Wesprzyj moją pracę w LISTOPADZIE gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie!

Wesprzyj moją pracę w LISTOPADZIE gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie! 1

Wsparcie w celu utrzymania strony i podziękowanie za pracę autoraStrona przestanie istnieć bez regularnego wsparcia, więc kliknij, by dać coś od siebie 🙂

Uważasz, że moje artykuły są pomocne i wartościowe? Inwestuję w stronę, by ją prowadzić i utrzymać, więc jeśli korzystasz z mojej pracy zrewanżuj się dziękując za włożony trud i poświęcony przeze mnie czas! 🙂

Poproszę zatem o chwilę czytania.

Chciałbym jasno powiedzieć, że to, że taka strona jak moja istnieje w internecie, nie znaczy, że jest darmowa, bo ponoszę koszta, umysłowe, czasowe i finansowe tworząc to wszystko – trzeba wiele zaangażowania. Ale to się wie dopiero, gdy się taką stronę stworzy samemu.

Każde wsparcie czytelnika to nie ukrywajmy pomoc w poprawie życia prowadzącego stronę, który ma trochę problemów zdrowotnych, ale pomaga też w ogólnym rozrachunku rozwojowi samej strony. Dlatego dziękuję, że zajrzałeś(aś) na moją stronę i czytasz ten wpis.

Bez Twojego wsparcia portal z pewnością zniknie z internetu, bo nie ma tego dużo i nie jest to regularne wsparcie. Pytanie czy chcesz, by ten głos dotarł dalej, by podobnych ludzi było coraz więcej, byśmy odkrywali prawdę, byśmy szli w świat z donośnym głosem, znając dokładnie psychologię związków, otoczkę kulturową i otaczające nas manipulacje, czy chcesz, by to wszystko zniknęło? Moje treści w dużej mierze są unikatowe w Polskim internecie, prezentują często inne spojrzenie na dane sprawy – nie takie jakie mówione są w mainstreamie. Są do tego napędzane tylko przez wpływ ludzi, którzy je obserwują/dyskutują o nich/czytają.

Twoja wpłata to moja motywacja do pracy i do pisania kolejnych artykułów (choć nie tylko, bo to co robię nie zamyka się na samym blogu, bo i na facebooku, czy w kontakcie mailowym).

Najlepiej ustawić comiesięczny przelew (zlecenie stałe). Wielu ludzi raz wpłaci, a potem zapomni, mimo, że nie jest przeciwna wspieraniu. Ot mają inne rzeczy też na głowie. Tylko regularne wsparcie jest w stanie pokazać czy to co robię jest wartościowe i czy uzbieram ostatecznie na cele związane ze stroną.

Niestety ciężko się słucha niewdzięcznych i roszczeniowych osób, które czasem się wyławiają i mówią, że powinienem być jak instytucja charytatywna, pracować i wspierać ludzi całkiem za darmo, ale sami nie robią tego wobec mnie. Pomijam to, że na takich stronach jak moja jest wiele osób tzw. „szkodników”, które agresywnie, często podstępnie próbują zwalczyć co robię (hakerzy, najazdy z innych części internetu, żądania banów i usunięcia strony), więc sam przyjmuję na klatę ten cały ściek, zgłoszenia, wyzwiska i walkę z toksycznymi ludźmi.

Zdrowe relacje to wymiana – Ja Tobie, Ty mnie. Wzajemność to podstawa 🙂 Dlatego nie będziemy tu negować na żadnym szczeblu, ani w relacjach, ani na stronie, ani w biznesie. Dziękuję za zrozumienie, nie tylko mnie samego, ale i tego, że jeśli my nie będziemy wzajemnie wspierać takich idei jak moja, to lepiej nie będzie.

Numer konta i formy wpłaty

Wpłaty darowizn są anonimowe i przede wszystkim nie są usługą: darczyńcom nie oferuje się w zamian konkretnych usług. Jest to regulowane prawnie i całkowicie bezpieczne. Darowizną jest wsparcie autora bez określonego celu i bez oczekiwania na świadczenie dla darczyńcy.

W tytule przelewu należy wpisać: Bezinteresowna darowizna – to jest bardzo ważne, by dać znać czym jest przelew.

Nazwy odbiorcy i adresu nie trzeba wpisywać w 99% przypadków (jest dowolna, ewentualnie „SW” czy „SZ” – skrót od Świadomość Związków), ponieważ przelewy są realizowane wyłącznie po numerze konta, więc warto nie popełnić błędu przy wpisywaniu, czy przekopiowaniu:

Dla ludzi czytających mnie zza granicy!

Interesuje nas przelew SEPA – SHA (gwarantuje to małą prowizję dzieloną na dwie strony ok. 5zł). Do jego zrealizowania z jak najmniejszymi prowizjami potrzeba kilku danych:

  • kod BIC/SWIFT: NESBPLPW
  • IBAN: PL20 1870 1045 2078 1033 2145 0001
    (możliwe, że bez spacji/odstępów, z przodu jest PL łączne z 20)

Można też samemu dokonać wymiany walut i wpłacić przelewem tradycyjnym, ale opcja SHA jest przyjazna w krajach Unii Europejskiej.

Adres BTC (Bitcoin)

Adres BTC: 14FZiLMMfkR9RK7yAMYD6jKn2rSRqK9d6P

Paypal

Jeśli chodzi o PayPal, to darowiznę można wysłać na adres kontaktowy: matrixpoland@o2.pl

Paypal – darowizna jednorazowa
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w LISTOPADZIE gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie! 2

Paypal – darowizna cykliczna (comiesięczna)
Kliknij w obrazek:

Wesprzyj moją pracę w LISTOPADZIE gdyż istnienie portalu zależy od Ciebie! 3

Darowizny nie podlegają zwrotom, nie są pożyczkami.

Jeśli są problemy z realizacją przelewu, lub jeśli pragniesz darczyńco, by Ci podziękować indywidualnie za wsparcie, możesz się skontaktować ze mną.

Więcej informacji o działaniach na stronie można znaleźć tutaj.

wpłaty darowizny

Zapraszam też do składania propozycji i pomysłów na rozbudowę portalu, jego reklamy, zwiększenia zasięgu, czy nawet – monetyzacji (reklamy)

Każdy miesiąc z kolei to ogrom pracy i kosztów poniesionych przez twórcę strony, aby portal funkcjonował jak należy i był regularnie aktualizowany. Każdy miesiąc to praca włożona dla czytelników: tych stałych i tych, którzy dopiero będą poznawali naszą stronę. Każdy miesiąc to regularne wyszukiwanie źródeł i informacji medialnych, którymi można się podzielić. Czasem, powiem kolokwialnie, nie wiadomo gdzie ręce i nogi włożyć, bo tyle jest do zrobienia (i to mnie też cieszy, bo się rozwijamy!).

Każdy miesiąc to pomoc czytelnikom, którym potrzeba teorii, zrozumienia, rozmowy, praktyki i rad. Każdy miesiąc to do 31 dni (bardzo często powyżej 8h dziennie) dbania o stronę w jak najlepszy sposób, od strony merytorycznej i technicznej. Każdy miesiąc to praca na rzecz grupy ludzi z otwartym umysłem, którym zależy na społeczeństwie i to od czytelników zależy, czy portal będzie istnieć. Każde wsparcie czytelnika w miesiącu, to zmotywowanie do dalszej pracy i dodanie energii do działania.

To Ty Drogi Czytelniku, czy Czytelniczko decydujesz, czy będziemy istnieć, uświadamiać, pomagać i mówić jak jest, bez owijania w bawełnę, bez szczucia mainstreamowymi danymi i statystykami.

Porady dla czytelników, analizy ich związków, ale też innych problemów

Przypominam też, że prowadzę indywidualną sekcję pomagania (analiz) w problemach wszelakich w tym miejscu, więc warto się ze mną skontaktować:

Porady związkowe i dot. innych problemów (zgłoś się do mnie, a pomogę)

W tym miejscu można zobaczyć niektóre przykłady analiz publicznych (czyli, gdy czytelnicy chcieli się nimi podzielić z innymi):

Analizy dla czytelników i pytania do administratora

Pozdrawiam, dziękuję i życzę miłego dnia!

Wiadomości proszę kierować na matrixpoland@o2.pl

Proszę regularnie zaglądać do folderu SPAM na swojej skrzynce mailowej, jeśli chodzi o odbiór wiadomości ode mnie, ponieważ skrzynki pocztowe czasami błędnie rozpoznają nadawcę i wrzucają maile gdzie popadnie.