Przemoc ekonomiczna mężczyzn będzie surowo karana

Przemoc ekonomiczna mężczyzn to gorący temat w Polskiej, zimowej aurze. Przemoc mężczyzn jest tematem coraz szerzej opisywanym w mediach (postulat polityków Nowoczesnej). I dobrze! Przecież Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Problem w tym, że kolejny raz męska przemoc sprowadzana jest do absurdu, gdzie kobiety się absolutnie pomija, jakby były święte. Jako mężczyźni jesteśmy atakowani z każdej strony, za absolutnie każdą cechę: męskie tradycyjne cechy (patriarchat), męskie stereotypowe cechy (fałszywe wzorce jak np. drań), a także niemęskie (mimo, że są efektem niszczenia cech męskich tradycyjnych – trzeba umieć się zdecydować, albo w jedną, albo drugą stronę). Dzisiaj mężczyzna z której strony się nie obróci to dupę ma z tyłu. Co nie zrobi to źle. Kim jest to jest nadal nikim. Ile osiągnie? Zawsze za mało, by go uszanować i kochać, a także pozwolić mu być w pełni sobą, otworzyć się. Naprawdę nie mam żadnego problemu z tym, by męskości nie kojarzyć tylko z jednym typem zachowań, możemy być różni, ale jeśli krytykujemy dwie sprzeczne ze sobą postawy, to jest coś nie halo. Nie halo, bo wtedy wszystkie postawy przypisywane mężczyźnie będą oceniane negatywnie. Nie halo, bo mówienie o tym, że jesteśmy atakowani już jest lekceważone lub ośmieszane. Po prostu gęba na kłódkę! – wolność słowa.

Warning: Kolejny raz użytkownik strony podsunął pomysł na tekst. Zachęcam do tego też innych, bo my tworzymy społeczność i nasze przemyślenia są ważne.

O czym mówię?

Przemoc ekonomiczna mężczyzn. Nowoczesna składa projekt

LINK

„Nie masz pieniędzy, jesteś zależna ode mnie”
Pamiętam, jak mój mąż mówił: „ale gdzie tak właściwie pójdziesz? Nie masz gdzie mieszkać, nie masz pieniędzy, jesteś zależna ode mnie” – relacjonowała Marta Dziubka. – Czuł się panem, wydzielał mi pieniądze na zakupy – dodała.
Zadajmy sobie pytanie czy gdy kobieta czuje się panią, jest wtedy wszystko dobrze, normalnie, bo ona ma władzę – także nad męskimi pieniędzmi?
A oznacza to, że kobiety żyją na koszt mężczyzn i są biorcami, konsumentami. To już jest w porządku? Kobiety nie stosują przemocy ekonomicznej wobec mężczyzn na których koszt żyją, tylko zawsze działa to w jedną stronę? Jakby tak karać więzieniem przemoc ekonomiczną i psychiczną kobiet, to by większość kobiet tkwiła w więzieniu. Ale jak wiadomo, są równi i równiejsi. Jak wiadomo zamiast być wdzięczną mężczyznom za oferowane dobra, wspierać swoich mężczyzn lub potencjalnych wybranków, to będą atakować dalej. Będą oczekiwać od nas mężczyzn kładzenia uszu pod siebie i tolerowania ich cech negatywnych.
Kobietom wmawia się, że pieniędzy nie wydzielają, bo nie mają zawsze za mało pieniędzy, lub to mężczyzny rola by zarabiał (jest zdany na siebie). A jak nawet kobiety pieniądze mają to nauczane są nimi dysponować zgodnie z zasadą: „co jest Twoje (mężczyzny) to jest nasze, co jest moje to jest moje”. Nadal chcemy uczyć egoizmu kobiet i widzenia w sobie jedynej ofiary niezależnie od faktów?

Władza po stronie mężczyzn to przemoc. Kobiet – na odwrót

Mechanizmy uzyskiwania władzy kobiet są proste. Wystarczy kłamać o tendencjach płci:
  • Mężczyźni to pedofile, porzucający rodziny – opiekę nad dziećmi powierzymy kobietom (97% spraw opieki nad dzieckiem wygrywa kobieta)
  • Mężczyźni to gwałciciele, pusta płeć myśląca tylko o seksie – kobiety stawiają warunki, kiedy seks się odbędzie i czy uznać go za gwałt, jeśli się kobiecie efekt nie spodoba
  • Mężczyźni to płeć molestująca (gdy podrywa brzydki mężczyzna)…
  • …ale jak przystojniak będzie spoglądał w biust, to jest to tajemnicze, ekscytujące, zadziorne spojrzenie
  • Mężczyźni to oprawcy ekonomiczni – należy kobietom zapewnić równe zarobki niezależnie od umiejętności, talentów, produktywności, sumienności, doświadczenia i predyspozycji, w warunkach domowych oddawać do dyspozycji męską wypłatę kobietom, a po rozwodzie alimenty na siebie* i dzieci
  • Mężczyźni to agresorzy fizyczni – dlatego nawet, gdy kobieta latami stosuje przemoc psychiczną mężczyzna nie może zareagować fizycznie broniąc samego siebie i swojej godności – ma prawo tylko odejść (i być ukarany alimentami, utratą kontaktu z dziećmi, łatką niedojrzałego chłopca porzucającego biedną kobietę, rodzinę, a także słabeusza, który nie dał rady sobie z kobietą)
  • Mężczyźni to słabeusze, nieudacznicy, nie są prawdziwymi mężczyznami! – mężczyźni zmuszani są do rozwoju na rzecz kobiet i opiekowania się nimi niezależnie od tego ile sami dostają od kobiet, zatracając własną tożsamość, świadomość i spychając własne potrzeby w kąt

* kobiety z obowiązkiem alimentacyjnym wobec mężczyzn to maksymalnie 2% przypadków, a to dlatego, że kobiety praktycznie nigdy nie umieją pokochać mężczyzn o niższym statusie społecznym niż własny (stereotyp materialistki nie wziął się znikąd)

A to tylko część z kontroli, którą kobiety uzyskują i dziwią się dlaczego ten świat tak wygląda. Mężczyźni się boją, choć ciężko jest się wielu do tego przyznać. Wielu nie chce utracić kontaktu z dziećmi, nie chce mieć przypisanej łatki i być pod wiecznym ostrzałem, nie chce ciągać się po sądach, kiedy nie ma na to finansów. I tak dalej!

Obrazki mówią same za siebie.

Przemoc ekonomiczna mężczyzn będzie surowo karana 3

Przedsiębiorczy, inteligentny mężczyzna wie jak zarządzać budżetem, by osiągnąć sukces i stabilizację

Trzy lata więzienia za wydzielanie żonie pieniędzy. Rozumiecie. Posiadacie własny budżet, zazwyczaj zarabiacie więcej (bo inaczej kobieta by na was w ogóle nie spojrzała i stracilibyście według niej na męskości), kontrolujecie własne finanse, bo wiecie, że samokontrola jest ważna. I to jest złe. Niedługo ktoś wprowadzi przepis karania więzieniem za przesolenie zupy i niewyniesienie śmieci! Najbogatsi ludzie musieli włożyć sporo wyrzeczeń, pracy i wysiłku w to, by osiągnąć swój sukces, nic z nieba im nie spadło, żaden patriarchat im nie pomógł. Ludzie z sukcesami nie mogli szastać pieniędzmi na lewo i prawo, nie mogli być kierowani impulsami (hej, popatrz, nowy samochód, bierę! a jutro kolejny, bo ma ładnieszy kolór!), nie mogli ulegać wpływom innych (dej mi, jeśli mnie kochasz, bo jak nie to nie jesteś prawdziwym mężczyzną). Ludzie z największymi sukcesami nie podlegali kobiecie i jej zachciankom, czy stylowi życia, nie robili z kobiet centrum swojego życia, nie robili tego, czego kobieta sobie zażyczy. Sami znali swoją drogę. Doskonale wiemy jedno: jeśli chcesz być w czymś najlepszy to rozwijaj tą sferę, a nie setkę sfer naraz i bądź w nich miernym.

Nawet Cristiano Ronaldo jest dobrym przykładem: ten człowiek to tytaniczna praca. Skupianie na swoim celu, mimo fali hejtu i ciągłym próbom zrzucania go z góry sukcesów. To się nie podoba wielu. Mimo mniejszego wrodzonego talentu niż inni piłkarze, to te cechy doprowadziły go na szczyt. Kobiety mogą robić to samo, są wolne, mają prawo, ale wolą dostać przywileje…

Chciałyby być równe mężczyznom, ale jednocześnie traktowane specjalnie, wyjątkowo. Wywyższyć się, zrzucić obowiązki i odpowiedzialność. To jest domena dużych dzieci – brać, brać i cały czas się domagać, bo jak nie to dziecko ustępstwa dla siebie będzie wymuszać płaczem i robieniem z siebie ofiary.

Przemoc ekonomiczna mężczyzn będzie surowo karana 4

I dalej. Kobiety chciałyby równych zarobków, ale w związku mężczyzna musi zarabiać więcej, by go kochać, uszanować i pożądać (hipergamia). Jak to osiągnąć na szeroką skalę? Nie da się, zróżnicowanie i hierarchia musi być, by kobiety mogły wybierać wśród tych im odpowiadających (gdy przedkładają zasobnych mężczyzn, nad biednych), ale też by mężczyźni mogli pełnić funkcję dostarczyciela i opiekuna (bo kobiety nie chcą obowiązków mieć na sobie).

Feministki chciałyby, by karać mężczyzn za dyspozycją własnym budżetem, ale kobiety jednocześnie niezbyt tolerują uległych pantofli (vide oddawanie zaangażowania za darmo – brak szacunku do siebie i dawanie się wykorzystywać). O pożądaniu nie wspomnę – w około 70% związków nie ma seksu przynajmniej raz na tydzień (kobiety odmawiają częściej), co drugie, trzecie małżeństwo się rozpada i pozew wnosi kobieta, bo uznaje się za nieszczęśliwą. I są nieszczęśliwe przez mężczyzn wychowanych w kulturze wywyższania kobiet, a nie na odwrót.

Nie da się być najlepszym w karierze i rodzinie jednocześnie. Nie da się łączyć obu sprzecznych ze sobą cech w jednym człowieku. Być jednocześnie bezwzględnym, jak psychopata, nie patrzeć na nikogo, a jednocześnie wrażliwym na potrzeby innych altruistą z nadmiarem empatii i skłonnością do ustępowania. Kobiety, które zajęły się karierą utraciły kobiece cechy, a mężczyźni zajmujący się domem i dawaniem miłości (ciepła, którego brak w kobietach) tracą cechy męskie. I to jest normalne, tylko wielu nie umie się z tym pogodzić. Najbardziej niezadowolone są same kobiety, co pokazują statystyki rozstań inicjowanych przez nie i coraz kolejne postulaty, aby nas karać. Bo my jesteśmy zawsze źli i niewystarczający. Bo mamy tylko i wyłącznie kobietom służyć, kobiety słuchać (bo jak nie, to ich nie kochasz i czujesz się panem). Oddawać im wszystkie nasze pieniądze i bankrutować, a potem zostawać w takiej sytuacji obwinionymi o porażkę (mogłeś mnie nie słuchać – kobieta powie), a potem wymienieni na inną gałąź. I też będzie to usprawiedliwione u kobiety – odeszła od nieudacznika, agresora. Partnerstwo to fikcja, tak jak i równość. Są to idealistyczne mrzonki emocjonalnych ludzi wierzących w coś co nie istnieje i nie będzie istnieć, bo najczęściej ciekawią i rozwijają nas różnice, a nie bycie idealnie odwzorowanymi kopiami samych siebie.

Tylko w jednym przypadku kobieta zrobi z Ciebie milionera – gdy wcześniej byłeś miliarderem. Oddałeś jej to co miałeś, zająłeś się nią, zamiast dalszym rozwojem siebie. Pozwoliłeś jej przejąć kontrolę, której się tak boją (pan i władca). Mężczyzna motywowany jest do dzielenia się, kobieta tylko do brania. To jest ten nasz kochany system tworzący narcyzki i egoistki.

Dzisiejszy feminizm nie mniej agresywny niż skrajny patriarchat

W tej fałszywej propagandzie i mentalności ofiary u kobiet, to mężczyzna będzie stosował przemoc nawet wtedy, gdy oddycha i mruga.

Przemoc ekonomiczna mężczyzn będzie surowo karana 5

Zresztą w wielu związkach tak się dzieje i na przemoc psychiczną kobiet jest pełna tolerancja.

I co się dzieje w nieświadomym tych mechanizmów społeczeństwie? Kobiety kreują się dalej na ofiary, a mężczyźni wspierają, nie negują, aktywują dalej swoje białorycerskie, naiwne postawy. Tak naprawdę jeśli mężczyźni są atakowani za wszystko, nawet za rozsądne cechy, to jesteśmy nienawidzeni. To jest mizoandria. A my jeśli się bronimy przed tym (nawet tym, że nie chcemy wchodzić w związki z wrednymi kobietami), nazywamy rzeczy po imieniu, to jesteśmy nazywani mizoginami. Jest to naprawdę wzruszające. Co z tego, że depresje to plaga, że męskie samobójstwa to plaga i tak umiera więcej mężczyzn niż  w wypadkach samochodowych. To są duże liczby.

Jak tak dalej pójdzie, to niechęć płci do siebie będzie sukcesywnie wzrastać. Jeśli plany elit to wzajemne kopanie dołków pod sobą, nienawiść do siebie, brak zaufania do siebie, brak szacunku do siebie, to cele realizują świetnie. Po co komu wojna z przelewem krwi, jeśli wystarczy nastawić płcie do siebie, zniszczyć rodzinę i stworzyć ludzi nieszczęśliwymi? Sami się wybijemy.

Jeśli mężczyzna ma być karany za wszystko, to jest to niczym innym jak muzułmański patriarchat, gdzie kobieta nawet jak została zdradzona (ofiara), to jest karana. Feminizm kopiuje najgorsze cechy patriarchatu i próbuje nazywać je dobrymi, tworzy fałszywie dobre intencje dla przepchnięcia swoich destruktywnych postulatów. Tu trzeba balansu, nie można tworzyć hegemonii jednej płci.

Przemoc ekonomiczna mężczyzn będzie surowo karana 6

Nie zapominajcie też, że Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich Sylwia S. (feministka) mówi, że każdy mężczyzna zarabiający mniej niż kobieta to truteń. Opisywałem to tutaj:

Feministki znowu kłamią: mężczyźni to trutnie i utrzymankowie

Gdy (my mężczyźni) nie mamy pieniędzy lub zarabiamy mniej niż kobieta, to jest to przemoc ekonomiczna, bo żyjemy na jej koszt. Przemoc ekonomiczna jest również wtedy, gdy mamy więcej pieniędzy niż kobieta i wyliczamy jej, bo wówczas uzależniamy ją od siebie (ba, tak jakby kobiety nie robiły tego z seksem, męskim ego, prawami ojca, straszeniem rozwodami, fałszywymi oskarżeniami, przemocą psychiczną, w tym pasywnoagresywnymi zagrywkami i innymi manipulacjami).

Z wolnością wiele wspólnego feministyczne postulaty nie mają. Jeśli kobiecie nie podobają się zdolności zarobkowe mężczyzny, lub to, że nie daje do dyspozycji całej swojej wypłaty, to niech kobieta szuka sobie innego. Jej wola. Jeśli mężczyzna cały czas ma być atakowany i nie ma prawa, by się temu sprzeciwić, a nawet straszy się go więzieniem, to… no tak, na pewno będziemy uganiać się za kobietami, na pewno będziemy pewni siebie na każdym kroku jak niezniszczalne tytany i na pewno nadal będziemy słuchać bzdur o kryzysie męskości, którego niby sami jesteśmy winni.

Feministki naprawdę, zajmijcie się sobą, zacznijcie wymagać od siebie, pokażcie jak wy potraficie zarabiać 20 tysięcy na miesiąc i oddawać wypłatę swojemu bezrobotnemu mężczyźnie. Wtedy pogadamy o równości, miłości i braku przemocy ekonomicznej.

Wóz albo przewóz.

 

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

80
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
7 Zestawy komentarzy
73 Zestawy odpowiedzi
1 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
humidorek
Gość
humidorek

Czytam ten tekst 4 kwietnia i na początku byłem przekonany, że to żart na Prima Aprilis… Ich pojebało już całkowicie… Nie wiem, jakim teraz trzeba być krótkowzrocznie myślącym, by się żenić… Ale kobiety same sobie tym zaszkodzą, im więcej takich działań tym więcej mężczyzn się powstrzyma przed wchodzeniem do klatki.

atomic
Użytkownik
atomic

Jeżeli takie coś wejdzie to oznacza zmianę warunków umowy cywilnoprawnej jaką jest małżeństwo, co daje mi prawo do jej wypowiedzenia ze skutkiem natychmiastowym. Prawo nie może działać wstecz. Dziękuję za uwagę, do widzenia.

atomic
Użytkownik
atomic

Jeżeli wypowiedzenie małżeństwa okaże się niemożliwe to w dniu wejścia w życie ustawy składam wniosek rozwodowy, nie mam zamiaru żyć pod damskim butem zastraszany więzieniem wolałbym uciec za granicę, więc zastanówcie się co robicie femi-nazi półgłówki.

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

Tak się zastanawiam, że dla mnie to może i dobrze, jeśli takie przepisy będą wprowadzane – oby z jak największą pompą! Bo dotychczas stykam się z problemem, że tracę dobrych kolegów, gdyż idą w związki/małżeństwa, w których stają się w pełni podporządkowani swojej nadzorczyni. Kolejne takie obostrzenia prawne na pewno nie odstraszą wszystkich, ale zawsze jakaś część mężczyzn osiągnie granicę własnej tolerancji nierównego traktowania i stwierdzi, że nawiązywanie relacji z kobietami to błąd. Dzięki temu rzadziej będę musiał szukać następcy dla bliskiego kolegi, który wpadł w czarną dziurę zwaną małżeństwem.

Także na prawdę nie wiem, czy się smucić, czy może cieszyć z takich projektów ustaw.

srt68
Gość
srt68

W zasadzie to Nowoczesna z Ryśkiem czy tam tą nową co teraz rządzi w ich partii, z UW pochodzi z miasta Łodzi nie dojdą do władzy, ale to pokazuje jak są zdeterminowani żeby zagospodarować lewicowy, feministyczny elektorat.

Kuba
Gość
Kuba

Może sam nie masz problemu z przemocą (przynajmniej tak jak ją rozumiesz) i w twoim otoczeniu jest podobnie, ale uwierz mi, że w niektórych środowiskach (np. mojej byłej pracy) przejawy molestowania, przemocy psychicznej, głośnego komentowania „atutów fizycznych” nie są czymś rzadkim i nie dotyczy 1 na 100 osób.

Wstawianie historyjek z użyciem zdjęcia z tekstem „mrugaj ciszej pojebie” świadczy o Tobie (nie będę pisał o czym dokładniej, bo ci, co to widzą i tak to widzą i nie muszę im pisać, a ci, co nie widzą i tak nie zostaną przekonani przez moje podsumowanie, a jedynie dostanę debilny zarzut).

Nie jestem zmanipulowany przez poprawność polityczną i presję społeczną, ale jestem w pełni za równouprawnieniem kobiet zarówno w kwestiach zawodowych jak i ogólnie, społecznych.

srt68
Gość
srt68

Wstawianie historyjek z użyciem zdjęcia z tekstem “mrugaj ciszej pojebie” świadczy o Tobie (nie będę pisał o czym dokładniej, bo ci, co to widzą i tak to widzą i nie muszę im pisać, a ci, co nie widzą i tak nie zostaną przekonani przez moje podsumowanie, a jedynie dostanę debilny zarzut).
Obrazek jest prosty w przekazie, sugeruje że kobietom dosłownie wszystko może przeszkadzać w swoim partnerze. sugeruje też, że jest pantoflarzem, bo nie reaguje na psychiczne poniżanie.
To tylko świadczy o Tobie, świadczy o tym, że nigdy się nie spotkałeś z przemocą psychiczną stosowaną przez kobiety.

Gość24
Gość
Gość24

Siemka.Nieźle po gościu pojechałeś ale w sposób mądry, ja też bym sobie ne życzył żeby ktoś mnie od debili wyzywał, a tu kolejny postulatyj partii.
Nasze ulubione posłanki z .Faszystowskiej opublikowały wczoraj z dużą pompą i przy akompaniamencie sprzyjających im mediów tak zwany Manifest przedsiębiorczości kobiet.
Ten jakże wolnorynkowy manifest zawiera takie oto liberalne i wolnościowe postulaty:
1. Zmuszenie pracodawcy do zrównania płac kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach
2. Zmuszenie pracodawcy do wprowadzenia elastycznego czasu pracy dla kobiet.
3. Zmuszenie pracodawcy do obsadzenia kobietami mimum 30% stanowisk w (hehe) zarządach Spółek Skarbu Państwa i (!) spółek giełdowych
4. Zmuszenie pracodawcy i pracowników do porzucenia „negatywnych stereotypów językowych” (myślozbrodnia?)
5. Wprowadzenie (obowiązkowej?) nauki programowania dla dziewczynek
Z tego miejsca proponuję odejść od nazywania Nowoczesnej prześmiewczo Nowotworową albo Nowośmieszną, tylko po prostu kurwiszcza te zamordystyczne określać tak, czym są w istocie: faszystowskim, opresyjnym, roszczeniowym, antywolnościowym, antyprzedsiębiorczym, sfrustrowanym mizoandryczno-białorycerskim ścierwem, które mogłoby sobie w tym momencie podać rączkę z Partią Rakłem.
Moim zdaniem to jawna dyskryminacja płci męskiej, ten postulat jest chyba ze stycznia 2017
mam pytanie a jeżeli w domu pracuje tylko mężczyzna to co wtedy? Mam oddać cała wypłatę kobiecie