Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni

Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni, tyle, że używają innych metod działania, które nie są tak często i tak ostro karane, jak męskie przewinienia. Zwykle jest to przemoc psychiczna. Jest to spowodowane tym, że mężczyźni mają większy potencjał fizyczny – kobiety zmuszone są knuć, kłamać, udawać i kombinować, przez co unikają kar, mimo że tak samo, jak nie silniej potrafią zniszczyć dobra innych ludzi. Feminizm kłamie dzisiaj, że to mężczyźni są sprawcami całego zła i kobiety nam w tym nie dorównują. Kobiecość rzadko kiedy nastawiona jest na otwartą, bezpośrednią walkę, ponieważ to zmuszałoby je do czynów głęboko świadczących o ich działaniu, a więc i braniu odpowiedzialności za nie. Jak w poprzednim artykule pisałem kobiety są z reguły pasywne i chcą być za takie uznawane, nawet gdy w danej sytuacji nie są. Dlatego nawet za przewinienia, które są przyczyną w kobietach odpowiadają mężczyźni. Kobiety wykształcają siłę psychiczną i spryt. Przykładem jest koniec związku, gdzie mężczyzna zostaje obwiniony o wszystko co najgorsze, ale to jest tylko etap końcowy, efekt – a kto spojrzy co było wcześniej, od jakich zachowań związek zaczął się psuć, czy aby na pewno tylko mężczyzny i zawsze mężczyzny? Czy kobieta jest czepialska dla zasady, by wywołać niską samoocenę i się psychicznie wyżyć? Mężczyzna w końcu wybuchnie po wielomiesięcznym lub wieloletnim ostrzale psychicznym, nawet jak jest najbardziej opanowanym człowiekiem. Dla społeczeństwa to on będzie winien.

Kobiecość nastawiona jest na więzi społeczne, dlatego też przejawiają statystycznie większy intelekt emocjonalny (w innych rejonach lepsi są mężczyźni), a co za tym idzie potrafią lepiej się “ustawić” w życiu – także kosztem innych. To dla kobiet zaleta, dla nas wada (wystarczy pomyśleć o mężczyźnie wykorzystującym innych, by zobaczyć jak to jest nieobiektywne). Kobiety wybierają częściej zawody społeczne (np. pielęgniarstwo) nie dlatego, że tak się kobiety uczy, a dlatego że ich mózg ma wysoki intelekt w TYM aspekcie i jest przystosowany do zaradności w tym aspekcie. Częściej zobaczysz kobietę mającą wiele partnerów seksualnych, kłamiącą że tylu nie miała. Częściej zobaczysz kobiety wykorzystujące innych, niż wykorzystywane (ale będziesz słyszał tylko o tym drugim). Częściej zobaczysz kobietę działającą za plecami przeciw Tobie, niż wprost. Kobiety częściej obgadują, wyszukują wady w ludziach i dowartościowują się ich kosztem (a feministki to szczególnie, metod zawstydzania mają tysiące). A że takie zachowania nie są honorowe? Nie muszą, ponieważ mężczyźni nie ustalili prawa karcącego takie zachowania. Kobieca agresja to działanie głównie polegające na manipulowaniu innymi, wywieraniu wpływu, na stosowaniu fałszu, projekcji, prowokacji i wywoływaniu danych stanów emocjonalnych na ofierze, by w dalszej kolejności uzyskiwać własne cele. Robią to doskonale feministki i kobiety, które im wierzą, identyfikując się z pozycją ofiary. Gdyby bycie ofiarą u kobiet nie zapewniało korzyści, to by nie było praktykowane, tak jak u mężczyzn. Dzisiaj zajmiemy się podstawami w wykonaniu agresji kobiet i pokazaniu jak bardzo potrafią być przebiegłe (w tym momencie przebiegła kobieta uśmiecha się pod nosem i jest dumna z siebie).

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

 

Kobiety nie tolerują obojętności wobec nich i zrobią wszystko dla uzyskania uwagi

Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni

Im bardziej narcystyczna kobieta, tym bardziej chce być w centrum uwagi i gorzej toleruje obojętność (metoda na “chcę być Twoim oczkiem w głowie, tą jedyną”). Im bardziej narcystyczna kobieta, tym bardziej roszczeniowa i oferuje od siebie mniej. Im kobieta bardziej narcystyczna kobieta, tym silniej będzie się mścić za Twoją obojętność, czy odrzucenie. Bycie złośliwą, czy wredną kobietą to nie powód do dumy. Niestety ta metoda działa dobrze na mężczyzn, którzy są spragnieni kobiecej uwagi, seksu, czy komplementów. Ta metoda działa też dobrze na mężczyzn, którzy boją się kobiet, ponieważ świadomie lub podświadomie wiedzą, że kobiety mogą ich reputację zniszczyć, czy ich finanse jednym oskarżeniem. I to się dzieje. Kobiety zostają odrzucone, mężczyźni “obsmarowani” w towarzystwie, lub w sądzie. Nie ma za bardzo jak z tym walczyć, bo nawet zniżenie się do poziomu takiej toksycznej kobiety nie ma wielkiego wpływu na uratowanie siebie.

Małą próbkę poszukiwania atencji widzisz w internecie, gdzie kobiety z portali społecznościowych zrobiły formę promowania siebie, szukania dowartościowania, a także miejsca do poszukiwań mężczyzny z dobrym statusem społecznym. 99% blue pillowych mężczyzn jest tylko przedmiotem służącym do zaspokajania kobiet i ich form zdobywania korzyści. Pokażesz swoje dobre predyspozycje na zdjęciach, pokażesz Porsche, wakacje na Teneryfie, świetny ubiór i pokażesz się w towarzystwie kobiet na zdjęciach – Twoja punktacja idzie w górę, jesteś na celowniku. Kobieta celuje w to, byś uczynił ją całym swoim światem. Romantyczne? Tanie i skuteczne.

Portale społecznościowe to dogodny kanał informacyjny dla kobiet i dla mężczyzn. Możesz przecież lajkować wpisy i zdjęcia kobiet, niezależnie o czym mówią, ale zawsze możesz się podlizać i zaznaczyć swoją obecność. Kobieta może wtedy wybierać wśród petentów i wśród uwagi którą dostarczają. Dlaczego mówię o zdobywaniu uwagi przez kobiety, jeśli wydaje się to niegroźne z pozoru?

Przede wszystkim dlatego, że szukanie atencji jest formą uzależnienia. Uzależnienia praktycznie zawsze są szkodliwe. Kobieta, która jest zupełnie przeciętna, w internecie może dostać bardzo dużo uwagi, przez co życiowo staje się nienasycona, ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i oczekuje tak samo wysokiego poziomu atencji od partnera życiowego. To nie jest możliwe do spełnienia, bo narkoman nalega na kolejne dawki i jeśli ich nie dostanie, to staje się co najmniej rozdrażniony. Kto na tym cierpi? On i otoczenie. Internet także pozwala niszczyć ludzi, ponieważ plotka szybko się rozprzestrzenia – a ludzie bardzo często wierzą bez zastanowienia, bez dogłębnej oceny sytuacji, czy przesłuchaniu argumentów – są też często stronniczy, ponieważ emocjonalnie kogoś wspierają, a kogoś ganią – zwykle kobiety są bronione tylko z tytułu bycia kobietami i zaburzone kobiety wykorzystują te przewagi do uzyskiwania uwagi, czy innych korzyści. Mężczyźni swoją darmową, niesprawiedliwą uwagą psują kobiety innym mężczyznom, tak jak kobiety wychowując synów psują przyszłych partnerów, mężów czy ojców innym kobietom. Jest to wynik oczywiście szanowania w naszej kulturze kobiecych strategii seksualnych. Teraz przykłady.

Zobacz na kobiety “artystki”, które pozują nago, dają się masturbować publicznie, mówiąc że to sztuka, albo forma walki z dyskryminacją kobiet. Najważniejsze, by wykreować swoje działania jako pozytywne i uciszyć możliwość krytykowania.

 

Mściwość kobiet z powodu braku dostarczanej uwagi widzisz, gdy kobieta zdradza mówiąc, że za mało oczekiwań spełniałeś, bo nie czuła się już wyjątkowa. Cóż, narcyz ma roszczenia, nie ma empatii (MUSISZ spełnić oczekiwania, możesz to zrobić JAKBYŚ CHCIAŁ I KOCHAŁ) i chce być traktowany nadzwyczaj dobrze. Wszystko to co negatywnego uczyni jest Twoją winą. Tyle, że kobiety mają bardzo często roszczenia niewspółmierne do możliwości, uznają, że to się im należy, a często nawet nie wiedzą czego chcą i co je uszczęśliwia naprawdę. Wymagania są istotą pasywnych kobiet. Masz uszczęśliwiać, masz być lepszy niż inni, nie masz prawa ignorować żądań, nie masz prawa krytykować, nawet jeśli ta osoba krzywdzi w jakiś sposób Ciebie. Taki charakter kobiet został stworzony systemowo, wykorzystując męskie słabości, np. wobec seksualności kobiet, oraz idealizowania ich, a także dzięki predyspozycjom kobiet do aktorstwa i kreowania siebie na lepsze niż są w rzeczywistości.

Inną z kar za męską obojętność może być też brak seksu. W wielu związkach panuje przekonanie, że seks jest nagrodą dla mężczyzny, od czego powinniśmy odstąpić, by nadal nie niszczyć charakteru kobiet – nie tylko w seksie, ale innych zachowaniach, które są niesłusznie uznawane za nagradzanie mężczyzn, gdy tak naprawdę są formą kontroli.

Kobiety bardzo często żyją emocjami, a emocje dostarcza im uwaga, tak jak dzieciom. Tyle, że dzieci instynktownie jej poszukują, kobiety świadomie i manipulują, by ją uzyskać. Bardzo często Twoim, męskim kosztem. Ale o tym się nie mówi, bo tylko kobiety mają prawo być pokrzywdzone i wielu mężczyznom przez usta nie przechodzi słowo “jestem pokrzywdzony” – nauczone zostało to jako wstręt do siebie, przez co mężczyźni muszą wypierać takie zdarzenie. Mężczyźnie zostaje powiedzieć “oddałem swoje koszta, bo chciałem” – co jest bardzo odpowiedzialne, ale jest skutkiem surowego traktowania przez społeczeństwo. Cóż, może czas skończyć ze szkalowaniem męskich słabości, by nie programować takich zachowań u kobiet i by nie mogły hierarchizować mężczyzn na tej podstawie. Samcy beta są poniżani, a ci nie mają chęci “starać” się dla kobiet coraz częściej.

Inne kobiety szukają uwagi kłamiąc o byciu np. molestowaną czy zgwałconą, czyli wykorzystując kartę ofiary. Nie słuchaj, że kobiety są traktowane przedmiotowo, jeśli same kobiety robią to samo (mężczyzna zaczyna się od 185cm i inne). Kobieta prowokuje też seksualnym ubiorem, czy seksualnymi zachowaniami (ma krótką spódniczkę i powoli rozchyla nogi łapiąc kontakt wzrokowy z Tobą), ale gdy spojrzysz na nią uznaje Cię za kogoś kto ją molestuje. Jest to kolejny mechanizm uzyskiwania władzy i wykorzystywania swoich atutów do tego. Dalej nie wiesz o co chodzi? Kobiety atakują pasywnie. Mężczyźni aktywnie, inicjują, agresja jest bezpośrednia, łatwa do odczytania i oceny. Kobiety molestują psychicznie.

Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni

Kobietom-ofiarom się pomaga, ponieważ wzbudzają zainteresowanie – cel dla pseudoofiary osiągnięty jest wtedy, gdy zostaniesz wykorzystany. Nieważne jak o Tobie mówią, ważne, że mówią. Nieważne, że komuś zaszkodzisz. Cel uświęca środki. Z resztą jeśli komuś zaszkodzisz, to się ucieszysz, bo poczujesz namiastkę władzy i będziesz mogła spożytkować odpowiednio swoją nienawiść. Dasz nadzieję, potem ją odbierzesz – widzisz, że mężczyźni są na Twojej smyczy i nie jesteś karana za antyspołeczne, niemoralne i krzywdzące innych zachowania.

Przykład kolejny – szukająca uwagi kobieta zgłaszała fałszywe gwałty:

Kompulsywnie kłamiąca kobieta aresztowana po zgłoszeniu 11 fałszywych oskarżeniach o gwałt

Cóż, jeśli obserwujesz jak wygląda świat, to zauważysz, że kobiety stały się mocno krzykliwe i żądają wiele, a są karane wcale lub łagodnie, gdy przekraczają granice. To się nie skończy nigdy. Jeśli poświęcasz kobiecie uwagę – ona chce jej coraz więcej z czasem, trudno ją zadowolić. Mamy tu efekt rozpieszczonego dziecka. Jeśli kobieta nie ma uwagi, staje się w swoich oczach ofiarą patriarchatu, traktowania z góry, uciemiężania. Druga opcja jednak zapewnia zdecydowanie mniejsze wymagania kobiet, ponieważ jej natura kontrolowana jest przez system, a co za tym idzie ludzie osiągają szybciej próg szczęścia. Dzisiaj kontroluje się tylko mężczyzn “pracuj, staraj się, bądź męski, płać kary, bierz odpowiedzialność nawet za nieswoje winy, nie narzekaj, nie uciekaj ze związków, nie myśl o seksie, nie masz prawa być ofiarą”. Takie działania obniżają samoocenę mężczyznom, przez co tracą cechy które kobietom się naturalnie podobają. Kobiety jako agresywne, krzykliwe, władcze i niezależne także tracą atuty, by podobać się mężczyznom. Wszystko ma swój cel.

Zauważcie też, że to są strategie seksualne płci. Mężczyźni dziś uczeni są ulegać kobietom, nie dawać się prowokować, starać się dla kobiet, by nie zdradzały. Kobiety za to w innej kulturze są uczone nie prowokować, nie zdradzać, ale też ulegać mężczyznom. Czym się różnimy? Jedna kultura wywyższa mężczyzn, inna kobiety. Równość to kłamstwo i lepiej dla społeczeństwa, gdy to mężczyźni są silni. Same kobiety tego pragną co rusz narzekając na dzisiejszych “słabych” mężczyzn, gdzie mizoandria dzisiaj to zupełna norma. Nie wspieraj mężczyzn, niszcz ich, karć za aktywność, pytaj czemu są słabi. Bądź dla nich negatywna, nie wnoś za wiele, pytaj czemu nie są zainteresowani.

Kobiety molestują i gwałcą nawet częściej niż mężczyźni

Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni

Statystycznie kobiety praktycznie tak samo często gwałcą i molestują seksualnie, jak mężczyźni. Jest jeden szkopuł – kobiety gwałcą w inny sposób, dlatego nie kwalifikuje się do statystyk szeroko omawianych. Gwałt jako gwałt często jest definiowany jako “zmuszenie kogoś do seksu przez mężczyznę”. Zabawne, że w takich aspektach można dyskryminować ze względu na płeć i przypisywać go z góry jednej płci. Gdy kobieta swoimi sposobami zmusza kogoś do seksu, to nazywamy to np. “made to penetrate” i to też jest gwałt, tylko inna jego forma. Każde badanie które jest dziś fundowane przez lewicowe środowiska ma za zadanie zbadać tylko “rape”, czyli oczywistym jest, że będzie to badanie np. uwzględniając fizyczną napaść, a takich przypadków jest mało wśród kobiet, bo zwykle nie są silniejsze fizycznie. Ale i takie przypadki się zdarzają, wyśmiewane niestety przez ludzi, przez co jest tolerancja na kobiece gwałty.

Przykład: Gruba Ola gwałci nieprzytomnego chłopaka

Made do penetrate jest w badaniach uporządkowane gdzieś strasznie nisko, niewidoczne dla większości ludzi, którzy takich badań nie będą znajdować na pierwszym miejscu. To słowo “gwałt” przyciąga, jest słowem kluczowym. Zmuszanie do penetracji, prowokacje psychiczne, kary psychiczne nie są uwzględniane – społeczeństwo się śmieje, że przecież masz prawo odmówić, nie musisz się przejmować – ogólnie żyj na luzie (póki psychicznej terrorystki nie masz za swoją partnerkę?). Niestety to właśnie kobiece made to penetrate jest nawet częstsze niż rape. Raport CDC za lata 2010-2012 mówi, że znajdziesz  1.2% rape kobiet, 0.2% rape mężczyzn, oraz 1.5% made to penetrate w ostatnich 12 miesiącach. Scientific American badał rok 2010, gdzie rape i made to penetrate uzyskały te same liczby, bo 1.1% w przeciągu roku.

Kobieca wiktymizacja seksualna jest częstsza niż wcześniej sądzono

Poniżej raport na lata 2010-2012.
Strona 18, tabela 3.1, gdzie znajdziemy 1.2% rape rate dla kobiet in past 12 months .
Strona 26, tabela 3.5, gdzie znajdziemy 1.5% made to penetrate dla mężczyzn (12 months) oraz 0.2% “rape”.

The National Intimate Partner and Sexual Violence Survey (NISVS) | 2010-2012 State Report i The National Intimate Partner and Sexual Violence Survey (NISVS): 2010-2012 State Report

Badania wskazują, że kobiety nawet gdy są sprawcami udają ofiary. Uznawanie przez społeczeństwo, że kobieta nie jest szkodliwa, czy groźna jest głęboko zakorzenione w myślenie także samych kobiet o sobie.

Ataki kobiet na mężczyzn także wyglądają w ten sposób:

Nasza analiza wykazała, że wśród osób zgłaszających gwałt, czy napaść seksualną sprawcy płci żeńskiej, 57,6% ofiar to mężczyźni i 41,4% kobiety. Ofiary doniosły, że zostały zaatakowane, co oznacza, że sprawca trafił, powalił lub w inny sposób napastował ofiarę. Wśród tych, którzy zostali zaatakowani, 95,7% męskich ofiar i 47,0% kobiet-ofiar zostało rannych.

Kobieta spodziewając się większej siły ofiary, bierze twardy przedmiot i zaskakuje swoją ofiarę uderzeniem, gdy ta się nie spodziewa. Mogą to być różne przedmioty, od szkła, po kamienie, po pręty, dzbanki, czy w sumie wszystko co znajdzie się pod ręką. Więcej o tym tutaj:

Seksualna wiktymizacja ze strony kobiet: dane federalne ujawniają zaskakujące występowanie

Kobiety stosują przemoc wobec swoich partnerów przynajmniej tak samo często, jak mężczyźni wobec partnerek. Już pierwsze feministki pomagające ofiarom przemocy domowej potrafiły o tym mówić, niestety ich kariery feministyczne szybko się potem kończyły.

Zbiór 200 badań o przemocy kobiet wobec mężczyzn

Kobiety są też łagodniej traktowane w systemie sprawiedliwości. Kobiety odbywają praktycznie dwa razy krótsze kary, w stosunku do mężczyzn za te same przewinienia, ale także zdecydowanie rzadziej mają zasądzone kary pozbawienia wolności niż mężczyźni (nie dlatego, że są mniej winne).

Badania prof. Starr wykazują niewyjaśnione różnice traktowania płci w sprawach karnych

Niektórzy nie dają wiary, że kobieta może zgwałcić mężczyznę twierdząc, że przecież nie zdoła wywołać erekcji, przy czym erekcja jest automatyczną reakcją organizmu i nie zależy od woli człowieka, nie świadczy o zgodzie:

Podniecenie seksualne i orgazm u osób, które doświadczają przymusowej lub niekonsensualnej stymulacji seksualnej

Niewiele kobiet zgłasza gwałty, ale jeszcze mniej gwałtów i innego rodzaju kobiecej przemocy zgłaszają mężczyźni. Powodów jest dużo. Nie nazywamy kobiecych gwałtów gwałtami w statystykach, a mężczyźni są ośmieszani, gdy okazują słabości, zostają pokonani. Tyczy to też mężczyzn wobec mężczyzn, więc warto się zastanowić nad wyśmiewaniem mężczyzny, który sobie z czymś nie poradził. Albo chcemy pomagać, jednoczyć się, albo zawsze będziemy za kobietami w umiejętnościach społecznych.

Kolejny z przykładów, kobiety wyśmiewają mężczyznę, któremu został obcięty penis:

Ostatecznym badaniem dlaczego mężczyźni nie zgłaszają przemocy wobec siebie jest brak tzw. ekshibicjonizmu emocjonalnego (więcej mężczyzn to introwertycy), czyli po prostu mężczyźni rzadziej dzielą się swoim życiem prywatnym z innymi, a w szczególności swoimi troskami i problemami. To kobiety są znane z tego, że muszą się wszystkim wokół “wygadać”. Z boku wygląda to na infantylność i nielojalność – przy czym należy pamiętać, że kobiety zdecydowanie częściej ubarwiają historie które przekazują tak, aby zdobyć zainteresowanie i ukazać się w tej historii jako ofiara. Nieważna jest prawda, tylko przekonanie kobiety o byciu ofiarą, a tą wzmacniają feministki.

Różnice płci w ujawnianiu informacji o sobie

Traktowanie mężczyzn jak wrogów to zniszczenie spontanicznego flirtu

Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni

Jeśli kobiety uważają, że mężczyźni przekraczają granice kobiet w przypadku prób uwodzenia, to mężczyźni będą stawali się coraz bardziej ostrożni, by nawiązywać kontakty z kobietami inne niż powierzchowne. Obie płcie nie będą sobie ufać i będą się siebie bać. Jedna płeć uznaje, że mężczyzna to agresor, który molestuje, druga płeć będzie uznawać, że kobiety to płeć, która może zrobić z igły widły i zrobić z nas oprawców, którzy powinni trafiać do więzienia. Tak naprawdę w tym momencie obie płcie pokazywane są jako agresywne i zagrożenie. Niestety to feministyczny imperatyw jest tutaj szkodliwy, ponieważ nie pokazuje obu stron medalu, a winę po jednej ze stron. My nie mówimy, że nie ma gwałcicieli, nie deprecjonujemy też kobiecych ofiar. Feministki robią to skutecznie, ale czym degradują też społeczeństwo. Nie bójcie się – kobiety teraz mówią, że nie chcą by mężczyźni podrywali, ale jak przestaniemy podrywać, to będą miały problem, że nie podrywamy. Na dodatek feministki pokazują swoją postawą, że nie obchodzi ich los innych. One nie są stanu wolnego, więc chcą spokoju, ale zawsze można grzecznie odmówić, uśmiechnąć się, pozdrowić – tudzież chamsko spławić, jeśli jest się heterą. Dla nich i to za dużo, najlepiej jakby nikt im nie “przeszkadzał”, nie pytał, nie próbował i chcą nałożyć to na całe społeczeństwo.

Jeśli chcemy mieć przydzielone role płciowe, czyli gdy kobiety oczekują, że mężczyźni muszą wykazywać się inicjatywą i pewnością siebie, to kobieta musi nauczyć się odrzucać tą inicjatywę i nie denerwować się w przypadku złamania granic. Nauka asertywności to klucz dla kobiet. Jeśli inicjatywa mężczyzn zostaje porzucona, to aby kobiety zdobywały związki, czy seks muszą nauczyć się posiadać inicjatywę. Nie widujemy kobiet, którym pasuje sprawowanie męskich ról, szukają cały czas tylko tego co wygodne i pasywne. Wygodnym jest narzekać, oczekiwać i oceniać. Tak jakby świat miał klęknąć do stóp bez żadnej pracy.

W mniemaniu żeńskiej części społeczeństwa to mężczyzna ma być aktywny, zabiegać, starać się, być pomysłowym, inicjować. Utarło się też, że kobiety są z natury niewinne, a ich słowo w materii interakcji płciowej jest święte. W takiej sytuacji dowolny mężczyzna może być z miejsca nazwany drapieżnikiem seksualnym, wrogiem, winnym. W związku z tym ryzyko bycia oskarżonym o molestowanie jest wpisane w koszta podejmowania interakcji z kobietami. Jaki to ma sens?

Na dodatek kobiety są podwójnie wygrane, bo jako inicjujące są pożądane, ale i bez inicjatywy są pożądane. U mężczyzn tak nie ma, role płciowe są zdecydowanie bardziej surowe i tylko dany poziom “męskości” jest oceniany atrakcyjnie.

Spójrzcie na inne gatunki samic u zwierząt. Często jest tak, że samiec się “dobiera” do samicy, ale samica go odpycha. Jeśli traktowalibyśmy kobiety na równi, to pozwolilibyśmy kobietom nauczyć się odpychać i odrzucać mężczyzn bez uszczerbku na zdrowiu obu płci. Jeśli jednak kobieta może w każdej chwili skłamać o molestowaniu, czyli bronić się przemocą psychiczną wobec każdego z mężczyzn, których nie lubi, to prowadzi to do skazywania niewinnych ofiar. Wystarczy, że krzywo spojrzysz i kobieta z PMS widzi w Tobie wroga. Czy realistycznie nim jesteś? Nie. Ale jej emocje tak odczuwają, ponieważ nie każe się kobietom brać odpowiedzialności za swoje emocje, tylko wypluwać na innych – także bogu ducha winnych ludzi.

Czy w związku z tym, dziwi kogoś stopniowe wycofywanie się mężczyzn, ich narastającą niechęć do kontaktów z kobietami, do wchodzenia w związki, do zakładania rodzin, do małżeństwa? Próby nawiązania kontaktu z kobietami, kosztują mężczyzn często utratę życia prywatnego, zawodowego, reputacji, pieniędzy, czy nawet wolności. Więc, przy bezrefleksyjnym traktowaniu słów kobiet, które zdanie mogą zmienić na długo po fakcie domniemanego molestowania, ich hipergamii, czczenia tylko mężczyzn typu “alfa”, oraz ciągle rosnącej liczbie ich przywilejów, rezultat nie jest zaskakujący.

Kobiety, przekrojowo, są same we własnym mniemaniu dobrem luksusowym, tak jak seks z nimi na wyłączność. Nie należy w to wierzyć i iść za tym trendem, by nie psuć społeczeństwa. Biorąc pod uwagę fakt, że kobiet jest więcej w wieku reprodukcyjnym (powiedzmy do 35 roku życia), a proces selekcji biologicznie oparty jest stricte na materializmie i zyskach, to nietrudno się domyślić, że nasze zwierzęce atrybuty nie dostosowały się do ładu społecznego i go niszczą. Większość mężczyzn będzie miała problem i będzie musiała czekać na swoją szansę, gdy kobiecie zachce się “zmienić gałąź”, aby mieć dostęp do związku i seksu.

Feminizm tworzy jeszcze gorszy problem, ponieważ obniża wartość wszystkim mężczyznom, a dzięki hipergamii kobiety uważają i tak tylko nieliczne jednostki jako wartościowe. Co to oznacza? Że większość mężczyzn będzie nieszczęśliwa z kobietami, a kobiety z większością mężczyzn będą nieszczęśliwe! Gra jest niewarta świeczki – ludzie rezygnują ze związków, reprodukcji, zajmują się sobą, cenią swoją “wartość” jak to mówią i idą dalej przez życie wojując, że “nie będą rodzić, nie będą stłamszone przez podłych mężczyzn”. Mężczyźni za to, że nie będą tłamszeni przez głupie, roszczeniowe, zadufane w sobie egoistki traktujące mężczyzn z góry.

Kobiety może i są pasywne, ale to one ostatecznie decydują o tym, czy seks się odbędzie. Jeśli kobiety będą pokazywać siebie jako drapieżnika, to mężczyźni będą go unikać i uciekać np. w masturbację, pornografię, czy prostytutki (a i to jest zakazywane w feministycznych krajach coby wymusić podporządkowanie nawet najbardziej toksycznym kobietom, wszak każdy ma swoje potrzeby). Im mniej ograniczania negatywnych cech, tym więcej negatywnych cech. Im silniejsze kobiety, tym słabsi mężczyźni. Ze słabościami i uległością jednak do twarzy tylko kobietom. Działamy dzisiaj na opak.

Poznaj techniki manipulacji, by móc się przed nimi bronić

Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni

Pierwszy etap dla Ciebie to spożytkowanie wiedzy o wywieraniu wpływu i sztuk erystycznych. Drugi to praktyka w umiejętności bronienia się przed nimi, rozpoznanie i asertywność. W tym tekście nie opiszę wszelkich mechanizmów manipulacji, bo nie chcę by tekst był za długi – na pewno w przyszłości będę więcej pisał o tym w osobnych tekstach. Temat potraktujemy więc zdawkowo. Jedno co należy wiedzieć, to to, że kobiety są mistrzyniami manipulacji z natury – mężczyźni, albo się tego uczą, albo mają zaburzoną osobowość (np. socjopaci czy narcyzi). Kobiety często podają przykłady mężczyzn tzw “drani”, którzy raz, że kobietom się podobają, dwa, że ci mężczyźni stosują te same manipulacje co kobiety. Zawstydzają, wzbudzają strach, obniżają poczucie wartości i sprawczości. Feministki robią to nieustannie zawstydzając mężczyzn i nawołując kobiety do tego samego. Do uzyskiwania przez kobiety poczucia wyższości, arogancji i poniżania mężczyzn na przeróżne sposoby. Dzisiaj już nawet mężczyźni się nie buntują, gdyż uznali to za normę.

Kobiece manipulowanie mężczyznami nazywamy shit-testowaniem czy comfort-testowaniem.

Takie testy są prowokacjami, intrygami i aranżowaniem sytuacji, które są próbami wytyczanymi przez kobietę dla sprawdzenia kim jesteś, jak bardzo szanujesz siebie, ale też jak łatwo można Cię wykorzystać. Jeśli ulegasz shit-testom kobieta uzyskuje władzę nad Tobą. Tylko moment to działanie ją kręci, następnie przestaje Cię szanować, odcina pożądanie, ponieważ umiejętnie obniżyła Ci wartość.

Mężczyźni uzyskują władzę np. na polu biznesu, czy nauki, by być szanowanymi, a to kobiety chcą przejmować władzę nad tymi mężczyznami wysokiego statusu społecznego. Jeśli nie w związkach, to na większą skalę. To jest nieustanny cykl. Tyle, że władzy tej nie przejmuje się bezpośrednio, a manipulowaniem emocjami i myślami innych. Rodzice dzieciom stawiają granice – mężczyźni kobietom nie, ponieważ zapomnieli jaka jest natura kobiet. Mężczyzna wnosi, jest aktywny, romantyczny, a kobieta steruje nim i jego zasobami. W społeczeństwie jednak to kobieta jest traktowana lepiej i łagodniej, jakby była bardziej wartościową płcią – to jest spadek po ewolucji, ponieważ już tak nie jest – kobiety nie muszą rodzić, więc nie ponoszą żadnych kosztów, chcą tylko przywilejów. Z resztą to samo tyczy się rozstań inicjowanych przez kobiety, czy zdrad, które nie mają dla nich żadnych konsekwencji. Kobiety nie mają bladego pojęcia z iloma wyzwaniami mężczyźni się mierzą – szczególnie ci na dole drabiny społecznej. Dla nich męskie problemy nie są ważne, dlatego będziesz manipulowany bez żadnego poczucia winy u kobiet. Kilka przykładów:

 • Jeśli mnie kochasz to byś zrobił, został, umiał…(szantaż emocjonalny i prowokacja)
 • Jeśli byłbyś dobrym ojcem, to byś nie pozwolił… (szantaż i prowokacja)
 • Nigdy nie myślałeś o mnie, o rodzinie… (insynuowanie nieprawdziwych myśli, wzbudzanie poczucia winy)
 • Dorabianie ideologii do męskich słów i działań. Powiesz jedno słowo, a będzie dopisana do niej cała historia. Spojrzysz na kobietę, będzie dopisana Ci zdrada z całą historią. Możesz się tłumaczyć z niewinności i przyznać rację kobiecie, by dalej wywoływała burzę, możesz ignorować (i też dostaniesz burzę za ignorowanie – ale będzie lżejsza gatunkowo).
 • Jesteś taki kochany, dobry, silny, zostań ze mną, zamiast iść tam gdzie Twoja pasja (fałszywe komplementy) – kobieta sprawdza, czy łatwo urobić mężczyznę ciepłymi słowami i czy jest na nie podatny. Im więcej będzie ulegał, tym szybciej wejdzie pod pantofel. Im dłużej będzie się opierał, tym więcej testów i przemocy psychicznej dostanie. Kobieta która chce władzy nie odpuści, a Ty możesz albo zaognić konflikt, albo się wycofać.
 • Bezpośrednia krytyka godząca w ego – skończ z tą pasją, bo jest niemęska. Skup się na rodzinie i kogoś komu mówisz, że go kochasz.
 • Przeszukiwanie Twoich rzeczy, nieposzanowanie Twojej prywatności
 • Kontrolowanie Ciebie, gdzie jesteś, kiedy będziesz, co i z kim robisz, kobieta musi wszystko wiedzieć i wytłumaczy, że jeśli kochasz to powinieneś tak robić , inaczej nie wróży Ci sukcesu w miłości
 • Odwracanie kota ogonem: gdy Ty jej coś tłumaczysz, prosisz o zmianę zachowania, ona mówi, że Tobie nigdy nie da się niczego wyjaśnić
 • Nie rób tego w ten sposób, wstyd za Ciebie, popraw się – prawdziwi mężczyźni to moi koledzy, mój były, nie Ty.
 • “Zachowałeś się jak kobieta” – co ciekawe będzie to mówione przez osobę, która uważa, że kobiety szanuje. Odczytuj to jako pogardę do kobiet… i do siebie samej.
 • Różnego rodzaju ośmieszanie, wmawianie dziecinnych lub starczych zachowań (np. problemy z potencją)
 • Odnoszenie się tylko do emocji w dyskusjach (nie denerwuj się tak), gdy kompletnie tego nie ma i nie ma znaczenia w dyskusji
 • Krytykowanie Twoich doświadczeń – na ogół wywyższanie się. Kobiety dziś mają więcej partnerów seksualnych, dłuższe związki, a nawet wyższe wykształcenie przez co uznają się za lepsze osoby niż mężczyźni i pokazują to ostentacyjnie. Jeśli chcesz mieć związek słuchaj kobiety bezrefleksyjnie, czy rację ma, czy nie ma
 • Negowanie dwóch sprzecznych ze sobą postaw. Przykład: kobieta mówi, że chce by mężczyźni nie byli pantoflami, ale jednocześnie gdy mężczyzna nie oddaje władzy kobiecie ta narzeka, że ma tyrana za partnera (jesteś bezradny, więc stajesz się agresywny z powodu napięcia)
 • “Do Ciebie nie warto dzwonić, jeśli nie zawsze odbierasz telefon” – gdy akurat leżałeś w szpitalu. Nieświadoma osoba będzie się czuć winna, że jest chora, ponieważ nie spełniła żądania manipulatora. Manipulator zamiast współczuć, to kreuje się na osobę zaangażowaną – dzwoniłem, byłem, chciałem, byłem dobry – Twoja wina, że już nie jestem, nie warto nic dla Ciebie robić, zginiesz marnie.
 • Zmarnowałam przez Ciebie X lat życia – dalsze wzbudzanie poczucia winy, wyładowywanie się na drugiej osobie
 • Będziesz też słyszał przeróżne formy żalenia się i jeśli jesteś osobą empatyczną, to będziesz chciał pomóc. Niestety u kobiet żalenie się to bardzo często manipulacja, szukanie uwagi, dodatkowej wartości, spełnienia przysług, czy też zrzucenie z siebie odpowiedzialności.
 • Innymi manipulacjami jest wchodzenie na ambicję, roszczenia nie uwzględniające sprzeciwu. Przeprowadź się, zmień pracę, nie bądź taki dziecinny, nieodpowiedzialny. Mam innych na Twoje miejsce, wiesz ile oni dla mnie robią? A Ty co? Kim jesteś? Śmiesz nazywać się mężczyzną, jeśli tego nie zrobisz czego chce kobieta?
 • Ciche dni to kolejna z manipulacji, mająca wywołać w Tobie skruchę. Kobieta karze Cię brakiem uwagi… jeśli jednak jesteś silny psychicznie, to wygrasz tę walkę i kobieta sama po uwagę się upomni. Oczywiście raczej będą to kolejne żale w Twoim kierunku, rzadziej skrucha i przeprosiny.
 • Kobiety potrafią także zatajać własną przemoc domową, a Twój najmniejszy wybryk zgłaszać za plecami (niebieska karta), by przygotować sobie grunt pod rozwód. Przykładów jest dużo. Kobieta potrafi sama siebie pobić, uszkodzić cieleśnie, kobieta potrafi miesiącami tzw wiercić dziurę w brzuchu o jakieś zdarzenie, by Cię koniec końców sprowokować i byś zaczął być agresywny. Ewentualnie zaczniesz pić alkohol dla rozluźnienia i zapomnienia, a więc będziesz kolejnym “złym mężczyzną” bo to Ty dostarczysz dowodu na swoje negatywne zachowanie. Kobieta kieruje Twoim zachowaniem z tylnego siedzenia. Wystarczy, że umiejętnie będzie manipulować Twoimi emocjami, poczuciem nieszczęścia, kompleksów, czy wybrakowania, a Ty zachowasz się tak jak ona pragnie (a potem opinia społeczna, bo zostaniesz uwzględniony w nieprzyjaznych nam statystykach). Dobrze wiemy, że kobiet uderzyć nie można, bo wina schodzi na mężczyznę. Mężczyźni nie mają środków do obrony przed przemocą psychiczną kobiet. Albo zaognisz konflikt (Ty winny, bo bezpośredni), albo zignorujesz (tego też kobiety nie lubią i mają pretekst np. przy rozstaniu). Zauważ jak wiele władzy kobiety osiągnęły, mimo, że są przynajmniej tak samo agresywne jak mężczyźni – tylko jak pisałem, stosują inne metody działania.
 • Inną z manipulacji jest podważanie Twoich zasad. Przykładowo zawsze pomagasz starszym przejść przez pasy. Kobieta mówi, że po co to robić, nie rób tego, pokaże się że jej problemy są ważniejsze. To jest wtedy test na to, czy masz własne zasady, czy łatwo Cię nagiąć – i tym samym dasz zainteresowanie kobiecie, którego wcale nie chciała.
 • Niestety dzięki temu, że kobiety manipulują jest tak, że kobiece “nie” nie zawsze odczytuje się jako “nie” i na odwrót, ponieważ sądzi się, że są to tylko gierki. Test na np. pokazanie własnej inicjatywy i zdecydowania, przy kobiecym opieraniu się i graniu niedostępnej. Gdyby kobiety miały stałe zasady, takie jakie wymagają by mężczyźni mieli, to by było wszystko prostsze.
 • Kobiety także manipulują np. dzwoniąc do Ciebie, że mają problem, którego nie mają. Kłamią, że np. uległy wypadkowi. Chcą sprawdzić co byś zrobił, czy się martwisz, czy jesteś zaangażowany.
 • Rodzice manipulują dzieckiem, gdy mówią: popatrz synu, córko, ja się wami zajmuje, a drugi rodzic was lekceważy. To ja jestem tym kochającym rodzicem, u którego macie oparcie. Drugi rodzic mógł być wtedy w pracy, gdy rodzic pierwszy manipulował w ten sposób i zyskiwał w oczach dziecka, jednocześnie obniżając wartość drugiemu. Z tego też znane są kobiety.
 • Jeśli rodzic który jest poddawany manipulacjom krzyknie, lub będzie rozzłoszczony rodzic numer jeden dodaje: widzicie dzieci, rodzic nie tylko was lekceważy, nie kocha was, to jeszcze jest złym człowiekiem. Zapamiętajcie sobie reakcje tego rodzica. Boicie się, prawda? Ja się wami zaopiekuje.
 • Jest to manipulacja mająca na celu zniszczyć rodzica, jego kontakt z dziećmi, a także sprowokowanie go do tego by został uznany winnym przy rozwodzie. Te manipulacje odbywają się poza całkowitą świadomością drugiego rodzica, a gdy już dzieci są odpowiednio nastawione, ten musi walczyć ze sztucznie wywołanym konfliktem. Matki dzięki temu, że są uznawane także przez sądy rodzinne jako lepsi rodzice (kłamstwo, bo są pasywne) wykorzystują dzieci niejednokrotnie do walki z przyszłym byłym mężczyzną i potrafią sprawić tyle problemów, że ojcowie rzeczywiście tracą kontakt ze swoimi dziećmi. Znam ojców, którzy w ten sposób zostali niszczeni i zaprzestali walki. Nie tylko dlatego, że nie mają siły w to brnąć, ale też brakuje im możliwości finansowych. Boją się też, że kolejny konflikt przysporzy im kłopotów. Społeczeństwo jednak patrzy powierzchownie i widzi ojca, który nie zajmuje się dziećmi i tworzy stereotyp, że ojcowie opuszczają biedne kobiety z dziećmi z powodu własnego egoizmu. Nikt nie patrzy, że te kobiety były np. manipulatorkami, że były toksyczne, że nie dało się z nimi wytrzymać. Ojciec porzuca – statystyki potwierdzają, mężczyźni widnieją jako zła płeć.
 • Manipulować da się też wspomnieniami z przeszłości. Jeśli nie masz dobrej pamięci kobieta może podawać własną wersję wydarzeń, w których to Ty np. coś przeskrobałeś, kiedy było na odwrót. Z przerzucaniem odpowiedzialności kobiety problemu nie mają, a pamięć mają doskonałą.
 • Podobnie jest z wzbudzaniem zazdrości. Kobiety podnoszą swoją wartość, umawiają się z tzw. “kolegami”, tworzą siatki orbiterów, kłamią o zainteresowaniu innych, aby mężczyzna nie był pewny swojej roli w związku jako najważniejszego. Kobiety pokazują tak, spójrz, mogę mieć jakiego chcę, staraj się. W The Red Pill podobny manewr używany przez mężczyzn nazywa się Dread Game. Jeśli uda Ci się to zrobić i jesteś najlepszą opcją dla kobiety, to także kobieta będzie się dla Ciebie starać. Znikną Twoje szanse na przykład kiedy zaoferujesz ślub i dasz kobiecie poczucie władzy, bezpieczeństwa. W teorii jest to dobre, szlachetne, a w praktyce jest to obniżenie własnej roli, co w przypadku mężczyzn jest tragiczne w skutkach. Hipergamia i feminizm. Kiedyś małżeństwo ograniczało złe cząstki natury obu płci, dawało przywileje i obowiązki obu płciom – dzisiaj nie ma to znaczenia.
 • Kobiety także manipulują w sprawach około-rozwodowych, abyś stracił cierpliwość, pewność siebie, zniszczyć Ci siłę psychiczną, a także możliwości finansowe, abyś odpuścił walkę o swoje przy rozwodzie. Kłamstwa kobiet o molestowaniu dzieci (pedofilia) to czasem i 30% przypadków:

Molestowani ojcowie, czyli gra w pedofila

Mizoandria jest dzisiaj powszechna – “nie dziwi, że napisał to mężczyzna, podgatunek”. Kobiety dużo częściej stygmatyzują, wykazują się postawą prześmiewczą, roszczeniową i brakiem empatii wobec mężczyzn. Kobiety tylko chcą być sądził o nich jako o kimś o dobrej duszy, romantyczności, tolerancji, za tym bardzo często stoi tylko fałsz i umiejętność wykreowania siebie. Czy to jest agresja za którą można stracić wolność, trafić do więzienia? Nie. Ale czy destabilizuje rodzinę, społeczeństwo, i jej normy? Owszem. I mężczyźni cierpią, tylko inaczej niż kobiety, bo jest tolerancja, bo prawo nie skazuje takich kobiet. Przemoc psychiczna to też przemoc. Im częściej będziemy o tym mówić, tym rzadziej takie zachowania będą widoczne. Tego chcemy, bo dbamy o związki i dbamy o kobiety, ale kobiety, które zachowały dobrą cząstkę w świecie nastawionym na jej utratę.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

 

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Zestawy komentarzy
1 Zestawy odpowiedzi
0 Followersi
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
4 Autorzy komentarzy
AdenauerRedPillerPLWilkorianLionheart1986 Ostatnie odpowiedzi autora
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lionheart1986
Użytkownik
Lionheart1986

Świetny artykuł. Ten kto lekceważy i nazywa Kobiety płcią słabą musi liczyć się że pewnego dnia obudzi się z ręką w przysłowiowym nocniku 😉 Kobiety są piekielnie niebezpieczne. Wydaje mi się że nawet bardziej niż Mężczyźni…

Wilkorian
Gość
Wilkorian

“Kobiety są tak samo agresywne jak mężczyźni, tyle, że używają innych metod działania,”

Zauwazam ze co raz częściej uzywają tych samych metod co faceci i to juz od najmłodszych lat. Wyzywanie, ostre słowa, przeklenstwa. Często tez wdają się w bójki. Ostatnio była afera jak dwie nastolatki skopały kolezanke ze szkoły.

Adenauer
Gość
Adenauer

Panowie z redkacji RP, sa jakies ksiazki ktore rozkladalby na czynniki pierwsze relacje damsko-meskie / psychike kobiet, ktore moglibyscie polecic?