Porady, analizy i pytania (zgłoś się z problemem, a pomogę)

porady dotyczące problemów z kobietami, mężczyznami

UWAGA WSTĘPNA: nawał pracy w pojedynkę nie pozwala mi zazwyczaj od razu odpisywać na skomplikowane problemy, więc proszę uzbroić się w cierpliwość.

Pamiętaj też, że jest to moja wiedza i czas które Ci poświęcam poza tym co już robię na samym portalu pisząc, mam nadzieję, pomocne artykuły. Warto więc zainteresować się wsparciem mnie za to co robię tutaj tzw. bezinteresowną darowizną (więcej informacji na dole strony). Nie darowizną za analizę, ale ogólnie, wsparciem bez żądania i oczekiwania świadczenia.

Kontakt: matrixpoland@o2.pl

Część właściwa.

Jak dobrze wiecie zajmuje się analizami związków romantycznych, przyjacielskich, seksualnych, problemów rodzinnych, ale też często problemów z psychiką, cierpieniem i nierozwiązanymi konfliktami.

Zajmuje się też w jakiejś części wszystkim co dzisiaj nazywa się „podrywem” tudzież uwodzeniem, a więc zwiększaniem swoich szans u płci przeciwnej. Na domiar złego stworzyłem specjalny dział, który nazywa się „analizy związków czytelników”, choć jeśli będzie więcej zgłoszeń o sprawy innego typu, to stworzę kolejny dział lub zmienimy nazwę obecnego (dodałem PYTANIA DO ADMINISTRATORA). Warto pytać o sprawy życiowe, rodzinne, z własną osobowością, czy o własnych porażkach/problemach, które można razem przepracować.

To co zostało już napisane i jakiej pomocy udzieliłem, można znaleźć tutaj:

Analizy związków czytelników i pytania do administratora

Umieszczam tam analizy, które za zgodą stały się publicznymi, inne zostawiamy na mailu, w rozmowach prywatnych.

Chodzi między innymi o to, by sprawić, by osoby płci przeciwnej (zazwyczaj) traktowały nas lepiej, odbierały nas lepiej i byśmy uzyskiwali większą skuteczność w relacjach damsko-męskich, lub też innych. Problemów okołozwiązkowych jest naprawdę dużo i nie rodzimy się z wiedzą, ani doświadczeniem, by je pokonywać bez szwanku. Tak naprawdę w każdym człowieku i każdej relacji można coś poprawić, ale aby to zrobić zaczynamy od zrozumienia samego (samej) siebie. Moje porady, analizy i zaangażowanie możesz traktować jak rozmowę ze szczerym przyjacielem, który nie będzie Cię tylko pocieszał ogólnymi słowami jak „będzie dobrze”, a przeprowadzi szczegółowo przez aspekty, o których będziesz pisać.

Jednak nie oczekuj, że będę we wszystkim głaskał. Świadomość to też życie w prawdzie, a szukanie poklepania po plecach, nawet jak postępuje się wybitnie źle. Bez prawdy nie ma możliwości zmian.

Kluczowe będą błędy, które mogę zauważyć, a których sami albo nie dostrzegacie, albo nie do końca wiecie jaki kierunek obrać, aby było lepiej. Jeśli chcecie w czymś poprawić waszą relację, albo własną osobowość, czy własne działania, to warto skorzystać z tego działu. Po co chodzić do psychologa, pytać przypadkowe osoby na forach, czy jakichś kołczoradców, gdy macie mnie? 😉

Pisać można też o własnych problemach, o swoim życiu, o tym z czym sobie nie radzimy. Każdy problem przeanalizuję dokładnie, by go zrozumieć jak najlepiej.

A może po prostu, chcesz pogadać?

Zasady są proste. Opisujesz siebie jak najszerzej umiesz, bym nie musiał dopytywać kim jesteś, jakie masz cechy charakteru, czy podejście do związków. Możesz mówić co o sobie wiesz, lub co mówią o Tobie inni. Następnie opisujesz doświadczenia, szczególnie te w związkach, czy sprawach okołozwiązkowych. Jest to Twoje swoje subiektywne zdanie, które dzięki wiedzy którą zdobyłem postaram się przefiltrować tak, abyś uzyskał(a) lepsze rezultaty, lub aby zrozumieć co się stało, co było przyczyną danych zachowań. Jeśli chcesz zaoszczędzić czasu możesz też napisać jakie są relacje matka-ojciec w Twojej rodzinie i rodziców z Tobą, co pozwoli powiedzieć na przykład co może Ciebie uszczęśliwić bardziej, a czego warto byłoby unikać w relacjach międzyludzkich. A może masz większy problem i jakieś zaburzenia osobowości?

Wiedza dobrze użyta zawsze pomaga!

Jeśli masz jakiś konkretny problem, to go opisujesz krótko. Np. rozmowę z daną osobą, przytaczasz sytuację, powód takiej rozmowy, otoczkę, dane słowa, zachowania i próbujemy ją analizować. Mówisz jakie masz cele, co chcesz osiągnąć, co poprawić.

Tak naprawdę można pisać o wszystkim, łącznie z problemami bardzo wykraczającymi poza samą sferę związków.

Po wszystkim mówisz, czy chcesz by umieścić taką analizę, czy naszą rozmowę na mojej stronie tym samym rozbudowując ją.

Jeśli potrzebujesz pełnej anonimowości możesz napisać maila, a jeśli nie, to można kontaktować się przez nasz profil na facebooku.

Kontakt

 

 

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca, może cała idea i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki wpłatom można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1BTR3p6kxRd7LKLMGvsT78kYk5DpmgHu9E

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbym przeczytać Twoje zdanie na ten temat. Napisz proszę komentarz.x
()
x