Badanie sytuacji, poglądów i problemów mężczyzn, ale też próby zrozumienia grup mężczyzn

Badanie sytuacji, poglądów i problemów mężczyzn, ale też próby zrozumienia grup mężczyzn 1

Wsparcie darowizną za pracę i artykuły autoraJeśli doceniasz to co robię i nie chcesz, by strona przestała istnieć kliknij, by dać coś od siebie 🙂

Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym zjawisk społecznych i psychologicznych dotyczących mężczyzn. W badaniu uwzględnione będą problemy mężczyzn z własną fizycznością (wyglądem), męskością, seksualnością, psychiką, potrzebami, stosunkiem do kobiet, gwałtów, homoseksualizmu, feminizmu, będzie trochę o poglądach politycznych, o tym jak społeczeństwo podchodzi do mężczyzn i wiele więcej.

Badanie jest anonimowe, a badająca (jego autorka) nie ma wglądu do indywidualnych odpowiedzi, a jedynie ich sumę.

Badająca chce trafić do różnych środowisk i przebadać zróżnicowaną grupę mężczyzn. Posiłkowała się m.in moją stroną, by ułożyć niektóre z pytań.

Ankieta skierowana jest do KAŻDEGO MĘŻCZYZNY. Im więcej mężczyzn weźmie w niej udział, tym jej wyniki będą wiarygodniejsze, ale też więcej konkretnych wniosków będzie można wyciągnąć.

Trwa to do 15 minut, pytań jest sporo, sporo z nich jest mocno personalna, zatem proszę się nie wystraszyć i sobie znaleźć czas 🙂 ale powtórzę, jest to w pełni anonimowe.

Oczywiście zachęcam do tego, żeby przemyśleć swoje odpowiedzi, ponieważ mają pomóc zrozumieć sytuację mężczyzn, niżeli jej szkodzić.

Badanie znajdziemy TUTAJ.

Autorka badania m.in trafiła na moją stronę dzięki tym artykułom:

1. Kobieta nieudolnie opisuje maskulizm, manosferę, inceli i The Red Pill

2. Czym jest The Red Pill?

Czekamy na opublikowanie przez autorkę wyników i wniosków czy to dotyczących samych pytań (ich trafności, skuteczności), czy też samych odpowiedzi.

Własne (moje) interpretacje pytań, ich słuszności, celowości, czy to jak mogą zostać zrozumiane opublikuję po zakończeniu badania w formie nowego artykułu. Z pewnymi pytaniami się nie zgadzam, inne uważam powinny być w zadany w bardziej sprecyzowany sposób (albo w kompletnie inny), niektóre mogą wpakować nas na minę i oczernić (pytania z tezą), jeśli je źle zrozumiemy, ale doszliśmy do kompromisu, że zrobię to dopiero po zakończeniu badań, by nie sugerować czytelnikom samych odpowiedzi.

Oczywiście osobiście wziąłem w nim udział.

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł, moja praca i działalność? Jesteś za tym, by strona nie zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Tylko dzięki regularnemu wsparciu np. darowizną można ocenić, czy moja praca się przydaje i jest wartościowa. To wszystko co widzisz (ale i to co niewidoczne) jest pracą, poświęconym czasem i moimi inwestycjami. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Nie są to pożyczki, nie są to usługi. Jest to bezzwrotne wsparcie bez określonego celu świadczenia, czy też podziękowanie.

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, a pasjonatem takich treści, który przekazuje, lub interpretuje je. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans jest wskazany.