Mężczyzna kochający, czyli jakich kobiet pragną mężczyźni

Mężczyzna kochający, czyli jakich kobiet pragną mężczyźni 1Mężczyzna kochający, czyli jakich kobiet pragną mężczyźni 2

Dzisiaj w ten deszczowy, pochmurny, jesienny dzień, jakże cieszący każdego obywatela Polski (a na pewno tego z duszą melancholika), przyda się krótki, treściwy wpis, który od dawna chciałem umieścić na stronie. Jakich kobiet pragną mężczyźni? Feministki powiedzą, że tych co nie pracują, nie umieją się wysłowić, mogą być zdradzane do woli i mogą być więzione w domu, aby musiały wykonywać czynności magistra powierzchni płaskich (przy tym zakładając odpowiednio seksowny strój jaki się mężczyźnie zamarzy). My w Świadomości Związków wiemy czego chcemy i z feministkami się nie zgadzamy, bo naginają rzeczywistość i chcemy pokazać, że istnieje druga strona medalu. Chcemy wypośrodkować tę rzeczywistość, którą nam przekazują. Tekst o tym jak dobrać sobie kobietę życia pochodzi z 1905 roku i będzie zawsze aktualny! Nawet wtedy, gdy mężczyźni będą rodzić, a kobiety utrzymywać na swoich potężnych barkach mężczyzn, który są domatorami i nie mają pracy 🙂

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

[su_button url=”http://swiadomosc-zwiazkow.pl/wsparcie-naszej-dzialalnosci-i-publikacji/” target=”blank” background=”#56080a” size=”11″ desc=”Możesz zostać dobrowolnym darczyńcą – kliknij, by dowiedzieć się więcej”]Wsparcie strony i autora[/su_button]

 

“Żeń się z taką, która jest mniejsza niż ty”

Mężczyzna kochający, czyli jakich kobiet pragną mężczyźni

Jaką powinna być kobieta z którą się żenisz?

Żeń się z taką, która jest mniejsza niż ty, nie żeń się z kobietą, która nie umie się śmiać serdecznie. Poznaje się charakter człowieka po sposobie śmiania się. Nie bierz kobiety, której śmiech jest wymuszony. Żeń się z kobietą, która się zna na żartach, która umie cenić humor i która wszystko widzi z dobrej strony. Nie żeń się z taką, która wszystko gani ze swych przyjaciółek się wyśmiewa, skoro odeszły. Bierz kobietę, która staje w obronie tych, których się w jej obecności znieważa.

Gdy idziesz z narzeczoną do teatru, a nie zamówisz poprzednio biletów, ożeń się z nią, jeżeli na wiadomość, że wszystkie bilety na parter i piętra rozsprzedane, wesoło i z swobodą zawoła: „To nic, pójdziemy na galeryę; najważniejsza, abyśmy się zabawili. Na takiej żonie się nie oszukasz, która z zadowoleniem się godzi na to, by z mężem zasiąść zupełnie w tyle, kiedy miejsca przednie zajęte.

Staraj się wybadać, jak się narzeczona zachowuje wczesnym rankiem, gdy ją się nagle ze snu budzi. Gdy się z uśmiechem zrywa ze snu, bierz ją. Jeżeli atoli od razu czoło zmarszczy i gniewnie zawoła: „Cóż to znowu znaczy!” nie żeń się z nią; nie jest ona ani sympatyczną ani przyjemną. Próba to niezawodna! Nie żeń się z kobietą, która powiada wymuszone maniery tak zwanego dobrego towarzystwa. Młoda panna, która darzy uśmiechem obcego a swoich najbliższych wybrykami złego humoru, nie jest stworzoną na małżonkę. Póki jesteś przyszłym tej damy, prawdopodobnie będzie bardzo uprzejmą dla ciebie. Czyż nie jesteś jeszcze obcym? Ale bądź pewien, że skoro została twą żoną, będzie ciebie tak traktowała, jakobyś należał do jej familii.

Gdy odwiedzasz kobietę, która każe ci pół godziny czekać, aby cię się zaprezentować zupełnie bez zarzutu, nie żeń się z nią. Skoro atoli przyjdzie natychmiast, tak jak jest ubrana, z włosami skromnie i szybko zaczesanymi, i uczepionymi i w sukience domowej, to jest, ona praktycznym dziewczęciem; bierz ją, mianowicie gdy się nie uniewinnia długo, że wyszła w negliżu.

Jeżeli bracia młodej panienki siostrę przezywają figlarnym przydomniem, zdrobiałem imieniem, Marych, Zocha – ożeń się z nią, będzie ona dobrym towarzyszem twoim.

Przemysłowiec, 1905

Nadal nie wiesz jakich kobiet należy unikać?

Mężczyzna kochający, czyli jakich kobiet pragną mężczyźni

Unikaj wiedźm z charakteru 😉

Czy ten tekst z Przemysłowca nie ma swojej duszy? Tęskno jest za taką kobietą z opisu, bo stała się towarem luksusowym. Bo takich kobiet jest mniej, które zastępowane są trudnymi charakterami których nie zniesiesz kiedy są najgorsze, więc nie zasługujesz kiedy są najlepsze. Które nie są serdeczne i empatyczne w środku, ponieważ nakazano być im silnymi, niezależnymi i wymagającymi takiego samego robocopa wypranego z uczuć jakimi same są. To są kobiety, które są sztuczne. Wszędzie widzą problem, nie rozwiązania i cenią sobie materializm, nad człowieczeństwem.

Prawdziwy romantyzm to nie kwiatki, płakanie na filmach i mówienie, że kiedyś to się naprawiało, a nie wyrzucało, a szukanie wartości w drugim człowieku i spoglądanie na niego przez pryzmat wnętrza, a nie powierzchowności, korzyści i roszczeń. Bo w filmach tak jest, to ja też tak muszę mieć. To jest okazywanie tego co dobre. Okazywanie, a nie tylko mówienie o tym jaka to wrażliwość tkwi w środku, jaka wielka miłość tkwi w środku, a na zewnątrz dowody w zachowaniu są całkiem inne. To jest ta sztuczność. Robienie jednego, mówienie drugiego, czucie trzeciego. One zamiast się uśmiechać, czy serdecznie śmiać, to wyśmiewają.

Postać kobiety z tego tekstu jest sympatyczna, lojalna, pogodna i łagodna, dlatego jest tak dobrym towarzyszem. Ta kobieta wnosi coś bardzo pozytywnego do męskiego życia. Szanuje mężczyznę, docenia, że jest przy niej, nie wini go o swoje niepowodzenia i złe humory. Nie wyśmiewa wad, nawet gdy nie ma on pieniędzy zaproponuje coś ciekawszego. Nie poprawia go we wszystkim, a daje akceptację i wsparcie. Ta kobieta nie jest wredna i złośliwa, nie pluje jadem i nie jest kontrolująca. Ta kobieta nie zmienia zdania co pięć minut, bo wie, że zawodzi Cię tym. Ta kobieta wie, że jako zmienna nie jest godną zaufania. Ta kobieta da Ci odpocząć po trudach w pracy i będziesz wiedział, że jak wracasz do domu, to nie zastaniesz kolejnego pola minowego, a spokój, oddanie i miłość. Ta kobieta nie czeka aż pojawi się ktoś lepszy, nie będzie chcieć zawsze mieć racji, nie będzie kłótliwa i nie będzie z częstotliwością karabinu maszynowego krytykować Twoich wyborów, decyzji czy cech charakteru. Jako mężczyzna jesteś dla niej kimś ważnym, a nie tylko dodatkiem do życia, gdzie wszyscy wokół stają się ważniejsi niż Ty. Mama, ciocia, koleżanki, orbiterzy i opinia ludzi z internetu, których musi pytać, by wiedzieć czy postępuje słusznie. Ta kobieta szuka pozytywów w ludziach i je znajduje. Ta kobieta zachowała cechy wartościowego, dobrego człowieka.

Ale wiecie co? To się wynosi z domu. Jaka matka taka córka. Patrzcie na teściowe. Patrzcie jak teściowe (lub przyszłe teściowe) traktują swoich mężczyzn i czy córka z teściową utrzymują zażyłość.

A gdybym ugryźć chciał, czy coś byś przeciw miała?

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=o_Y-M4IiZK8[/embedyt]

Formacja Nieżywych Schabuff – Chciałabym, chciała…

Utwór ten skojarzył mi się z tekstem powyżej i wydało się zasadnym, by złączyć to w całość. Pokazuje on idealne wyobrażenie kobiety z męskiej perspektywy. Kobieta, która jest zawsze chętna, która nie jest przeciwna, nie krytykuje, a jeszcze przy tym drży. Kobieta ta jest powabna i reaguje na nas w ten całkiem miły sposób. Oczywiście nie da się być taką przez 100% czasu, bo każdy z nas ma swoje bolączki, ale takie rzeczy powinny dawać przykład kobietom wobec kształcenia swojego charakteru, nie myląc z charakterkiem.

Pozostaje życzyć każdemu, by taką kobietę spotkał, albo wychował jako córkę. Jestem przekonany też, że kobiety, które chcą być lepszymi ludźmi, lepszymi kobietami na pewno czytają moje teksty i wyciągają dla siebie wiele. Ich jest zawsze mniej, pamiętajcie.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

3
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
1 Zestawy komentarzy
2 Zestawy odpowiedzi
1 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alan
Gość
Alan

O żeby tak było w życiu, żeby ludzie przede wszystkim widzieli w innych ludziach po prostu ludzi, a nie żeby tylko patrzyli na tą całą otoczkę jak kto się prezentuje personalnie i społecznie, świat byłby wtedy idyllą. Można kochać i być życzliwym dla wszystkich, wystarczy troszkę świadomego wysiłku, ale związki rządzą się innymi prawami. Nie oszukujmy się, o ty m nie napisano, dziewczyna musi się podobać fizycznie, pociągać, choć na początku. Cała reszta to jest wartość dodana, bo nie uwierzę że ktoś będzie z dziewczyną tylko dlatego że jest dobrym, szlachetnym, wyrozumiałym człowiekiem, z niebiańskim charakterem, kiedy jest dajmy na to brzydka, gruba czy stara. Na takie walory to mogą tylko zwracać uwagę dziadkowie w domu starców, młodych ludzi szarpanych emocjami i popędami raczej to nie dotyczy. Kiedy dziewczyna jest bardzo atrakcyjną zołzą to i tak przynajmniej chcesz chwilę pobawić i zostawić w niej swój materiał genetyczny, nie oszukujmy się, dobry charakter schodzi wtedy na dalszy plan albo się w ogóle nie liczy. Jak się pobierać to po 60, kiedy gasną popędy, wtedy można żyć w miłosnej przyjaźni jeśli ludzie faktycznie dobiorą się tylko na podstawie charakterów. Ten stary tekst świetny i wiadomo że aktualny 😀