Uruchomiliśmy możliwość dobrowolnego wsparcia dla chętnych

Uruchomiliśmy możliwość dobrowolnego wsparcia dla chętnych 1Uruchomiliśmy możliwość dobrowolnego wsparcia dla chętnych 2

Przez ostatnie miesiące kilkanaście osób prosiło mnie o stworzenie możliwości wspierania portalu, więc oto i ona. Proszę się zapoznać z tematem poniżej, jeśli chcesz, by portal dalej istniał, podobają Ci się nasze teksty, widzisz sens naszej idei i chcesz byśmy trafiali do jeszcze większego grona zainteresowanych:

Wsparcie naszej działalności i publikacji

W dalszej kolejności temat będzie widoczny w menu w lewym górnym rogu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogą nam w dalszej pracy 🙂

Numer konta jest umieszczony w powyższym temacie.


16
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
5 Zestawy komentarzy
11 Zestawy odpowiedzi
1 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
radek
Gość
radek

Skoro piszesz o administrowaniu niemal 8h dziennie, czy to oznacza, że ten portal to twoje główne zajęcie? Ile czasu tak naprawdę poświęcasz na ten portal?

M.P.
Gość
M.P.

Dziękuję. Pomogłeś mi usystematyzować wiedzę.

serafyn
Gość
serafyn

Powinieneś więcej napisać o makijażu, bowiem nic tak nie dodaje urody jak on. Jakaś taka mniej niż przeciętna wymaluje się, spojrzy w lustro i widząc ładne odbicie, zacznie postrzegać siebie za kogoś lepszego.

“och ja jestem ślicznotka, a ty taki zwykły przeciętniak skacz wysoko nade mną”, śek w tym że nie warto, w końcu często ta “śliczna” bez makijażu słabiej wygląda od nie jednego przeciętniaka. Pytanie, czy one z tego sobie sprawy nie zdają?

Ziomxon
Gość
Ziomxon

Po świętach wpłacę. Dobre teksty.

Pantofel66
Gość
Pantofel66

Autorze tak jak obiecałem tydzień temu, tak coś od siebie przelewam. Może nie są to tysiące, ale mam nadzieje przydadzą się i dobrze użyjesz. Dużo robisz dla ludzi, otwierasz oczy. Dziękuje!