Męska siła, to kobieca słabość

Męska siła, to kobieca słabość i na odwrót. Kobieca siła, to męska słabość. Dzisiaj porozmawiamy o tym jak archetypy postaw płci walczą ze sobą o prym, by osiągnąć wyższy poziom atrakcyjności. Zauważymy co niszczy mężczyzn, a co kobiety. Porozmawiamy też co ma wspólnego z tematem Donald Trump i jak bardzo błądzimy szukając naszych celów na świecie, a które są odrywane od naszych wewnętrznych pragnień. Oczywiście mówię tu o ludziach, którzy mają duszę, a nie są ludzkimi-zwierzętami, którzy operują bardzo niskimi instynktami i nie zastanawiają się jak wygląda świat. Każdy z nas chce prezentować jakąś wartość. Każdy z nas widzi co przyciąga inne osoby, w czym jest dobry, lub niekoniecznie. Jedni widzą bardziej obiektywnie, inni trochę mniej, ale zawsze walczymy o jak najlepszą optymalizacje swojego życia, otoczenia, wyboru partnera, zawodu, czy czegoś co wykonujemy w chwilach wolnych. Jedni tym sterują w pełni świadomie, innym łatwiej jest podporządkować się grupie i być owcami przygotowanymi do strzyżenia. Obie płcie mają zupełnie inne strategie seksualne, co oznacza, że używają innych taktyk do tego, by osiągać satysfakcjonujący poziom życia i poziom atrakcyjności. Mężczyźni zawsze musieli być silni i zasobni, kierowani testosteronem, hormonem agresji. Kobiety musiały być ładne, płodne i…słabe, mając wysoki kortyzol – hormon stresu i ucieczki. Te dwa hormony są antagonistami i się zwalczają. Tylko naturalny rdzeń płci przysparza społeczeństwu korzyści.

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

 

Kobiety nienawidzą męskich słabości, bo same są słabe

Męska siła, to kobieca słabość

Najpierw pomyślmy jak zostały wyszczególnione archetypy płci i archetyp kobiety pożądanej: kobiety niewinne, dziewice, nieskalane, wierne, lojalne, dziewczęce, uległe, potrzebujące mężczyzn. Gdy kobiety są starsze, mogą stać się agresywne, kłótliwe, czepialskie, klnące, ośmieszające, roszczeniowe, które nie są pociągające, a ich towarzystwo nie jest już tak przyjemne. I to byłby archetyp przeciwny, do którego dążą tylko patologiczne jednostki. O co tu chodzi: kobiety by być odbierane jako atrakcyjne i zdobyć najlepszego możliwego partnera będą długi czas wierzyć w to, że są niewinne… i tak dalej, jak archetyp pozytywny nakazuje. Umiejętność kreacji będzie najważniejsza, a to dlatego, że kobiety są z reguły płcią bierną, a więc nie oczekują działań od siebie samych dla mężczyzn. Tylko mężczyźni muszą udowadniać męskość czynem, wysłuchiwać, że ciągle są nie tacy jak należy, a i czasami nawet za głośno mrugają 😉 Archetypem męskim zatem będą mężczyźni, którzy cenieni są za wszelkie formy odbierania siły: doświadczenie, wiedzę, mądrość, zaradność, umiejętność podejmowania ryzyka, odwagę, zbieranie żniwa krzywd i jednak winą skażoną na sobie. Mężczyzna niewinny, chłopięcy i niedoświadczony kobiet zazwyczaj nie interesuje, tak jak mężczyzn nie interesują “silne”, krzykliwe, wywyższające się kobiety.

Oczywiście pamiętajmy, że są mężczyźni lubiące kobiety agresywne i są kobiety lubiące niewinnych mężczyzn, ale to są wyjątki od reguły, jednostki o innych cechach niż stereotypowe. Zwykle są to kobiety eteryczne, artystyczne, opierające swoje życie o duchowość, niematerialne, które widzą w mężczyznach dobroć, która jest ich celem nadrzędnym. Ale to nie są kobiety, które widzimy na co dzień, bo tylko niewielka ilość kobiet może wejść na wyższy poziom świadomości. Mężczyźni zawsze premiowani są, gdy mogą wziąć odpowiedzialność za innych (w tym za kobiety). Kobiety nie chcą brać odpowiedzialności za mężczyzn słabych, nazywając ciepłymi kluchami, maminsynkami, a nawet jak feministki nazywają ich trutniami, gdy zarabiają mniej. Po prostu podgatunek. Mężczyźni się gubią w tym chaotycznym świecie, gdzie z jednej strony bombardowani są nową męskością, partnerstwem i uczuciowością, ale na drugim biegunie widzą, że prym i tak wiodą jednostki konserwatywnie męskie. Same kobiety torują taką drogę ucząc, że męskie słabości są nieatrakcyjne, że słabi mężczyźni są zniewieściali, ale nie chcą jednocześnie słyszeć, że kobiecość równają do tych samych słabości. Jak to niektórzy mówią: fakty i statystyki są prawackie – “to nie tak, to nie tak” – będą krzyczeć, mimo że takie zachowania można obserwować.

Szkoła też dzisiaj nie uczy odpowiednich postaw, bo zwalnia z kreatywnego myślenia i uczy podporządkowania – uległości, w czym dobre są dziewczynki. Media w dużej mierze są śmieciowe i wkładają gówno do głowy, a to kobiety chętniej sięgają po “babskie pisemka”, oglądają telewizje śniadaniowe, czy traktują filmy romantyczne jak realia. Praca bardzo często tym bardziej nie uczy integracji, tylko jedni nadają na drugich, kapują, obgadują, by mieć pożywkę, idą po trupach do celu, aby tylko być wyżej nie zważając na sposób dojścia do tego. System nas ogranicza, by się mocniej wybić i tylko nieliczni go pokonają. Nie da się tworzyć dobrego społeczeństwa, jeśli nastawiani jesteśmy na kult jednostki. Ja jestem ważniejszy od ciebie, ja jestem ważniejsza od ciebie, my-rodzice jesteśmy ważniejsi niż dzieci, my-dzieci jesteśmy ważniejsi niż rodzice. Rywalizujmy ze sobą, udając, że się “kochamy”. Nie wyznajemy uczuć, by nie zostać skrzywdzonymi, musimy udawać, nie okazywać słabości, dla zadowolenia kobiecej natury i wypierać myślenie, że mężczyzna może być ofiarą. Duma nie pozwala. Kobiety-feministki z kolei rywalizują krzykiem pokrzywdzenia, zamiast walką o to, by udowodnić swoimi umiejętnościami i intelektem, że mogą pełnić wartościowe funkcje, tak jak robią to raz po raz mężczyźni i nic nam z nieba nie spada. I niestety to tworzy w mężczyznach strach, a tego strachu będzie więcej przez akcje o fałszywych oskarżeniach, czy “gwałtach rozwodowych” (patrz do słownika The Red Pill).

Kobiety uśredniając to emocjonalni, nieracjonalni biorcy i konsumenci, a nie twórcy, twardo stąpający po ziemi naturalni liderzy i dostarczyciele. Oczywiście widzimy kobiety, które chcą się opiekować, ale silnymi, zaradnymi mężczyznami, co jest zabawne w samym założeniu. Silny nie potrzebuje opieki. Silny opiekuje się innymi. I tego tak naprawdę kobiety chcą – by ich nie potrzebować. Pragnąć, być z nimi, zapewniać im dobro i emocje, ale ich nie potrzebować. Rozróżniajmy te definicje. Słaby mężczyzna, czyli w definicjach kobiet potrzebujący kobiety do życia i szczęścia jest kobietom niepotrzebny. Słaby będzie wymagał czegoś od kobiet, zamiast im zapewniać. Słaby jest dla kobiet nieatrakcyjny. Słaby uzależni się od kobiety i będzie miał lęk przed rozstaniem, ponieważ oczekuje poczucia bezpieczeństwa od kobiety. Kobiety nie chcą pełnić tych ról, dlatego cały czas narzekają, że mężczyźni ciągle są nieodpowiedni, za mało męscy, za mało zaradni, za mało robią w domu, nie znają się na seksie, kobietach i ogólnie są za słabi. Te definicje częściej są u kobiet nieświadome, bo większość się w życiu nie przyzna, że taki ma system doboru partnera. Kobiety w swoim podążaniu do archetypu pozytywnego chcą być nieskalane, niematerialistyczne i niewinne, więc nie mogą przyznać nawet przed sobą kim naturalnie są – bo to wymagałoby zmiany podejścia. To nie jest zbyt wygodne, a często bolesne.

Ciekawostka. Teraz często się słyszy, że kiedyś to byli prawdziwi mężczyźni, a teraz wszyscy jesteśmy delikatni, co miałoby być złą cechą (mimo że wywodzi się od dobroci serca). Pamiętam jak wychodziły gry w latach 70 czy 80tych, które wywierały wrzawę, gdy pokazano postać nagą choć zakrywającą genitalia. I to był problem, bo ludzie czuli się zgorszeni, gdy widzieli coś do czego dzisiaj jesteśmy przyzwyczajeni. Dzisiaj dostęp do perwersyjnego porno jest prosty, naginamy wszelkie granice, ale nadal uważamy, że jesteśmy delikatni. Jak się dobrze przyjrzysz świat zbudowany jest teraz na sprzecznościach i kłamstwie.

Obniż wartość mężczyźnie, a wywyższysz kobietę

Męska siła, to kobieca słabość

Aktualne odwrócenie ról płci w naszym błędnym systemie zakłada, że to kobiety mają być silne i niezależne, a mężczyźni słabi i nie mający wielkiego wpływu na relacje, co już powoli odpycha płcie od siebie. Jest jeszcze opcja, że ewoluujemy i przystosujemy się do tego, by to kobiety pełniły funkcje męskie i opiekowały się mężczyznami (a nie tylko miały męskie przywileje, a męskich obowiązków nie, jak dzisiaj). Wątpię w tą drugą wersję patrząc jak bardzo kobiety narzekają, że nie ma już prawdziwych, przecież patriarchalnych mężczyzn. Zatem pierwszą z broni kobiet, wobec uzyskiwania kontroli jest ośmieszanie/narzekanie/hejt na mężczyzn, co jest społecznie dozwolone i sami mężczyźni ulegają tym trendom, ale nie wiedzą jakie niesie to skutki dla nas wszystkich. Kobiety taką techniką sprowadzają mężczyzn do własnego, lub niższego poziomu walcząc o “równość”, co za tym idzie potencjał mężczyzn staje się niższy, a więc i poziom męskich cech też jest niższy. Mężczyźni dłużej i ciężej pracują, a żyją krócej. Zadowolić to może tylko kobiety nienawidzące mężczyzn, ciesząc się, że “dokopały” mężczyznom – nie zważając na społeczeństwo. I tak się dzieje. Kobiety wykształcają w sobie umiejętność wyłapywania wad w mężczyznach, aby nie tylko nie czuć się gorzej, ale aby zmusić mężczyzn do uległości. I kto na tym traci najbardziej? Kobiety, bo przecież chcą hipergamicznych samców alfa, a którzy zostali społecznie wykastrowani.

Kobiety są w większości dobrymi socjalistkami z natury. Daj. Mi się należy. Socjalizm jest dobry dla nich, bo daje to czego kobiety chcą biologicznie: poczucie bezpieczeństwa, gdy państwo się opiekuje obywatelem. Kobiety w swojej wrażliwości zawsze będą rzucały się na hasła “pomocy innym” (i im samym). Socjalizm jednak uczy tego, by nie brać odpowiedzialności za siebie, a jednocześnie korzystać z opieki/pieniędzy kogoś innego, czyli by nie być dojrzałą osobą. Unikając odpowiedzialności za siebie i innych kobiety ukazują się jak wiecznie dzieci, które narzekają teraz, że to mężczyźni się takimi stali, bo nie chcą z takimi kobietami mieć wiele wspólnego. Ale mężczyźni nawet w szkołach są karceni za bycie mężczyzną, szczególnie na zachodzie, w Ameryce – oni muszą stawać się zakompleksieni, zlęknieni, niedowartościowani, sprzeczni jako efekt takich demotywujących działań. Tam gdzie siła kobiet, tam słabość mężczyzn. Tam gdzie siła mężczyzn, tam słabość kobiet, a które jednak chcą silnych mężczyzn.  Odpowiedzialność to rdzeń każdego człowieka. Spełnianie obietnic, moralność, zasady, poświęcenie, wyzbycie się egoizmu, szukanie głębszych wartości w człowieku. Bez dobrej rodziny nie ma dobrych ludzi! Ale pamiętajmy, dobra rodzina to nie rodzina np. która jest wielodzietna, którą trzeba zachęcać 500+, tylko rodzina, która traktuje siebie dobrze. W jaki sposób mamy wykształcać poprawne archetypy płci, jeśli w dzisiejszych czasach żyjemy w świecie kłamstw, pozorów, odwrócenia hierarchii płci, walki o “karierę”, pieniądze, lajki w internecie, wszystkie powierzchowne sprawy, a nie wyszczególnione, głębsze wartości, a rodzina i jej baza czyli związek damsko-męski to jakieś pole walki o to kto tu jest mężczyzną?

Życie młodego mężczyzny

Męska siła, to kobieca słabość

Zacznijmy od stylu wychowywania chłopców w dzisiejszych czasach. To kobiety wychowują dzieci, to dzisiaj mamy plagę samotnych matek, to dzisiaj kobiety lwią część młodego życia uczą postaw młodych mężczyzn na przykład w szkołach. Młodzi chłopcy przez matki zwykle uczeni są by być bardzo empatycznymi, miłymi, grzecznymi, nie sprawiającymi kłopotu. Chłopcy uczeni są strachu: inni ludzie są źli, inni ludzie mogą Cię skrzywdzić, nie idź na prawo jazdy, bo spowodujesz wypadek. Dzisiaj burza, więc coś Ci się stanie. Nie ruszaj, bo zepsujesz. Nie idź na dwór, bo zmarzniesz. Nie kłóć się, bo będziesz miał problemy. Nie zadawaj się z tą dziewczyną, bo ona nie wyprowadzi Cię na ludzi. W tej nadopiekuńczości wiele kobiet tworzy strachliwych, uległych, niezaradnych mężczyzn, którzy później mają wielkie problemy. Niewielu wnika czemu ten czy tamten mężczyzna posiada takie cechy, nie wini się matek i kobiet, a to inne kobiety najczęściej narzekają na obecny stan męskości.

Chłopcy mają też szanować dziewczynki, jako zawsze tą płeć słabszą, której potrzeby i zdanie jest ważniejsze. Chłopcy mają być romantyczni i prześcigać się w tym jak bardzo będą się dla dziewczynek starać. Oczywiście nie każdy chłopiec będzie to robił, ponieważ zauważy, że bez działania potrafi być atrakcyjnym dla dziewczynek, a później kobiet. W ten sposób następuje pewna selekcja, którzy mężczyźni są genetycznie alfa i mogą “być sobą”, a będą wybierać spośród zainteresowanych dziewczynek. Są też genetyczni i wychowywani na samców beta, którzy muszą być wybrani przez płeć przeciwną. Co jednak chcę przekazać – większość mężczyzn musi być silna i walczyć.

Samiec alfa jest silny sam w sobie, taki się urodził, nie przejmuje się niczym, osiąga sporo, a jego pewność siebie jest podwyższana przez zainteresowane nim kobiety, które z łatwością wskakują mu do łóżka i pragną, by w końcu je pokochał. Samcy beta z kolei są wewnętrznie słabi, ale walczą o kobiety prezentując swoje walory. Bycie romantycznym, zabawnym, ciekawym, czy też bogatym to są przeróżne strategie przyciągające różne typy kobiet. W tej sytuacji to samcy beta są ulegli wobec kobiet, a kobiety stanowią płeć selektywną i żądają wręcz starań wobec siebie. Oczywiście najlepiej by było mieć wszystkie te cechy na raz i sporo mężczyzn rzeczywiście wykształca takie cechy tylko po to, by zdobyć akceptację kobiet, ale szukanie akceptacji u innych jest odbierane jako dziecinne u mężczyzn. Tylko kobiety mają prawo łaknąć komplementów, dowartościowywania, atencji i budować swoją wartość przy pomocy innych ludzi. Jeśli mężczyzna ma cechy narcystyczne, to jest skierowany na działanie tylko dla samego siebie, a kobieta jest tylko jego przystawką, lub zdobyczą. Nie jest równym człowiekiem, a mimo to samiec alfa ma powodzenie. Ta zależność przeczy temu, by być uległym wobec kobiet. Samiec alfa cały czas walczy o poszerzanie zasobów i władzy, a nie o szczęście jego kobiety. To jest jego mądrość.

W naturze mężczyzny zawsze musi być walka. Jeśli mężczyzna zachoruje, czuje się słaby, to jego męska wartość bardzo się obniża. Bezradność jest czymś co chyba najbardziej boli męską część społeczności, gdy wiesz, że trafiasz na sufit i nie masz już więcej możliwości, gdy energii brak, ból zawładnął Twoim życiem. Pracujesz i też w sumie nie wiesz po co, gdzie leży koniec. Swoją postawą taki mężczyzna okazuje słabości, a to kobietom się kompletnie nie podoba, mimo, że słyszymy wokół, że mężczyźni powinni okazywać emocje, że mogą płakać, być uczuciowi. Te kobiety wychowują przyszłych mężczyzn dla siebie samych i nie myślą, czy tacy mogą się spodobać jakimś innym kobietom. A przecież to będą przyszli mężowie, ojcowie, partnerzy i pracownicy w danym zawodzie. Matki powinny wczuć się w rolę kobiet, czy pragnęłyby naprawdę takiego mężczyzny jakim ma być ich syn. I muszą mocno opanować swoją naturę myślenia życzeniowego, by być obiektywnymi.

Mężczyzna ma prawo okazywać słabości – kobiety twierdzą, dowodów na skuteczność brak

W rozmowie ze mną jedna z kobiet napisała, że przecież mężczyzna może popłakać, a za moment iść rąbać drewno i wszystko będzie w porządku. Cóż, w jej solipsystycznym umyśle tak jest, ponieważ kobieta ocenia wszelkie działania przez swój własny pryzmat. Ona płacze, a następnie działa, więc i mężczyzna może. Ale ona nie rozumie jak to jest być mężczyzną i mieć męskie emocje. Tak naprawdę nie ma takiej opcji, że mężczyzna sobie popłacze i nagle problem mija. To nie jest męska sprawa. Mężczyzna jak już płacze, to jest z nim źle i nie pójdzie od razu rąbać drewna, czy wykonywać swoich obowiązków. Trzeba się wyciszyć, trzeba mieć spokój, trzeba przemyśleć co należy zrobić – ale w końcu podjąć działanie. Jeśli mężczyzna zachoruje na depresję, to jego zdolność do działania jest niska lub żadna i to jest trwały problem. To nie to co u kobiet, które potrafią płakać z byle powodu, a za 5 minut się cieszyć i nic sobie z tego nie robić. Kobiety łatwiej zranić, ale i łatwiej wychodzą ze smutku. Męskie emocje, nawet gdy są poddawane wahaniom nastrojów to i tak są trwalsze, silniejsze i bardziej wpływają na nas samych. Dlatego to mężczyźni popełniają o wiele więcej samobójstw, a depresje są silniejsze.

Dlatego w przykładzie z płaczem i rąbaniem drewna najlepiej by było nie płakać, tylko iść od razu to drewno porąbać. Nie okazując żadnych słabości, bo ani otoczenie tego nie wesprze, ani nam samym to nie pomoże. I tak naprawdę po porąbaniu drewna, wyłonieniu męskiej, tłumionej agresji, może przyjść lepsze samopoczucie. Wykonałem zadanie, wcale nie jestem słaby. Poczułem się mocny, osiągnąłem sukces. Wiem, że mogę – nie jestem bezradny. Bezradny byłbym jakbym płakał. To niepotrzebne. Prawda jest taka, że jeśli kobiety premiowałyby wrażliwych mężczyzn miłością i pożądaniem, to takich mężczyzn byłoby więcej i czuliby się szczęśliwi, a jest kompletnie na odwrót. Nie możemy kłamać, trzeba patrzeć tylko na fakty.

Mężczyzna musi okazać siłę, niezależnie od środków

kobieca siła, to męska słabość

Męska władza zawsze jest osiągana za pomocą wykształcania siły. Mężczyzna osiągający wysoki status społeczny zawsze był premiowany przez naturę, dlatego, że potrafił obracać się w społeczeństwie i znać metodykę jej działania. Taki Donald Trump wiedział jak wykorzystać luki w systemie podatkowym, by zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu finansowego. Dla natury moralność nie ma znaczenia, ponieważ chodzi tylko o sukces genetyczny, a który będzie kierował reprodukcją: czy Trump mógłby narzekać na powodzenie u kobiet? W życiu. Przecież to właśnie dzięki kobietom uzyskał przewagę nad Clinton. I Trump jest dobrym przykładem narcystycznego samca alfa: osobowość jego jest skierowana na osiąganie władzy, powodzenia, jest bezwzględny, wytrwały i nie przejmuje się w przypadku naginania zasad. Przecież jak to mówił: gdy jest się gwiazdą, można kobiety łapać za cipkę (czyli dał dowód na to, że kobiety usprawiedliwiają męskich drani, gdy mają wysoki status). Jest też dobrym mówcą i mówi dokładnie to co ludzie chcą usłyszeć. Jeśli usłyszą to co trzeba, to będą go popierać. Amerykanie uznali, że kraj jest w ruinie, więc potrzeba im wybawcy. Trump to podłapał i zadziałało. Osiągnął władzę? Osiągnął. Stworzymy problem, a potem znajdziemy na niego rozwiązanie. Hitler też miał te umiejętności i też miał rzesze fanek. Nawet kryminaliści dostają w więzieniach tysiące listów miłosnych od kobiet, a psychopatyczny Ted Bundy spłodził dziecko w areszcie.

 

 

Dla natury nie ma znaczenia czy mężczyzna ma dobre serce, dla natury znaczenie ma wszystko co może określać jego siłę. Zabijanie też jest siłą. Nie tolerujemy jej moralnie, ale jest siłą. Na przykład generał Eisenhower nie byłby w stanie wysłać mężczyzn na lądowanie w Normandii, gdyby miał jakąkolwiek empatię dla ludzi, których wysłał (prawdopodobnie) na śmierć. Jego brak empatii w tej sytuacji ocalił Europę. Jeśli żołnierze byliby dobrego serca, empatyczni i grzeczni, czy umieliby zabijać? Nie, ale to zabijanie i walka predysponowała do utrzymania terenu, zasobów i do przetrwania. To musi się podobać kobietom i to najbardziej tym, które brzydzą się przemocą.

Inni mężczyźni rozwijają tylko siłę fizyczną, by budzić poważanie, strach, by być pewniejszymi siebie, by mieć lepszą kondycję. Kontrola nad własnym ciałem dodaje pewności siebie. Kondycja pozwala być lepszym kochankiem. Powierzchowna siła też przyciąga, ale i tak bazę stanowi siła psychiczna. Bez tej nie ma kobiet. Powiedzmy więcej. Mężczyzna może być silny psychicznie, ale może zostać wykastrowany z tej siły przez kobietę w związku, która wygra walkę o władzę dzięki swoim strategiom seksualnym. Czyli jest to sytuacja w której samiec alfa zamienia się w samca beta. Dzisiaj kobiety nas wychowują na samców beta, więc wielu z nas nawet nie trzeba zmieniać i kobiety nie są nastrojone pożądaniem. Bo kobiety też chcą walczyć, tylko o zawłaszczenie męskiej siły. Jak mężczyzna nie jest silny, niedostępny, to nie ma co walczyć i jest kobieta-roszczeniowy leń. Przecież uczono Cię byś słuchał kobiet i zawsze pomagał, więc niech kobieta mówi jak bardzo się boi, a Ty w swojej empatii zrobisz dla niej wszystko. Kobieta nie musi niczego, nie będziesz przecież wymagał zły draniu.

Niektórzy powiedzą, że męska władza to też przecież wiedza, czy umiejętności. Tak, ale jeśli w środku mężczyzna jest chory czy słaby, to nie będzie miał wytrwałości, by wiedzę zamienić w praktykę. Jeśli mężczyzna ma umiejętności, ale zarazem jest słaby wewnętrznie to przekaże te umiejętności kobiecie, będąc jej mentalnym niewolnikiem. Przekaz dla mężczyzn może być tylko jeden. Walcz, ale dla siebie i rozpoznawaj sytuacje kiedy ulegasz dla kobiety. To tylko powierzchownie wydaje się dobre, kobieta będzie Cię utwierdzać w przekonaniu, że to jest męskie, dojrzałe. Tak nie jest. Twoja uległość cieszy kobietę na moment, daje jej chwilową emocję i dowartościowanie. Skutek jest tragiczny: kobieta nie szanuje Ciebie, bo jeśli dowartościowała się Twoim kosztem, znaczy że Twoja wartość się zmniejszyła. Prosta matematyka. Im większa dominacja mężczyzny, im większa niezależność, im większa wartość, tym kobieta bardziej się boi, że to Ty ją opuścisz. Będzie lepsza. Tak jak kortyzol walczy z testosteronem, tak poczucie bezpieczeństwa zmniejsza starania.

Siła kobiet to gra kartą ofiary

Męska siła, to kobieca słabość

Ten akapit też zaczniemy od stylu wychowywania dziewczynek. Dziewczynki z reguły są wychowywane w sposób w którym muszą stronić od agresji. Zazwyczaj też dziewczynkom pozwala się na okazywanie wszystkich emocji. Przeczekamy je, pogłaszczemy, pomożemy, nauczymy, nie będziemy tyle wymagać. I ten styl wychowania nie jest podyktowany żadnym patriarchatem, tylko tym, że doskonale wiemy, że kobiety z reguły są bardziej kruche i trudniej się jest im bronić. To zupełnie tak jak z szczupłymi mężczyznami, jakby tak feministki chciały powalczyć o równość 😉

Oczywiście są domy w których dziewczynki są wychowywane po męsku: nie ma przyzwolenia na emocje, a bardzo często matki od córek wymagają więcej niż od siebie samych, bo są narcystyczne, ale nie ma badań w których można by było powiedzieć, że dzieje się to na szeroką skalę. Coraz częściej jednak widzimy córeczki tatusia, dziewczynki są rozpieszczane i przyjmują postawy księżniczek.

I teraz zauważmy taką rzecz. Jeśli dziewczynki mogą być bierne, mogą okazywać emocje, w tym płacz, to nieświadomie uczą się manipulować ludźmi w otoczeniu. Dla dziewczynek, a potem takich kobiet cel uświęca środki, a nie zasady, zupełnie tak jak u narcyzów jak Donald Trump. Po prostu najważniejsze jest, by osiągnąć to czego się pragnie, a metoda nie ma większego znaczenia. Im bardziej społeczeństwo pozwala, im mniej karze, tym częściej będą stosowane takie metody. Można kłamać, udawać, płacz na zawołanie to nie jest nic dziwnego, robienie z siebie ofiary to zawsze doskonały sposób na wybielenie siebie w sytuacji gdy trzeba ponieść konsekwencje, a bierność jest dobra do tego, by inni spełniali życzenia. Mężczyźni muszą być aktywni, zdecydowani, z inicjatywą. Wszędzie to słyszysz. W naturze musi być równowaga. Jeśli kobiety są bierne, to mężczyźni muszą być aktywni. Jeśli kobiety są egocentryczne, to mężczyźni muszą dbać o innych. W ten sposób kobiety manipulują mężczyznami od najmłodszych lat i w ten sposób jesteśmy dzisiaj kształtowani. Mężczyzna sobie musi zasłużyć, by być wartościowym, kobieta żąda za bycie kobietą, bo jak się z tym nie zgodzisz to dyskryminujesz ją za płeć.

Nawet najbardziej atrakcyjni mężczyźni mogą się bać

Kobiety posiłkują się strachem, by manipulować mężczyznami i być biernymi. Kobiety nie uznają, że strach jest częścią natury – także wielu mężczyzn, ale uważają, że tylko im należy się z tego powodu specjalne traktowanie i większe możliwości. Podawałem to w niedawnym przykładzie. Kobiety wykształcają strach przed byciem samą, strach przed wybraniem nieodpowiedniego mężczyzny, strach przed nieznanym, strach przed ryzykiem, strach przed pogorszeniem warunków bytu, strach przed brakiem bezpieczeństwa.

Kobiety boją się jeździć do nieznajomych mężczyzn, więc w zdecydowanej większości przypadków to mężczyzna musi wyjść z inicjatywą, wnieść swoją wartość, by kobieta ewentualnie na nią zareagowała. Dlatego uznajemy kobiety za płeć reaktywną, responsywną, zależną, pasywną – są to cechy kojarzone z dziećmi. Budulcem jest strach i niska pewność siebie. Mężczyźni tego typu, zwykle neurotycy, źle traktowani przez rodziców, a potem rówieśników nie osiągają powodzenia u kobiet. Oni muszą walczyć 10x ciężej niż inni mężczyźni, by powodzenie u kobiet uzyskać, a swój strach zamienić w chęć walki. Nikt nie wnosi, że są dyskryminowani, że im się coś należy, tylko mają penisa, więc są traktowani jak… alfa mężczyźni i mają dążyć, by być alfa, co wielu mężczyzn łamie psychicznie. Nie przyznają się do tego, ale ich to łamie. Tracą siłę, piją, wracają agresywni z pracy, wycofują się, albo mają problemy finansowe. Nie wiedzą czy dadzą radę cały czas spełniać alfa-męską rolę i zapewnić byt rodzinie. Mimo, że budżet domowy zasilają dwie osoby zazwyczaj, to i tak mężczyzna przekonywany jest, że musi być męski, a kobieta nie musi być już kobieca.

I to samo jest w innych sytuacjach. Myślisz skąd zjawisko białorycestrwa u mężczyzn? Mężczyźni nauczani są tego, by mieć naturę dostarczyciela zasobów. Załóż sobie, że kobieta płacze. I teraz co robi empatyczny białorycerz? Chce księżniczkę uratować. Ma dwa wyjścia. Albo daje poczucie bezpieczeństwa emocjonalne, czyli staje się pocieszycielem, albo daje bezpieczeństwo fizyczne, czyli np. zacznie utrzymywać kobietę, znajdzie jej pracę, zacznie jej kupować prezenty, albo pójdzie dać w mordę innemu mężczyźnie przez którego ta jego płacząca księżniczka została zraniona.

Kobiety doskonale wiedzą, jak wykorzystać naiwną, męską naturę do tego, by uzyskiwać korzyści dla siebie. Dlatego feministki będą wspierać cały czas granie ofiary. Dlatego inne kobiety w naszym otoczeniu będą się żalić, byś pomógł. Nie ma to żadnego znaczenia, czy kobieta płacze szczerze. Nie ma to znaczenia, czy skłamała, że jakiś mężczyzna ją zranił, zgwałcił, molestował, czy wykorzystał. Najważniejsze jest, że kobieta wykreuje się na ofiarę i na tym polu osiąga władzę – zainteresowanie i pomoc. Mężczyznom nikt nie pomaga, więc muszą być silni. Kobiety mogą być słabe i będą słabe, bo wiedzą, że taki sposób manipulacji działa i pozwala uniknąć walki. Ktoś inny pomoże, ktoś naprawi, ktoś się zaopiekuje, ktoś nauczy, ktoś da. Wystarczy być dobrą aktorką, dobrze kłamać, dobrze udawać, dobrze płakać i dobrze szukać win w innych. Dla wszystkich wokół rada jest jedna, gdy widzą płaczącą kobietę, gdy mówi, że została zraniona: nie reaguj emocjonalnie, nie stawaj po jej stronie od razu, nie atakuj też, ale zanim zaczniesz działać – sprawdź co jest prawdą. Szukaj dowodów. Po to są sądy, by dowody znaleźć. Po to są sądy, by słuchać drugiej ze stron. Nie tylko jedna płeć ma prawo do bycia ofiarą i nie zawsze to kobieta jest ofiarą.

Siła kobiet to ich seksualność

Męska siła, to kobieca słabość

Poza zawstydzaniem mężczyzn i byciem ofiarą jest jeszcze trzecia broń kobiet, czyli seksualność. Dzięki niej mogą naprawdę wiele. Mężczyźni przez wieki potrafili wynajdować wynalazki, teorie, budować cywilizacje, toczyć wojny, ale potrafili przegrywać z kobietami tracąc dla nich głowę i popełniając samobójstwa, gdy miłość zawiodła. Kobieca seksualność potrafi zaślepić mężczyzn jak nic innego. Kobiety o tym wiedzą, dlatego w internet wrzucają swoje podrasowane zdjęcia i patrzą jak mężczyźni wyrażają nimi zainteresowanie. Dlatego kobiety tresują dostępem do seksu w związku uznając, że seks jest w nagrodę za dobre, męskie sprawowanie. To zawsze będzie wspierać w kobietach myśl: jestem wartościowa, bo jestem ładna, jestem wartościowa, bo wiem jak owijać mężczyzn wokół palca. Czyli to co jest głównie rozwijane to wygląd, umiejętność manipulacji/kłamania i wycie, że jest się skrzywdzoną. Mężczyźni nie mogą robić tego samego. Seksualność kobiet daje im dzisiaj rolę nadrzędną, przy wybieraniu mężczyzn, a selektywność to przecież władza.

Oczywiście nieatrakcyjne kobiety mają problem i muszą wnosić podobne cechy do cech mężczyzn, ale jest ich bardzo mało, a w tej grupie są feministki i lesbijki, więc ich ten problem nawet nie obchodzi. Atrakcyjne kobiety, jeśli dobrze wykorzystają swoje atuty, to mogą nieziemsko dobrze się w życiu ustawić. Mogą zarobić na swoim wyglądzie, mogą brać pieniądze za seks i swoje towarzystwo, mogą zarabiać na kamerkach, mogą być zatrudniane w reklamach, mogą uzyskiwać pomoc w pracy, mogą robić karierę, uzyskiwać awanse i rozgłos przez łóżko (a potem zgłaszać gwałty), mogą znaleźć mężczyznę-samca beta, który będzie płacił jak Marcinkiewicz grube alimenty swojej nieudolnej żonie. Kobiety w miarę ładne są też częściej słuchane i dużo prościej jest im uzyskać autorytet. Kobiety w miarę ładne dostają komplementy wobec charakteru, co prawda niesłuszne, ale dużo łatwiej jest kobietom uzyskiwać wysoką samoocenę, tylko za to, że urodziły się kobietami. A że wiele kobiet ma naturę masochistek, to i tak znajdą dziurę w całym do czego można się przyczepić i będą nadal zmyślać, że nadal nie jest utopijnie dobrze jakby chciały.
Sukces reprodukcyjny kobiety ładnej jest na wyciągnięcie ręki. Seks i związek dla kobiety chociażby przeciętnej jest na wyciągnięcie ręki. Natura dyskryminuje w ten sposób mężczyzn, ale feministki walczące o pseudorówność tego nie zauważają.

Zes… ale nie daj się

Męska siła, to kobieca słabość

Pisałem wielokrotnie jak płeć piękna uzyskuje władzę w społeczeństwie i związkach. Pisałem wstępne artykuły o manipulacjach kobiet, które mają za zadanie posiąść samca alfa, którego zmienią w wiernego, biernego, choć nudnego już samca beta, by zatracić pożądanie wobec niego. Kobieta dąży drogą destrukcji, choć sądzi, że jest to poprawna postawa. To zupełnie jak feministki, które wspierają kobiecy imperatyw w całej okazałości. Wierzymy w robienie czegoś dobrego, ale doprowadzamy do chaosu i zniszczenia. Nie umiemy się przed sobą przyznać, że tak jest, więc nadal szukamy winnych poza sobą – mężczyzn! Nadal jest źle przez mężczyzn! Rozwodzimy się przez mężczyzn! Nie my tworzymy nieudolnych mężczyzn, mimo, że wychowujemy! I to samo mają kobiety w związkach, które chcą kontrolować mężczyzn, wejść na głowę, by mężczyźni robili to co kobiety pragnęły, ale jeśli mężczyzna zacznie ulegać stanie się nieatrakcyjny. Mężczyzna uległy kobiecie traci kontakt ze swoją męskością i nie jest sobą. To budzi w nim napięcie, którego często nie umie rozpoznać. I koło się zamyka, kobieta szuka nowej gałęzi, lub zostaje z przyzwyczajenia tracąc pożądanie. Pożądanie kobiety jest zawsze świetnym wyznacznikiem uczucia kobiety, bo nie jest to coś co kobieta kontroluje. Jeśli kobieta pożąda, sama wręcz chciałaby seks inicjować z nami, to musimy do niej genetycznie pasować. Ale trzeba uważać, że możemy całą naszą atrakcję zepsuć, gdy kobieta wejdzie nam na głowę, a my wejdziemy w rolę niewolnika. I później widzimy związki, w których seks jest od święta, a kobieta tylko czeka aż mężczyzna skończy myśląc wtedy o zakupach na jutro, albo o innym mężczyźnie, którego nie mogła swoimi sztuczkami manipulacyjnymi usidlić.

Jeśli kobiety się boją, to równie dobrze mogą ten strach nałożyć na Ciebie. Możesz bać się, że coś utracisz: ją, swój status, poważanie, szacunek, pracę, zdrowie, dzieci, czy pieniądze. Im więcej strachu w mężczyźnie, tym w kobiecie jest go mniej, a więc uzyskuje to czego pragnęła – poczucie bezpieczeństwa. Tyle, że jest to uzyskane kosztem mężczyzny i jego atrakcyjności, a więc nie zaspokaja to ani kobiety, ani mężczyzny. Trzeba się temu opierać, stawiać granice, nie równać mężczyzn w dół do poziomu stresujących się kobiet. Bo kobiety chcą mieć ciastko i zjeść ciastko. Być bezpieczne, ale i czuć dreszczyk emocji. Chcą by mężczyzna nie dał się zdominować jak pantofel, ale i nie chcą być pod tyranią dyktatora. Chcą dominacji i uległości. Chcą wszystkiego i niczego. Kobieta będzie twierdzić, że jest złoty środek, ale go nie ma. Zawsze któraś wartość jest ważniejsza i silniejsza. Zawsze któreś cechy i postawy przeważają nad innymi. Zawsze któraś z płci jest mniej lub bardziej wartościowa. Zawsze jesteśmy bardziej męscy lub bardziej kobiecy.

Wąż zjada własny ogon. To są realia beta providera – samica przekonała go, by się bał i czuł się winny, jeśli nie chce służyć samicy. Samica przekonała samca, że jego życie jest zbyt wartościowe, by ryzykował je zmienić na lepsze. Zostań ze mną, moje kobiece potrzeby są ważniejsze, niż Twoje. Posłuchaj mnie. Bo stracisz to co masz, będzie gorzej! Beta stawia związek i kobietę na 1 miejscu, tak jak ona sobie życzy, a następnie staje się nikim. Nagrody nie ma, jest upadek, zdrada, rozstanie, związek “z rozsądku” i jeszcze silniejsze poczucie winy. Dałeś się oszukać mglistej perspektywie. Im szybciej tą lekcję mężczyzna przejdzie, tym szybciej zrozumie czym skutkuje uległość wobec kobiet. Równość to utopia, a kobieca dominacja nie przysparza społeczeństwu niczego dobrego. Walcz i ograniczaj chciwe zapędy. Nie spoczywaj na laurach – bądź silny.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

291
Dodaj komentarz

avatar
82 Zestawy komentarzy
209 Zestawy odpowiedzi
3 Followersi
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
16 Autorzy komentarzy
RhLastTimeLooserKubaN7Wielki MizoginRedPillerPL Ostatnie odpowiedzi autora
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Human
Gość
Human

niemcy maja juz dosc brudasow, cenzura w mediach, merkel dzis zapowiada wiecej brudasow przyjac a pani wypowiada sie anty-feminazi i przeciwko brudasom, ze nie czuje sie bezpiecznie, moze zostac zgwalcona, jej synowie zadzgani, mezczyzn feminazi chce zmienic w pizdy przez falszywe oskarzenia, brudasy diluja pod sklepami a policja mowi, ze nic nie widzi z poprawnosci politycznej, a to jak ona mowi, wlasnie te firmy placa podatki i utrzymuja rzad i brudasow.
tak wlasnie dziala brudne lewactwo i feminazi, niedlugo sie bedzie w niemczech dzialo https://www.youtube.com/watch?v=itKmpVnAemc

Esperanto
Gość
Esperanto

Mam pytanie. Dlaczego 15 latki w dzisiejszych czasach wyglądają, ubierają się i zachowują jak laski 18+?

Human
Gość
Human

to jest tez wina ideologicznego poddania, 1sza faza demoralizacja, czy ktos slyszal by szkolne szmaty osiagnely cos w zyciu? w szkole sa popularne bo sa latwe i cool. ale w zyciu nikt by ich nie wzial na zone, nawet na przenosne jebadelko. kobiety przed 30 robia tak zwana karuzele kutasow, uzywaja gdy moga, potem one chca sie ustatkowac, wyszalala sie, tylko kto chce taki rozjebany worek na sperme. do tego ona juz stracila urode i zaczyna sie sypac, gdy obok masz mlodsze po co ci taka stara kurwa. skoro kurwie musisz i tak placic to kazdy wybierze mlodsza

Human
Gość
Human

“Kobiety o tym wiedzą, dlatego w internet wrzucają swoje podrasowane zdjęcia i patrzą jak mężczyźni wyrażają nimi zainteresowanie.”
o wypraszam sobie, tak dzialaja chlopcy, ja w zyciu wybieralem zawsze panie bez tapety, a teraz jestem dojrzalym mezczyzna odpornym na manipulacje.
nawet w zwiazku walczylem z ta paranoja, dlatego odeszla, bo sie obudzilem i nie widziala juz we mnie frajera, ktorego mozna doic.
wiec znalazla sobie kolejnego, jej przyjaciel z jej miasta od urodzenia, ktoremu zona odebrala dom, samochod i zostawila w skarpetkach.
on zazdrosny i patrzy w nia jak obrazek matki swietej, jesli nawet zdradzala mnie, co sam odkrylem przed odejsciem z nim.
to sorry nie warto sie o kurwe bic i mu ryj obijac. to on sie wjebal na mine a nie ja:)))))))))))
o zadna kurwe nie warto sie bic, zabijac itp. niech wypierdala i tyle.
i jedna rada dla facetow co chca szlochac za szmata, kiedys to przeczytalem i to madre zdanie:
nie placz za kims, kto za toba nie placze. dziala tez dla kobiet za facetem palantem.
jak los da to spotkam jeszcze ta wartosciowa co mnie doceni, narazie nie zamierzam ryzykowac dla pomowien o molestowanie

Marcin
Gość
Marcin

Z czego to jest tłumaczone, żeby można było czytać w oryginale? Ja już nic nie muszę i w pracy już nie ratuje kobiet (i nie tylko) z ich głupoty czy ze zwykłej niewiedzy.

Przem
Gość
Przem

Jak zwykle dobry text. Ja z natury jestem spokojny i grzeczny co niestety sprawia że jestem dla samic niewidzialny. No więc muszę to zmienić trochę albo zaakceptować że jest jak jest i czekać na taką która mnie pokocha takiego jakim jestem 😛

aka
Gość
aka

Na początek: dzięki za to co robisz, jestem tutaj niemal od początku, przeczytałem wszystkie twoje artykuły. Redpillersem raczej nie jestem chociażby dlatego, że jednak chcę się ożenić z jakąś normalną kobietą (ale nic na siłę), mam też trochę inne poglądy w paru kwestiach ale sporo z twoich tekstów wyniosłem. Jeszcze rok temu gotowy byłem jak potulny pieseczek polecieć za Panią mojego życia (jakakolwiek by nie była).

A teraz do rzeczy: Fajnie by było jakbyś napisał coś o mężczyznach i kobietach przekraczających 30 rok życia (czyli kobiece zderzenie ze ścianą vs męscy królowie życia ). Jestem 32-latkiem “bez przeszłości”, bez zobowiązań i mam wiele koleżanek w tym wieku część jest singielkami (raczej nie z wyboru). Przedtem dla kobiet byłem sexualnie niemal niewidzialny (a próbowałem z raczej mizernym skutkiem 😀 ) Brad-em Pitt-em nigdy nie byłem (do Golluma też mi daleko) a i na kasie nigdy nie spałem. Jakoś od roku zauważam sporą zmianę, laski może się o mnie nie zabijają ale ze dwie na 100% zainteresowane jestem w stanie wskazać, dwie inne tak na 70%. A jeszcze jak się kiedyś w żartach kolega wygadał że mam swoje mieszkanie i trochę gotówki jeszcze po kupnie na koncie zostało (efekt 5-letniej ciężkiej pracy w Holandii, nic od nikogo za darmo nie dostałem) to i sex się częściej niż raz na rok pojawił 😀

Human
Gość
Human

red pillersi to sa ludzie swiadomi problemu kobiet i dyskryminacji facetow, mgtow unikaja kobiet, ale ich tez sie dzieli na poziomy, chyba byl tez art o tym, ja jestem mgtow0 moge isc nawet na dluzszy zwiazek ale z kims wartosciowym, kobieta ktora tez polknela red pill i wie o problemie, manipulacjach i wie, ze nie pozwole jej na manipulacje placzem, krzykiem, klotniami, ale zwiazek to kompromis. nie szukam na sile, unikam kobiet, bo dzis one sa zagrozeniem do pozwow.
nigdy tez sie nie ozenie, bo watpie zeby przepisy o rozwodach i przywileje kobiet zniknely.
a zwiazek partnerski pol na pol kazdy, wiadomo nie uda sie to w 100% ale ja nigdy nie bede sponsorem jak kiedys. by dawac i nic w zamian.
ale jesli ty chcesz, radze sobie poczytac i sie doedukowac jak kobiety stosuja i twoja tez bedzie przemoc emocjonalna, zawstydzanie.
radze na poczatku z nia porozmawiac i przedstawic swoja wartosc i wymagania i przedstawic limit skuch na jakie jej pozwolisz.
bo na 100% moge ci obiecac, ze bedzie chciala toba manipulowac. 3 razy bedzie chciala plakac i wymusic cos na tobie to pakujesz ja i kopa w dupe.
tylko ty tez trzymaj sie tego, to jest twoja osobista wartosc i szacunek. gdy tego nie dotrzymasz ona nie bedzi cie szanowac ale tez bdzie z czasem wymuszac wiecej, wpierw zgodzisz sie na 90% warunkow, potem na 80% a potem zostaniesz z 0% i jestes jej poddanym, to ona kontroluje co i kiedy sie dzieje i nie dostajesz niz w zamian. a w polsce jak na calym swiecie przy rozwodzie cie zniszczy, dostanie alimenty na bachory ktorych nie chciales a mowila ze bierze tabletki, dostanie alimenty na siebie mimo, ze nie jest niepelnosprawna, zabierze ci polowe lub wiecej tego co posiadasz, zabierze ci mieszkanie po twoich rodzicach mimo iz bylo twoje przed slubem. sad walnie regulke “dzieci musza gdzies mieszkac” a gdzie ty masz mieszkac to juz maja to w dupie. pod mostem jest duzo miejsca.
przytocze ostatnie fakty ze swiata, feminazi zaczyna przeszkadzac bezdomnosc, bo coraz wiecej starych kurew, ktorych nikt nie chcial i nie wjebal sie w malzenstwo i przez to nie mogly w rozwodzie zajebac mu mieszkania, zostaje bezdomne. a dla feminazi to juz problem. wiec zastanow sie czy chcesz sie zenic.
co do starania sie o ciebie, coz one przezyly swoja karuzele kutasow, walnela im 30ka i teraz tam nie maja szans to szukaja mniejszego frajera.
bo tym jestes dla nich. bo jak sam piszesz, byles dla nich niewidzialny, a teraz nagle jestes. uwazasz, ze z dobroci serca?
mysl tak dalej, ale dupe smaruja wazelina bo to nie ty je, a to one cie wyruchaja

Human
Gość
Human

facet starzeje sie jak wino, kobiety jak mleko, okres przydatnosci do zuzycia kobiety to 10-15 lat, zdarzaja sie wyjatki co wygladaja dobrze w wieku 40 i 50 nawet. ale to dzieki kasie frajera, kremy, operacje i inne cuda, albo dobre geny, ktorych wiekszosc nie ma. i tak taka w wieku 30 lat to pizda robi sie luzna po karuzeli kutasow, bo to nie miesien jak odbyt, ze sie zaciska, cyce zaczynaja wisiec, celulit, zylaki, siwe wlosy, zmarszczki, po 30 zwiekszka sie o kilkaset procent ryzyko autyzmu, downa, jak i nie donoszenia ciazy, faceci w wieku 70 lat z 20 latka maja zdrowie dzieci, u kobiet takie cos to juz margines.
nawet 30 lat u wiekszosci kobiet to problem nie trzymania moczu, one tyja i sa grubsze od mezczyzn, brak im motywacji, do tego wrodzony talent do niskiej samooceny jak i kompleksow. stad np te durne ich pytania czy np jestem gruba. one potrzebuja adoracji i potwierdzania, bez tego usychaja jak rosliny bez wody.
tylko czy ty masz byc tym kims kto leczy ich choroby psychiczne. to ze kobiecie przedstawisz wymagania to nie odrazu powod odejscia, ja od rozwodu z moja od 6 lat, kazdej stawialem wymagania i informowalem, te ktora szukaja frajera odrazu odchodza i probuja metody zawstydzania, za takim podejsciem zadnej nie znajdziesz, znalazlem, wiecej ich bylo niz przed moja ex z ktora zmarnowalem 10 lat. i trzymalem sie swoich wytycznych, szanowalem siebie, niektore nawet chcialy wracac. ale przeciez wlasnie o to chodzi, by odsciac zle kobiety, metoda uderz w stol a nozyce sie odezwa nawet pokazuje je tutaj na tym forum.
wystarczy nawet np na onet porownac sobie 2 podarniki dla kobiet i dla mezczyzn, a jako, ze wiekszosc ludzi to debile i ciezko z mysleniem to sami nie zauwaza.
do tego sa tez tak wychowywani, ze kobietom nalezy sie szacunek i nalezy je utrzymywac.
otoz meski poradnik mowi “nigdy nie rozmawiaj o ex, to odpycha kobiety”, za to damski poradnik radzi “pytaj go o ex, jesli sie wymiguje to moze cos miec za uszami”
zabawne jak logicznie to brzmi, to za uszami jest po obu stronach, ale w przypadku kobiet i solidarnosci jajnikow(falszywej) one bronia swojej szansy do oszukania ciebie i dojenia przyszlego frajera, bo w koncu jak pokazuje metoo kobiecie trzeba wierzyc bez dowodow

Przem
Gość
Przem

“Mężczyźni tego typu, zwykle neurotycy, źle traktowani przez rodziców, a potem rówieśników nie osiągają powodzenia u kobiet. Oni muszą walczyć 10x ciężej niż inni mężczyźni, by powodzenie u kobiet uzyskać, a swój strach zamienić w chęć walki. Nikt nie wnosi, że są dyskryminowani, że im się coś należy, tylko mają penisa, więc są traktowani jak… alfa mężczyźni i mają dążyć, by być alfa, co wielu mężczyzn łamie psychicznie. ” – doskonale ujęte!! Skąd ja to znam…. Nie ma sprawiedliwosci na tym świecie…

Gość24
Gość
Gość24

Nie wiem czy dobrze trafiłem opisując swoje spostrzeżenia, pierwszy raz coś na tej stronie piszę ale mam nadzieje że dostanę jakąś odpowiedź na temat tego co teraz piszę. od kilku tygodni przeglądam twój blog i pomyślałem że może warto napisać co mi leży na sercu. tym bardziej brawa za odwagę wprowadzeniu tego bloga gdyż w dzisiejszych czasach jak powiesz nawet coś nie tak na kobietę ale jest to prawda to jesteś skończony. Zacznę od początku, przygotowuję się do obrony pracy licencjackiej na temat: ,, Feminizm- walka czy równość”, przeglądam literaturę i co zauważam że książki pro feministyczne są dostępne o wiele łatwiej niż książki antyfeministyczne, i co w tych książkach feministycznych najczęściej facet przedstawiony jako intruz po prostu obwinianie że to my zajmujemy stanowiska kierownicze w większości, że wracają do domu i nic nie robią że cały dom na ich głowie, lecz ja miałem od dziecka wpajane że w domu facet ma swoje terytorium i kobieta swoje terytorium, mężczyzna i kobieta ma swoje terytorium, on najczęściej robi jakieś męskie rzeczy np. naprawia rower dziecku a on gotuje obiad, teraz on musi umieć jedną i drugie a ona tak naprawdę nie musi bo pierwsze to nie kobiece a drugie powiem że on też ma rączki, przypomina mi się sytuacja kiedy słyszałem w internecie wypowiedź jednej kobiety która powiedziała że ona sprząta we wtorek on w środę a ona znowu w czwartek, to co to jest chyba jakaś rywalizacja,nie wiem może się mylę ale na małżeństwie partnerskim korzystają bardziej kobiety. Zauważyłem że bardzo sławne stało się również to że kobieta zostaje przy swoim nazwisku albo bierze dwuczłonowe które później tak śmiesznie brzmią np jakaś Szczebrzeszyńska- Nowakonowiczyn tak przykładowo, kiedyś jedna kobieta wypowiada się na forum że nie bierze nazwiska męża bo jest silna i niezależna miałem ubaw po pachy ale że nie biorą bo nie są jego własnością myślę że jak to mąż jej przeczytał zrobiło jemu się bardzo przykro gdyż on musiał w ten związek też włożyć wiele starań mężczyzna też mógł podzielmy się na pół ceną pierścionka zaręczynowego. Na ogół nie rozumiem kobiet które wykonują męskie zawody szanuje je ale nie akceptuje tego co robią np kobiety w służbach mundurowych i wiele innych zawodów bym wymienił ale nie wiem czym to jest u mnie spowodowane po prostu nie akceptuje takich kobiet. na dzisiaj to tyle. liczę na odpowiedź.

Human
Gość
Human

o bosze juz poczatek sam mowi, ze zostaniesz wyruchany w dupala, zazwyczaj komisyjki oceniajace prace to stare dewoty, panny i dziewice, wiec pisanie prawdy zgnoi ciebie i nie zdasz. faminazi nawet usunelo facetow z miejsca nauczyciela, jak to pieknie napisal jeden czarny mgtow kobiety nie wychowuja mezczyzn a przestepcow, co w emocjach a nie logice siegaja po bron, bo ktos urazil ich uczucia. i sorry ale to jedno zdanie ujmuje sedno.

Gość24
Gość
Gość24

Dzięki za odpowiedź, ostatnio również czytałem artykuł jak to faceci opowiadają że są feministami, nie rozumiem ich…

Gość24
Gość
Gość24

Wiesz uczę się od świata, spoglądam na niego jestem rocznik 1996, a zależy mi naprawdę na tym ażeby fajną kobietę znaleźć, cenię skromność, pokorę,.

Human
Gość
Human

coz nos zawsze ze soba sloiczek wazeliny kosmetycznej nie technicznej jak kiedys para uzywala i popalilo im narzady, otoz wazelina ci sie przyda jak cie baba bedzie dymac, bo jestes mlody i jeszcze malo doswiadczony, wszyscy tam bylismy, niektorzy sami sie obudzili, niektorzy skorzystali z pomocy innych a wiekszosc dalej jest blue pillersami i tkwi w tym marazmie bo tak ich wychowano. zeniac sie dzis sam zgadzasz sie na niewolnika, dzis nawet sa takie paranoje, ze daja kurwom alimenty bo uznaja za staly zwiazek bo kilka nocy u niej nocowal. stad tez zwiazki partnerskie co maja te same prawa co malzenstwo, to nie tylko dla pedalow ale by ksiezniczki mogly okrasc faceta bez malzenstwa

Gość24
Gość
Gość24

U mnie w domu było tak że to ojciec pracował a matka pilnowała ogniska domowego , a związek partnerski nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Może być dobre małżeństwo gdzie jest patriarchat jeżeli mężczyzna będzie miał szacunek do kobiety a ona do niego.

Gość24
Gość
Gość24

Jeszcze dodam na koniec że ja bardzo szanuję kobiety i nie wyobrażam sobie bez nic funkcjonować i moim zdanie w oczach mężczyzn będzie jakaś miło spostrzegana jeżeli weźmie przykład z matek, babek a pisemek kobiecych. Brakuje młodym dziewczynom wzorca. Przepraszam za tyle komentarzy naraz

Human
Gość
Human

to ze szanujesz kobiety, to znaczy, ze jeszcze nie wzioles swojej dawki czerwonych tabletek do konca, cos ci swita ale nie do konca.
nikomu, nikomu nie nalezy sie z automatu szacunek. mozesz byc neutralny i to jest najlepsze rozwiazanie, spotykajac kogos odrazu pozyczysz mu kase?
a dlaczego nie? tak samo z kobietami, za co je masz szanowac z automatu, wchodzisz do pubu, klubu i widzisz co one odpierdalaja, chcesz im dawac szacunek z automatu, nawet kolezanki ktore blisko znasz, spedzasz z kazda 24/7 by znac je w pelni, popytaj kazdego faceta po rozwodzie, jak mowi, ze ja znal, w koncu spedzil z nia nie 24/7 ale wiekszosc zycia i jak mu sie odwdzieczyla, moze obejrzyj sobie np brytyjskie czy amerykanskei show gdzie pary walcza o duza kase np 100 tys funa, moga wybrac podzial i kazdy ma po 50, wiekszosc kurew wybiera atak i zgarnia 100 tys bo facet byl pizda i zaufal babie.
zadnym kobietom, osobom starszym nie nalezy sie szacunek z automatu. to one cie tak wyedukowaly bys byl ich wiezniem i maskotka.
powiedz mi dlaczego czesciej to stare kurwy stukaja laseczka w autobusie?
1. bo sa roszczeniowe i im sie nalezy
2. bo dziadkowie juz dawno nie zyja, bo one zyja dluzej od nas i nas wykanczaja
chcesz kobiete za cos szanowac, to wiedz za co, ale zadaj tez szacunku dla siebie, stan sie swiadomy swojej wartosci, ty mozesz miec wszystko, one nie sa w stanie tego osiagnac i zdaja sobie z tego sprawe, dlatego masowo manipuluja mezczyznami, pozbywajac ich godnosci i szacunku do siebie.
szykujac sie na zwiazek, nastaw sie tez na rozstanie, wiadomo im dalej tym trudniej odejsc ale ustaw sobie granice, na co jej pozwolisz, bo ona zawsze bedzie na tobie uzywac przemocy emocjonalnej, fochy, krzyk, placz, rzucanie talerzami, ktore najpewniej to i tak ty kupiles wiec ja to nie boli. gdy dostanie zastawe od mamusi, to nagle nie chce nia rzucac, rzuca tym co twoje. gdy kupisz sobie sportowac bryke ona ci ja zniszczy, dlatego bo jest wkurwiona, ze to nie jej i na nia kasy nie wydajesz. ona ma wylacznosc na wydatki w zwiazku gdy trwoni twoja kase. nigdy nie dawaj jej dostepu do swojego konta, razem dzielcie sie kosztami, oplatami itp. a potem co ona robi ze swoja kasa to juz miej wyjebane, nastepne nigdy jej nie pozyczaj kasy, bo i tak anulujesz dlug bo ona nigdy nei ma jak oddac bo rozpierdoli swoja kase i nie splacaj jej dlugow. pieknie ze od 2005 zmieniono przepisy w malzenstwie i o ile niczego nie podpisales nie odpowiadasz za dlugi ksiezniczki, dzieki temu ja nie musialem splacac jej 23 tys dlugow a jej mamusia. to ty masz penisa, to ty masz wladze, to ty masz mozliwosci, to ty masz fure i prawko, a to ona chce zawsze by jej dupe wozic, to ona chce bys nie pil na imprezie by dupe jej odwiezc, bo wydasz na taxi to potem spada ilosc kasy jaka od ciebie na zakupoholizm wyciagnie i to jeszcze bez zadnego seksu od niej.

Gość24
Gość
Gość24

Akurat do klubu nie chodzę bo to nie moje klimaty;) Ale byłem raz na juwenaliach i co przede mną dziewczyna kompletnie pijana, uzgodniłem że jak mam oglądać pijane kobiety i bijących się mężczyzn to już więcej na to gówno nie pójdę bo to nie mój poziom. Jestem abstynentem. Kolejna kwestia to uważam że konto powinno być jedno wspólne i koniec. Niestety jestem dla kobiet twardym orzechem do zgryzienia ponieważ na dzień dzisiejszy jestem abstynentem,nie palę, nie mam prawa jazdy i jestem na utrzymanie rodziców bo studiuje w dodatku kierunek humanistyczny. Kobiety poszukują tak naprawdę nie wiem kogo znam jedno co w ciągu roku miała 3 chłopaków no to życzę jej powodzenia. Współczesne kobiety lubią być w centrum uwagi nawet po wyborze zawodów można to u niektórych zauważyć wybierają zawody które były kiedyś z reguły domeną mężczyzn ale tylko takie wybierają które są czyste i będą widoczne dla innych ludzi, nie wiem może się mylę ale wyciągam wnioski po kilku miesiącach obserwacji.

aka
Gość
aka

Nie wiem na jakich juwenaliach byłeś i z kim się zadawałeś ale nie przesadzaj, że juwenalia to pijane laski i nawalający się goście. Chociaż przez ostatnie 7 lat może się to zmieniło (wątpię) . Ja tam za czasów studenckich w klubach byłem średnio ze trzy razy w roku (też nie moje klimaty) ale trochę barów zwiedziłem a i domówkami nie gardziłem (mieliśmy stałą ekipę). Do picia alkoholu nie namawiam bo to twoja sprawa ale radzę nie zamykać się na ludzi szczególnie w tak młodym wieku bo przyjdzie czas, że tego pożałujesz albo zrobisz z siebie sztywniaka z poczuciem zmarnowanej młodości który ma wszystkich dookoła za idiotów.

Gość24
Gość
Gość24

powiem ci że nie wszyscy pijani ale większość

Human
Gość
Human

jakby ktos sie chcial oswiecic o lewactwie i ich marksistowskich zachowaniach polecam filmik z 1984
bylego kolesia z kgb, mowi on tam o demoralizacji spoleczenstwa co nastepuje 15-20 lat i nawet jak sie chce odwrocic to i odtworzyc normalne pokolenie z patriotycznymi i rodzinnymi wartosciami znow trzeba 15-20 lat, zapowiada juz on wtedy sjw i feminazi jako potrzebnych idiotow, ktorych rosjanie i tak potem zabija jak spelnia swoja role, bo tacy ludzie obroca sie przeciwko rosjanom jak sie obudza, do tego z “lewackimi prostytutkami” to jego slowa, nie wchodzi sie w uklady, bo ci ludzie nie maja kregoslupa moralnego, do tego odporni sa na wiedze i fakty, jest tam tez o destabilizacji i normalizacji ktora zazegnano w usa ale dalej grozi europie, upadek gospodarki, wczoraj wybiorcza juz pisze o emeryturze spolecznej bo zmniejszenie wieku kobietom przyspieszylo rozpad zus, kolejne otylosc, rozdawactwo pasozytom itp. ostatni krok to normalizacja, czyli udawanie wybawicieli a tak na prawde to niewolnictwo, cenzura i safespace skutecznie chronia przed oswieceniem ludzi jak jest naprawde, a tych co sa inni sie likwiduje. w usa akurat wywolalo to feminazi z demokratami czyli ogolnie liberalizm
https://www.youtube.com/watch?v=vLqHv0xgOlc

kolejny film to klasyk mgtow w ktorym nalezy uzmyslowic sobie wlasne i kobiece wartosci jakie wnosi sie do zwiazku. oczywiscie filmiki sa u innych ludzi, bo feminazi walczylo by skasowac jego kanal:
https://www.youtube.com/watch?v=yJM9aRtL5lw

kolejny film tez od niego, pokazuje jak kobiety niszcza zwiazek i manipuluja, zawstydzaja i winia facetow o wszystko w swoich gierkach
https://www.youtube.com/watch?v=mwtF19_h3mw

na koniec bardzo swietny kanal pary i film o tym jak juz feminazi sie rozpada, co bylo widac w ostatnich ich smiesznych marszach gdzie do siebie teraz przypisuja rasizm i wykluczaja biale feministki, winienie za wszystko bialych mezczyzn to bylo za malo. w skrocie jak kolorowe bydlo zapomnialo ze to biali ludzie daja im zasilki, utrzymuja i biali zbudowali usa i europejska cywilizacje, to teraz feminazi zapomina ze to biale feministki wywalczyly im prawa, 2ga fala byla pazerna na wladze, a 3cia fala zaczela podwazac 2ga fale co siedzi przy korycie, dlatego 2ga fala zaczela rozmontowywac metoo. i tak wlasnie kobiety sa zgrane, obrabiajac sobie dupe za plecami:P
https://www.youtube.com/watch?v=HgmXDbsd-fQ
https://www.youtube.com/watch?v=HgmXDbsd-fQ

Michal
Gość
Michal

Świetny tekst. Takie artykuły są w dzisiejszych czasach potrzebne jak nigdy. Nie zgodzę się jedynie z opinią o wrażliwości. Jest to zupełnie co innego niż robienie z siebie ofiary czy użalanie się nad sobą, chyba, że tak to rozumiemy w tekście. Oczywiście, że kobiety kręci ta cecha, bo nadaje autentyczności, a to wiąże się z większą pewnością siebie w jej oczach. Paradoksalnie, bardzo często słabi mężczyźni ukrywają swoje słabości i emanują udawaną siłą, dlatego podkreślę, że mówię o wrażliwości samców silnych. U słabych może pogorszyć sprawę, bo bez poczucia siły i odpowiedzialności wchodzi wyżej wspomniane robienie z siebie ofiary przez faceta, a więc bycie biernym. Wrażliwość zamienia się wtedy w użalanie się nad sobą. Nie mówię tego z domysłu, a z własnego, całkiem sporego doświadczenia. Oprócz tego, jeszcze raz brawo za tekst. Dużo efektywnej pracy. Będę zaglądał częściej.

Human
Gość
Human

facet wrazliwy to pizda, jesli mowimy o wrazliwosci jak to kobiety uwazaja, czyli wrazliwy na cierpienie innych i spojrzmy na czym to stoi. ich tepa zle skierowana empatia, np na brudasow co udaja biednych, jak polskie kurewski tak wrazliwe na proze tandetnego wierszoklety sajmona moli, ktory zarazil ich ponad 40 aids i wiele z nich bylo mezatkami. dzis juz zadna z tych kurew jak i ona nie zyje. tak samo empatyczne sa te balerony z hejt stop czy kurewki co w niemczech witaly brudasow z siatkami a potem oni je dymali jak chcieli i dalej to robia. a wladza ukrywa ich wybryki pod pozorem nienawisci do nachodzcow.
wrazliwe sa tez pizdy co w polsce pierdola o polskich facetach co je nie szanuja, a potem ja tu widze takie jak wysiada z vauxhal corsa(nasz opel ale odwrotnie kierownica) i 2 polki biegna za swoja wersja brodatego kaczynskiego i szybko sie garbia i odchylaja glowe jak poznaja rodaka, w sukienkach do kostek i szmacie na glowie, bo ich pan kazal im przejsc na islam, czy jak nasza wielka ania zona brudasa czeczenskiego khalidowa, tez przeszla na islam i zarzucila szmate na lep. tak ma teraz szacunek na jaki zasluguje. gdy chce odejsc od swojego pana, to takich ogloszen w uk jest pelno o polkach, a to konczy z 29 ranami klutymi w szyje albo z kwasem wylanym na morde.
tak empatia im strasznie pomaga. ja wole logike i pomagac tym co naprawde potrzebuja a nie nas morduja.
przypomnijmy parodie, w polsce dzieci umieraja z glodu, ale w 2018 pis z naszej kasy da 160mln zl na afryke.
u nas w szkolach usunieto dentystow i jak nie placisz prywatnie to masz gowno a nie opieke, a potem czytasz jak to sponsorowany przez nfz dentysta sprawdza zeby malpom w afryce.
bardzo swietna wrazliwosc i empatia. a wiekszosc tych pustakow lewackich broniacych pasozytow dopiero otwiera oczy, jak umiera ich dziecko i okazuje sie ze limity roczne wykorzystane, bo pasozyty nie pracujac maja zawsze czas i moga isc do lekarza, a gdy ty idziesz to juz za pozno lub jedynie ci pomoga jak zaplacisz. ale haracz na nfz musisz placic caly rok.
moje ex jak zdiagnozowali u niej endometrioze i chodzila do ginekologa to 20 marca miala ostatnia wizyte na nfz, potem wszystko prywatnie bo limity roczne wykorzystane. 20 marca ale ty plac haracz do 31 grudnia.
nasza slaboscia sa dzis pasozyty i empatia kobiet do nich, bo przeciez to bydlo ma prawa czlowieka. ty jedynie masz prawo na nich jebac co roku coraz wiecej az zdechniesz z przepracowania, bo jak w uk nikt bialemu polakowi nie da po latach zasilku, bo kto bedzie robil na ten cyrk. za to brudas na dzien dobry dostaje mieszkanie i zasilki dozywotnio.
bredzie sie o deportacji polakow, bo kradna prace, ale ludzie protestuja przeciwko deportacji nielegalnej 67 letniej czarnej malpy z afryki.
tak w tym wieku przysluzy sie gospodarce odrazu idac na emeryture i dostajac opieke, choc nie przepracowala ani 1s w uk.
do tego od 2 lat obciazyli nas kosztami na opieke nad staruchami, tylko w ciagu 3 lat zamkneli 80% osrodkow dla staruchow i nikt tam nie chce pracowac, bo nie chce sobie rozpierdolic kregoslupa i psychiki dzwigajac staruchow. bo nikt nie chce legalizowac eutanazji, bo wiedza ilu dzis by sie wypisalo z tego cyrku. ja na pierwszym miejscu. jestem zmeczony byciem niewolnikiem od ww2 i czekam na ww3 by odplacic sie karaluchom.
bo po co kradna nam kase na nfz i zus, skoro to bankruci i nie mamy dostepu ani do opieki zdrowotnej ani nie bedzie emerytur

aka
Gość
aka

Poczytałem o tym Sajmonie bo coś tam pamiętałem o “uchodźcy” masowo zarażającym polki HIV. Zmiażdżyła mnie jedna sytuacja:

“W czasie intymnych spotkań Mol stanowczo nie zgadzał się na używanie prezerwatyw. – Kiedy jedna z dziewcząt zaprotestowała, Kameruńczyk zareagował bardzo ostro. Miał pretensje, że jest rasistką, że domaga się prezerwatywy dlatego, że jest czarny i na pewno ma HIV. W rezultacie ona poddała się i uległa – dodaje Siewert.”

FUEEERRR
Gość
FUEEERRR

Jak powinno wyglądać wejście w związek? Zwykle to dziewczyny pierwsze poruszają ten temat. Co jak spyta czy chciałbym z nią być?

Human
Gość
Human

pyta bo sprawdza czy juz sie zfrajerowales i zaczyna cie owijac wokol palca, najlepiej odpowiedz, wiesz wstrzymajmy sie przyklejaniem latek z nazwami, narazie dobrze jest jak jest i zobaczymy gdzie to pojdzie, jesli juz naprawde masz sie definiowac to przedstaw jej plan waszego zwiazku co kazde wnosi do niego jak dalem filmik powyzej, zdefiniuj sie, pokaz, ze nie dasz sie jej manipulowac, szukasz normalnej kobiety a nie manipulantki, okresl limit manipulacji jakie wytrzymasz a potem ja wykopiesz, okresl sie, ze nie dasz sie tez szantazowac seksem czy byc jej sponsorem bo wtedy bedzie zwykla prostytutka jak inne co oddaje sie za korzysci.
to taki podstawowy shittest i rob je jej codziennie, ona ci bedzie robic je tez, tylko ty musisz je wymyslac, a one to robia podswiadomie i naturalnie.
jesli bedzie to przyszla prostytutka czy golddiggerka to odrazu odrzuci twoje wytyczne i zacznie stosowac taktyke zawstydzania i obwiniania, zacznie bredzic ci, ze z takim podejsciem to zadnej nie znajdziesz. znalazlem, to i ty mozesz. a odrazu naswietli ci jej plany co do ciebie.
po co masz marnowac 10 lat by sie obudzic

Human
Gość
Human

co do umowy, ja tez przerabialem i jakos sie udawalo, zalezy moze o co pytasz, ja np mowilem, nie dam sie szantazowac seksem i jesli jest zdrowa, jakakolwiek przerwa w seksie dluzsza niz 4 tyg to poprostu ja zdradze i jej przyniose zdjecia czy film by sobie obejrzala, jeszcze zadna nie zglaszala obiekcji, choc w sumie tez nie mialem okazji sprawdzic:P bo pozniem musialem je rzucic, ze wzgledu na zwiazek na odleglosc, bo nie chcialy emigrowac.
bo one same nie wiedza, czego chca. wazne by sie szanowac i trzymac swoich wytycznych

Human
Gość
Human

to nie jest straszenie a ustalenie granic, bo naturalnym porzadkiem jest ze jak jak czuje sie bezpiecznie to spada libido. na poczatku dyma sie 10 razy dziennie, a po 6 latach co 6 miesiecy po duzej klotni i od niechcenia, ze sie i tobie odechciewa. co do grozenia, to akurat kobieta nie ma czym bo ona wie, ze nie ma czym grozic, skoro znika jej seksualnosci podatnosc na manipulacje to albo musi to zaakceptowac, ze to nei przejdzie albo odejsc. a dlaczego tego problemu nie rozwiazac 1szego dnia, po co marnowac na to pare lat. choc w sumie z czasem kazdy zwiazek osiagnie swoj limit, moze zdrada jest jedynym wyjsciem, stara malzenstwa zdradzaja sie nawzajem i niby jest ok. ja lubie sie klocic, klotnia to najlepsza czesc zwiazku, pokazuje, ze nam na sobie zalezy. i kazdy zwiazek sie kloci, najlepiej jak te pustaczki przylaza od kolezanek i pierdola ona sie ze swoim facetem nie kloci. sama odrazu pokazuje jak tepa jest i daje sie nabrac, do tego na zewn pierdoli o swoim zwiazku. ale powiedz tylko, ze o niej rozmawialem z przyjaciolmi itp to zaraz bedzie, jak to dzielisz sie z innymi nasza intymnoscia.
tak samo one ci przegladaja komorke i nic dziwnego w tym, zaglada przez ramie na gg itp, czyta emaile, ale ty wez jej komorke w dlon to juz lamiesz jej prywatnosc.
tak samo nie odbierz od niej telefonu, za to one moga 20 nie odebrac i co sie wielkiego stalo. sorry na takie cos nie mozna pozwolic, albo robic jej to samo. tylko wlasnie czy wtedy wogole zwiazek ma jakikolwiek sens. skoro wiemy, ze one takie sa i bedziemy sobie stale robic na zlosc. w sumie wydymac i wywalic jak jednorazowy kondon to najlepsza metoda, nie trzeba sie uzerac

Human
Gość
Human

coz 80% zwiazkow po zdradzie wcale sie nie rozpada, zreszta jak to byla jej wina, spojrzmy chociazby na aseksualnosc kobiet po ciazy, praktycznie dla nich nie istniejesz, potem sie budzi po 10 latach i chce sie dymac gdy masz juz inna i przychodzisz z wnioskiem o rozwod. ale takie zachowanie kobiet to norma i kogo tu wina? w sumie to to samo jakby sie ladowac w babe z obcym dzieckiem

Human
Gość
Human

moje cialo, moj wybor, jak to brzmia brednie feminazi, ale ostatnie tygodnie pokazuja tylko, ze feminazi mowi kobietom co moga a co nie, ale nie widzialem dotad ani jednego marszu idiotek, ktore by prostestowaly przeciwko dyktaturze feminazi
https://www.youtube.com/watch?v=SiNB1hdgCXQ

Human
Gość
Human

jak ktos lubi klasyke o kurestwie kobiet to polecam to
https://www.youtube.com/watch?v=Vk5Y6lHgepQ

a tego pana chyba nie trzeba i tej piosenki nikomu przedstawiac, wystarczy wsluchac sie w slowa utworu z 1936 roku
https://www.youtube.com/watch?v=8F7juh9Q-To

kto odpowiada za kurestwo kobiet? ich matki kurwy, wiec jesli jestes ojcem, nie pozwol z twojej corki zrobic kolejnej kurwy

Human
Gość
Human

ale dziwki juz placza nad F1, zadna nie chce oddac latwej i dobrze platnej pracy i juz pytaja, ktore zawody kobiece kolejne.
hehe ale zadna z kretynek jeszcze nei wyszla na ulice a co dopiero 18 stycznia te idiotki maszerowaly w wielu miastach.
cale yt jest pelne tej parodi, nawet obrazanie ich i pisanie macie idiotki czego chcialyscie i na co pozwolilyscie przechodzi bez odpowiedzi.
bo w koncu z czym ze mna maja sie klocic, jak znow faceci mieli racje. paranoja metoo to byl ostatni gwozdz do ich trumny.
a najlepsze, ze te zmiany nie wywoluja faceci ale te bezplciowe porazki feminazi i sjw.
kurde takie news to jak gwiazdka co tydzien, czas by one poczuly jak my sie czulismy przez 40 lat tych bredni
http://www.planetf1.com/news/grid-girls-hit-back-after-getting-the-axe/

Human
Gość
Human

w koncu podsumujmy parodie metoo przez to paru aktorow stracilo prace, za pomowienia bez dowodow.
jak dotad ani jednego faceta nie skazali i nie skaza, nawet weinsteina bo jest on niewinny.
zgwalcona to moze sie nazwac dziwka co klient jej nie zaplacil. a nie one.
a w rezultacie kilkaset kobiet stracilo prace mnozac to przez ilosc imprez rocznie mamy kilka tysiecy, i to nie koniec zwolnien:)

Laila
Gość
Laila

Przeczytałam całość. Z pewnymi rzeczami nawet mogę się zgodzić, no ale jak to samcy ze swoją knurkologiką potrafią jest to przesadzone w drugą stronę. Nie będę tu mowić o innych kobietach, bo jak wielokrotnie powtarzałam są różne kobiety, też takie silne, nieemocjonalne, niezależne. Ale pomińmy to, będę mówić tylko i wyłącznie za siebie. Owszem, dominujący mężczyźni są bardziej atrkacyjni, ale nie wiem czy to kwestia natury czy po prostu moich prefernecji. Mnie sie wydaje, że z powodu mojego charakteru – uporu, podobno zdolności do manipilacji i szantażu emocjonalnego zawsze mam to co chce, wiec pewnie dlatego kręcą mnie tacy mężczyźni. Ale to prywata, bo spolecznie jestem wkurwiona, że rząd nakazuje w porozumieniu z kościołem co kobiety mają robć ze swoimi macicami. I tu serio nie chodzi o to, że dla mnie aborcja to jak wizyta u kosmetyczki, nie usunęlabym zdrowego plodu. Ale o to,ze nie lubie gdy ktoś tak durny jak państwo chce decydować za mnie. Tak samo mnie denerwują męźczyźni ” obrońcy życia”, ci których to nigdy nie będzie dotyczyć,
Och akcja #metoo, ostatatnio we wszytskich organizacjach ” meninistycznyh” o tym głośno. Więc po raz kolejny powiem, że mężczyzna który szantażował te kobiety był przestępcą, on był JEDYNYM winnym, one były szantażowane i molestowane. I dobrze, że o tym mówią, żeby pokazać zwykłym kobietom,, że nie powinny się wstydzić tylko zgłaszać, bo to nie one są winne.
Dla Was to, że kobiety zarabiają ciałem jest niesprawidliwe, bo mężczyźni nie mogą. Pisałeś, że kobiety nigdy nie zrozumieją emocji mężczyzny. Zapewne masz rację, ale Wy nie zrozumiecie seksulności kobiet. Nie zrozumiecie czym jest jak mężczyźni ” kupują” Cię, tarkują przedmiotowo, ile prostytutek ma odrazę do swojego ciała, wpadają w alkoholizm. Dla w`Was wycignięcie penisa przed obcą kobietą jest spoko, kobiety działają inaczej. Nie mowiąc już o degradacji społecznej. Bardziej akceptowalne jest to, że ktoś korzystał  takich usług niż powiedzieć, że się tak pracowało. To,że kobiety zarbiają na swoich wyglądzie wcale nie jest porządane, bo je urzedmiatawia i ujmuje ich wartości jako czlowieka czyli intelektualnej.
Trump za przyklad? Serio? Trump ma pieniądze i tyle. Poza tym jest burakiem i seksistą i mało komu normalnemu imponuje.
Co do tematu głównego. Ja jako feministka zła jestem na swoje preferncje w tym jakich mężczyzn lubie. Bo faktycznie imponują mi ci pewni siebe, dobrze zarabiajacy ( ale jesli sami do tego doszli, a nie bo rodzice bogaci), bardziej inteligentni ode mnie , odporni na moje fochy, tzn potrafiący sobie z nimi radzić, silni psychicznie. Ale też odpowiedzialni, dojrzali, stawiający związek mimo wszystko na pierwszym miejscu. I żebym miała świadomość, że cokolwiek bym nie zrobila ( oprocz zdrady wiadomo, to w obie strony) nie zostawi mnie. I wyznaje taką trochę kontrwowersyjną zasadę mężczyzna nie powinien musieć się prosić o seks, a kobieta o pieniądze. Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne, dlatego nie wyobrażam sobie zamieszkać w domu męża, gdzie w przypadku zdrady, agresji nie mam gdzie mieszkac. Sama mam mieszkanie i uwazam ze najlpesaa opcja jest sprzedanie i mojegi i jegi mieszkania i kupienie czegos razem po slubie,
Kolejna slaboscia mezyczyzn, ktorej bym nie potrafila zaakceptowac jest wstret do porodu , moim zdaniem facet ktory nie chce byc z ukochana kobieta w takiej chwili to on jej nigdy nie kochal, a jedynie porzadal.

Human
Gość
Human

bosze kolejny pustak feminazi, ktorego inteligencja i brak logiki az poraza.
zaczniemy od argumentu moja macica moj wybor i facet nigdy nie ma prawa o tym decydowac.
pustak pisze ze nigdy by nie usunela zdrowego plodu, wiele tych w tv pustaczek usunelo na znak protestu, to pewnie wasze idolki, kolejne gdy facet sie rozstal z ksiezniczka a po roku np dowiaduje sie, ze byla w ciazy, ale ona dziecka nie chce i oddala do adopcji za kase. chociaz ojciec zyje, ale nie ma praw do wlasnego dziecka.
to jakas paranoja, ktora tylko takie debilki jak wy moga zrozumiec i jeszcze pochwalac, ale wlasnie przez psychopatyczna nature i brak moralnosci.
to samo tyczy sie gdy facet chce dziecka, plod jest zdrowy i nie zagraza zdrowiu matki, to jej decyzja, czy ona chce usunac.
bo do tanga trzeba dwojga, zeby splodzic, ale jak juz wychowywac to tylko facet ma placic, bo byl taki glupi i nie zalozyl kondona.

prostytucja kobiet z biedy, hmmm? znalem wiele kobiet co jadly suchy chleb z biedy, ale zadna nie poszla na ulice obciagac obcym kolesiom, galerianki i studentki oplacajace tak czesne to pewnie robia to, bo do gara nie maja co wlozyc?

weinstein, gdy ktos przez wyro dostaje lepsza role i po 20 latach sie budzi to nie jest to molestowanie, gwalt a zwykle kurestwo, ale nagle kurwa nabrala moralnosci.
trump i hilary, jak juz kolega pisal to kobiety mu zapewnily zwyciestwo, tak samo hilary dzieki obronie kolesia ze swojego sztabu, przed odpowiedzialnosci za naprawde molestowanie, a nie pomowienia, usunely jej szanse jak oprah na start w 2020.

reszty nawet nie ma co komentowac, nie chcialbym nawet sliny marnowac by na takie jak ty splunac.
to dzieki wam faceci sa teraz MGTOW i niby takie niezalezne i takie szczesliwe a wymyslily np sologamie, w ktorej to idiotka bierze slub z sama soba, czy idotka zeni sie z duchem 300 letniego pirata.
KURWA ktory normalny facet skuma takiego debila

Laila
Gość
laila

Panie Human, nie będę się zniżać do Pańskiego poziomu, więc pozwoli Pan, że nie skomentuje Pana wypowiedzi.
Ale oczywiście pozdrawiam.

Laila
Gość
laila

ak są różne kobiety to dlaczego próbujecie wmówić co jest ważne dla tych kobiet i próbujecie modelować co ma być ważne dla innych? Dlaczego słyszałem niedawno, że kobiety które lubią sadomaso w łóżku tak naprawdę są ofiarami i stosowana jest na nich przemoc? Lubią to, ale feministki chcą im to zabrać.
Tak jak feministki ingerują w F1 i przez nie dziewczyny tracą pracę. Kobiety są różne, dajcie im decydować za siebie. Plus silne i niezależne kobiety to z reguły maska, lub narcyzm. Nie bądź naiwna.

O to właśnie chodzi, ja bym chciała, żeby każda kobieta mogła sama decydować, a nie być wpychana w jakąś rolę tylko dlatego, że jest kobietą. Mnie jest trudno o tym mówić z tego względu na to, że mam zdiagnozowaną osobowość borderline. Objawia się ona między innymi skłonnościami do popadania w skrajności. W moim przypadku to głównie skrajności feminizm – fascynacja uległością, a nawet patriarchatem. Dla mnie to ciągle freudowska walka id z superego. Bywa mocno męcząca. Umysł swoje, bo nie zgadzam się na to by nazywać kobiety głupimi, gdzie emocje wypierają intelekt. Można być bardzo emocjonalną i inteligentną zarazem. Jak byłam na kongresie kobiet, po jednej z prelekcji o kobietach w IT zaczęłam się tym interesować, zainteresowanie opadło, choć czasem sobie mówię, że w końcu się za to wezmę, ale nie o to chodzi. Ale o to ile jest kobiet programistek, czyli to nie kwestia płci, ale indywidualna. Są mężczyźni humaniści, a kobiety ścisłowcy, a stereotypy płciowe nas ograniczają.
Co da samo- maso, jeśli obie strony to pociąga nie ma w tym żadnego molestowania. Oczywiście jeśli zgoda jest świadoma i dobrowolna. Sama chodziłam na takie imprezy i mimo mojego podobno „ fanatycznego feminazizmu” nie miałam wrażenia, że ktoś tam był wykorzystywany 🙂

Natury. Tak jak mężczyźni instynktownie reagują na kobiecą nagość, tak kobiety instynktownie czują się lepiej przy dominującym mężczyźnie. Są małe wyjątki od reguły, ale większość chce tego co natura chciała. Dominujących mężczyzn i uległych im kobiet.

W sferze seksualnej może tak, ale poza nią większość ludzi preferuje partnerstwo. Bo na logikę, dlaczego kobieta ma być posłuszna mężczyźnie? Bo zarabia pieniądze? Ona też zarabia. Bo jest silniejszy fizycznie? Bo ma penisa?
Coś mnie na szczerość wzięło, ale cóż trudno, jakbym miała powiedzieć gdzie jest najwięcej niesprawiedliwości płciowych odpowiedziałabym, że w naturze. Natura jest największą mizoginką. Ja wiem, że ona ma gdzieś sprawiedliwość, że liczy się przetrwanie gatunku. Ale błona dziewicza, miesiączki ( mężczyźni mają tylko bezbolesne polucje i tylko w okresie dojrzewania), ciąża i to jak, że mężczyzna jako ta strona aktywna ma nad kobietą przewagę, jest to tak zrobione, żeby gwałty były możliwe. Więc moim zdaniem naturze do doskonałości daleko. Dlatego człowiek jako istota myśląca potrafi jakoś z tymi niesprawiedliwościami walczyć tzn powstało prawo zabraniające gwałtów, istnieje antykoncepcja czy aborcja.

Kościół rzeczywiście przesadza za bardzo, kiedy chce by odchować dzieci z gwałtów, ale już w innych sprawach uczy odpowiedzialności. Za wybór partnera, za przyjemność jaką jest seks. Musisz myśleć. Musisz znać konsekwencje. A nie hulaj duszo i bądź wiecznym dzieckiem.

Pytanie jest takie – czemu tylko kobieta musi myśleć, brać odpowiedzialność? Idealnie by było, gdyby za każdym razem gdy dojdzie do poczęcia mężczyzna poczuł się odpowiedzialny i zaopiekował się kobietą i dzieckiem. Ale takiej utopii niestety nie ma. Samotnych matek jest na pęczki, one biorą odpowiedzialność.Oni nie. Jeśli ona znała jego dane, a on pracował nie na czarno, to jeszcze jakieś alimenty dostała, często musieć o to walczyć. Ale po pierwsze czym jest zapłacenie kilku stówek w porównaniu z poświęceniem swojego życia dla kogoś innego, nie mówiąc już o potwornym bólu porodowym? A po drugie, czasem seks jest przygodny, nie zna się partnera, a na przykład gumka pękła albo mężczyzna poczuł pierwotną potrzebę skończenia w kobiecie i zdejmuje prezerwatywę bez jej zgody i wiedzy. W Szwajcarii za to mężczyzna został skazany za gwałt, ale tu jest Polska, tu nawet antykoncepcja awaryjna jest na receptę. Więć podsumuwując mężczyzna nie musi brać odpowiedzialności, a kobieta musi. Uważasz ze to fair?

Całe to metoo doprowadza do tego, że będziecie tylko odpychać mężczyzn od siebie, nie będziecie zatrudniane i nikt wam nie będzie pomagał, ani nawet nie będzie miły z uwagi, że zawsze możecie zgłosić molestowanie/gwałt. Paradoksalnie same kierujecie to w kierunku niechęci do was, ale tego nie widzicie i potem macie wymówkę, że mężczyźni was nienawidzą. Róbcie dalej z igły widły, a powodów będzie więcej, bo mężczyzn i naszych potrzeb nie szanujecie. Nic o szantażach nie pisałem, tylko tym co się stało później. Jak chcesz robić karierę przez swoje 4 litery, to nie zgłaszaj gwałtu po 10 latach. Jak chcesz seksu, to nie masz prawa na następny dzień zgłaszać gwałtu i wmawiać światu że tego seksu nie chciałaś. Niestabilne emocjonalnie nie mogą decydować.
To nie nasza wina, że takie jesteście.

Te kobiety nie chciały seksu, one chciały pracę, były młode zdesperowane, a on je wykorzystał. Nie wiesz jak się z tym czuły, ja też nie, ale wątpię by to było takie hop siup. Zresztą skoro miały potrzebę powiedzieć o tym po tylu latach to o czymś świadczy.

Skąd to założenie? Czy Ty mnie tu nie dyskryminujesz czasem za płeć?
To analogia do tego:
„Ona płacze, a następnie działa, więc i mężczyzna może. Ale ona nie rozumie jak to jest być mężczyzną i mieć męskie emocje. Tak naprawdę nie ma takiej opcji, że mężczyzna sobie popłacze i nagle problem mija. To nie jest męska sprawa” – wielokrotnie słyszałam teksty panów, którzy mówili, że gdyby byli kobietami zarabiali, a potem szybko dodawali, że oczywiście nie chcieliby być kobietą. Bo dla nich to przyjemność plus kasa. Sama radośc nie? Nie myślą o tym, że dla kobiety to jeszcze upokorzenie i często zamiast przyjemności jest obrzydzenie.

Wiemy, chcecie być w swoich oczach cnotliwe, a fantazjować o gangbangach. Tylko strach ogranicza waszą naturę, tylko strach. Przed konsekwencjami, przed obowiązkami, przed ciążą, przed wykorzystaniem, przed porzuceniem. Spinacie się za bardzo o seks dopisując do niego ideologię, przez co czujecie się pokrzywdzone gdy ideologia “on może mnie pokocha” nie zostanie spełniona.

Nieprawda, przez pewien czas w życiu byłam „kobietą wyzwoloną” denerwowało mnie, że mężczyznom wypada mieć wiele partnerek seksualnych, a kobietę lubiącą seks nazywa się szmatą, ale tu chyba normy społeczne są tak silnie zakorzenione, że mimo iż logicznie nie było w tym nic złego źle się z tym czułam. Ale zaliczyłam chyba wszystko od seksu w krzakach po wspomniane gang bangi w swingersclubach. Ale skończyłam z tym, od ponad 5 miesięcy żyje w całkowitym celibacie. Bo przestało mnie to kręcić, nie był to strach przed ciążą, przed wykorzystaniem? Ja chyba bardziej ich wykorzystywałam. Zawsze to był tylko seks. Zero ideologii, zaangażowania. I dlatego był płytki.

Feministek dzisiaj nie ma. Dzisiaj jest feminazizm. Najpierw były sufrażystki, które walczyły o równość ludzi (polecam skupiając się na mężczyznach, bo uwagi kobiety dostają już nadmiar). Następnie feminizm drugiej fali został oślepiony ideologicznie przez uznanie kobiet za wieczne ofiary (niepełnosprawna płeć, brak partnerstwa, zanik empatii kobiet wobec mężczyzn). Dzisiaj jest feminazizm postuluje, że każdy mężczyzna to potencjalny gwałciciel. Samiec Twój wróg.

Zdrowy feminizm nie nienawidzi mężczyzn, ale walczy z seksizmem, dyskryminacją, mizoginią. Ja się głownie skupiam na prawach reprodukcyjnych, walką ze stereotypami i w kwestii obowiązków domowych, i mężczyzna i kobieta pracują zawodowo, ale nadal większość obowiązków domowych spada na kobietę. Zawodowo natomiast przez stereotyp, że kobiety się nie nadają na kierownicze stanowiska, rzadziej je dostajemy choć kompetencję mniejsze nie są, widziałam niedawno badania jaki procent CEO największych firm to kobiety. Przykre.

Gratulacje. Dlatego daj mężczyznom zarabiać, nie obniżaj przemocą intelektu męskiego, bo wiele kobiet by się dowartościować to robi i czepia się, aby tylko podburzyć mężczyznę m.in fochami. Siła psychiczna zależy też od tego jak mężczyźni są traktowani i czy mają za sobą prawo. Bo dziś nie mają, musimy się wycofywać, by nie ponieść niesprawiedliwych konsekwencji. W tym cytacie Ty uwielbiasz patriarchalnego mężczyznę.
A w tym już lubisz matriarchalnego mężczyznę. Niewolnika. Mężczyzna który stawia związek i kobietę na 1 miejscu nie będzie osiągał innych rzeczy. Trzeba sie zdecydować. Albo robimy coś dla siebie i jesteśmy alfa, albo robimy dla kobiety i jesteśmy ulegli,rodzinni beta. Nudziarze i kanapowcy. I to że mezczyzna Cie nie zostawi – był ślub. Nakazy odgórne. Ostracyzm za rozwody. Dzisiaj nie, dzisiaj to mezczyzni sa trzymani w związkach, a kobiety motywowane do odchodzenia od mezczyzn i to robicie. Wiec kali moze, kalemu źle. Mezczyzna ma Cie nie zostawić, bo brak Ci poczucia bezpieczenstwa, ale Ty juz chcesz wolności. Tak to nie działa moja droga. Trzeba się zdecydować, bo i równość to nie jest.
To się nazywa kompromis, poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne i to, że mężczyzna by był przysłowiowym „ Panem Domu” nie zwalnia go z tego by kobieta była dla niego najważniejsza, bo o to chyba w dojrzałych związkach chodzi. Zeby praca byla po to, żeby zarobić na byt rodziny, przy okazji kształtować siebie oczywiście.Przyjaciele, też są ważni, pasje etc Ale jednak to powinny być dodatki. Zanim zaczęłam intersować się prawami kobiet, bio to w końcu świeża sprawa, niecałe 2 lata to wcześniej bardzo mnie jaral klimat tzw domowej dyscypliny, wlaściwie jara do dziś ale staram się dyscyplinować i analizuje czemu mnie to kręci, toż to nienormalne 😛 No ale do meritum, w tym chodziło o to, że mimo że mężczyzna miał nawet w określonych sytuacjach prawo kobietę uderzyć to zawsze była dla niego najważniejsza. Może taki mój wypaczony romantyzm, nie spotkalam jeszcze faceta który by temu sprostał.

Wystarczy, że mężczyzna da pieniądze i będzie miał seks. Wymiana handlowa jak u prostytutki…
Nie, to akurat czysta ewolucja, dla mężczyzn ważne jest to, żeby zapładniać, a kobieta żeby mężczyzna zagwarantował jej i potmostwu bezpieczeństwo i godne warunki życia.

A on jak w przypadku Twojej zdrady co ma zrobić? Mezczyzni dzisiaj majatki i mieszkania tracą, gdy nie ma intercyzy, a kobietom po rozwodach obniza sie poziom zycia. Wiekszosc mezczyzn to bezdomni. Czemu sie nie interesujesz naszymi problemami? Jesteś egoistką?
Kupić razem po ślubie, a po rozwodzie kobieta go dostanie. Super. Niestety póki nie wprowadzimy kar za rozwody DLA OBU PŁCI czyli powrót do patriarchatu, to jest to głupota. Wchodzenie na minę, patrząc że to kobiety skladaja 80% pozwów rozwodowych.

Masz jakieś dane a’propos tych 80%? Nawet jeśli tak jest to dlatego, że mężczyźni zdradzają.A dla mnie zdrada żony, która urodziła Ci dzieci ( albo jest w ciąży), gotuje obiadki, pierze gacie to największe skurwysyństwo.
I mężczyźni najcześciej są winni przemocy domowej. Nigdy nie chce być w sytuacji,że będę musiałą być z facetem ktory mnie zdradza czy się go boję bo się nade mną znęca. Dlatego uważam ze propozycja podpisania intercyzy jest tożsama z napluciem mi w twarz.

Human
Gość
Human

tu mamy przyklad silnych kobiet
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5356991/Middle-Eastern-women-burn-hijabs-NoHijabDay.html
nie jak te debilki co promuja i robia marsze, gdy zakazuje sie szmaty na mordzie w europie w miejscach publicznych.
czemu to ich feminazi nie promuje? otoz bo jak feminazi kuma sie z islamistami, tak nasza debilka z postu wyzej pokazuje, ze kobiety lubia gdy ktos je traktuje jak gowno i uprzedmiotawia. dlatego korzystaj z przykladu z patologi, gwalc ja, lej po mordzie z liscia i ona nigdy nie przyjdzie z wnioskiem o rozwod, bo wtedy czuje sie spelniona i ma samca alfa.

Human
Gość
Human

tak panowie wlasnie wyglada pustak feminazi, ktory przyznaje sie do karuzeli kutasow a gdy wlasnie przyjebala w szklany sufit i nikt jej nie chce, udaje ze celibat to jej wybor i jak we wszystkim winni sa faceci. wychodzi tu tez podwojna jak zawsze moralnosc i skrajnosci. i czy kogos dziwi, ze dalej nie ma wlasnej rodziny?
co do pana to panzczyzna minela dawno, popieram angielskie podejscie mowienia po imieniu i nawet 6 letnia corka mojej siostry mowi do mnie po imieniu.
oczywiscie z toba nie chcialbym miec nic do czynienia wiec pan czy moje imie odpada z braku kontaktu. wolalbym wyjsc niz po chwili wyjsc z siebie, by ukazac ci skrajnosci, choc patrzac na twoj feminazi opis, zapewne sprawilo by ci to przyjemnosc, wiec takie zachowanie bylo by bez sensu.
lubie kobiecie dawac przyjemnosc, ale gdy na niej mi zalezy

Laila
Gość
laila

Powiem tylko tyle, że mam 23 lata, więc czasu na założenie rodziny mam. bardzo dużo.
Mówię Pan, bo na “Ty” nie jesteśmy.

Human
Gość
Human

wiele takich jak ty tez tak myslalo, dzis w wieku 38 lat placza, ze mogly nie sluchac feminazi jak ostatnio kelly brooks po 2gim poronieniu.
po twojej karuzeli kutasow, tez wyrobilas sobie opinie, do tego twoje podejscie i ideologia feminazi odrazu na starcie odrzuca faceta.
jedyny facet co bedzie cie chcial dymac to by cie zerznac jako feminazi i wyjebac jak zuzyty kondon.
wiesz co wiecej mam szacunku dla frytki z big brothera, bo potrafila sie przyznac do swoich bledow i zmienic i zycze jej powodzenia, ty za to dalej winisz facetow, tak facetow, czyli wszystkich. ja za swoje bledy winie siebie, ze bylem mlody i glupi. ale potrafie wyciagac wnioski z wlasnych bledow i ich nie powtarzam.
moze czas spojrzec na to wszystko inaczej:
to nie facet cie wyruchal, to ty dalas sie wyruchac.
to nie ty mozesz miec kazdego, to kazdy moze miec ciebie.
co zreszta w swojej wypowiedzi potwierdzilas. ja tez musialem sie nauczyc, ludzie nie beda cie szanowac, zanim ja nie zaczne szanowac siebie

Laila
Gość
laila

jest tylko Twoja preferencja, którą próbujesz sobie zracjonalizować i będziesz szantażować emocjonalnie (a wiesz, że to przemoc psychiczna? a słyszy się że kobiety to istoty bez skazy, a mężczyźni stosują przemoc…), by to osiągnąć np. tworząc zaczepki.

Większość mężczyzn ma instynkt wbudowany, który może ograniczyć pożądanie, jeśli widzi kobietę w takiej sytuacji.

Jest to równoznaczne z kobietami, które nie pożądają mężczyzn płaczących i żadna litość tego nie pokonuje. Po prostu słaby mężczyzna = brak pożądania.

Są mężczyźni, którzy jednak będa przy porodzie i nic się nie wydarzy. Są też kobiety, które same nie chcą by mężczyzna był przy porodzie. Kiedyś oddzielano męskie i żeńskie zajęcia, aby nie było problemów emocjonalnych, traum. To wszystko miało swój cel i zostało zniszczone przez właśnie – niezliczone pragnienia i kaprysy kobiet. Chcę to mieć i tup nogą! Nieważne są uczucia drugiej strony i konsekwencje, JA ważna, bo inaczej nie jesteś prawdziwym mężczyzną!

Dla mnie jest niewyobrażalne to, że kochający mężczyzna może nie chcieć być z kobietą w takiej chwili, gdy tak ją boli, cierpi prawodopodoniej najbardziej w życiu. Przecież miał się nią opiekować. To jak? Dla mnie zawsze było oczywiste, że mężczyzna nie tylko powinien, ale i chce, bo to przecież jego ukochana kobieta i jego dziecko! Jak się można brzydzić kogoś kogo się kocha? Mowicie nam, że to najpiękniejsza chwila w życiu. No to jak możecie nie chcieć w niej uczestniczyc? To nie chodzi o kaprys, dla mnie to emocjonalnie ( tak jestem emocjonalna do szpiku kości) nie do zniesienia, kiedyś się popłakalam i bylam wsciekla na faceta jak mi powiedzial ze nie chcial byc przy porodzie swojej zony. Dla mnie to nie do ogarniecia, ze kobieta sie meczy a facet ktorego obowiazkiem jest opiekowanie sie nia ( rodząca kobieta jest totalnie bezbronna) po prostu nie chce przy niej wtedy byc.

Human
Gość
Human

co do podzialu obowiazkow domowych, zamiast zlotow feminazi polecam kursy gotowania, bo dzis wiecej facetow potrafi gotowac niz kobiet.
a skoro taka fascynacja poddaniem i 50 twarzy, moze kursy dla panow “jak bic by nie bylo widac”
w koncu najpopularniejsza wasza fantazja erotyczna to gwalt.
ale jak juz wielu zauwazylo, kto baby skuma, skoro one nie potrafia nawet same siebie skumac.

Human
Gość
Human

przemoc psychiczna to akurat prym tu wioda kobiety manipulatorki, wy tez wymyslacie takie brednie jak mikro agresja i inne.
facet nie ma obowiazku opiekowania sie kobieta, to wy wmuszacie w mezczyzn od dziecka ta paranoje, zreszta niby przeciez chcecie rownouprawnienia i o to walczycie, wiec skad brednie o obowiazku? na porodowce sa ludzie, ktorzy maja lepsze pojecie co robic w tej chwili, tak jak dla ginekologa ogladanie codziennie smierdzacych ryba pizd robi go aseksualnym, tak samo dla faceta kobieca pochwa podczas i po porodzie moze dla niego wygladac jak rozklepany schabowy, przez ktory szwecje widac. do tego nie spytalas sie faceta, dlaczego nie chce byc lub nie moze, wolisz jak feminazi tylko sluchac jednej wersji i to jest najlepszy przyklad seksizmu, tak jak lekkie prace bab, tak jak wczesniejsza emerytura, tak jak dluzsze pobieranie swiadczen emerytalnych. tak jak wiecej wyjsc do toalety kobiet w pracy, tak jak normy w pracy dyskryminujace dla facetow. chcialbym zobaczyc raz gdy kobieta pokaze wasze brednie, ze jestescie tak samo dobre jak mezczyzni, juz nie bede oczekiwal bredni “a nawet lepsze”. bo jak dotad ani jedna nie pokazala

Human
Gość
Human

zabawne tez jest jak kobiety zawsze unikaja odpowiedzi, najlepiej walnac, nie dam komentarza, prawda jest inna, poprostu moich argumentow nie da sie obalic, nawet tak wyszczekane jak feminazi. jak nie jestem jak redpill i nie pierdole sie w kulturalna polemike, wale szczerze az do bolu, na takim wiecu pustakow wiekszosc by sie poplakala, male skrzywdzone desperatki, jak ostatnio mcgowan gdy jedna kobieta sie odezwala i przeciwstawila sie jej, czy jej odpowiedzi na twitter gdy udowodniono, ze klamie w sprawie weinsteina, a taka niby kulturalna i kobieca udawala. ale czego oczekiwac po nich, jak nasz pustak wyzej potwierdza do nich logika nie dociera i fakty, sa odporne na wiedze, bo one sa “emocjonalne” i tylko to rozumieja. dlatego przywrocenie ich do roli szmaty do wycierania w domu, przynioslo by im najwiecej szczescia. ale jak to mowia, uwazaj czego sobie zyczysz, bo niedlugo gdy feminazi zacznie wojne plci to zostana zepchniete do roli seks niewolnika.
jedynie zeby trzeba jej wyrwac zebys komus w “emocjach” nie odgryzla

Human
Gość
Human

ale dlaczego nie, przeciez to zostalo potwierdzone w odpowiedzi powyzej, tego pragnie feminazi. caly czas slyszymy o maltretowanych zonach, ale nigdy nie slyszymy o ich rozwodach.
mamy niebieskie linie, ale one tam nie ida i bronia swojego oprawcy, dlatego bo mozg mowi im, ze to zle, ale kobieca natura odczuwa w tym przyjemnosc.
dlatego tej grupy kobiet rozwod w praktyce nie dotyczy, tam jest pelen patriarchat i im on pasuje, one nie chodza na zloty feminazi, czy w tych tepych marszach

Human
Gość
Human

redpill obudz sie i przestan marzyc i dorosnij, widzisz wypowiedzi w sieci, widzisz wypowiedzi tutaj, nawet faceci nie sa w stanie sie obudzic.
sorki chcesz okazywac szacunek komus kogos nie znasz, to wlasnie stereotyp feminazi wyrabiany w nas od dziecka. do tego amatorka karuzeli kutasow swoj komentarz zaczyna od “knurkologiki” czyli nazywajac wszystkich facetow swiniami, czy wg ciebie jest to okazanie szacunku czy juz moze atak.
mnie akurat to nie rusza zbytnio do agresji fizycznej ale lubie ze swojej strony tez im dowalic podobym i tam gdzie je najbardziej boli.
a boli je od dawna po masie wywiadow, artykulow, gdzie ci mezczyzni itp. dotad ani jednego takiego show od facetow.
do tego jak sam piszesz, obrona ich w ich oczach wywoluje tylko obraz slabego chlopca.
kiedys tez myslalem, ze kobiety trzeba traktowac z szacunkiem, sa nam rowne, tak samo inteligetne, az w koncu doroslem i nabralem doswiadczenia i bylo to pranie mozgu wpojone nam w szkole i domu.
sa kobiety co przyjmuja konstruktywna krytyke, dalej je boli przez solidarnosc jajnikow, ale poznajac ciebie calkowicie zmieniaja zdanie.
ja ich nie odstraszam, bo tego nie trzeba, jak sam napisales to one odstraszaja nas od siebie. zeby cos zreflektowac to wpierw trzeba miec mozg a nie “emocjonalnosc” co tez zostalo wyzej podkreslone, coz jesli nie chcesz tolerowac, w takim razie zaczynasz dzialac jak feminazi cenzurujac to co ci sie nie podoba, robiac przymus, safespace i reszte. i jak na tym kobiety wyszly? nikt nie ma prawa do bycia nie obrazanym. ja sobie do tego tez nie roszcze praw, panie moga mnie tez obrazac o ile jest to prawda, bo jak narazie wszystkie moje tezy na temat tej pani, sama to potwierdzila. blokowanie wolnosci slowa tylko powoduje brak realnego spojrzenia na problemy i potem mamy takie wywiady, w ktorych to panie winia za brak malzenstw porno i granie w gry

Laila
Gość
laila

Human, jak już pisałam nie będę się zniżala do takiego poziomu. Nauczysz się rozmawiać jak człowiek cywilizowany to wtedy możemy się poglądami wymienić.
Z tą “knurkologiką” może faktycznie nie powinnam wyjeżdżać, zbyt dużo czasu spędziłam na pewnym forum, gdzie słowo ” loszka” było synonimem kobiety, a ” knurkologia” to analogia do “loszkologii”.

Human
Gość
Human

z toba nie ma sensu rozmawiac, bo jestes odporna na fakty. nie potrafisz sie przyznac do bledu. coz lata leca, takich jak ty bylo wiele. gdy juz zrozumialy swoje bledy, jest za pozno. jak psychiczne i roszczeniowe kobiety, nie potrafisz nawet powiedziec slowa przepraszam czy dziekuje, dlatego piszesz “moze nie powinnam” by za chwile szukac powodow do powinnam. jesli chcesz szacunku, zacznij tez szanowac innych, jesli chcesz tolerancji, zacznij tolerowac tez innych. a gdy ktos zaczyna od ataku, to nie ma innej formy.
nie musisz ze mna rozmawiac, bo to i tak nie ma sensu, nie jestes w stanie obalic zadnego argumentu ani faktu przezemnie podanego.
to nie my cierpimy, my faceci od was sie dawno odsunelismy, zostaly wam tylko dzieci i simpy i male feminazi, a na widok tych wam nie robi sie mokro w majteczkach, wiec dalej bedziecie nieszczesliwe i zrzucajace wine na nas.
tylko nas juz to nie rusza, przez 50 lat mozna sie znieczulic, wy juz nie macie na to czasu, bo teraz bedziecie zbierac gromy waszej burzy, poszerzajac grono leczonych na depresje i samobojcow, a gdy my odejdziemy zostana wam tylko pizdy w rurkach z ktorymi nie da sie budowac przyszlosci, gdy czarni i muzulmanie was beda masowo i grupowo gwalcic, jak to juz jest w europie a bedzie lepiej. juz zaden facet nie przyjdzie z pomoca, bo nas juz nie bedzie, a dzis nas to juz nie rusza

Human
Gość
Human

akurat pojecie szmaty to nie pochodzi odemnie ale z kobiecych wypowiedzi, zreszta one same o innych kobietach mowia, ze sie szmaca.
chcesz dotrzec do wiekszego grona, do tego na fb, sorry zejdz na ziemie, szybciej jakies feminazi doniesie uzna to za hatecrime i zbanuja ci konto.
co zostalo juz udowodnione miliardy razy.
ktos musi byc madrzejszy, dlaczego znow ma byc to facet, kiedys tez tak myslalem, nie warto sie znizac, ale tak naprawde to przynosi wiele radosci.
w koncu w zwiazku w klotni z kobieta znizasz sie do jej poziomu.

przyklad cassie to jest kobieta, ktora szukala prawdy, wiekszosc kobiet nie szuka i nie bedzie bo przywileje im pasuja.
swiadectwo na osoby jakie tu sa? znow retoryka feminazi i sam ja przyjmujesz i potwierdzasz, ze jedna osoba stanowi o calym ogole, generalizacja ze strony facetow jest zla, ale ze strony kobiet jest dobra.
jak doskonaly przyklad dla nich liczy sie pierwsze wrazenie, a o nich dlugie poznawanie i nie oceniaj ksiazki po okladce, co znow podwojna moralnosc.
dlaczego nie mam prawa tego wysmiac.

wiedza, fakty a i tak feminazi neguje twoje wypowiedzi chociazby z 80% rozwodow ze strony kobiet, to sa statystyki z polskich sadow, gdyby chciala mogla by sama znalezc. ale im latwiej negowac i winic znow mezczyzn,
trp skupia wiele kobiet za granica? mgtow tez skupia mezczyzn, bo wszedzie one sa takie same, a skoro redpill wiecej skupia za granica, dlaczego tyle ostatnio materialow w tv usa i uk jak to faceci nie chca kobiet, nawet w telewizji sniadaniowej mowia, ze nikt nie chce glupich, roszczeniowych, tlustych, brzydkich angielek.
nie mieszkajac za granica, nie masz pojecia o tym jak tu jest
dla przykladu z porannej tv guru od randek mowi, ze sprowadzil sobie zone z europy wschodniej, bo tam kobiety nie sa jeszcze skazone ideologia feminazi
https://www.youtube.com/watch?v=qnSnEgtP6DM
tu akurat film z usa z fox, kobiety nie wiedza, dlaczego faceci nie chca z nimi sie zenic, gdy ilosc malzenstw spadla do najnizszego od 93 lat.
choc internet jest pelen odpowiedzi od mgtow, 26 stycznia byl wywiad w cnn a ci dotad go nie pokazali, tak sie boja. wiec gdzie tu twoje redpillerki za granica?
https://www.youtube.com/watch?v=x-4Jvz873ws
tu dla kotrastu pare artykulow o angielkach, ktore sa prawda, najbrzydsze, najglupsze, roszczeniowe, najwiecej tapety na ryju na swiecie, najbardziej brudne, najbardziej smierdza(30 procent angielek w uk bierze prysznic co 3 dni), w pytaniu ile razy w ciagu 10 lat czysciles piekarnik 90% odpowiedzi to nigdy, wiec kto by chcial taka paskudna ksiezniczke, a do tego dziary pokrywajace cale cialo to az zaraza:
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2315340/Liverpool-ladies-wear-make-British-women—spend-WEEK-year-applying-cosmetics.html
http://www.telegraph.co.uk/health-fitness/body/why-are-so-many-of-britains-teen-girls-struggling-with-mental-he/
https://www.newstatesman.com/science-tech/internet/2016/09/why-are-british-so-ugly-what-european-nations-search-about-uk-0
http://www.telegraph.co.uk/women/womens-health/10863001/Why-are-British-girls-so-fat.html
http://www.telegraph.co.uk/women/sex/6542263/British-people-among-worlds-ugliest-according-to-BeautifulPeople.com.html
https://www.thesun.co.uk/travel/4981297/why-are-brits-ugly-with-bad-teeth-what-different-countries-want-to-know-most-about-the-uk/

Human
Gość
Human

ok masz racje minimum kultury, ale logika feminazi? sorry to fakt wiekszosc kobiet sie sprzedaje, kupcza i szantazuja seksem, to jest prostytucja, wiec do wiekszosci przydomek szmata pasuje. czy faceci to palanty? tak wielu z nich jest ale znow, chcesz powiedziec, ze to nie wina kobiet? to kobieta decyduje z kim pojdzie do wyra, to ona sie nabiera na wazeline na uszy, a mowia, ze na nie to nie dziala. samotne matki po 1 imprezie na dysce, to nie ona ja wykorzystal, to ona byla zbyt latwa.
my faceci jak one tez nie mozemy opierdolic kukurydzy bramkarzowi, by cala grupa za free weszla na dyske, a kobiety jednak w swoim gronie taka wybieraja co sie poswieca dla grupy.
wiec sorry w swietle faktow o nich nie moge miec szacunku do nich jako ogolu.
w koncu ostatnio to kobiety robily zrzutke na wigilie dla nadwornego informatyka i alimenciarza kodomitow co przywlaszczyl sobie 90 tys zl, az prokuratura musiala je odebrac, nawet byla tam siostra pawlowicz. w swietle takich faktow to brak logiki u kobiet jest az epicki, tyle mowia o empatii do biednych nachodzcow, ale nie przeszkadza im wydawac kasy zarobionej na krzywdzie innych ludzi. sorry u nich moralnosc nie istnieje, jest moze 1% porzadnych a reszta to rynsztok. dlatego dzis jest masowy odplyw facetow na singli, bo nie chca zostac wydymani przez divorce rape, nie chca utrzymanki, ktora jak feminazi wyzej powie, ze wszystko dla faceta jest obowiazkiem. to nie jest zwiazek ale niewolnictwo.
za forum zbyt tego bym nie wzial, po pierwsze brak edycji, po 2gie nie przypisuje wiadomosci do osoby by robic ciaglosc i czesto jak komus odpowiadam, to daje wiadomosc na koniec, brak tez wytluszczania, cytowania itp.
i tak jak powiedzialem i ty tez wiele razy, na wiele kobiet bym tu nie liczyl, bo im pasuja przywileje, w innym artykule doskonale jedna ci to opisala “Pochylam sie nad waszym przekazem empatycznie I staram sie otworzyc swoje oczy na meskie problemy skoro uwazacie, ze takie istnieja I nie mam nic przeciwko byscie walczyli o polepszenie (pod warunkiem, ze nie jest to robione kosztem kobiet)”

Human
Gość
Human

100 lat temu sufrazystkom faceci pozwolili glosowac(akurat dzis na dailymail pokazuja ich zapite i skurwione czesto wnuczki, co pewnie ma byc przekazem, ze gdyby ich pra pra babcie wiedzialy co wyrosnie czy by nie wyskrobaly, choc troche jest porzadnych), 50 lat temu dalismy im te same prawa, faceci przestali je klepac po tylkach, kobiety zaczely byc w rzadzie, firmach itp, nauczylismy sie prac, gotowac, zmieniac pieluchy i sorry dotad nie widza w nas git chlopakow, a tylko gowno na ktore trzeba codziennie pluc i gnoic. wiec sorry zejdz na ziemie i dorosnij, te co otworza oczy to bedzie dalej 1% jak pisalem a reszta dalej bedzie sie szmacic i korzystac z przywilejow, zgrywajac ofiary
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5355365/Lionhearts-chosen-make-career-catwalk.html
ktos kiedys pieknie powiedzial, ludzie dopiero zaczynaja sluchac jak przypierdolisz im mlotkiem 5 kilowym w lep.
piekne tez i madre jest stwierdzenie w “independence day” gdy pyta sie, czemu nie poinformowano ludzi, ze sa inne formy zycia w kosmosie, ludzie sa inteligetni, by zrozumieli “jednostki sa inteligetne, reszta jest jak zwierzeta” co chyba te filmiki z promocji w lidl itp udowadniaja

Human
Gość
Human

a tu przyklad kobiet i seksu za pieniadze w zwiazku jak feminazi wyzej, kazda z nich nie uwaza tego za prostytucje ale cos normalnego co im sie nalezy i jest moralnie poprawne, a jak juz opisalem jedyna roznica miedzy prostytutka a zona, prostytutka nie mowi mi na co potrzebuje moja kase
https://youtu.be/1k2sCL-qFS0?t=473

Human
Gość
Human

na chamstwo trzeba odpowiadac chamstwem, dobrocia tez nic nie zmienisz, a z chamstwa mam chociaz satysfakcje.
a triggered feminazi to prawie jak multiple orgasm.
poznales? a jak wygladaja? na yt tez jest wiele kobiet co robia filmiki “why im no longer a feminist” ale jak posluchasz belkotu to dalej feminazi i za przywilejami, poprostu tylko na zloty faszystkowskie przestala lazic, albo jej zabronili. na zachodzie feminazi juz gejow wywalilo, spelnili swoj cel jako naglasnianie ucisnionych, tak jak teraz biale feminazi czy usuniecie rozowych czapeczek, bo nie kazda feminazi ma rozowa wysciolke w pizdzie, a to nie jest gender i race positive

Laila
Gość
laila

Jednak odpowiem, muszę to z siebie wyrzucić, z drugiej strony faktycznie mój psychiczny masochizm jest w wysokim stadium. Strasznie się tym przejmuje, choć wiadomo, że w porównaniu z organizacjami feministycznymi to naprawdę skrajnie niszowe poglądy ( na szczęście). Niemniej dzięki pewnemu forum ( nie zamierzam im tu reklamy robić, zresztą tam znalazłam linka do tego bloga) i temu co tu czytałam ( tu jest odrobinę wyższy poziom, przynajmniej nigdzie „ loszek” nie było) mam ścisk żołądka i problem ze spaniem. No, ale w głowie mi się to mieści i nie mówię tu o rzeczach personalnie do mnie, ale ogólnie o postrzeganie kobiet.
Po pierwsze z jednej strony bawi, z drugiej przeraża to przekonanie, że z mężczyzn powinno się zdjąć wszystkie obowiązki, w tym ich główny – zapewnienie bezpieczeństwa rodzinie, odpowiedzialność, zachowując przy tym wszystkie benefity. To jaki jest Waszym zdaniem obowiązek mężczyzn? Skoro zarabianie nie, odpowiedzialność nie, ochrona kobiety nie. Przeczytałam 2 artykuły z tego bloga i z niego wynika, że mężczyźni nie muszą mieć żadnych zobowiązań wobec kobiet ( a już na pewno nie ślub, toż to niewolnictwo) , ale kobiety mają rodzić dzieci, być atrakcyjne seksulanie, zajmować się domem, ale najlepiej też zarabiać i opiekować się mężczyzną. I co jeszcze Panowie?
Dobra jeszcze zgodzę ( nie tyle zgodzę, bo jednak walczę z tym żeby nie wpychać nikogo w sztywne, krzywdzące role płciowe, ale dobra powiedzmy że rozumiem), z tym że niektórzy ludzie, bo i mężczyźni i kobiety chcą powrotu do tradycyjnych ról, gdzie mężczyzna daje rodzinie godny poziom życia, poczucie bezpieczeństwa. Gdzie mężczyzna ma honor i jak przyrzeka wierność, miłość i szacunek kobiecie to jej nie zdradza, jest dla niej oparciem i stawia ją i dzieci zawsze na pierwszym miejscu. A kobieta zajmuję się domem, dziećmi, akceptuje to, że mimo iż większość decyzji podejmują wspólnie, to ostatnie zdanie ma on. Tak jak już jesteśmy przy tym temacie, rozśmieszyły mnie wywody Pana Humana o katowaniu kobiet, jakby w ogóle nie rozumiał o czym pisałam. Więc może wyjaśnię, mężczyzna nie ma prawa uderzyć kobiety bez jej zgody. Domowa dyscyplina o której wspominałam polega na tym, że w określonych sytuacjach za określone zachowania bądź ich brak, za obopólną zgodą mężczyzna kobietę karze, najczęściej ręką lub pasem po pośladkach. Nie w nerwach, ale na spokojnie. Dla mnie mężczyzna, który jest w stanie uderzyć kobietę w twarz, to najgorsze zero i oznaka jego słabości ( chyba że mówi o praktykach Sadomaso, które lubią oboje partnerzy, ale to inna sytuacja).
Ale wracając do tematu taką sytuację jeszcze mogę zrozumieć, ale Wy tu nie chcecie tego, Wy byście chcieli odebrać prawa kobietom, zostawiając obowiązki, a mężczyznom dokładnie na odwrót. Nic nie muszą wszystko mogą. Pan Human, zacytował tu jakąś panią, która bardzo mądrze napisała, że popiera walczenie mężczyzn o swoje prawa, jeśli odczuwają taką potrzebę, ale tak by nie zabierać praw kobietom. Co w tym dziwnego?
Temat, który moim zdaniem jest objawem czystej mizogini – Napisałeś, „o większa wartość niż panie które dysponują tylko ciałem i oferują tylko seks. Dziwią się że lecimy na seks, ale co innego mogą zapewnić? Brak odpowiedzi”. Naprawdę uważasz, że kobiety to tylko ciało? Sprowadzasz kobiety do roli przedmiotu i masz do nich wieczne pretensje. Stare przysłowie mówi „ jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie” w Boga nie wierzę, ale powiedzonko mądre. Jeśli traktujesz kobiety jak przedmioty to one też Ciebie bedą tak traktowały. Możemy się tak bawić my będziemy lalami, a Wy bankomatami. Nie będzie nas obchodziło co myślicie, czujecie, o czym marzycie, tylko ile zarabiacie. Podoba Ci się taka wizja? Bo mnie nie.
To, że feministki chcą by patrzeć na intelekt kobiety, a nie tylko na jej biust czy tyłek uważasz za krzywdzące dla kobiet? No tak jeśli miarą kobiety jest wyłącznie jej atrakcyjność cielesna to masz rację. Ale na szczęście 90% populacji się ż Tobą nie zgodzi. Patrzenie na kobietę tylko jak na ładne opakowanie raczej nie jest porządane przez większość kobiet i być może zdarzają się takie co się cieszą, że dostaną pracę za ładne piersi, ale dla większości jest to uwłaczające.
Tak samo z tym „ kijem w dupie” za klepanie po tyłku, mężczyźni inaczej do tego podchodzą i jest to raczej sporadyczne niż kiedy wychodzisz w tramwaju a jakiś obleśny dziad szepcze Ci prostu w ucho co by By Ci zrobił albo obcy facet łapie Cie za pupę i stwierdza, że pewnie fajnie się ru***sz. To jest obrzydliwe molestowanie, a nie „ robienie z igły wideł” Mnie kolega w 3 klasie podstawówki ściągnął w szatni przy wszystkich matki i nie widział w tym problemu. A ja zamiast od razu komuś powiedzieć, nie powiedziałam nikomu, bo się wstydziłam, bo nie było edukacji seksualnej. To, że dla Ciebie to jest nic, nie znaczy że dla kobiet też, bo to jest coś co siedzi w nas bardzo długo i może rzutować na całe życie seksualne.
Panie Human, odniosę się teraz do Pańskiej oceny mojego życia seksualnego. To, że Pan nie szanuje kobiet nie znaczy, że inni mężczyźni też tak robią. Znam swoją wartość jako człowiek i jako kobieta. Polecam zapoznać się z prawami seksualnymi, to podstawowe prawa każdego człowieka. I są równe dla każdego BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ. Także, to nie mnie wyruchali, a ani ja dałam się wyruchać, oboje podjęliśmy decyzję o współżyciu. Jeśli zaś doszłoby to zapłodnienia z powodu pęknięcia prezerwatywy oboje powinniśmy mieć równe konsekwencje. Niestety tak nie jest, przynajmniej w polskim prawie. Natomiast, gdyby on zdjął umyślnie kondom to powinien być za to ukarany, bo to to forma gwałtu.
W ogóle stosunek do kobiet aktywnych seksualnie woła o pomstę do nieba. Te wszystkie określenia „ dawać”, „puszczać się” co to w ogóle ma być.?To Panowie raczej dużo częściej „puszczają się” no ale oni po prostu korzystają z życia, to naturalne, prawda? To są dopiero podwójne standardy. Mężczyzny kobieta nie ocenia przez pryzmat tego z iloma kobietami był, liczy się tylko żeby od teraz był wierny. Natomiast mężczyźni dają sobie prawo oceniać kobiety przez pryzmat ich jak to pięknie określają „ przebiegu” i porównują je do zużytych samochodów. Serio, to najważniejsze? Nie to, że teraz kocha Ciebie? A do tego, dzięki doświadczeniu może Ci dać to czego kobieta seksualnie niedoświadczona nie da.
Podobnie z gwałtami, seks z osobą nietrzeźwą to też gwałt. Picie alkoholu, krótkie spódniczki i chodzenie samej po nocy to nie przestępstwa. Zmuszanie do obcowania płciowego tak. I te wymienione elementy NIE SĄ okolicznością łagodzącą dla gwałciciela.

Human
Gość
Human

ja spalem bardzo dobrze, wlasnie wstalem ide wstawic buleczki do piekarnika i zjem sniadanko z piersia wedzona, smieszne a nie powazne to co napisalas, tylko tyle moge powiedziec, bo nawet nie podajesz zadnego argumentu dlaczego niby mialo by byc to naszym obowiazkiem, cos tam wczesniej cedzilas o partnerstwie, a tekstem znow nas spychasz do roli utrzymankow co maja obowiazek. dlatego jestem mgtow i wielu facetow dzis nawet 18 lat tez
polecam ten belkot choc pani jest bardzo fajna:
https://www.youtube.com/watch?v=Ss54LWCqbI8
moze poczytaj komentarze to sie dowiesz co facetom sie nie podoba, bo ja nie lubie sie 2x produkowac.
kolejne do twoich 2 zdan i zarzutow np bicia, zdrady itp jakies zrodla, statystyki bo narazie to tylko twoje zdanie zebrane na wiecach feminazi.
moze czas przestac myslec tak jak ci mozg wyprali a poszukac troche w sieci, poczytac opinie innych, poczytac o divorce rape. o moje powody o moja ex nie bde sie produkowal bo praktycznie raczej zerowe szanse bysmy byli razem, wiec zbedne jest produkowanie sie nad nia, robilem to z kolejnymi ex, do tego ona nie byla az do konca az taka zla, miala swoje lepsze dni, zreszte zycia polega na lepszych dniach a reszta wiekszosc to dno. tylko zalezy na czym sie czlowiek skupia.
co do zdania o kobietach, tysiace lat bylo jak jest i teraz czarnuchy uzyskaly samoswiadomosc dzieki internetowi i uciekaja z plantacji, sama pokazujesz, ze sie nie szanujesz, bo chyba sie swojemu przyszlemu nie bedziesz chwalic poprzednimi excesami, a kiedys i tak sie dowie(mojej ex klamstwa wychodzily nawet kolejnego dnia, tak lgala w zywe oczy) gwalt, masz racje zmuszanie to nie, my piszemy o moralnym kacu rano, wpierw chlejesz za jego kase, idziesz do niego sie dymac, a rano zmieniasz zeznania, bo myslalas, ze idziesz znaczki ogladac. a takiej zawsze sad wierzy. dlatego lepiej isc do niej lub nagrac zgode zwlok na dymanie
pozdrawiam Tomasz

Laila
Gość
laila

Tomaszu, nie wyobrażam sobie być z kimś na poważnie i nie powiedzieć mu o tym. Ma mnie kochać jaką jestem, a nie jakieś wyobrażenie o mnie. Jeśli się zwiążę to po to, by móc z tą najważniejszą dla mnie osobą o wszystkim porozmawiać, mieć wsparcie. Związek nie ma polegać na ciągłym ukrywaniu czegoś by w oczach tej drugiej połówki jak najbardziej się wybielić. No ale cóż, ja chyba jestem idealistką.

Human
Gość
Human

moja i inne i innych tez tak kiedys mowily, a potem czlowiek przestaje byc mlody i glupi i “patrz co ona robi a nie mowi”
co do rozmawiania, ty nie chcesz rozmawiac, ty robisz wylew zali wyuczonych a nie z wlasnego doswiadczenia jak bedziesz po 10 latach zwiazku i 9 latach mieszkania razem, to mozesz miec doswiadczenie wlasne, a tu juz bedziesz po szklanym suficie, celulit, piersi zaczna wisiec, albo juz wisza, zmarszczki albo juz sa jak jestes amatorka solary, pochwa nie jest juz taka ciasna wiec facet woli anal. ja tez w wieku 34 lat sie rozwiodlem, z jej decyzji tych 80%, bo szukala czegos lepszego, nigdy nie zdradzilem, wyglada na to ze ona, widzieli ja inni z innymi, ja tam nie chcialo mi sie jak debil kontrolowac ja, bo nie warto. i na odchodne “nie dorobilam sie przy tobie niczego i nie dorobie” jak ja bralem to sie wstydzila sama kupic nawet bilet na pks czy isc do ginekologa, a jak odchodzila to byla pyskata i chamska i taka madra. dzieki niej nauczylem sie siebie szanowac i potem takie szybko wykopywalem i wbrew temu co mowila jakies mnie chcialy. dzis w wieku 40 lat pozostaja rozwodki lub samotne matki. powiem jak kobiety na sympatii, nie bede wychowywal czyis bachorow

Laila
Gość
laila

Można mieć wiedzę o życiu będąc młodą. Bawi mnie to przeświadczenie, że jak ktoś ma pro- kobiece poglądy to ktoś mu je wpoił, jestem nonkonormistką. Moje poglądy nie są tożsame do końca z żadną istniejącą ideologią. Po prostu obserwuję i dostrzegam pewne rzeczy, do tego nie muszę być w związku z 10- letnim stażem.
A co do solarium, nigdy nie byłam. Jest passe, niszczy skórę, zwiększa ryzyko raka i generalnie jest niezdrowe.

Human
Gość
Human

pojecie mlody i glupi nie wzielo sie z ksiezyca, kiedys ja tez bylem pelny nadziei, idei i innego tego gowna, potem przyszlo dorosle, samotne zycie, zmaganie sie z problemami, walka z hipokryzja i zlem jakie siedzi w ludziach, czlowiek nabiera pokory i doswiadczenia. dlatego facet jest ma duzo doswiadczen a nie siedzi u mamusi w piwnicy dojrzewa gdzies kolo 35 roku zycia dopiero i kazdy kto potrafi sie przyznac do bledow to potwierdzi. wtedy juz masz pojecie o zyciu, zwiazkach, polityce, ekonomi, mozesz decydowac na jaka partie glosujesz a ktorych nie lubisz, wkurwia cie jak marksistowski socjalizm okrada cie z twoich pieniedzy, na ktore ciezko pracujesz a reszta pasozytow dostaje wszystko za darmo. proste dlaczego zloty takie jak amnesty international maja dzieci po 13 lat, lub ostatnio gdansk przeciwko zmianom w sadownictwie mamy pelno studentow. otoz te dzieci jeszcze gowno wiedza o swiecie i sa pelni ideo rownosc dla kazdego i prosto nimi manipuluja. oczywiscie wielu jest takich co nawet pomimo wieku nie budza sie z paranoi, dlatego dzis swiat idzie ku ww3, kazdy kraj jest bankrutem, za chwile w polsce wdroza emeryture spoleczna i kazdy dostanie po 1000zl i tyle i wyjebane maja na to czy starczy ci to na czynsz czy na jedzenie czy leki.
dalej walczysz z przyznaniem sie do bledow, swoich wlasnych, kazdy z nas jest tylko czlowiekiem i je popelnia. tak samo mimo doswiadczen innych, sluchajac dalej popelniamy swoje. dlaczego? z prostej przyczyny, teoria to nie praktyka. nie masz punktu odniesienia do wiedzy teoretycznej, mozesz miec 1000 kursow ratowania zycia, strzelania z broni, a gdy trzeba komus ratowac zycie to wiekszosc osob zastygnie jak kamien, jak zamrozeni i nie jest w stani nic zrobic. chirurg moze ogladac 1000 operacji a jak sam bedzie mial robic wlasna zaczna mu sie rece trzasc i zamiast pomoc to zabije pacjenta.
tak samo dzis kobiety robia w zwiazkach, nie naprawiaja, nic ze swojej strony, bo wszystko im sie nalezy, ona jest piekna i znajdzie kolejnego frajera.
zgadza sie, wielu sie zlapie na to, az przychodzi szklany sufit, opinia o niej od innych facetow. dzis w swiecie fb gdzie kobiety rozwijaja swoje narcystyczne zapedy i kurestwo wystarczy jeden koles co napisze komentarz jak to dobrze sie ruchalas na gangbang i twoj facet to przeczyta i spyta o co chodzi, zszokowana tym ze nagle sie dowiedzial, zaczniesz krecic itp, a niby chcialas takiej szczerosci. nie musze ci tego zyczyc bo wiem ze sie tak stanie, sam wiele razy sie przekonalem jaki swiat jest maly, 2 tyg po rozwodzie, bylem na randce z Ania ktora pracowala w tej samej aptece co moja ex-Ania, na milion ludzi w trojmiescie akurat ja spotykam kogos kto ja zna i widzi. tak samo w uk. ona odeszla od meza ktory ja 3 razy uderzyl, nie pozwolila na wiecej a moze az na 3 razy, i zabawne jak moja ex ona tez chciala byc przywiazana i wykorzystana ale jemu bala sie powiedziec. co jest sensowne bo nie byla to wspolna zabawa a prawdziwy sadysta.
dla kontrastu moja siora od 12 lat pasozyt siedzi w uk, ani 1 dzien nie pracowala, robi to jej maz i ona go bije, np przyniosl jej kwiaty na dzien kobiet 9 marca bo skonczyl prace o 22:00, to mu bukiet polamala na glowie i zrobila wielka sliwe na oku, a jej wyglad to latwiej przeskoczyc niz obejsc, po 12 latach mimo iz w podstawowce uczyla sie angielskiego i tu chodzi na kursy musi jechac z mezem lub corka do lekarza jako tlumacz.
2 tyg temu bylem w polsce, jej aktualny maz co ja wczesniej bil, tez jej nabil sliwy pod oczami i co zapisala sie na niebieska linie, babcia zmarla i kredyt na kawalerke wziela i ostatnio pozbyla sie lokatorow i mowie jej sie wyprowadz i wczoraj rano dzwonilem, tydzien temu wrocila z uk od siostry i dalej sie nie wyprowadzila. coz moje zdanie jest takie, kobiety lubia dostac wpierdol, to im stabilizuje psychike. bo jak inaczej logicznie to wytlumaczyc.
skoro w takich zwiazkach nie ma rozwodow. ja jako jedyny dotad nie bilem kobiet ani nie skonczylem jako alkoholik a moze byla by to dobra metoda na odreagowanie przeciwnosci zycia. bo moj tatus, moj brat tez bili, moja matka potrzebowala wpierw 10 lat, zeby wywalic go z mieszkania i sie rozwiesc.
ale mojej matce jest tak dobrze, w koncu ostatnio zabral jej samochod, ktorym jezdzila do pracy, a to on go za swoje kupil i praktycznie kazda kobieta tak robi jak i ty to mowisz. bo to nasz obowiazek. i jak sama widzisz, nawet gdy bije to ona nie odchodzi, bo bez niego jest niczym i nic nie ma, oprocz teraz tej jej kawalerki, tylko moje mowienie, na huj ci samochod, do pracy nie jezdzisz od stycznia nie musi pracowac, 1800zl emerytury w wieku 60 lat jej starcza az nadto.
ale wybor bitej kobiety, dalej siedzi ze swoim oprawca.
ach te baby to sa jednak glupie, dlatego latacie do karkow co traktuja was jak gowno, ja gdy zrobilem sie dla kobiet chamski, tez zauwazylem wieksze zainteresowanie

Laila
Gość
laila

Mój masochizm to nie kobieca natura, a raczej osobowość borderline. Często tak mam, że coś mnie wkurza albo wpędza w deprechę, ale to nakręcanie się daje mi jakąś chorą satysfakcję, uczucie chyba podobne do chlastania łapek żyletką 😀 Na przykład jakiś czas temu słuchałam 40 minut horroru z domu państwa Piaseckich. Pan były radny PiS znęcał się nad żoną, bił, wyzywał, znęcał się psychicznie. Po 5 minutach miałam dość, ale dzielnie wytrzymałam całość, a że potem przez kilka dni miałam delikatnie problemy to inna sprawa. Tak samo jako weganka oglądałam drastyczne filmy z rzeźni. A tym razem od ponad tygodnia próbuję dyskutować z „ samcami alfa” dla mnie to skrajni mizogini, ale nie będę czepiać się nazewnictwa. Więc, to nie natura kobiet, to po prostu ja.
Na terapię chodzę, do jednej z pomysłodawczyń akcji „ lekarze kobietom”, więc się nie martw 🙂
Feminizm, akurat jest tą przeciwwagą do większości moich problemów. Dlatego mam takie dwie fazy. Jedną z faz jest skupienie się na feminizmie. Na takich aspektach jak przede wszystkim prawa reprodukcyjne. To zawsze wzbudzało we mnie najwięcej emocji. To, że kobietom odbiera się prawo do decydowania za siebie, o swoim ciele, zdrowiu i życiu. Zmusza do niewyobrażalnych cierpień jakim jest ból porodowy młode kobiety tym samym rujnując im plany na przyszłość. Byłam w sztabie organizacyjnym czarnego protestu. Wkurza mnie odmienne traktowanie w miejscu pracy ze względu na płeć, protekcjonalne traktowanie kobiet, mansplaining. Krzywdzące stereotypy utrudniające kobietom obejmowanie kierowniczych stanowisk, wmawianie że główną rolą każdej kobiety jest macierzyństwo. W tej fazie znajduje się też zainteresowanie studiami, samorozwojem,. To freudowskie superego.
Ale jest też id. To moje prawdziwe zaburzenie i często przejmuje kontrolę. To właśnie wszystko związane z biologią, hormonami, seksualnością. I jak ta moja część wiedzie prym to faktycznie feministka ze mnie kiepska, ale to mnie boli, nie radzę sobie z tym. Tamta część jest logiczna, powinna być równość, a tu już pewne instynkty biorą górę, przeciwieństwo logiki. Odkąd pamiętam mnie to kręciło, a feminizm to w sumie świeża sprawa. Kręciła mnie dominacja męska, ale nie przez byle jakiego mężczyznę, musiał mieć cechy których większość poznanych przeze mnie mężczyzn nie ma.
Nie podoba mi się patriarchat jako model społeczny, jest krzywdzący dla wielu kobiet i mężczyzn. Ale czy gdybym znalazła odpowiedniego faceta, który by mi dał gwarancję, że mnie nie zdradzi, nie zostawi, nie zacznie pić czy być agresywny w postaci odpowiedniej umowy prawnej? Prawdopodobnie tak. Ale Wy pewnie bylibyście oburzeni taką umową. Dla mnie to warunek, że zgadzając się na zależność finansową nie będę ofiarą przemocy fizycznej, psychicznej czy ekonomicznej. O tej ostatniej się jakoś nie mówi, a jest ona często stosowana przez mężczyzn wobec kobiet zajmujących się domem i nie pracujących zawodowo. Tak samo mam problem z ciążą czy porodem, bo potrafię się poryczeć oglądając scenę z porodu, dużo totalnie sprzecznych emocji. Poczucie niesprawiedliwości z jakby pragnieniem tego. Będę seksistką może, ale zaryzykuję stwierdzenie, że faceci tego nie zrozumieją. Ale z ciążą mam częste, nierealistyczne sny, więkoszośc kobiet jednak tak nie ma. Śmieszy mnie w sumie to, że jak analizuje siebie to niby tego chce, ale jak ktoś mi powie, że kobiety powinny rodzić więcej dzieci i zostać z nimi w domu to dostaję białej gorączki 😛
Nie, nie powiedziałeś, ze kobiety powinny rodzić dzieci, ale pisaleś z pretensją, że nie chcą tego robić. Nie jest to duża różnica, więc chyba pół orderu mi się należy 🙂
Teraz mnie nazwiesz hipokrytką, ale trudno. Jak mężczyzna podnosi rękę na kobietę, to całkiem inna sytuacja niż na odwrót, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwe obrażenia.
I w ogóle serio – za foch facet ma prawo kobietę uderzyć? W życiu Warszawy. Nigdy nie ma prawa tego zrobić. Chyba, że faktycznie w obronie własnej – jako obrona przed patelnią 😛
Co do Greya, książka raczej średnia, ale znam „podróby”Greya o niebo lepsze od oryginału.
Nie wiem ile razy mam powtarzać, że zdrowy feminizm nie jest wrogiem mężczyzn, a ich sprzymierzeńcem? Bo wolnośc, równość to wrodzy męskości? Jeśli tak to faktycznie jest problem.
Feminizm, nie karze kobiet które pracują ciałem, ale walczy z tymi którzy je poniżają i sprowadzają do roli obiektu seksualnego. W Islandii na przykład karalne jest korzystanie z usług prostytutek, ale sama prostytucja karalna nie jest. To jest najlepsze rozwiązanie. Poza tym Islandia to jeden z najbardziej równościowych państw. Myślę, że w przyszłości może się tam przeniosę.
Klepanie po tyłku to molestowanie, nikt nie ma prawo mnie dotykać i to jeszcze w tak intymnych miesjcach bez mojej zgody. Wlasnie dlatego, przez umniejszanie rangi takich zachowań mamy cały czas dobrze się mającą kulturę gwałtu, bo to jest molestowanie.
Wiesz, jak kobieta przedziurawi gumkę przy przygodnej nocy to zaszkodzi tylko sobie, a on szkodzi jej.
Próbujesz powiedzieć, że przez to że faceci są tacy „ łatwi” i bzykną każdą, która chce mają prawo obrażać kobiety, które lubią seks? To nie wina kobiet, że facetom jest trudniej w tej materii. Skąd Ty bierzesz te dane? Kobiety maja w życiu więcej partnerów seksualnych niż mężczyźni? W życiu nie uwierzę.
Zgadza się nie chciałabym prawiczka, ale też nie rozumiem skąd w XXI wieku parcie na dziewice 😀
No porównujemy oczywiście, a Wy nie porównujecie? No proszę Cię. Ale jeśli pojawi się uczcie to i tak wygrasz choćby Zenek miał 20 cm i był mistrzem w te klocki.
A faceci nie są idelistami? Też są. Ale znów generalizujesz. Nie możesz wrzucać wszystkich kobiet do jednego wora.

Human
Gość
Human

bosze nie da sie tego czytac to jest belkot, zamknac w pokoju bez klamek i wywalic klucz. jak mozesz miec odniesienie do bolu w ciazy jak nigdy jej nie mialas jak i porodu. sluchasz belkotu nawiedzonych i powtarzasz te brednie. w uk ostatnio skazali zone za bicie meza, polamane zebra itp ale idiotka pisze, ze to nie to samo, ona tez byla w miare szczupla a nie jakas skoksowana. by zabic nie trzeba postury. tak to jest jak zamiast mozgu ma sie galarete i emocje i empatie, ktora jest zle skierowana. sorry z ciebie sie tylko wylewa hipokryzja i ja bym wyleczyl ci borderline przez patryjarchat, codziennie ostry wpierdol. bys byla ulegla i spokojna jak baranek, nawet wege bym wyleczyl, kawalek schabowego by zrobil cuda, zapewne brak ci witaminy B ktora daje energie i nie ma jej w chwastach, choc warzywa i owoce jem stale, u mnie akurat niedobor magnezu i suplementacja go z witamina D w koncu w polsce tez malo slonca jak w uk.
witamina D odpowiada za wiele chorob jak np jelito wrazliwe, u dzieci brak powoduje deformacje kosci i czaszki i nawet smierc, w uk ostatnio maly czarny zmarl z niedoboru, teraz chca kwas foliowy dodawac do chleba bo ciezarne nei wiedza, ze trzeba go brac.
magnez jest pierwiastkiem zycia, odpowiedzialny za depresje bo jego brak rozwala caly system nerwowy, impulsy sa zle przekazywane do calego organizmu.
skoncz katowac sie gownem z forum i zlotow feminazi a zacznij uzywac swojego mozgu, ogladanie tepych filmow tez ci nie pomoze, swiat jest zly i nic na to nie poradzisz,, ja sie pozbylem falszywych przyjaciol, mam jednego, nie mam kolegow i dobrze mi, po co ktos ma mnie dolowac, nie biore lekow, bo one maskuja tylko efekty a nie usuwaja zrodla problemow. gwarancji nigdy ci nikt nie da, od tego jest rozwod i intercyza. ja tez sie odkochalem ale nie rozwiodlem i znow ja pokochalem, czlowiek zmienia sie co 7 lat srednio, zmienia sie styl muzy jaka zaczynamy sluchac, zaczynamy lubic jedzenie ktore kiedys nie smakowalo, alkohol, kiedys whisky czy bourbon mi przez gardlo nie przechodzily

Laila
Gość
laila

Co ma nonkonformizm do socjopatii? Nonkonformizm łączy się z samodzielnym,nieszablonowym myśleniem.

Gość24
Gość
Gość24

Bardzo spodobał mi się twój blog. Zastanawiam się nad parytetami w różnych dziedzinach życia jakie są fundowane kobietom, zobacz choćby na politykę, bo ja wśród tych wszystkich posłanek nie widzę ani jednej która by zasłużyła się czymś dla Polski, wiem że w niektórych krajach już takie coś funkcjonuje. Równość w partnerstwie jeszcze do tego powrócę zobacz tak kobiety pragną równości ale pracę z reguły cięższą ma mężczyzna. Ostatnia kwestia to kongres kobiet zobacz czy widzisz wśród tych pań jakieś panie z produkcji , ekspedientki , przedszkolanki, panie domu. Nie, trzeba powiedzieć szczerze kongres kobiet nie reprezentują prawdziwe proste kobiety, ale jakieś grono bab które nie wiedzą co robić więc rozsiadają się na tym kongresie i dyskutują o jakiś niestworzonych rzeczach a nic dobrego nie robią w kierunku kobiet, Zauważyłem również pracując w dwóch miejscach, nie wiem może mi się tak akurat trafiło, może gdzie indziej jest inaczej ale kiedy kobieta jest kierowniczki bardzo nie szanuje ludzi, wprowadza zamęt w firmie. Nie wiem czy się ze mną zgadzasz. Słuchaj a czy jeżeli kobieta nie wiem robi problem już przy przejęciu nazwiska, czy na przykład jej wykształcenie, wybór zawodu tak naszło mi na myśl kobieta maszynista kolejowy zobacz ona cały dzień w pracy, w podróży, a gdzie czas na drugą osobę szczególnie wtedy to widać kiedy on idzie na rano a ona na popołudnie do pracy brakuje tej relacji między nimi budowy relacji, tym bardziej w dzisiejszych czasach jest coraz więcej rozwodów a pojawiły się one wraz z pojawieniem się feminizmu i promowaniu partnerstwa, jest również niż demograficzny, bo ludzie biegną za karierą, ciekawe kto zapłaci w przyszłości im emeryturę bo jak teraz rodzi się jedno, dwoje dzieci w rodzinie, to w przyszłości nie będzie komu pracować, I mam do ciebie pytanie co może wpłynąć na moje życia, na jakie czynniki zwracać uwagę wybierając swoją partnerkę?

Human
Gość
Human

kobieta w pracy jako szef to 80% kobiet nie chce tam pracowac, to norma, bo one wtedy robia sobie konkurencje, jest nawet filmik na yt z australi o tym, tak wiec feminazi bredne ze kobiety szefami sa w 5% firm jest to ze wzgledu bo taka firma daleko nie zajdzie, co do kobiet, partnerki mozesz szukac, ale nie zony, dzieci tez nie bo znow wwalisz sie w alimenty, kobieta jak laila ktora ci na dzien dobry bedzie bredzic o rownouprawieniu itp odrazu spadaj, gdy kobieta ci powie, ze rownouprawnienie nie jest mozliwe bo jestesmy rozni, to moze, ale moze cos z niej bedzie o ile nie klamie, potem czy traktuje ci tak samo jak ty ja, potrafi zaplacic za siebie na randke, lub na kolejna cie zaprosi i ona wtedy placi, jak kupuje ci prezenty to podobne w cenie do twojego, najlepiej jak nie ma wcale kolezanek bo ma mozg i widzi, ze kolezanki tylko potrafia obrabiac dupe i potem niszczyc zwiazek, bo zazdroszcza tego jej, kolejne czy ty jestes najwazniejsza osoba w jej zyciu, czy moze tesciowa, przyjaciolki i jej burek, rob jej tez shittesty ale sie nie przyznawaj ze ja testujesz, bo ona podswiadomie robi ci je stale, warto sobie poogladac filmy na ten temat i jakie sa rozwiazania by je zdac, ustal sobie granice i powiedz jej o tym na ile jej wybuchow emocjonalnych i przemocy psychicznej pozwolisz zanim ja spakujesz. bo z kazda bedziesz to mial

Human
Gość
Human

kongres kobiet placze, ze faceci ich nie chca, coz siedzac 8h na dupie i pijac kawe to ona nie ma gdzie spalic kalorii, dlatego sprzataczka jest bardziej inteligetna, bo ona pracuje fizycznie, zajmuje sie rodzina i po pracy juz nie ma sily na jakies pierdoly. ale tez wyglada szczuplej i wiekszosc facetow wezmie taka, niz pyskata grubaske z biura, tak samo jak kobiety nie lubia dla kobiet pracowac, bo tam nie zrobi kariery przez lozko

Human
Gość
Human

https://warszawa.onet.pl/ulice-dla-kobiet-ciekawa-kampania-spoleczna-w-warszawie/5f275d0
kolejny przyklad debilek, patrzac na te mordy nie skazone inteligencja jak i inicjacja seksualna.
otoz kobiet idiotki jest mniej, bo kobiety mniej sie przysluzyly ludzkosci, kobiety szukaja bezpieczenstwa, a by w zyciu cos osiagnac trzeba ryzykowac a to jest cecha facetow. znow mamy robic kolejny debilny parytet zeby polowa ulic nazywala sie po babie, ktora huja w zyciu zrobila.
moze nazwiemy ulice nazwiskiem suchockiej? pierwszej zdrajczyni rp co wepchnela konkordat, ktory zyd kwach podpisal, a moze pieknosc sobecka z radio maryja, inteligencja taboretu az poraza, jak nie zawsze mamy poslanke pawlowicz jej piekno, gracja i kultura az poraza, swinia z koryta lepiej zre niz ona

Human
Gość
Human

modelki, hostessy przy wielu imprezach to bylo nie pisane prawo czy obyczaj, ktory byl przy masowych imprezach, teraz dzieki feminazi, miliony kobiet straca latwa i dobrze platna prace, dopuki mialy urode, bo nikt ich tam nie gwalcil, nie wykorzystywal a powiedzmy sobie prawde, my faceci mamy to gdzies, a organizator ma tylko oszczednosci z tego tytulu, ze nie musi juz takich zatrudniac a bedzie jeszcze gorzej. to jest wlasnie nasza kara za metoo, kobiety zgrywaly sie na ofiary to czas w 2018 pociagnac je do odpowiedzialnosci i oddzielic je od gwalcicieli, seksualnych drapieznikow i mordercow
https://www.youtube.com/watch?v=_AqSvDVE4ug
laili borderline i depresja teraz poglebi sie nie z powodu mezczyzn a z powodu braku pracy dla niej. ale teraz bedzie juz bezpieczna, o ile jej rodzicow stac z piwnicy moze 24/7 siedziec na feminazi forach, robic videochaty i plakac online jaka to ona jest pokrzywdzona, wczoraj nawet w biedronce jak chciala by pan podal jej butelke wodki by zapic smutki, bo jest za niska by siegnac, uciekl z obrzydzeniem jakby miala ebola lub trad.
2018 to bedzie epicki rok dla nas mezczyzn, to bedzie lepsze niz pogrom kielecki, 2018 bedzie rokiem publicznych przeprosin jakie kobiety beda robic do mezczyzn, ale sorry my juz w krokodyle lzy nie wierzymy. moze jakas inteligetna wpadnie na pomysl intercyzy w miejscu pracy, ze nie ma prawa do jakich kolwiek oskarzen o molestowanie itp to moze, moze ja zatrudnia. ale wpierw musial by to zalegalizowac rzad, ze zaden sad nie bedzie tego scigal jakby jakas probowala. bo wiemy, ze one beda, znow zwalac to na patryjarchat a nie falszywe oskarzenia

Human
Gość
Human

o juz sie zaczyna mamy juz z brytyjskiej tv, panie co chodzi z tablica na walkach bokserskich i inne, ktore jeszcze nie zostaly przez feminazi zwolnione, ciekawe czy laila wogole rozumie, nie mowi po angielsku? bo te panie juz wiedza, ze sa bez pracy zaraz i probuja ratowac to co sie da, 2018 bedzie epicki, wlasnie otwieram buteleczki i rozsiadam sie i ogladam z satysfakcja:)
https://www.youtube.com/watch?v=vdbD7EF4Byw