Życzenia świąteczne

Mimo, że święta kolejny raz (raczej) bez śniegu, gdzieś gubią swój klimat, to życzę Wam wszystkim byście ten klimat mogli podtrzymać w domu. Jak ja to nazywam – twierdzy, w której powinno być lepiej, niż poza nią, bo rodzina to ważny fundament społeczeństwa. Ale dobra rodzina, która bazuje na współpracy, trosce i życzliwości o każdego domownika. By każdy czuł się w niej dobrze. Jeśli gdzieś indziej spędzacie święta, to oby to było dobre miejsce, z dobrymi ludźmi.

życzenia bożonarodzeniowe

Zdrowie jest bardzo ważne, bo bez zdrowia nie ma niczego, więc życzę Wam jego.

Szczęścia, spokoju, stabilizacji, bo w wyścigu szczurów potrzeba nam odpoczynku, a czasem się kłócimy i sami nie wiemy po co 🙂
Sukcesów i pieniędzy, które dają możliwości, a nie są celem samym w sobie.

Rozwiązania wszelkich problemów.

Rozwijania swoich pasji, które dają sens w życiu.

Jeśli ktoś jest w związku – podtrzymania miłości i dalszego, wzajemnego docierania się.
Jeśli ktoś jest w związku z kimś, kto nie do końca Wam odpowiada – jak najszybszego zakończenia takiego związku i spotkania kogoś o kim marzycie.
Jeśli nie jesteście w związku, a chcielibyście być, to dużo siły, by w tym wytrwać, ale i by pojawił się ktoś z kim będziecie chcieli budować coś fajnego i trwałego.

Kobietom, by wytrzymały z tymi, co klapy nie opuszczają, wolą mecz obejrzeć, niż wziąć kobietę na kolana i zabierają się do wymiany żarówki przez pół roku.

Mężczyznom, by kobiety im nie odmawiały tego co dobre. By wytrzymali z tymi, co są bardziej wredne, niż nie, a w okres rzucają widelcami (oby nie wypadł im na święta).

No cóż, miłość to nie prezent pod choinkę, którą św. Mikołaj przyniesie, więc jeśli ktoś jest na nią zamknięty, życzę, by się otworzył.

Po prostu spełnienia wszystkich marzeń, wewnętrznych pragnień, nawet tych, o których nikt nie wie z Waszego otoczenia. Które trzymacie tylko dla siebie.

Co do strony. Nam wszystkim życzę systematycznego zwiększania liczby czytelników, wspierających inicjatywę, zrozumienia tematu, celu i idei.

Życzenia pisałem spontanicznie. Jestem dość zajęty, więc pewnie czegoś ważnego w nich brakuje… ale pewnie tego też Wam życzę 🙂

Wesołych Świąt.

Na koniec, jak zawsze zapraszam na fanpage:

I na minds:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Zestawy komentarzy
0 Zestawy odpowiedzi
5 Followersi
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
5 Autorzy komentarzy
LudomiralbercikTomcatWojtekŻycie jest piękne Ostatnie odpowiedzi autora
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Życie jest piękne
Gość
Życie jest piękne

Wszystkiego najlepszego, wesołych świąt! Dziękuję za życzenia!

Wojtek
Gość
Wojtek

Dzięki za Twoją pracę. Oby tak dalej.

Tomcat
Gość
Tomcat

Wszystkiego dobrego!!!, ta strona otwiera oczy, czekam na kolejne teksty

albercik
Gość
albercik

Wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia! Dziękuję za otwieranie oczu na wiele sfer mojego życia, za podtrzymanie mnie na duchu i za to, że dzięki tej stronie czuję że moje odczucia są jak najbardziej prawdziwe i nie tylko ja je odczuwam! Życzę wam wszystkim, którzy odwiedzają te stronę, aby nadchodzące lata przeżywać w coraz większej świadomości tego co nas otacza, przebrnąć w zdrowiu i w wolności od toksycznych relacji:) Niech to, co czytamy na stronie zaowocuje i wypęczkuje na nieświadomych wielu istotnych mechanizmów życia ludzi. Niech ziemia nam lżejszą będzie:)

Ludomir
Gość

Wesołych Świąt. 🙂