Marzenia kobiet. Naprawdę dobry otwieracz rozmów?

Marzenia kobiet. Naprawdę dobry otwieracz rozmów? 1Marzenia kobiet. Naprawdę dobry otwieracz rozmów? 2

Czytelnik podesłał mi materiał, w którym kobieta próbuje pokazać mężczyznom jak podrywa się inne kobiety. Mianowicie zaproponowała, by na portalach randkowych rozmawiać o marzeniach kobiet, ponieważ na ten temat umieją wypowiadać się długimi zdaniami. Pominę na wstępie jakie błędy w swoim założeniu przyjęła, aczkolwiek uchwyćmy to co jest najważniejsze. Kobieta chciała przekazać, że mężczyźni nie umieją rozmawiać z kobietami na portalach randkowych i nie podają ciekawych tematów (poszło w zapomnienie, że płcie są równe i kobieta też może jakoś zainteresować mężczyznę ciekawymi tematami i własnymi zainteresowaniami). Kobieta chciała udowodnić, że to nie jest tak, że kobiety korzystające z takich form zapoznania często okazują się wiecznie niezadowolonymi, biernymi, pretensjonalnymi, roszczeniowymi i mało interesującymi osobniczkami, które nawet nie wiedzą czego chcą, a chętnie odpisują tylko mężczyznom z top 20% atrakcyjności. Według niej problem na pewno jest w mężczyznach (zawsze winni są mężczyźni). Czy mój eksperyment cokolwiek powiedział? Sprawdźmy.

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

[su_button url=”http://swiadomosc-zwiazkow.pl/wsparcie-naszej-dzialalnosci-i-publikacji/” target=”blank” background=”#56080a” size=”11″ desc=”Możesz zostać dobrowolnym darczyńcą – kliknij, by dowiedzieć się więcej”]Wsparcie strony i autora[/su_button]

 

Oczywiście na wstępie zapraszam do zagłosowania w ankiecie.

Czy kobiety mają świadomość, jak to jest realnie podrywać inne kobiety i ile trzeba dać od siebie, by doprowadzić z nimi do związku, lub seksu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Dlaczego temat marzeń kobiet mógłby się przyjąć?

Marzenia kobiet na portalach randkowych

Temat marzeń to temat emocjonalny, a więc mniej nudny, niż temat typowo techniczny. To emocje nakręcają ludzi na siebie, a nie wiedza i intelekt.

Temat marzeń to temat mogący nakierować na skryte pragnienia kobiet. Jeśli kobiecie brakuje uwagi, to może się ucieszyć niekonwencjonalnym zainteresowaniem.

Temat marzeń, to temat pozwalający się wykazać: rozwiązać problemy danej kobiety (bardziej mężczyźni pomagają kobietom, niż kobiety mężczyznom).

Temat marzeń, to temat bardziej lotny i nieprzewidywalny, niż “co lubisz jeść”.

Za tematem marzeń, mogą się kryć tajemnice, a że kobiety uwielbiają intrygi, ale i często rzeczy mistyczne, to też temat ma prawo trafić w gust wybranki.

Za tematem marzeń, może iść też całkiem głupia reakcja, ponieważ na portalu randkowym nie zawsze szukamy wielkiej miłości, ani nie przeprowadzamy wywiadu (chyba, że do Playboya), tylko chcemy tak zwanie miło spędzić czas z płcią przeciwną. If you know what i mean.

Na czym polegał mój test?

Zrobiłem to, co polecała ta kobieta, czyli powtórzyłem jej test w bardzo podobnych warunkach, by sprawdzić wiarygodność tego co przekazuje. Dodałem dość długi opis mnie samego, który kobietom, jak widać się podoba.

Marzenia kobiet na tinder i badoo

Pamiętajmy, że napisać można tylko do tych kobiet, które same dadzą nam polubienie, czyli można zakładać, że podobamy im się fizycznie. To już na starcie powinien być plus, ponieważ wiemy, że ciężko flirtować z kimś kto nas odrzuca. Pamiętać należy też, że to doświadczenia mężczyzn na portalach randkowych powinny mieć większą wagę, ponieważ to od nas wymaga się inicjatywy, zdecydowania, decyzji, bycia ciekawym, inspirującym, czy pasjonującym, a rola kobiety zazwyczaj ogranicza się tylko do wyboru mężczyzny. Poprawcie mnie jeśli się mylę – szczególnie mam tu na myśli kobiety, ich sposoby selekcji, czy też może sposoby zainteresowania sobą mężczyzny.

Wiadomość od tej kobiety na wstępie wyglądała mniej więcej tak:

Obserwuję tematy o portalach randkowych i nie chciałam wierzyć w te wszystkie fanaberie o księżniczkowaniu kobiet itp. Założyłam konto jako facet poniżej 180cm wzrostu, sprawdzając rzeczywistość. Zdjęcie takiego lekko powyżej przeciętnej z twarzy – 6/10. Stworzyłam też ciekawy w moim odczuciu opis i przystąpiłam do lajkowania dziewczyn w typie szarych myszek, które też posiadały opis.

Jego wygląd: poniżej dowiecie się, że kobiety zaniżają atrakcyjność mężczyznom, zatem jeśli dla niej był 6/10 to istotnie jest to niższa ocena, niż realnie.

Opis który zamieściła: młody, sympatyczny facet, inżynier technolog. Po pracy lubię aktywnie spędzać czas, trenować z moim psem, lub oglądać filmy, czy czytać książki. Bawi mnie czarny humor (…). Jestem pasjonatem kuchni włoskiej i umiem przygotować pastę na 8 sposobów.

Analiza opisu: sympatyczny inżynier technolog to świetny materiał na przyszłego beta. Kojarzycie, że mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają? To nie jest prawda. Kobieta napisała co sama lubi i chce to samo widzieć w mężczyźnie.

Mężczyzna umie gotować? Kobieta nie będzie musiała tego robić, lub będą gotować razem. Pies? Kobiety bardzo lubią zwierzęta, więc jest to rozczulające. Filmy i książki? Teraz każda inteligentniejsza kobieta siedzi w książkach, więc chciałaby mieć faceta na podobnym poziomie. Filmy? To raczej jasne. Zabierzesz ją pewnie do kina na rande wu.

Tylko panowie, żeby była jasność. Nie kopiujcie tych opisów, żebyście sami nie stali się klonami. Minimum kreatywności.

Ciąg dalszy wpisu kobiety:

Zaskoczyło mnie to, że 85% kobiet nie ma opisu (czyli może jednak tyle kobiet oczekuje księcia z bajki, nie za wiele dając w zamian?). W przeciągu godziny na 25 polubień dostałam 14 par.

W to ciężko uwierzyć, ponieważ każde badanie portali randkowych pokazuje, że kobiety są o wiele bardziej wybredne, niż mężczyźni i większość z mężczyzn uznają za nieatrakcyjnych. Na tak duży procent dopasowań dowodu NIE DAŁA.

C.D eksperymentu kobiety:

Kobiety odpisywały mi w rozległy sposób, będąc zachwycone moim pytaniem.

Jedna z odpowiedzi: To będzie dobry dzień! Odważny mężczyzna napisał pierwszy wiadomość i zadał sensowne pytanie. Do tego ma ciekawy opis, który zachęca do konwersacji. Tyyyle szczęścia na raz! 🙂 🙂 😀 🙂 😛

Szczerze? Bardzo sztuczna odpowiedź i emocje. Tak jakby Pana Boga za nogi złapała. Wybaczcie, ale nie wierzę, że to nie jest spreparowane. I tak też się dzieje w innych rejonach, w których dane kobiety potrafią preparować fałszywe dowody na własną korzyść, a nawet kłamać w anonimowych ankietach, aby tylko obronić opinię o sobie, lub ogólnie o kobietach. Niewygodne fakty się nie liczą.

Marzenia kobiet na portalach randkowych

I najciekawszy moment jej wpisu, wręcz propagandowy. Wręcz jakby sama siebie chciała zareklamować.

Coś czuję, że niepowodzenia mężczyzn na portalach randkowych wynikają z tego, ze macie nieciekawe opisy bez polotu, albo lajkujecie same insta girls i pustaki bez opisu, które tylko czekają na to, żebyście dali im trochę atencji. Postawcie na szare myszki i będzie lepiej.

Po primo to kobiety w ostatecznym rozrachunku wybierają, więc to kogo mężczyzna polubi nie ma większego znaczenia. Kobieta musi dać dopasowanie, a potem jeszcze zechcieć odpisać swemu internetowemu adoratorowi, bo przecież:

Pierwsza nie piszę!

Po secundo widzimy tu typowy tekst obwiniający mężczyzn: złe kobiety wybieracie, źle rozmawiacie, w złych miejscach szukacie. Wiele kobiet nie potrafi zauważyć, że tak naprawdę bardzo dużo kobiet za dużo od siebie nie wnosi, dlatego często jest to poszukiwanie igły w stogu siana, by odnaleźć wyjątek od reguły i zaginiony skarb. Szansa procentowa na znalezienie kobiety o typie tzw. księżniczki jest wysoka, więc nie dziwi, że takie są opinie. To samo u kobiet, które celują w top 20% mężczyzn, by na innych narzekać i nie chcieć dla nich niczego większego zrobić. Tylko jak widać z powyższego badania mężczyźni potrafią większość kobiet uznawać za atrakcyjne, a kobiety na odwrót. Praktycznie 80% mężczyzn jest nieakceptowalna dla kobiet, dlatego mężczyźni przeciętni, a nawet trochę powyżej, nie mają czego tam szukać, niezależnie od tego jak ciekawe opisy by wysmarowali.

Marzenia kobiet z portali randkowych. Jak to działa i czy to działa?

Test będzie trwał dwa tygodnie (trwa nadal), dlatego odpowiedzi umieszczę w kolejnej części wpisu. Spośród 50 polubień odpisało ponad 30 kobiet (stan na 13 sierpnia 2018). Nie będę zamieszczał zdjęć tych kobiet, ale mogę jasno stwierdzić, że znacząco się różniły, jeśli chodzi o wygląd, czy wiek (rozpiętość od 18 do 38 lat).

Odpowiedzi będą BARDZO CIEKAWE. Stay tuned.

Zachęcam do podzielenia się marzeniami w komentarzu! 🙂

Część druga:

Kobieta uczy o czym rozmawiać z kobietami na portalach randkowych

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

33
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
8 Zestawy komentarzy
25 Zestawy odpowiedzi
13 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drzewo oliwne
Gość
Drzewo oliwne

Ten artykuł jest mocną nadinterpretacją… a tekst o zwalaniu winy na facetów (że wybieracie księżniczki)… wybacz, ale faceci sami potrafią zwalić wine na kobietę jezeli ta akurat ma partnera który ją bije (no przecież sama takiego wybrała!!!)
Tak samo wy- nikt wam nie każe spotykać się z dziewczynami które mają siano w głowie…

Szymek
Gość
Szymek

Po pierwsze primo, dzięki dobrej nauce rodziców, kulturze, braku medialnej propagandy największym marzeniem kobiety kiedyś było posiadanie szczęśliwej rodziny, męża i dzieci, kobieta była wychowywana aby być dobrą matką i żoną, uczono ją swojej roli – tak samo jak mężczyzny, w tej chwili jest pomieszanie z poplątaniem, nie wiadomo kto jest kim. Dzisiaj kobiecym marzeniem jest zwiedzić świat i przy okazji gzić się z obcymi facetami żeby wstrzykiwać sobie emocje. Dlatego kiedyś było tyle seriali brazylijskich bo kobiecie nie można było zdradzać i mieć jak to mówią karuzeli ku.asów, w tej chwili żadna kobieta nie musi oglądać seriali brazylijskich – teraz ma to w swoim życiu, zdrady, ru..anie – emocje na żywo i niech mi nikt nie mówi, że kobieta potrzebuje stabilizacji – jest na odwrót – dzisiejsza kobieta potrzebuje finansowania.

Wojtek
Gość
Wojtek

Kiedy można się spodziewać dokładnie drugiej części??

Antonę Merlę Bężamę Kalimpo Qunarta
Gość
Antonę Merlę Bężamę Kalimpo Qunarta

Piszecie o marzeniach kobiet, a ja wtrącę o hipokryzji kobiet.

1 – kobiety mówią, że najważniejszy charakter, a jak ktoś opisze na forach problem z dziewcyznami, to panie wysyłają faceta na siłownię – jakby wygląd jednak był ważniejszy

2 – kobiety często ględzą o charakterze, a w innych tematach piszą – on taki fajny ma ciało wyrzeźbione, ale on ma ciało trenuje sporty, jakoś nie miękną im kolana z powodu charakteru

3 – kobiety nie akceptują mężczyzn takimi jacy są, wymagają od nich wizyty na siłowni, to znaczy że nie akceptują naturalnej sylwetki, lecz wymagają zmiany

4 – kobiety wyganiają mężczyzn na siłownię, nie biorą pod uwagę faktu że tam trenują inni mężczyźni, którzy w dodatku mają obycie z kobietami, mają wielu znajomych, więc silka nic autorowi tematu nie da, bo co mu po fajnej sylwetce, jeśli wielu facetów może się nią pochwalić

5 – kobiety polecają siłownię by zwiększyć powodzenie, nie myślą jednak że bez odpowiedniej diety nic się nie wskóra. Mam znajoemgo, który trenuje cały rok i efekty ma małe. Wszystko z powodu diety – śniadanie kanapki, potem zupa, drugie danie i jakaś kolacja. Nie ma diety na masę. Dziewczyny wprowadzają mężczyzn w ogromny błąd bowiem same ćwiczenia masy nie zbudują.

6 – kobiety oceniają niesprawiedliwie. Głoszą, że skoro one chodzą na siłownię, to facet też musi. Nie biorą jednak pod uwagę, że im wystarczy się nie obżerać i w kilka miesięcy zbudują niezłą sylwetkę. Facet bez diety nic nie osiągnie, a żeby miał wyniki musi i tak minąć więcej czasu niż w przypadku kobiet.

7 – kobieta wystarczy, że jest. Może być sobą i na luzie, bo wie że facet jest nią zainteresowany. Mężczyzna stoi na znacznie gorszej pozycji. Musi mieć wygląd, pasje, interesującą osobowość. A kobieta? wystarczy, że jest.

8 – kiedy dziewczyna, zwykla szara przeciętna wstawi zdjęcie na forum kobiet, jest przez użytkowniczki oceniana jako piękna, śliczna itp. A facet, który jest na poziomie tej kobiety, lub nawet większym, słyszy – nie jest źle, może nie jesteś klasycznie przystojny, ale brzydki też nie, popracuj nad charakterem.

9 – piszesz na kobiecym forum o niepowodzeniu z dziewczyną, to twierdzą że pewnie dziunia i radzą by do takich nie podchodzić. Gdy w innym temacie wstawisz zdjęcie typowej paniusi z podpisem by takich unikać, zaraz pojawiają się posty by nikogo nie oceniać po pozorach i wyglądzie, chociaż same na widok zwykłego faceta przypisują mu etykietę niezadbanego.

10 – kobiety niby nie lubią lalusi, ale nie widzą niczego zdrożnego w facecie w rurkach, z fryzurą, która wymaga poswięcenia sporego czas. One twierdzą, że taki koleś zwyczajnie jest zadbany.

11 – masz na sobie czyste sportowe buty, jeansy i porządny markowy tshirt. W oczach kobiet nie jesteś zadbany, bo musisz mieć trampki, spodnie slimfit, chinos i jakąś koszulę.

12 – Polki lecą na Arabów itp, i to jest ok. Ale gdy ty zainteresujesz sę azjatką, zaraz jesteś odbierany za desperata, którego żadna nie chce i rozglądasz się za inną. Nawet jeśli, to co w tym złego, skoro tamta chce?

13 – dziewczyny się umalują i stają się ładniejsze niż są na prawdę. Przeciętna staje się ładna i potem ignoruje przeciętnego faceta, bo wydaje się jej że zasługuje na kogoś z jej wyższej ligi. Problem w tym, że bez makijażu, ten przeciętny jest z jej ligi.

Antonę Merlę Bężamę Kalimpo Qunarta
Gość
Antonę Merlę Bężamę Kalimpo Qunarta

Wkleiłem to na wizazu, od razu ban, post usunięty.

Adi
Gość
Adi

Wizaz haha zlituj się Panie… Tam nastolatki podniecają się swoimi malowidłami i bad boyami. Znam człeka ,co został wyśmiany, wyszydzony okrutnie za to, że pożalił się w jakimś temacie na swój mały wzrost, to tak o mitycznej empatii kobiecej…
Na co zasługują? Moim zdaniem na nic. Konkretna kobieta musi sobie zapracować na moje zaufanie i respekt. Nie wystarczy, że jest dystrybutorką waginy i piersi. Niestety mężczyźni są sterowani swoim fiutaszkiem bardziej niż głową i są wychowywani przez kobiety na rycerzyków mario zabiegających o królewny, przez co one mają ułatwioną selekcję i nie muszą się starać nic a nic poza udawaniem bycia uprzejmą i wypięciem zadka. Dlatego pora zacząć ignorować je, obchodzić manipulacje seksualne i szanować siebie. One niech się starają, mają więcej interesu w “związku” niż mężczyzna.

Cezary
Gość
Cezary

Marzenia? A kto ma czas na marzenia w zabidziałej Polsce… Wstyd nawet o nich opowiadać.