Skuteczne zasady budowania związków, miłości i seksu

Skuteczne zasady budowania związków, miłości i seksu 1Skuteczne zasady budowania związków, miłości i seksu 2

W tym tekście będę opisywać skuteczne, alternatywne zasady budowania związków, miłości oraz seksu początkowo rozpisane przez Beige Phillipa, czyli wyznawcę The Red Pill, ale dodałem swoje spostrzeżenia oraz wnioski.

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

[su_button url=”http://swiadomosc-zwiazkow.pl/wsparcie-naszej-dzialalnosci-i-publikacji/” target=”blank” background=”#56080a” size=”11″ desc=”Możesz zostać dobrowolnym darczyńcą – kliknij, by dowiedzieć się więcej”]Wsparcie strony i autora[/su_button]

 

 

Miłość

1. Nie słuchaj rad kobiet co do kobiet, budowania związków oraz seksu (ewentualnie filtruj, ponieważ czasami dają proste wskazówki, jak “trzymaj mocniej za włosy”).

Samoświadomość kobiet jest ograniczona – rzadko wiedzą czego chcą, ponieważ są kapryśne, chaotyczne i mało twórcze. Rzadko przekuwają swoje słowa w praktykę, ponieważ to za męskie uznają inicjatywę, działanie i zdecydowanie. Rzadko kiedy umieją wymyślić co będzie dobre dla wspólnego interesu jakim jest związek, ponieważ trudno im przewidywać konsekwencje. Często wydaje im się, że mają dobre rozwiązania, ale mężczyzna postępujący według tego czego kobieta pragnie nigdy nie osiąga dobrych rezultatów (to już się zaczyna na etapie wychowywania synów przez matki). Kobiety operują skojarzeniami i wyobrażają sobie co by mogło być skuteczne, ale oczekują że mężczyzna wykona całe działanie, a jeśli będzie nieudane to weźmie za nie całą odpowiedzialność. Dlatego powinno się polegać tylko na sobie.

Przykład. Nie ma seksu, a kobieta chodzi naburmuszona. Zwracasz uwagę na problem, ma swoje potrzeby. Pierwsza jej myśl? Obwinić mężczyznę. Np. nie poodkurzał niedawno. Czy poodkurzanie rozwiąże problemy z uczuciami? Jeśli kobieta nie ma chęci na seks dłuższy czas, to albo obwinia mężczyznę, atakuje, że jest zboczony i myśli tylko o jednym, albo mówi że jest zmęczona starając się być neutralna. Nie liczę tu przykładów, że jest chora i wszystko jest jasne. Mężczyzna zgodnie z poleceniem stara się wyręczyć kobietę w obowiązkach. Czy to wzbudza w niej pożądanie? A wcale! Tym bardziej, że kobieta widząca mężczyznę wykonującego kobiece sprawy podświadomie traktuje go jak kobietę.

Kwestia polega na tym, że pożądanie, uczucia budują się w podświadomości, w zachowaniach których kobiety albo nie znają, nie umieją określić co dokładnie je podkręca, bo nie są tak konkretne, albo wystrzegają się ich, bo się ich boją. Tak, często boją się dominujących mężczyzn, co nie znaczy że nie będą pożądać. Boją się, że za bardzo się zaangażują i się nie wydostaną. Za to nie boją się tych, którzy są mili, wyrozumiali i przyjaźni, ale ich nie pożądają, mimo że na ich logikę wszystko jest w porządku. Ci mężczyźni słyszą o “friendzone”, “zostańmy przyjaciółmi”, a gdy kobieta jest starsza lub ma dziecko to używa ich jako bankomat, lub drugiego tatusia. Nie jest to prawdziwa miłość, tylko kalkulacja. The Red Pill od lat obnaża zakłamanie związane z doborem partnerów przez kobiety.

Skuteczne zasady budowania związków, miłości i seksu 3

Co można zrobić? Jeśli kobieta próbuje radzić, to rób na odwrót… oczywiście filtruj, bo nie jest to sztywna zasada dotycząca absolutnie wszystkiego. To nie działa w przypadku kobiet – kobieta działająca na przekór mężczyźnie i jego jasno wytyczonym potrzebom, czy zasadom jest stracona.

2. Kobiety chcą Cię zmienić w swój wyidealizowany obraz mężczyzny, mają jakieś żądania, prośby, wykazują przy tym wiarygodną postawę, że naprawdę chcą dobrze. Że robią to z powodu ich troski, pozytywnych uczuć… ale gdy nie chcesz się zmieniać to się obrażają, lub robią awantury. It’s one way ticket. The Red Pill nawet nie musi o tym mówić, o tym trąbią wszelakie portale psychologiczne. Jest to przemoc psychiczna, wymuszanie i szantaże emocjonalne.

Logika kobiet w związkach

Ta zasada budowania związków nie działa. Kobieta zakochała się w tym kim jesteś na początku. Gdy się zmienisz – nie będziesz już sobą, nie będziesz już działać na jej emocje. Na dodatek ulegniesz jej, co pokaże Twoją słabość. Chcesz zniszczyć swoją atrakcyjność? Słuchaj kobiety i uznawaj ją za autorytet, ale też bój się kłótni z nią, bój się jej fochów, bój się cichych dni. Przegraną masz jak w banku.

Psychologii ewolucyjnej ciąg dalszy. Kobieta próbuje zniszczyć atrakcyjność mężczyzny w związku, aby

  • wyeliminować konkurencję
  • czuć się bezpiecznie

A że ten mężczyzna będzie w efekcie słaby, miękki i nudny ją nie obchodzi, ponieważ jeśli chodzi o stan uczuciowy oraz imperatyw biologiczny dla kobiety jest tylko tu i teraz. Będziesz słaby? Twoja wina.

3. Kobiety kierują się egoizmem, zużywaniem, braniem, zawłaszczaniem. Kobiety są destruktywne, a nie dostarczające, nie są providerami, czego wymagają od mężczyzn. Kobiety zniszczą relację, jeśli wejdą Ci na głowę (jak dzieci). Jeśli pozwolisz im decydować, kierować – wykoleisz wasz pociąg zwany związkiem. Na końcu obwinią Ciebie i… będą miały trochę racji, ponieważ zaniedbałeś poznanie prawdziwych zasad związków. Nie słuchaj kobiecych rad co do związków, słuchaj alternatywnych, które Ci przekazuję w The Red Pill, a zobaczysz, że zoptymalizujesz efekty.

Z czego wynika destruktywność kobiet? Kolejny raz będziemy się posiłkować psychologią ewolucyjną. Kobiety mają zaimplementowany instynkt, który pożąda TYLKO silnych mężczyzn, ale żeby sprawdzić czy mężczyzna jest naprawdę silny muszą go TESTOWAĆ. Nie bez powodu wyposażono kobiety w statystycznie wyższą inteligencję emocjonalną, aby:

  • umieć rozpoznać z kim mają do czynienia (na początku są nieufne, ponieważ starają się dzięki temu minimalizować straty – przywiązanie emocjonalne jest bolesne)
    Jest to mechanizm taki sam jak u mizoginów, ponieważ zwykle ci osobnicy mają bardziej kruchą psychikę, a ich nienawiść jest podszyta lękiem przed zranieniem… i też mają rację, bo kobiety niszczą wrażliwych, słabych mężczyzn
  • ten instynkt jest bardzo wadliwy, ponieważ nie ocenia przywarów społecznych by się zakochać, a to co podświadomość odbiera jako siłę, męstwo, dominację. Społeczne przywary są okazywaniem słabości – np. bycie miłym, usłużnym, pomocnym – są to cechy odbierane przez podświadomość jako przyjemne, można takie osoby lubić, można kochać ‘jak brata’, ale nie mężczyznę
  • umieć zawładnąć mężczyzną umiejętnością manipulacji, by pożądał, by robił to czego pragnie kobieta, by się nią opiekował, by to on jej słuchał

Kobieta musi wiedzieć, że nie zapanowała nad Tobą, że nie uzależnisz się od niej, że nie ma władzy nad Tobą, że nie zależy Ci na niej bardziej niż na sobie i swoim interesie, ponieważ jest to uległość. Nie możesz dać się prowokować, nie możesz wykazywać postawy “needy”, czyli potrzebującej – to jest okazywanie słabości. Wsparcie od kobiety? Zapomnij. Buduj męskość w oparciu o siebie samego, ewentualnie męską przyjaźń. Kobiety za przyjaźń uznają każdą miłą dla nich znajomość, z której czerpią profity. Z męskiej strony wygląda to inaczej.

Tylko mężczyzna opanowany, inteligentny, nie dający sobą manipulować, świadomy i wyzwolony będzie oddziaływał na kobiecą podświadomość i będzie odbierany pozytywnie. Tylko ten mężczyzna będzie atrakcyjny, który ma sukcesy, tylko ten, który ma władzę i nie daje się kontrolować. Dlatego kobiety bardziej pociąga kierownik, niż podwładny, mimo, że kierownik częściej ma cechy psychopatyczne, a nie romantyczne.

Mamy jednak coraz więcej pantofli, ponieważ kobiety weszły nam na głowę, niszczą męskość ZA NASZYM PRZYZWOLENIEM. Po to jest The Red Pill by była tego świadomość.

Zasady budowania związków - kobiety mówią, że chcą byś wszedł pod pantofel, ale chcą odwrót

4. Nie rób wszystkiego dla związku, dla kobiety, skup się też na sobie, bo zatracisz swoją atrakcyjność. Staniesz się nudny i nieambitny, mimo że kobieta będzie ciągle Ci mówić, że “staraj się”, że jak zrobisz coś dla niej będziesz lepszy. Będzie próbowała stroić fochy, zakazać Ci chodzenia do kolegów, byś poświęcał jej czas, potem dziecku, a potem się okaże że ona uprawia z Tobą seks raz na miesiąc i tylko gdy przyniesiesz wypłatę. Za coś materialnego, a nie za Twoją osobowość którą straciłeś w wojnie psychologicznej, której nie byłeś świadom.

Zasady budowania związków przez kobiety - może Cię zabić gdy ma okres ;-)

4. Kobiety z męskiej perspektywy mogą być widoczne jako “szalone”. Manipulujące narcyzki, borderline, paranoiczki, socjopatki, histroniczki, neurotyczki, nadpobudliwe, chwiejne emocjonalnie, depresyjne melancholiczki, znerwicowane choleryczki, histeryczki, feminazistki. Mniej lub bardziej, blisko okresu lub dalej okresu, ale wykazują cechy problemów emocjonalnych i zaburzeń psychicznych. Bądź świadomy, że kobiety z reguły nie mają stałych zasad budowania związków. Kobiety są zmienne, niestabilne emocjonalnie, niestabilne osobowościowo (cechy osobowości mnogiej, choć nie będąc do końca nią, dlatego nie uwzględnia się w zaburzeniach). Kobiety przez swoją zmienność zmienią kontekst, zasady, obietnice, jeśli tylko aktualna emocja nie będzie dla nich korzystna, a kontroli nad nią nie mają zbyt dużej. I właśnie dlatego kobiety tak lubią mężczyzn, którzy wytyczają kierunek działania, mają zasady i umieją się ich trzymać. Spokojna i piękna kobieta to jednorożec, jak wiemy z pewnego filmu (warto zajrzeć na nasz kanał youtube).

5. Kobiety testują ile jesteś w stanie dla nich zrobić. Najpierw proszą, później żądają. Schopenhauer mówił że małżeństwo to pozbawienie się połowy praw w zamian za dwa razy więcej obowiązków. Śmiej się teraz z tego – zobaczymy po kilku latach jak będziesz ćwierkał.

Ciąg dalszy nastąpi. Stay tuned at The Red Pill.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

6
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
2 Zestawy komentarzy
4 Zestawy odpowiedzi
2 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
slqn
Gość
slqn

ja jestem szczerze ciekawa, jakie plusy widzą w kobietach redpillersi poza wyglądem/przydatnością do seksu. bo z tego tekstu wysnuwam jedynie wizję kobiety:
– nieodpowiedzialnej, niedojrzałej, niepotrafiącej wziąć odpowiedzialności za nikogo łącznie z samą sobą (“Wszystkie kobiety są szalone”).
– głupiej, niebędącej partnerem do twórczej rozmowy ani tym bardziej wcielania w życie jakichkolwiek pomysłów (“Samoświadomość kobiet jest ograniczona”, “mężczyzna postępujący według tego czego kobieta pragnie nigdy nie osiąga dobrych rezultatów”.)
– niegodnej zaufania, nikczemnej, egoistycznej i kompletnie pozbawionej empatii.
pytam więc zupełnie poważnie: po co wiązać się z kobietą? nie lepiej zaspokajać potrzeby seksualne z prostytutkami i poza tym spędzać czas jedynie w męskim gronie, gdzie panuje kultura, wzajemny szacunek i zrozumienie, a czas można spędzać w sposób twórczy, ciekawy i inspirujący?

z góry dzięki za odpowiedź.

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

Głównym plusem kobiety, jest bardzo cenione w naszej kulturze “female validation”. A druga sprawa, że głęboko zakorzenionych (bo od dzieciństwa wmawianych) pragnień człowiek nie pozbywa się jednym ruchem w momencie, gdy dowie się, że są mało realistyczne. Są mało realistyczne ale jednak nie w 100% niemożliwe i dopiero czas pozwala mężczyźnie opanować swoje emocje i wykonać racjonalną kalkulację zysków i strat.

Kultura wmawia nam, że mężczyźni są tak silnie kierowani pociągiem seksualnym. I ta sama kultura stara się wzbudzać wstyd w tych mężczyznach, którzy ani nie są tak silnie kierowani, ani tego nie udają. Już z resztą same Twoje obserwacje wskazują, że mężcznom w większości chodzi o coś innego niż seks.

I ja osobiście robię dużo, aby spędzać czas w męskim gronie, nawiązywać przyjaźnie, jednak jest to niezwykle trudne, ponieważ mężczyźni w naszej kulturze zwyczajnie wstydzą się swoich męskich relacji i bez wahania wyrzekają się ich, jeśli oferentka “female validation” sobie tego zażyczy.

Noizz
Gość
Noizz

Bardzo dobry tekst!!