Artykuły o treści TRP. Czy jest ich zbyt mało?

Zostań darczyńcą/patronemJeśli doceniasz artykuł lub działalność autora kliknij, by poznać szczegóły 🙂

Zwracam się do Ciebie drogi czytelniku z pytaniem czy nie zaniedbałem na stronie kategorii Czerwonej Pigułki, czy może takich artykułów jest zbyt mało? Jak wiadomo strona przeszła pewną metamorfozę na przestrzeni czasu, zdecydowanie więcej osób zaczęło pisać propozycje tematyczne (z szerokiego zakresu), czy też zwracać się ze swoimi problemami mailowo. Wiadomo, teraz artykułów jest więcej. Jedne będą interesować ludzi X, kolejne ludzi Y.

Ale chciałbym wiedzieć przede wszystkim, czy dokopywać się dalej do źródła, od tego na czym bazowaliśmy na samym początku, gdzie się to wszystko zrodziło i jak bardzo chętnie odkłamywało się relacje damsko-męskie, stereotypy płciowe, wzorce myślowe społeczeństwa, typy mężczyzn i kobiet, reakcje emocjonalne płci, feminizm, demonizację mężczyzn, idealizację kobiet, niszczenie rodziny/przemysł rozwodowy, poznawało nową formę małżeństwa, psychologię, manipulacje, zaburzenia osobowości niewidoczne gołym okiem, czy w sumie seks i chemię od „rdzenia”, a nie tylko odbierając te zagadnienia na bazie „czucia”, bez świadomości i podejścia logicznego.

Tak więc poproszę o głosowanie i danie znać – zawsze jestem otwarty na propozycje, czy chęć współpracy.

Czy artykułów tematycznych The Red Pill jest zbyt mało?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ważne artykuły w tematyce Czerwonej Pigułki

Artykuły o treści TRP. Czy jest ich zbyt mało? 2

Każdy temat posiada swój „podtemat”, który rozgałęzia się na inne, a te już znaleźć można, tak jak pisałem, w osobnych kategoriach na stronie. Przykładem podtematu jest temat o dobieraniu się w pary i strategiach seksualnych, czyli także tym co opisuje psychologia ewolucyjna.

Ale tutaj chciałbym zaprezentować przede wszystkim tematy główne:

  1. Czym jest The Red Pill?
  2. Czym The Red Pill różni się od feminizmu?
  3. Dlaczego tylu ludzi nie pozna The Red Pill? Niełatwe rozumienie Red Pill i mniejsze zainteresowanie nim w Polsce
  4. Kobieta nieudolnie opisuje maskulizm (manosferę), inceli i The Red Pill. Ten artykuł to riposta dla kobiety, która fałszywie opisała The Red Pill i postawiła ideę w bardzo złym (i stereotypowym) świetle. Niestety jak ktoś nie ma argumentów to stara się zdyskredytować w ten sposób przedstawiciela idei.

Kategorie artykułów na komputerach przeglądamy na belce po prawej stronie. Na telefonach niestety trzeba zjeżdżać na sam dół, poniżej komentarzy do artykułu, dlatego może to być mniej widoczne.

Kategoria TRP jest tutaj.

Propozycje tematów i pytania piszemy w komentarzach, lub mailowo.

Kontakt

Można też napisać jakiś artykuł własnoręcznie i podzielić się nim z innymi na stronie. Zawsze to jakiś dodatkowy wkład w prace przy naszym przedsięwzięciu. Zapraszam 🙂

 

Nowy profil na Facebooku

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Nie chcesz, by strona zniknęła z internetu? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje i czy jest wartościowa. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie i nie chciałbym by to szło w próżnię. Nie zwlekaj z decyzją 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, by nie zapomnieć o stronie.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie) i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by

Prawdopodobnie można wpisywać tutaj dowolne dane, więc przelewy są anonimowe.

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

matrixpoland@o2.pl

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, a pasjonatem takich treści, który przekazuje, lub interpretuje je. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Artykuły nie powinny zastępować wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie i moją wiedzę bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa na własną odpowiedzialność.