ skrzynki pocztowe czasami błędnie rozpoznają nadawcę i wrzucają maile gdzie popadnie.

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu przez brak wsparcia czytelników? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz to zrobić! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie ogólne, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.