Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks?

Wsparcie darowizną za pracę i artykuły autoraJeśli doceniasz to co robię i nie chcesz, by strona przestała istnieć kliknij, by dać coś od siebie 🙂

Marylin Manson (muzyk, piosenkarz, malarz) przeprowadził eksperyment społeczny badając z jakich powodów kobiety chcą uprawiać seks. Manson pytał kobiet czy i dlaczego, by się z nim przespały. Kobiety często spłycają rzeczywistość do uprawiania seksu tylko z miłości, co jest brednią, ponieważ powodów mają dużo (to samo ze związkami tworzonymi niekoniecznie z powodu miłości). Co jest zaskakujące, bo jeśli kobiety mają tysiące powodów, do tego by uprawiać seks, dlaczego tak często go unikają, a to mężczyźni wnoszą niedostatki i są konsumentami? Po części Marylin Manson odpowiada na to pytanie, a ja temat rozwinę. Nie oceniam tu jego twórczości, jego jako człowieka, więc jeśli ktoś jest jego przeciwnikiem – nie rozumie sensu mojego pisania. Nawet najmniej lubiany przez nas człowiek może mieć coś do przekazania w istotnych dla nas tematach.

Sam Manson ma wiele zbieżnych poglądów do nas, między innymi dlatego, że irytuje się, gdy słyszy o przypadkach kobiet, które krzyczą o tym, że były molestowane, gdy faktycznie molestowane nie były. Gdy podrążysz bardziej, okazuje się, że kobiety, którym wyprano mózgi potrafią czuć się molestowane nawet w przypadku, gdy dostaną „inappropriate gift” (nieodpowiedni prezent). Jest to naginanie definicji poważnego przestępstwa, do odstawiania cyrków i wmówienia sobie bycia pokrzywdzoną, a więc i robienia z mężczyzn drapieżników z byle powodu.

z jakich powodów kobiety uprawiają seks

Co zabawne Marylin Manson jest oskarżany o mizoginizm. Zabawne, ponieważ miał wiele kobiet i wiele kobiet za nim szaleje. Od kogo nie uczyć się więc o kobietach, jak nie od niego? Najwyraźniej „mizogin” wie dużo więcej niż naiwny, przygłupawy, idealizujący kobiety – białorycerski „prawdziwy mężczyzna”.

Mimo odstraszającego wizerunku, kochają go najpiękniejsze kobiety świata. „Manson był moim nastoletnim marzeniem, pokochałam go za muzykę i jego intelektualizm. Przeczytałam jego autobiografię od deski do deski i zasypiałam przy jego muzyce” – tak o Mansonie wypowiedziała się Sasha Strunin, polska wokalistka rosyjskiego pochodzenia. Autorka takich utworów jak: To nic kiedy płyną łzy, Zaczaruj mnie ostatni raz, Emely wykonane z Dannym, czy Time to Party jeszcze za czasów The Jet Set.

 

Czy nie lepiej mieć fanki w postaci takich blondynek, będąc dzisiejszym tak zwanym fałszywie mizoginem, czy lepiej zachowywać się i myśleć według narzuconego szablonu, aby tylko nie narazić się na krytykę niezbyt mądrych ludzi, którym brak argumentów?

Kolejny raz dziękuję jednemu z czytelników strony (Solid Snake) za podesłanie materiału, bym mógł stworzyć artykuł. Jeśli chcecie by wasze nicki były podawane przy artykułach to piszcie śmiało. Ja tu odwalam czarną robotę, wy pomagacie i dlatego tworzymy ciekawą społeczność.

Jak powinny zachowywać się kobiety w związkach w stosunku do mężczyzn? Ojciec Marylina Mansona odpowiada

Zanim zaczniemy tłumaczyć z jakich powodów kobiety będą z nami uprawiać seks, to można posłuchać próbki twórczości człowieka, na którym bazuje mój tekst (Slutgarden):

Jeśli się komuś nie podoba, przechodzi od razu do tekstu.

Wracając do Marylina Mansona, co ciekawe, był wychowywany przez ojca dominującego (niektóre źródła podają, że szowinistę i seksistę), który twierdził o kobietach i związkach tak (dodałem własne interpretacje):

 • Kobiety nie mogą nosić męskiego odzienia, ponieważ stają się bardziej męskie (np. spodnie), utożsamiając się z męską rolą
 • Jeśli kobieta w związku zaczyna ubierać się wyłącznie w dresy, oznacza to, że przestała chcieć być dla Ciebie seksowna i piękna – wkracza w etap przyzwyczajenia i wygody, w którym prawdopodobnie będziesz stroną żebrzącą o seks. W końcu jej już nie zależy.
 • Analogicznie, jeśli kobieta stara się wyglądać pięknie bardziej dla nieznajomych niż dla Ciebie (maluje się tylko gdy wychodzicie do ludzi, ubiera ładnie, czy seksownie, tylko na wyjścia), to oznacza, że ma spaczone priorytety. Nie jesteś jej obiektem miłości.
 • Miłość ma wiele oblicz, dlatego nikt nie ma prawa interweniować w związki dwójki dorosłych osób. To one decydują, czy w nich być, czy nie i na jakich warunkach. Tak jak nie śmieszą nas te same żarty, tak samo nie możemy ingerować w to co jest dobre dla innej osoby, bo jest inną osobą, ma inne poglądy, inne odczucia, inne rzeczy ją cieszą, czy smucą. Kto się wpieprza w związek innych ten jest wrogiem tego związku – często są to mama i koleżanki, które zakładają fałszywe maski troskliwych. Jeśli są wrogami mężczyzny, którego kobieta kocha, to znaczy, że są też wrogiem kobiety, która go wybrała i uważają ją, za zbyt głupią, by umiała sama decydować o sobie. Olewamy toksyczne kobiety i toksyczne matki.
 • Kobiety powinny Cię witać w domu miłym uśmiechem, byciem sympatyczną, pogodną i radosną. Dopytując jak się czujesz, o Twój dzień. Oczywiście rozumiemy, że kobiety też pracują, są zestresowane i nie zawsze w humorze, ale nie mogą wyżywać się na mężczyźnie za to. Jeśli od momentu wejścia do domu przez Ciebie patrzą na Ciebie jak „Ty tu przeszkadzasz”, „znowu on”, „znowu czegoś będzie chciał”, to jesteś dla tej kobiety nikim. Wniosek? Unikać kobiet zapatrzonych w siebie, czyli wyznających zasadę: to mężczyzna ma się starać, to mężczyzna ma się kobietą interesować, to mężczyzna ma … (i tutaj lista roszczeń, które zostawiamy na śmietniku historii).
 • Analogicznie. Jeśli kobieta wita Cię w seksownym stroju i mówi „zedrzyj to ze mnie”, to jesteś cały jej. Unikaj tych, dla których seks to przykry obowiązek, w którym to mężczyzna ma odwalać 99% roboty, a kobieta ogranicza się do „jestestwa”.
 • Ojciec Marylina Mansona twierdził też, że aby utrzymać mężczyznę kobieta nie powinna go zagadywać. Znamy kobiety, które chcą mieć zawsze rację, zawsze mieć ostatnie słowo, zawsze pokazywać swoją wyższość. Unikać należy kobiet, które na zwrócenie uwagi reagują a) odwróceniem kota ogonem (a Ty zawiniłeś w 130310230 rzeczy…), b) fochem (jestem ofiarą, nie przemyślę, czy zawiniłam, nie obchodzą mnie odczucia mężczyzny). c) złośliwością (zachowując się na przekór pragną jednocześnie dobrej miłości – wyrzucać na śmietnik takie antyspołeczne półmózgi)
 • Sam Marylin Manson przerobił zasady ojca bardziej w ten sposób, że np. wybierając kobietę do stałego związku należy spojrzeć na to, czy kobieta umie powiedzieć co ma do zaoferowania, co chciałaby zaoferować mężczyźnie, dlaczego właśnie nią należałoby wybrać i wnosić zaangażowanie właśnie dla niej. Jeśli kobieta tego nie umie, to jest na bardzo słabym poziomie intelektualnym i samoświadomości. Mężczyzna według nich zawsze musi wiedzieć czego chce, być konkretnym, wiedzieć co ma do zaoferowania. Kobieta nie może ograniczać się do „nie wiem”, „Ty powinieneś wiedzieć”, „coś z Tobą nie tak, jeśli nie wiesz co mam do zaoferowania”. To są zachowania kompletnie niepartnerskie ze strony kobiety, a więc nie należałoby jej traktować na równi. Jeśli kobieta pragnie równości powinna równą wartość wnosić. W innym wypadku wszystko będzie na głowie mężczyzny, wszystko to co złe będzie winą mężczyzny, a ten jak trochę podupadnie czy to jeśli chodzi o zarobki, prace, zdrowie, wygląd, to zostanie wymieniony na inną gałąź. Da się to przewidzieć po kobiecych zachowaniach już na początku.
 • Jeśli kobieta rywalizuje z Tobą w związku, to jesteś dla niej nikim, ponieważ chce Ci pokazać, że jest bardziej męska od Ciebie. Z założenia jest to test niemożliwy do przejścia, ponieważ tworzy go tak, byś na pewno przegrał. Czy zareagujesz, czy nie zareagujesz. Jeśli kobieta twierdzi, że Twoje problemy są niczym (albo szydzi, że „zostałeś skrzywdzony”), oznacza, że brakuje jej klepki odpowiedzialnej za empatię, czyli dojrzałości emocjonalnej i inteligencji emocjonalnej. Chcesz pustaka w związku? Idź na budowę i sobie trochę ich weź.
 • Unikamy też kobiet popadających w skrajności, zatem: nietroskliwych suk (nic mnie nie obchodzą Twoje problemy mężczyzno, masz być wiecznie zaradny i silny), a także nadopiekuńczych, które za Ciebie chcą rozwiązać dosłownie każdy problem, układają Ci dietę, selekcjonują znajomych, sterują Twoimi wyborami pasji, zainteresowań, pracy i miejsca zamieszkania. Taka kobieta zawsze mówi, że to dla Twojego dobra, ale jest przeciwnie. Pantoflarstwo to synonim dzisiejszego niewolnictwa, braku własnego zdania, braku wartości, godności i braku osobowości. I to pantofle mają najmniej seksu w swoich związkach.
 • Masz prawo umawiać się z kobietami silnego charakteru. Ale czym jest silny charakter? Nie oceniamy go przez umiejętność ustawiania sobie ludzi pod siebie (manipulacje), pyskatość, granie silnej i niezależnej, tylko kobiety, która rzeczywiście potrafi sporo wnieść do związku. Bardzo rzadko spotkasz takie kobiety. W większości jest to udawany charakter, maska, by płakać w poduszkę po nocach i nie móc zasnąć. Jednocześnie zazwyczaj tak jest, że „silne” kobiety czerpią swoją siłę z męskich słabości, więc traktują w związkach mężczyzn w sposób okrutny.
 • Jeśli kobieta jest zmienna, a więc nie dotrzymuje obietnic, słowa, jest nieprzewidywalna, to nie jest kimś godnym zaufania. Unikaj kobiet, które usprawiedliwiają swoją zmienność twierdzeniem „kobieta zmienną jest”. Powinny się tego brzydzić, ponieważ nie są godnym partnerem.  Na przeciw te same kobiety żądają zaufania wobec siebie, mimo, że nie wnoszą cech charakteru mogących stanowić bazę do tego, by im ufać. Miejsce dla nielogicznych, nieobowiązkowych i niedojrzałych kobiet jest przy gromadce kotów.
 • Jeśli kobieta czuje się przedmiotowo traktowana przez Ciebie, gdy chcesz seksu, to oznacza to, że Cię nie kocha. Po prostu nie umie przed sobą tego przyznać, więc zrzuca winę na Ciebie. Ma to za zadanie sprawić, byś poczuł się gorzej, a jak poczujesz się gorzej, to będziesz unikał takich działań. Proste, prawda? Wzbudzanie poczucia winy to jedna z najsilniejszych kobiecych manipulacji, zaraz po zawstydzaniu.

Z jakich powodów kobiety będą uprawiać seks z mężczyzną? Muzyk odpowiada w utworze Para-Noir

Na przykładzie słów utworu Para-Noir od Marylina Mansona:

 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś sławny. To jest proste. Kobiety lubią mężczyzn wyróżniających się w jakiś sposób na tle przeciętnych. Kobiety lubią mężczyzn popularnych, którzy podobają się innym i odnoszą sukcesy.  Kobiety lubią, gdy jesteś kimś i coś Cię określa.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla twoich pieniędzy. To jest jeszcze prostsze. Zachowanie prostytutki i materialistki. Wnosisz zasoby materialne, to kobieta udostępnia seks. Kobieta może nawet Cię poślubić, a za rok czasu rozwieść się z Tobą, z Twojej winy jak sąd uzna (np. za dużo zajmowałeś się swoją sławą, zamiast nią), by odebrała Ci Twój majątek.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by cię kontrolować. To jest już coś do czego wiele kobiet i mężczyzn nie umieją się przyznać. Mężczyźni nie widzą, że są ulegli, posłuszni i miękcy dla swoich kobiet, tylko dlatego, że boją się utraty dostępu do seksu. Takiej zależności należy unikać, ponieważ kobieta potraktuje jak słabość, na której może żerować. Kobiety z drugiej strony doskonale wiedzą, że seks może być ich największą wartością, więc uznają za nagrodę dla mężczyzny. Wniesiesz zaangażowanie, zasoby, dobre sprawowanie, to masz seks. Coś pójdzie nie po myśli kobiety? Seksu nie ma, a jest wina mężczyzny. Jeśli w nią uwierzy jest stracony, ponieważ kobieta będzie od teraz wymagać coraz więcej, by móc uprawiać seks. Także dziecko daje kobiecie kontrolę, bo potrafi wymusić na mężczyźnie zostanie z nią, płacenie alimentów, albo przejęcie majątku (bardziej na zachodzie, do nas to dopiero dochodzi). Także zawsze trzeba sprawdzać prezerwatywy i kupować tylko własne. Ważne zasada, którą poznaliśmy: don’t stick your dick in crazy. Unikać świrniętych kobiet, bo zrobią Ci z życia piekło. Metoda łapania na dziecko to już stara, dobrze znana metoda walniętych na łepetynę kobiet (ale i niedojrzałych emocjonalnie, bo dziecko i mężczyzna są dla niej narzędziem).
 • Pieprzyłabym się z tobą, by kiedyś mieć połowę ze wszystkiego, co masz. Jak wyżej. Seks jako narzędzie do zagarniania męskich zasobów, męskiego zdania, męskiego życia, męskich koneksji, dowartościowywania się i wiele innych.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by cię zranić i wykorzystać. To jest trochę nagięte tłumaczenie, ale chodzi o to, że intencje tej kobiety nie są słuszne i dobre. Może to być uprawianie seksu z zemsty. Kobieta może chcieć uprawiać seks po to, by zrobić nadzieję, a następnie obwinić o wszystko i odejść. Kobieta rzucona przez Ciebie może chcieć wcielić się w tą co chce seksem i komplementami urobić Cię od nowa, by wcielić się w rolę tej rzucającej. W takich momentach poczuje, że „wygrała” (dowartościowała się). Może też zgłosić zgwałcenie po fakcie. Postępowanie to jest przykładne dla socjopatek i narcyzek.
 • Pieprzyłabym się z tobą dopóki nie znalazłabym sobie kogoś lepszego. Proste. Hipergamia i kobiece zachowanie jak małpki, która nie puści jednej gałęzi, jeśli nie znajdzie drugiej. Typowe wyrachowanie, traktowanie przedmiotowe mężczyzn i zdrada.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla sekretu. Kobiety lubią tajemniczość, lubią pozory, zakładać maski. Znamy kobiety, które grają święte cnotki w życiu, a marzą o tym, by być tymi niegrzecznymi za zamkniętymi drzwiami. Jeśli sprawiasz, że kobieta przeżywa z tobą „przygodę”, bo robicie coś amoralnego, to macie sekret. I to już jest powód do uprawiania seksu w ich nudnym życiu, w którym ktoś na siłę je zmusza do bycia dobrą osobą.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo nie pamiętam, czy już się z tobą pieprzyłam. Nie zinterpretuję tego.
 • Pieprzyłabym się z tobą z nudów. To chyba jasne. Nie ma co robić, to chodź do łóżka.
 • Pieprzyłabym się z tobą bo i tak nic nie czuję. Wszystko jej jedno, nie ma granic. Rzadko spotykane. Masochizm? Depresja? Można domniemywać.
 • Pieprzyłabym się z tobą by sprawić, że ból zniknie. Częsty powód. Jeśli kobieta jest znerwicowana, a nawet smutna, to może chcieć zastąpić te uczucia przyjemnym seksem dla rozładowania. My też to robimy, tyle że częściej rozładowujemy rozdrażnienie. Jak dobrze wiadomo seks jest dobry dla zdrowia, więc kto odmawia seksu, ten nie troszczy się o innych! 🙂 Z resztą nimfomania dla przykładu to u kobiet zaburzenie emocjonalne. U podstaw nimfomanii w grę wchodzą problemy z dzieciństwa (zwykle nieuświadomione), lęk przed prawdziwym, stałym związkiem czy obniżona samoocena. Podobnie mają osoby DDA i DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych), które rekompensują sobie przykre emocje najbardziej wyuzdanym seksem. To taka próba „samoleczenia”, która jednak nie wychodzi.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by poczuć coś zamiast pustki. To typowe dla kobiet borderline, które żyją pustką i odczuwają duży gniew z tego powodu. Zwykle prowokują emocje, dramaty, aby zostały zauważone, aby coś się w ich życiu działo, bo nie radzą sobie z napięciem.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś piękny. To jest jasne u obu płci.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś moim murzynem. Trudne do interpretacji. Być może tej kobiecie podobają się niggerzy, bo mają swój styl. Może to synonim niewolnictwa, poczucia władzy?
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jestem twoją dziwką. Normalne i typowe u kobiet. Wracamy do punktu zakładania masek. Grzecznej dziewczynki na zewnątrz, niegrzecznej tam gdzie nikt nie widzi. Często się słyszy jak to marzą być „suczkami”.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo ty jesteś dziwką. Rzadkie, bo kobieta nie szanuje, a jak nie szanuje zwykle seksu nie ma.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla zabawy. Nikomu tłumaczyć tego punktu nie trzeba. Często odreagowanie po stałym związku.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo mogę. Dobrze wiemy, że jeśli kobieta ogłosi chęć seksu, to zgłosi się wielu chętnych. Seks to narzędzie władzy i broń kobiet.
 • Pieprzyłabym się z tobą, żeby mieć gdzie się zatrzymać. Czyli seks dla zasobów i wymiana handlowa.
 • Pieprzyłabym się z tobą, żebyś mnie chronił. Czyli seks dla zasobów. Dam Ci seks, Ty mi opiekę.

Problem nastaje wtedy, gdy kobieta dostaje to czego chce za darmo od mężczyzny, więc może seks wycofać. Seks jest potrzebny wielu kobietom (głównie narcystycznym) jedynie do uwiedzenia, ale też do zdobycia możliwości wykorzystania mężczyzny i jego zasobów, statusu, sławy, pieniędzy, wpływów, zaangażowania (sługa księżniczki, który uszczęśliwia ją poświęcając siebie i swoje potrzeby). Wiele kobiet oferuje seks i tylko seks, jednocześnie wymagają zapewniania tryliarda przeróżnych korzyści i przy tym wnoszą o równość. Jeśli w to wejdziesz będziesz musiał być uległy, a jak uległy to seks jest pod kontrolą kobiety, a to zwykle wyłącza ich pożądanie. Jest wiele kobiet, które pragną bycia „tą jedyną”, mimo, że miały 30 partnerów seksualnych. Przecież jest wiele kobiet, które pragną ślubu kościelnego, gdy z dziewictwem nie mają nic wspólnego. Przecież jest tyle kobiet, które pragną być wyjątkowo traktowane, gdy dla mężczyzny nie zachowały niczego wyjątkowego, by ten poczuł się dokładnie tak samo. Chcesz równości? Wnosisz równość. Nie wnosisz równości? Musisz ulegać. Tylko takie zasady uznajemy przy tworzeniu związków. Nie ma takich kobiet? Nic się nie dzieje. Seks jest tani, a fochy, pretensje i narzekania są degradacyjne dla obiektu, na którym są używane. Tak, mężczyźni też są ofiarami przemocy psychicznej. Dlatego nie należy dla waginy przestawać szanować siebie i swojego komfortu.

Brak wymagań wobec kobiet i brak obowiązków kobiet wobec mężczyzn prowadzi do tego, że mężczyźni zachowują się jak niewolnicy waginy. Dzięki temu kobiety mają pełne prawo ustalić wysoką cenę. Jeśli mężczyźni chcą poprawić swoje życie seksualne nie mogą „starać się bardziej”, jak kobiety będą sobie życzyć, ponieważ w tym momencie będą nagradzać kobietę za jej złe, egoistyczne zachowanie. To nie działa. To tylko zwiększy roszczenia kobiety z czasem. Dzisiaj do uprawiania seksu narcystyczna, wyrachowana kobieta chciała, byś ją w ogóle zauważył, jutro będzie chciała złotego pierścionka, pojutrze wybudowania basenu. To samo ze ślubem w dzisiejszych czasach. Jeśli dasz kobiecie zabezpieczenie, to nie będzie miała powodu, by Cię uwodzić – także przy pomocy seksu.

Unikaj wyrachowanych panienek, które nie wnoszą wiele pozytywnego do Twojego życia i nie myślą o tym, w jaki sposób mogłyby Cię uszczęśliwić. Oddajesz zaangażowanie za darmo? Jesteś tani. Nikt się o tanich ludzi nie stara.

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki regularnemu wsparciu np. darowizną można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, a pasjonatem takich treści, który przekazuje, lub interpretuje je. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans jest wskazany.