Zapraszam kobiety do proponowania tematów

Zapraszam kobiety do proponowania tematów 1Zapraszam kobiety do proponowania tematów 2

Krótko i na temat. Zapraszam kobiety do proponowania tematów dla nich istotnych. Jest akcja – jest reakcja. Są kobiety, które twierdzą iż zbyt dużo czasu poświęcamy powiedzmy toksycznym kobietom na stronie, czy zagadnieniom pisanym od męskiej strony, dla mężczyzn.

Nie ma co się dziwić. Stronę prowadzi mężczyzna, większość wchodzących na stronę to mężczyźni, a jej założeniem było przede wszystkim skupić się na męskich problemach, ponieważ żeńskich stron i for jest cała masa. Każdy musi wiedzieć, że The Red Pill jest kontrą na feminizm i programowanie społeczne, które zmienia charakter obu płci, ale także czasami ślepo broni kobiet, jakoby tworząc w nich syndrom jedynej możliwej ofiary (dlatego źle jest odbieranym, gdy mężczyzna podnosi temat męskiego problemu, czy słabości). Jedni się umieją do tego przyznać, innym ciężko spojrzeć w lustro. I ja się zmieniłem – bo pamiętam kim byłem jeszcze za czasów, gdy nie było internetu, widzę jak świat się zmienia. Na pewno jeszcze będę się zmieniał, bo rozwój nie jest mi obcy. Za to obce mi są przepychanki, w których ktoś widząc, że nie ma racji ucieka w siną dal, czy też podchodzi do tematów zbyt emocjonalnie, jakby… to było o nim i jakbym go personalnie obrażał. To raczej dowód na egocentryzm i solipsyzm (i tu polecam słownik The Red Pill).

Jak się można kontaktować? Np. zakładką kontakt:

Kontakt

Ale też można pisać na portalach społecznościowych do strony.

Przypomnę, że temat dla kobiet został stworzony wcześniej:

Kobiety Świadomości Związków, czyli intelekt ponad kompleksy

 

Kobiety te mają otwarty umysł i także chcą się wyłamać z systemu, a nie chcą słuchać bredni, tylko o tym jak to za każdym razem tylko ich mężczyźni powinni się dla nich zmieniać, bo mizoandria weszła już wszystkim w nawyk. Roszczeniowo-nieempatycznych kobiet bez introspekcji nie tolerujemy. Basta. Która z kobiet chce odkrywać także i swoją naturę, lub ograniczyć pewne nieprzyjemne zachowania, to na pewno znajdzie tu ciekawość. Tu jednak na pewno kobieta nie dostanie rad jak manipulować mężczyzną, by go zmuszać do zaangażowania. Nie chcemy powielać toksycznych wzorców, gdyż dobrych nikt nas nie uczy, bo nie ma “szkół relacji”. Za to w szkołach uczy się nas często durnych formułek nieprzydatnych w “życiowym życiu”. Czyli jak na lekcjach biologii uczymy się czym jest pantofelek, a u nas kim jest pantofel, czyli jedna z form samca beta, który osiąga najmniejszy poziom pożądania u kobiet.

Jeśli kobieta się irytuje na dane tematy, najwyraźniej oczekiwała czegoś od innego od strony. Niestety oczekiwania trzeba weryfikować między innymi przez własny wkład i własne zaangażowanie. Z nieba nic nie spada, a trzeba coś od siebie dać. Ja od siebie daję, bo dużo pracuję nad tym. Czasem popełniam też błędy i to jest normalne.

Czytanie strony jest celem głównym zaangażowania – przede wszystkim stron podstawowych. Czym jest The Red Pill (3 tematy), ideę bloga, stronę o mnie (by poznać mnie od ludzkiej, nie tylko technicznej strony), Słownik the Red Pill (boli). W menu znajdziecie wszystko (lewy górny-róg). Zjedzie się niżej, to widzimy kategorie wpisów, w tym tzw. “tematy podstawowe”.

MENU i dania główne w naszej restauracji:

Zapraszam kobiety do proponowania tematów

Mało różnorodności? Zapraszam, by proponować też inne kategorie

To tak jak z instrukcją obsługi danego urządzenia. Chcesz wiedzieć co robić, przestrzec się przed zniszczeniem urządzenia, chcesz by działało jak najlepiej? Czytasz. Ze zrozumieniem. Poznajesz urządzenie wzdłuż i wszerz. Nie jesteś bananowym dzieckiem, które chce by działało wszystko jak tupnie nogą. Chcesz nie zabłądzić gdy podpisujesz umowę? Czytasz także kruczki i to co napisane małymi literami, a nie idziesz na ślepo. Bo jesteś zaangażowany i myślisz. Bo blog jest kierowany do inteligentnych i refleksyjnych osób, które staną z boku – i pomyślą nawet kim są w centrum świata. Filozofia ktoś zarzucił – być może. To łatwo odpowiem, że badania wykazują, że filozofię studiują osoby z IQ 130-140, które badają ludzkie zależności. I jak podała mi niedawno dość ciekawa kobieta, która próbowała ją studiować: rektor uczelni powiedział do studentów tak.

Jeśli sądzicie, że po skończeniu tego kierunku będziecie mieli odpowiedzi na wszystkie pytania, to się mylicie. Pytań będzie jeszcze więcej. I o to chodzi. Kto pyta nie błądzi.

Polecam też kilka analiz związków czytelników, gdzie pomagałem kobietom:

Analizy związków czytelników

Także przy wątku narcyzów pomagam kobietom (ale oczywiście, nie tylko):

http://swiadomosc-zwiazkow.pl/narcyz-dogadza-zuzywa-niszczy/

Niedługo powinienem przygotować następny wpis właśnie o tym dość dużym problemie, który dzięki systemowi będzie się rozrastał – bo system wspiera cechy narcystyczne i psychopatyczne. Tylko świadomość daje wolność.

Jeśli dla kogoś to nadal mało, MUSI być zaangażowanym w budowę strony. Chcieć coś zrobić, chcieć być, mieć pytania, wspierać rozwój i proponować tematy. Co temat wklejam takową formułkę:

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow


Co oznacza, że jeśli ktoś ma pretensje o brak jakichś tematów, to ma PEŁNE PRAWO zaproponować inne i postaram się wziąć pod uwagę jego zdanie. Jeśli podchodzisz do mnie jak człowiek, bez epitetów, insynuacji, emocjonalnych manipulacji i prowokacji, to jestem gotowy na dialog. Wyjątkiem są okresy, gdy mam problemy zdrowotne i czasem strona stoi w miejscu. Ale ona sama się nie nakręci, samo się nic nie zrobi, sama się nie utrzyma w internecie, bo to jest też praca. Jeśli ktoś nazywa się społecznością, to są to LUDZIE – w tym także kobiety, które chcą myśleć i nie tylko zajmują się malowaniem paznokci (nie krytykuję, też lubię jak to robicie). Tak więc:

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

[su_button url=”http://swiadomosc-zwiazkow.pl/wsparcie-naszej-dzialalnosci-i-publikacji/” target=”blank” background=”#56080a” size=”11″ desc=”Możesz zostać dobrowolnym darczyńcą – kliknij, by dowiedzieć się więcej”]Wsparcie strony i autora[/su_button]

 

Kogoś to interesuje – to kliknie. Nie, to idzie dalej. I np. obejrzy sobie film Patryka Vegi.

Nie zostawiam ludzi, gdy czegoś potrzebują, zawsze odpisuję, zawsze pochylę się nad ich problemem. Ale wie ten, kto jest zaangażowany i kto nie ocenia, zanim nie dojdzie do źródła celu strony. I tak samo nie chciałbym, by ktoś zostawił mnie i naszą ideę. Jeśli tematy kogoś bolą, a ten ktoś nie potrafi merytorycznie podyskutować co można zmieniać, jak można to zmienić, jak usprawnić, jak rozwinąć…

Droga wolna. Wadliwy system Blue Pill czeka na każdego kogo prawda boli i chce się w nim dalej topić. Niestety póki kobiety będą mniejszością na stronie, to będziemy sądzić, że wolą kłamstwo, od brutalnej prawdy. Bujać w obłokach to my, a nie nas.

Z tego miejsca też duża pochwała dla Pani E., która zadała aż 3-4 obszerne pytania, którym poświęcę uwagę. Zaskakujące to było dla mnie i gratuluję.

Ważna sprawa, interaktywna, bo i muzyczna:

Tekst takiej muzyki powinien dawać do myślenia. Bo Maria Magdalena nie chce udawać, nie chce gierek, nie chce błagać o akceptację, miłość, nie chce nikogo do siebie przekonywać (to zupełnie jak sytuacja we friendzone, gdzie naiwni liczą na pojawienie się czegoś, czego nie będzie). To samo z odpowiedzialnością za swoje wybory. I dla obu płci jest to ważne, by nie wikłać się w trudne relacje, gdzie ktoś każe nam się zmienić, a my nie mamy żadnego zamiaru, lub po prostu już nie potrafimy (ba, często rodzice cisną o to dzieci, bo chcą je wytresować pod swój własny obraz). Podobnie nie tolerujmy ludzi, którzy chcą nas zmienić na siłę. Czasem banał, a często pomoże w trudnej chwili. Tylko dialog!

Kobiety pytają o naprawdę przeróżne sprawy. Od tego dlaczego starsze kobiety podobają się młodszym, jak to zmienia skalę SMV, po nawet kompleksy wielu części ciała i czy warto robić operacje. Pytamy wtedy, czy kobieta robi to dla kogoś, czy dla siebie i skąd ten problem się pojawił. Być może już w życiu rodzinnym? I znowu – prawda może zaboleć, bo wielu nigdy się nie przyzna, że miało błędny wzorzec w rodzinie, który następnie predysponuje do szukania partnera o tym samym wzorcu. Kobiety pytają także o brak pożądania z męskiej strony… i tu już jest szerokie pole do popisu dla sprawdzenia co wyłącza męskie pożądanie.

Więcej o stronie wyjaśnię także w kilka miesięcy przygotowywanym już FAQ, który będzie odpowiadał na wiele, wiele pytań (tutaj dziękuje koledze TOT, który pomagał w wyjaśnianiu wielu pytań). A że tych pytań było nam zadawane NAPRAWDĘ DUŻO (i to się ceni, bo także kobiety pytały), to FAQ będzie także obszerny i podzielony na części.

Zapraszam kobiety do proponowania tematów, bo wiem, że też mają swoje problemy i częściej potrafią się nawet na nie otworzyć (co dowodzi częstszym uczęszczaniem do psychologów). Tylko tak jak mówię, nie zawsze odpowiedź będzie zgodna z oczekiwaniami. Jeśli ktoś chce się rozwijać, czyli uzyskiwać lepsze rezultaty – musi znać prawdę.  Klepać po plecach można, jasne, ale wtedy gdy ktoś się zakrztusi. A ktoś tu niestety krztusi się prawdą…

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

16
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
3 Zestawy komentarzy
13 Zestawy odpowiedzi
0 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hmm
Gość
Hmm

Chciałabym wiedzieć co zrobić z mężczyzną, który mnie bije?

PiratRandkowy
Użytkownik
PiratRandkowy

Zerwać z nim relację, chyba że pytanie dotyczyło BDSM.

Jaro
Gość
Jaro

Polecam zostawić

Henia
Gość
Henia

Przyznaję, że nie przeczytałam wszystkich tekstów na stronie, więc rzucę kilkoma propozycjami, bo może odpowiedź na część pytań jest już dostępna 🙂
Jak na tej stronie definiowane są męskość i kobiecość ?
Skąd mężczyzna powinien brać siłę i motywację?
Czy jest jeszcze w męskim świecie miejsce na religię i modlitwę, czy już dawno katolicyzm stał się miałki i “babski”?
W związku z tym, że współczesnego świata tak łatwa nie zmienimy, a jest bardzo zdegenerowany… co mają zrobić kobiety, które gdzieś w głębi siebie chciałyby się zająć domem i dziećmi, ale myśl o tym, że mąż się kiedyś rozmyśli i zostaną bez wypracowanej emerytury i doświadczenia zawodowego je paraliżuje? A może coś z tym fantem powinni zrobić mężczyźni?
Gdzie według facetów jest granica między uległością (w negatywnym rozumieniu tego słowa), a szanowaniem i ufaniem mężczyźnie (a w związku z tym przystawaniem na jego wizję) ?
PS. Fajnie, że zapytałeś 🙂

Laila
Gość
laila

co mają zrobić kobiety, które gdzieś w głębi siebie chciałyby się zająć domem i dziećmi, ale myśl o tym, że mąż się kiedyś rozmyśli i zostaną bez wypracowanej emerytury i doświadczenia zawodowego je paraliżuje? A może coś z tym fantem powinni zrobić mężczyźni?

To jest akurat dobre, ale wątpię by odpowiedział na to obiektywnie. Bo by musiał przyznać, że problem jest w męskiej poligamii, niedojrzałości emocjonalnej i nieodpowiedzialności.

Marcin
Gość
Marcin

Szczerze mówiąc to wątpię w Twoje wytłumaczenie, moim zdaniem to może jak najbardziej działać tylko potrzebne są 2 rzeczy od kobiety:
1. Facet musi zostać zawczasu poinformowany o takim zamiarze i chcieć takiego modelu rodziny
2. Z tego co się orientuję to jest problem, że kobiety bardziej kochają swoje dzieci niż męża, co się może dodatkowo spotęgować jak będzie się tylko nimi zajmować. Trzeba w takiej sytuacji uważać bo olewanie faceta spowoduje powstanie dwóch obozów gdzie dzieci będą zmanipulowane do obozu kobiety z oczywistych względów. Moim zdaniem takie przypadki powodują w większości, że facet się zabiera z rodziny, kto normalny chciałby pracować całymi dniami po to żeby wrócić do roszczeniowych ludzi w domu.

Ala
Gość
Ala

Co to jest to smv?