Psychologia mężczyzny i niezrozumiałe męskie zachowania

Psychologia mężczyzny i niezrozumiałe męskie zachowania 1Psychologia mężczyzny i niezrozumiałe męskie zachowania 2

Psychologia mężczyzny, to kolejny z krótkich, żartobliwych tekstów, krążących po sieci z kategorii damsko-męskich. Kobiety! Chcecie zrozumieć nas mężczyzn i doskonalić wasze związki, czy inne relacje z płcią przeciwną, to bądźcie z nami! Takie rzeczy wrzucamy na naszą stronę, bo tworzymy pewną bazę do dalszego rozumienia celu strony, a także relacji damsko-męskich. Tekst z jednej strony jest żartobliwy, z drugiej… zobaczcie sami.

Zachęcam do tego, by przesyłać nam podobne teksty, ale też propozycje tematów do opisywania na stronie. Zawsze musimy wiedzieć co jest dla nas i dla naszych czytelników ważne.

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

[su_button url=”http://swiadomosc-zwiazkow.pl/wsparcie-naszej-dzialalnosci-i-publikacji/” target=”blank” background=”#56080a” size=”11″ desc=”Możesz zostać dobrowolnym darczyńcą – kliknij, by dowiedzieć się więcej”]Wsparcie strony i autora[/su_button]

 

Psychologia mężczyzny

psychologia mężczyzny

Kobieto!
Zrozum w końcu kilka podstawowych rzeczy! Czy to takie trudne?

Ponieważ jestem mężczyzną, kiedy zatrzasnę sobie kluczyki w samochodzie, gmeram w zamku drutem z wieszaka na ubrania i ignoruję propozycję wezwania profesjonalnego ślusarza.

Ponieważ jestem mężczyzną, kiedy samochód źle działa, otwieram maskę i gapię się na silnik, jakbym wiedział, na co patrzę. Jeżeli pokaże się inny facet, jeden z nas powie do drugiego: “Kiedyś to naprawiałem, ale w tych nowoczesnych samochodach z komputerami, wolę tego nie ruszać”. I pójdziemy na piwo.

Ponieważ jestem mężczyzną, kiedy się przeziębię potrzebuję kogoś, kto podawałby mi zupki i opiekował się, gdy będę leżał w łóżku i jęczał. Ty nigdy nie chorujesz tak ciężko jak ja, więc nie rozumiesz problemu.

Ponieważ jestem mężczyzną, kiedy któreś z urządzeń domowych przestaje działać, koniecznie muszę rozebrać je na części, chociaż wiem, że naprawa wraz z powtórnym złożeniem tego do kupy będzie mnie kosztować dwa razy więcej.

Ponieważ jestem mężczyzną muszę trzymać pilota od telewizora podczas oglądania audycji. Gdyby się zgubił, mógłbym przegapić cały mecz szukając tego paskudztwa (ale niekiedy udaje mi się przeżyć ściskając w ręku kalkulator).

Ponieważ jestem mężczyzną nigdy nie twierdzę, że się zgubiliśmy i nie uważam, że powinniśmy się zatrzymać i spytać o drogę. Kto uwierzy kompletnie obcym ludziom? I skąd jakiś palant mógłby wiedzieć dokąd jedziemy?

Ponieważ jestem mężczyzną nie ma powodu pytać mnie, o czym myślę. Wiadomo, że o seksie albo o sporcie. Muszę wymyślać jakieś głupoty, kiedy pytasz, więc nie rób tego.

Ponieważ jestem mężczyzną, nie pytaj mnie, czy podobał mi się film. Na ogół jest tak, że ty na końcu płaczesz, a ja nie.

Ponieważ jestem mężczyzną, uważam, że to, co masz na sobie jest ok. To, co miałaś na sobie 5 minut temu też było ok. I każda para butów do tego pasuje. Z paskiem i bez paska też wygląda ok. Wyglądasz świetnie kochanie. Czy możemy już iść?

Ponieważ jestem mężczyzną, a mamy już nowe tysiąclecie, będziemy się sprawiedliwie dzielić pracami domowymi. Ty zrobisz pranie, ugotujesz, posprzątasz, zrobisz zakupy i skosisz trawę, a ja zajmę się resztą.

😀

[su_spoiler title=”Ważne!”]Tylko żeby mi nikt tego tekstu nie brał na poważnie…

Na poważnie to polecam poszukać na naszej stronie tematów o samcach alfa i samcach beta, a potem z górki w stronę zrozumienia 😉 [/su_spoiler]

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

12
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
2 Zestawy komentarzy
10 Zestawy odpowiedzi
0 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mia
Gość
mia

Myślimy tylko o sporcie i seksie, ale nie jesteśmy ograniczeni xD

A dzielenie sie pracami domowymi jest niemęskie, no wiadomo xD

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

“A dzielenie sie pracami domowymi jest niemęskie, no wiadomo”

To zależy, czy są to prace, służące spełnianiu potrzeb obu płci, czy wyłącznie potrzeb płci żeńskiej. W tym drugim przypadku dzielenie się przez mężczyznę tymi pracami wskazuje, że mężczyzna siebie nie szanuje – chyba że w zamian za współpracę w spełnianiu kobiecych potrzeb, kobieta wynagrodzi to mężczyźnie poświęceniami służącymi WYŁĄCZNIE jemu.

Jednak wg współczesnej kultury spełnianie kobiecych potrzeb to “obowiązki domowe”, natomiast męskich – poświęcanie czasu na “głupoty”.

ARP
Gość
ARP

Koszenie trawy jest dla facetów, chociaż ja bym osobiście nie kosił bo nie rozumiem tego importowanego z USA zwyczaju. Wysoka trawa jest super.

Henia
Gość
Henia

A gotowanie jest dla kobiet pewnie…

ARP
Gość
ARP

W dzisiejszych czasach czysto teoretycznie 😉

Henia
Gość
Henia

O, widzę, że już dwie Henie tutaj mamy. A myślałam, że to rzadkie imię. Cóż za zbieg okoliczności.

Wojtek
Gość
Wojtek

Nie widziałem żadnej