Badanie sytuacji, poglądów i problemów mężczyzn, ale też próby zrozumienia grup mężczyzn

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym zjawisk społecznych i psychologicznych dotyczących mężczyzn. W badaniu uwzględnione będą problemy mężczyzn z własną fizycznością (wyglądem), męskością, seksualnością, psychiką, potrzebami, stosunkiem do kobiet, gwałtów, homoseksualizmu, feminizmu, będzie trochę o poglądach politycznych, o tym jak społeczeństwo podchodzi do mężczyzn i wiele więcej.

Badanie jest anonimowe, a badająca (jego autorka) nie ma wglądu do indywidualnych odpowiedzi, a jedynie ich sumę.

Badająca chce trafić do różnych środowisk i przebadać zróżnicowaną grupę mężczyzn. Posiłkowała się m.in moją stroną, by ułożyć niektóre z pytań.

Ankieta skierowana jest do KAŻDEGO MĘŻCZYZNY. Im więcej mężczyzn weźmie w niej udział, tym jej wyniki będą wiarygodniejsze, ale też więcej konkretnych wniosków będzie można wyciągnąć.

Trwa to do 15 minut, pytań jest sporo, sporo z nich jest mocno personalna, zatem proszę się nie wystraszyć i sobie znaleźć czas 🙂 ale powtórzę, jest to w pełni anonimowe.

Oczywiście zachęcam do tego, żeby przemyśleć swoje odpowiedzi, ponieważ mają pomóc zrozumieć sytuację mężczyzn, niżeli jej szkodzić.

Badanie znajdziemy TUTAJ.

Autorka badania m.in trafiła na moją stronę dzięki tym artykułom:

1. Kobieta nieudolnie opisuje maskulizm, manosferę, inceli i The Red Pill

2. Czym jest The Red Pill?

Czekamy na opublikowanie przez autorkę wyników i wniosków czy to dotyczących samych pytań (ich trafności, skuteczności), czy też samych odpowiedzi.

Własne (moje) interpretacje pytań, ich słuszności, celowości, czy to jak mogą zostać zrozumiane opublikuję po zakończeniu badania w formie nowego artykułu. Z pewnymi pytaniami się nie zgadzam, inne uważam powinny być w zadany w bardziej sprecyzowany sposób (albo w kompletnie inny), niektóre mogą wpakować nas na minę i oczernić (pytania z tezą), jeśli je źle zrozumiemy, ale doszliśmy do kompromisu, że zrobię to dopiero po zakończeniu badań, by nie sugerować czytelnikom samych odpowiedzi.

Oczywiście osobiście wziąłem w nim udział.

Nowy profil na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, by nie zapomnieć o stronie.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie) i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta i jest wybór przelewów anonimowych.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation."

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi).

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.