Porady nt. problemów z płcią przeciwną i pytania do administratora

porady dotyczące problemów z kobietami, mężczyznami, podrywaniem

Jak dobrze wiecie zajmuje się analizami związków romantycznych, przyjacielskich, seksualnych. Zajmuje się też w jakiejś części wszystkim co dzisiaj nazywa się “podrywem” tudzież uwodzeniem, a więc zwiększaniem swoich szans u płci przeciwnej. Na domiar złego stworzyłem specjalny dział, który nazywa się “analizy związków czytelników”, choć jeśli będzie więcej zgłoszeń o sprawy innego typu, to stworzę kolejny dział lub zmienimy nazwę obecnego (dodałem PYTANIA DO ADMINISTRATORA). Warto pytać o sprawy życiowe, rodzinne, z własną osobowością, czy o własnych porażkach, które można razem przepracować.

To co zostało już napisane, można znaleźć tutaj:

Analizy związków czytelników i pytania do administratora

Chodzi między innymi o to, by sprawić, by osoby płci przeciwnej (zazwyczaj) traktowały nas lepiej, odbierały nas lepiej i byśmy uzyskiwali większą skuteczność w relacjach damsko-męskich, lub też innych. Problemów okołozwiązkowych jest naprawdę dużo i nie rodzimy się z wiedzą, ani doświadczeniem, by je pokonywać bez szwanku. Tak naprawdę w każdym człowieku i każdej relacji można coś poprawić, ale aby to zrobić zaczynamy od zrozumienia samego (samej) siebie. Moje porady, analizy i zaangażowanie możesz traktować jak rozmowę ze szczerym przyjacielem, który nie będzie Cię tylko pocieszał ogólnymi słowami jak “będzie dobrze”, a przeprowadzi szczegółowo przez aspekty, o których będziesz pisać.

Kluczowe będą błędy, które mogę zauważyć, a których sami albo nie dostrzegacie, albo nie do końca wiecie jaki kierunek obrać, aby było lepiej. Jeśli chcecie w czymś poprawić waszą relację, albo własną osobowość, czy własne działania, to warto skorzystać z tego działu. Po co chodzić do psychologa, pytać przypadkowe osoby na forach, czy jakichś kołczoradców, gdy macie mnie? 😉

Pisać można też o własnych problemach, o swoim życiu, o tym z czym sobie nie radzimy. Każdy problem przeanalizuję dokładnie, by go zrozumieć jak najlepiej.

A może po prostu, chcesz pogadać?

Zasady są proste. Opisujesz siebie jak najszerzej umiesz, bym nie musiał dopytywać kim jesteś, jakie masz cechy charakteru, czy podejście do związków. Możesz mówić co o sobie wiesz, lub co mówią o Tobie inni. Następnie opisujesz doświadczenia, szczególnie te w związkach, czy sprawach okołozwiązkowych. Jest to Twoje swoje subiektywne zdanie, które dzięki wiedzy którą zdobyłem postaram się przefiltrować tak, abyś uzyskał(a) lepsze rezultaty, lub aby zrozumieć co się stało, co było przyczyną danych zachowań. Jeśli chcesz zaoszczędzić czasu możesz też napisać jakie są relacje matka-ojciec w Twojej rodzinie i rodziców z Tobą, co pozwoli powiedzieć na przykład co może Ciebie uszczęśliwić bardziej, a czego warto byłoby unikać w relacjach międzyludzkich. A może masz większy problem i jakieś zaburzenia osobowości?

Wiedza dobrze użyta zawsze pomaga!

Jeśli masz jakiś konkretny problem, to go opisujesz krótko. Np. rozmowę z daną osobą, przytaczasz sytuację, powód takiej rozmowy, otoczkę, dane słowa, zachowania i próbujemy ją analizować. Mówisz jakie masz cele, co chcesz osiągnąć, co poprawić.

Tak naprawdę można pisać o wszystkim, łącznie z problemami bardzo wykraczającymi poza samą sferę związków.

Po wszystkim mówisz, czy chcesz by umieścić taką analizę, czy naszą rozmowę na mojej stronie i wesprzeć tym samym jej rozwój.

Jeśli potrzebujesz pełnej anonimowości możesz napisać maila, a jeśli nie, to można kontaktować się przez nasz profil na facebooku.

Kontakt

Można też zostawić komentarz pod artykułami. Wystarczy się zarejestrować. Tutaj formularz rejestracji:

Rejestracja