Artykuły o treści TRP. Czy jest ich zbyt mało?

Zostań darczyńcą/podziękuj autorowiJeśli doceniasz stronę i nie chcesz, by zniknęła z internetu kliknij, by wybrać sposób wsparcia 🙂

Zwracam się do Ciebie drogi czytelniku z pytaniem czy nie zaniedbałem na stronie kategorii Czerwonej Pigułki, czy może takich artykułów jest zbyt mało? Jak wiadomo strona przeszła pewną metamorfozę na przestrzeni czasu, zdecydowanie więcej osób zaczęło pisać propozycje tematyczne (z szerokiego zakresu), czy też zwracać się ze swoimi problemami mailowo. Wiadomo, teraz artykułów jest więcej. Jedne będą interesować ludzi X, kolejne ludzi Y.

Ale chciałbym wiedzieć przede wszystkim, czy dokopywać się dalej do źródła, od tego na czym bazowaliśmy na samym początku, gdzie się to wszystko zrodziło i jak bardzo chętnie odkłamywało się relacje damsko-męskie, stereotypy płciowe, wzorce myślowe społeczeństwa, typy mężczyzn i kobiet, reakcje emocjonalne płci, feminizm, demonizację mężczyzn, idealizację kobiet, niszczenie rodziny/przemysł rozwodowy, poznawało nową formę małżeństwa, psychologię, manipulacje, zaburzenia osobowości niewidoczne gołym okiem, czy w sumie seks i chemię od „rdzenia”, a nie tylko odbierając te zagadnienia na bazie „czucia”, bez świadomości i podejścia logicznego.

Tak więc poproszę o głosowanie i danie znać – zawsze jestem otwarty na propozycje, czy chęć współpracy.

Czy artykułów tematycznych The Red Pill jest zbyt mało?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ważne artykuły w tematyce Czerwonej Pigułki

Artykuły o treści TRP. Czy jest ich zbyt mało? 2

Każdy temat posiada swój „podtemat”, który rozgałęzia się na inne, a te już znaleźć można, tak jak pisałem, w osobnych kategoriach na stronie. Przykładem podtematu jest temat o dobieraniu się w pary i strategiach seksualnych, czyli także tym co opisuje psychologia ewolucyjna.

Ale tutaj chciałbym zaprezentować przede wszystkim tematy główne:

  1. Czym jest The Red Pill?
  2. Czym The Red Pill różni się od feminizmu?
  3. Dlaczego tylu ludzi nie pozna The Red Pill? Niełatwe rozumienie Red Pill i mniejsze zainteresowanie nim w Polsce
  4. Kobieta nieudolnie opisuje maskulizm (manosferę), inceli i The Red Pill. Ten artykuł to riposta dla kobiety, która fałszywie opisała The Red Pill i postawiła ideę w bardzo złym (i stereotypowym) świetle. Niestety jak ktoś nie ma argumentów to stara się zdyskredytować w ten sposób przedstawiciela idei.

Kategorie artykułów na komputerach przeglądamy na belce po prawej stronie. Na telefonach niestety trzeba zjeżdżać na sam dół, poniżej komentarzy do artykułu, dlatego może to być mniej widoczne.

Kategoria TRP jest tutaj.

Propozycje tematów i pytania piszemy w komentarzach, lub mailowo.

Kontakt

Można też napisać jakiś artykuł własnoręcznie i podzielić się nim z innymi na stronie. Zawsze to jakiś dodatkowy wkład w prace przy naszym przedsięwzięciu. Zapraszam 🙂

 

Nowy profil na Facebooku: https://www.facebook.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się mój artykuł i moja praca tutaj? Spójrz poniżej w jaki sposób możesz pomóc i podziękować! Dzięki regularnemu wsparciu mogę ocenić, czy moja praca się przydaje. We wszystko co tutaj widzisz inwestuję samodzielnie (również finansowo) i nie chciałbym by skończyło się to zniknięciem strony z internetu 🙂

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Będę wdzięczny za ustawienie comiesięcznego, automatycznego zlecenia wpłaty, by nie zapomnieć o stronie.

BLIK, przelewy automatyczne (szybkie), Google/Apple PAY i zagraniczne (SEPA) - BuyCoffee

Kliknij, by - kliknij w obrazek

Nie trzeba mieć konta na tym portalu i jest wybór przelewów anonimowych (np. BLIK). Nie trzeba podać prawdziwych danych.

Paypal - kliknij w obrazek

darowizna paypal

Dla darowizny comiesięcznej zaznacz "Make this a monthly donation."

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach i o samych darowiznach.

PS. Potrzebuję też pomocy z SEO i reklamą (strona nie dociera do wielu ludzi).

UWAGA: Teksty zawarte na stronie mają charakter informacyjny, lub są subiektywnym zdaniem autora, a nie poradą naukowo-medyczną (mimo, że wiele z informacji jest zaczerpniętych z badań). Autor nie jest psychologiem, nie "leczy", a jest pasjonatem takich treści, który przekazuje je, lub interpretuje po swojemu. Dlatego treści mogą być niedokładne (acz nie muszą). Dystans do nich jest wskazany. Autor nie daje gwarancji, że jego rady się sprawdzą i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane praktykowaniem jego wizji danego tematu. Autor nie diagnozuje nikogo, a jedynie opisuje tematy z własnej perspektywy. Artykuły na stronie nie powinny zastępować leczenia, czy wizyt u specjalistów (chyba, że czytelnik ceni mnie bardziej, ale to jego osobista decyzja) i najlepiej jakby moje teksty były traktowane jako materiał rozrywkowy, lub jako ciekawostki. Autor (czy też autorzy, bo artykuły pisało wiele osób) nie uznają, że ich recepty na życie są i będą idealne - każdy używa ich na własną odpowiedzialność.