Życzenia świąteczne

Mimo, że święta kolejny raz (raczej) bez śniegu, gdzieś gubią swój klimat, to życzę Wam wszystkim byście ten klimat mogli podtrzymać w domu. Jak ja to nazywam – twierdzy, w której powinno być lepiej, niż poza nią, bo rodzina to ważny fundament społeczeństwa. Ale dobra rodzina, która bazuje na współpracy, trosce i życzliwości o każdego domownika. By każdy czuł się w niej dobrze. Jeśli gdzieś indziej spędzacie święta, to oby to było dobre miejsce, z dobrymi ludźmi.

życzenia bożonarodzeniowe

Zdrowie jest bardzo ważne, bo bez zdrowia nie ma niczego, więc życzę Wam jego.

Szczęścia, spokoju, stabilizacji, bo w wyścigu szczurów potrzeba nam odpoczynku, a czasem się kłócimy i sami nie wiemy po co 🙂
Sukcesów i pieniędzy, które dają możliwości, a nie są celem samym w sobie.

Rozwiązania wszelkich problemów.

Rozwijania swoich pasji, które dają sens w życiu.

Jeśli ktoś jest w związku – podtrzymania miłości i dalszego, wzajemnego docierania się.
Jeśli ktoś jest w związku z kimś, kto nie do końca Wam odpowiada – jak najszybszego zakończenia takiego związku i spotkania kogoś o kim marzycie.
Jeśli nie jesteście w związku, a chcielibyście być, to dużo siły, by w tym wytrwać, ale i by pojawił się ktoś z kim będziecie chcieli budować coś fajnego i trwałego.

Kobietom, by wytrzymały z tymi, co klapy nie opuszczają, wolą mecz obejrzeć, niż wziąć kobietę na kolana i zabierają się do wymiany żarówki przez pół roku.

Mężczyznom, by kobiety im nie odmawiały tego co dobre. By wytrzymali z tymi, co są bardziej wredne, niż nie, a w okres rzucają widelcami (oby nie wypadł im na święta).

No cóż, miłość to nie prezent pod choinkę, którą św. Mikołaj przyniesie, więc jeśli ktoś jest na nią zamknięty, życzę, by się otworzył.

Po prostu spełnienia wszystkich marzeń, wewnętrznych pragnień, nawet tych, o których nikt nie wie z Waszego otoczenia. Które trzymacie tylko dla siebie.

Co do strony. Nam wszystkim życzę systematycznego zwiększania liczby czytelników, wspierających inicjatywę, zrozumienia tematu, celu i idei.

Życzenia pisałem spontanicznie. Jestem dość zajęty, więc pewnie czegoś ważnego w nich brakuje… ale pewnie tego też Wam życzę 🙂

Wesołych Świąt.

Na koniec, jak zawsze zapraszam na fanpage:

[efb_likebox fanpage_url=”swiadomosczwiazkow” box_width=”900″ box_height=”1111″ locale=”pl_PL” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”flash” ]

I na minds:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

5 Comments

 1. AvatarLudomir

  Wesołych Świąt. 🙂

  Reply
 2. Avataralbercik

  Wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia! Dziękuję za otwieranie oczu na wiele sfer mojego życia, za podtrzymanie mnie na duchu i za to, że dzięki tej stronie czuję że moje odczucia są jak najbardziej prawdziwe i nie tylko ja je odczuwam! Życzę wam wszystkim, którzy odwiedzają te stronę, aby nadchodzące lata przeżywać w coraz większej świadomości tego co nas otacza, przebrnąć w zdrowiu i w wolności od toksycznych relacji:) Niech to, co czytamy na stronie zaowocuje i wypęczkuje na nieświadomych wielu istotnych mechanizmów życia ludzi. Niech ziemia nam lżejszą będzie:)

  Reply
 3. AvatarTomcat

  Wszystkiego dobrego!!!, ta strona otwiera oczy, czekam na kolejne teksty

  Reply
 4. AvatarWojtek

  Dzięki za Twoją pracę. Oby tak dalej.

  Reply
 5. AvatarŻycie jest piękne

  Wszystkiego najlepszego, wesołych świąt! Dziękuję za życzenia!

  Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *