Uruchomiliśmy możliwość dobrowolnego wsparcia dla chętnych

Przez ostatnie miesiące kilkanaście osób prosiło mnie o stworzenie możliwości wspierania portalu, więc oto i ona. Proszę się zapoznać z tematem poniżej, jeśli chcesz, by portal dalej istniał, podobają Ci się nasze teksty, widzisz sens naszej idei i chcesz byśmy trafiali do jeszcze większego grona zainteresowanych:

Wsparcie naszej działalności i publikacji

W dalszej kolejności temat będzie widoczny w menu w lewym górnym rogu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogą nam w dalszej pracy 🙂

Numer konta jest umieszczony w powyższym temacie.


16
Dodaj komentarz

avatar
5 Zestawy komentarzy
11 Zestawy odpowiedzi
1 Followersi
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
6 Autorzy komentarzy
RedPillerPLradekM.P.serafynZiomxon Ostatnie odpowiedzi autora
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pantofel66
Gość
Pantofel66

Autorze tak jak obiecałem tydzień temu, tak coś od siebie przelewam. Może nie są to tysiące, ale mam nadzieje przydadzą się i dobrze użyjesz. Dużo robisz dla ludzi, otwierasz oczy. Dziękuje!

Ziomxon
Gość
Ziomxon

Po świętach wpłacę. Dobre teksty.

serafyn
Gość
serafyn

Powinieneś więcej napisać o makijażu, bowiem nic tak nie dodaje urody jak on. Jakaś taka mniej niż przeciętna wymaluje się, spojrzy w lustro i widząc ładne odbicie, zacznie postrzegać siebie za kogoś lepszego.

“och ja jestem ślicznotka, a ty taki zwykły przeciętniak skacz wysoko nade mną”, śek w tym że nie warto, w końcu często ta “śliczna” bez makijażu słabiej wygląda od nie jednego przeciętniaka. Pytanie, czy one z tego sobie sprawy nie zdają?

M.P.
Gość
M.P.

Dziękuję. Pomogłeś mi usystematyzować wiedzę.

radek
Gość
radek

Skoro piszesz o administrowaniu niemal 8h dziennie, czy to oznacza, że ten portal to twoje główne zajęcie? Ile czasu tak naprawdę poświęcasz na ten portal?