Wesprzyj moją pracę w NOWYM ROKU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie!

Uważasz, że moje artykuły są pomocne i wartościowe? Inwestuję w stronę, by ją prowadzić i utrzymać, więc jeśli korzystasz z mojej pracy zrewanżuj się i podziękuj za włożony trud i poświęcony przeze mnie czas! 🙂

Ja coś dla Ciebie, Ty coś dla mnie. Wzajemność to podstawa 🙂

Świętując razem Nowy Rok!

Bez Ciebie portal nie będzie regularnie prowadzony, a i z pewnością zniknie z internetu.

Jeśli wpłaciłeś(aś), lub ustawiłeś(aś) comiesięczny przelew (zlecenie stałe): serdecznie dziękuję za docenienie mojej pracy. Tylko regularne wsparcie jest w stanie pokazać czy to co robię jest wartościowe. Tylko regularne wsparcie pozwoli prowadzić stronę.

Numer konta i formy wpłaty

Wpłaty są anonimowe i przede wszystkim nie są usługą: darczyńcom nie oferuje się w zamian konkretnych usług. Jest to regulowane prawnie i całkowicie bezpieczne.

W tytule przelewu należy wpisać: Bezinteresowna darowizna – to jest bardzo ważne, by dać znać czym jest przelew.

Nazwy odbiorcy i adresu nie trzeba wpisywać w 99% przypadków (jest dowolna, ewentualnie „SW” – skrót od Świadomość Związków), ponieważ przelewy są realizowane wyłącznie po numerze konta, więc warto nie popełnić błędu przy wpisywaniu, czy przekopiowaniu:

Dla ludzi czytających mnie zza granicy!

Interesuje nas przelew SEPA – SHA (mała prowizja dzielona na dwie strony ok. 5zł). Do jego zrealizowania z jak najmniejszymi prowizjami potrzeba kilku danych:

  • kod BIC/SWIFT: NESBPLPW
  • IBAN: PL20 1870 1045 2078 1033 2145 0001
    (możliwe, że bez spacji/odstępów, z przodu jest PL łączne z 20)
  • Ewentualnie jeszcze adres banku:

Nest Bank S.A.
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Można też samemu dokonać wymiany walut i wpłacić przelewem tradycyjnym, ale opcja SHA jest przyjazna w krajach Unii Europejskiej.

Adres BTC (Bitcoin)

Adres BTC: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Paypal

Jeśli chodzi o PayPal, to darowiznę można wysłać na adres kontaktowy: matrixpoland@o2.pl

Paypal – darowizna jednorazowa
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w NOWYM ROKU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie! 4

Paypal – darowizna cykliczna (comiesięczna)
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w NOWYM ROKU, gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie! 5

Darowizny nie podlegają zwrotom, nie są pożyczkami.

Darowizny na PayPal są obarczone małymi prowizjami. Im większa kwota, tym mniejsza prowizja. Dla przykładu wpłata 5zł na paypal to realnie ok. tylko 3zł. Ale gdy wpłacisz 100zł, to zostanie 97zł.

Jeśli są problemy z realizacją przelewu, lub jeśli pragniesz darczyńco, by Ci podziękować indywidualnie za wsparcie, możesz się skontaktować ze mną.

Więcej informacji o działaniach na stronie można znaleźć tutaj:

Wsparcie naszej działalności i publikacji

wpłaty, darowizny

Zapraszam też do składania propozycji i pomysłów na rozbudowę portalu, jego reklamy, zwiększenia zasięgu, czy nawet – monetyzacji.

Każdy miesiąc z kolei to ogrom pracy i kosztów poniesionych przez twórcę strony, aby portal funkcjonował jak należy i był regularnie aktualizowany. Każdy miesiąc to praca włożona dla czytelników: tych stałych i tych, którzy dopiero będą poznawali naszą stronę. Każdy miesiąc to regularne wyszukiwanie źródeł i informacji medialnych, którymi można się podzielić. Czasem, powiem kolokwialnie, nie wiadomo gdzie ręce i nogi włożyć, bo tyle jest do zrobienia (i to mnie też cieszy, bo się rozwijamy!).

Ale nic nie jest za darmo i nie robi się samo, więc chcąc być fair uświadamiam, że comiesięczne wsparcie jest potrzebne, by móc dalej uświadamiać i pomagać ludziom.

Każdy miesiąc to pomoc ludziom, którym potrzeba teorii, zrozumienia, rozmowy, praktyki i rad. Każdy miesiąc to do 31 dni (bardzo często powyżej 8h dziennie) dbania o stronę w jak najlepszy sposób, od strony merytorycznej i technicznej. Stronę, która często prezentuje unikatowe treści, które bez wsparcia czytelników znikną bezpowrotnie. Każdy miesiąc to praca na rzecz grupy ludzi z otwartym umysłem, którym zależy na społeczeństwie i to od czytelników zależy, czy portal będzie istnieć. Każde wsparcie czytelnika w miesiącu, to zmotywowanie do dalszej pracy i dodanie energii do działania.

Każde wsparcie czytelnika to nie ukrywajmy także pomoc w rozwoju „życiowego” prowadzącego stronę, ale i samej strony. Dlatego dziękuję, że zajrzałeś(aś) na moją stronę i czytasz ten wpis.

To Ty Drogi Czytelniku, czy Czytelniczko decydujesz, czy będziemy istnieć, uświadamiać, pomagać i mówić jak jest, bez owijania w bawełnę.

Porady dla czytelników, analizy ich związków, ale też innych problemów

Przypominam też, że prowadzę indywidualną sekcję pomagania (analiz) w problemach wszelakich w tym miejscu, więc warto się ze mną skontaktować:

Porady, analizy i pytania (zgłoś się z problemem, a pomogę)

 

W tym miejscu można zobaczyć niektóre przykłady analiz publicznych (czyli, gdy czytelnicy chcieli się nimi podzielić z innymi):

Analizy dla czytelników i pytania do administratora

Pozdrawiam, dziękuję i życzę miłego dnia!

Wiadomości proszę kierować na matrixpoland@o2.pl

Proszę regularnie zaglądać do folderu SPAM na swojej skrzynce mailowej, jeśli chodzi o odbiór wiadomości ode mnie, ponieważ skrzynki pocztowe czasami błędnie rozpoznają nadawcę i wrzucają maile gdzie popadnie.

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu przez brak wsparcia czytelników? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz to zrobić! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie ogólne, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.