Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks?

Marylin Manson (muzyk, piosenkarz, malarz) przeprowadził eksperyment społeczny z własnej inicjatywy badając z jakich powodów kobiety chcą uprawiać seks. Manson pytał kobiet czy i dlaczego, by się z nim przespały. Kobiety często spłycają rzeczywistość do uprawiania seksu tylko z miłości, co jest brednią, ponieważ powodów mają dużo (to samo ze związkami niekoniecznie z powodu miłości). Co jest zaskakujące, bo jeśli kobiety mają tysiące powodów, do tego by uprawiać seks, dlaczego tak często go unikają, a to mężczyźni wnoszą niedostatki i są konsumentami? Po części Marylin Manson odpowiada na to pytanie, a ja temat rozwinę. Nie oceniam tu jego twórczości, jego jako człowieka, więc jeśli ktoś jest jego przeciwnikiem – nie rozumie sensu mojego pisania. Nawet najmniej lubiany przez nas człowiek może mieć coś do przekazania w istotnych dla nas tematach.

Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks

Sam Manson ma wiele zbieżnych poglądów do nas, między innymi dlatego, że irytuje się, gdy słyszy o przypadkach kobiet, które krzyczą o tym, że były molestowane, gdy faktycznie molestowane nie były. Gdy podrążysz bardziej, okazuje się, że kobiety, którym wyprano mózgi potrafią czuć się molestowane nawet w przypadku, gdy dostaną “inappropriate gift” (nieodpowiedni prezent). Jest to naginanie definicji poważnego przestępstwa, do odstawiania cyrków i byciu pokrzywdzoną z błahego powodu, a więc robieniu z mężczyzn drapieżników z byle powodu.

Co zabawne Marylin Manson jest oskarżany o mizoginizm. Zabawne, ponieważ miał wiele kobiet i wiele kobiet za nim szaleje. Od kogo nie uczyć się więc o kobietach, jak nie od niego? Najwyraźniej “mizogin” wie dużo więcej niż naiwny, przygłupawy, naiwny, idealizujący kobiety – białorycerski “prawdziwy mężczyzna”.

Mimo odstraszającego wizerunku, kochają go najpiękniejsze kobiety świata. “Manson był moim nastoletnim marzeniem, pokochałam go za muzykę i jego intelektualizm. Przeczytałam jego autobiografię od deski do deski i zasypiałam przy jego muzyce” – tak o Mansonie wypowiedziała się Sasha Strunin, polska wokalistka rosyjskiego pochodzenia. Autorka takich utworów jak: To nic kiedy płyną łzy, Zaczaruj mnie ostatni raz, Emely wykonane z Dannym, czy Time to Party jeszcze za czasów The Jet Set.

 

 

Czy nie lepiej mieć fanki w postaci takich blondynek, będąc dzisiejszym tak zwanym fałszywie mizoginem, czy lepiej zachowywać się i myśleć według narzuconego szablonu, aby tylko nie narazić się na krytykę niezbyt mądrych ludzi, którym brak argumentów?

Kolejny raz dziękuję jednemu z czytelników strony (Solid Snake) za podesłanie materiału, bym mógł stworzyć artykuł. Jeśli chcecie by wasze nicki były podawane przy artykułach to piszcie śmiało. Ja tu odwalam czarną robotę, wy pomagacie i dlatego tworzymy ciekawą społeczność.

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

 

Jak powinny zachowywać się kobiety w związkach w stosunku do mężczyzn?

Zanim zaczniemy tłumaczyć z jakich powodów kobiety będą z nami uprawiać seks, to można posłuchać próbki twórczości człowieka, na którym bazuje mój tekst:

 

Jeśli się komuś nie podoba, przechodzi od razu do tekstu.

Wracając do Marylina Mansona, co ciekawe, był wychowywany przez ojca dominującego (niektóre źródła podają, że szowinistę i seksistę), który twierdził o kobietach i związkach tak (dodałem własne interpretacje):

 • Kobiety nie mogą nosić męskiego odzienia, ponieważ stają się bardziej męskie (np. spodnie), utożsamiając się z męską rolą
 • Jeśli kobieta w związku zaczyna ubierać się wyłącznie w dresy, oznacza to, że przestała chcieć być dla Ciebie seksowna i piękna – wkracza w etap przyzwyczajenia i wygody, w którym prawdopodobnie będziesz stroną żebrzącą o seks. W końcu jej już nie zależy.
 • Analogicznie, jeśli kobieta stara się wyglądać pięknie bardziej dla nieznajomych niż dla Ciebie (maluje się tylko gdy wychodzicie do ludzi, ubiera ładnie, czy seksownie, tylko na wyjścia), to oznacza, że ma spaczone priorytety. Nie jesteś jej obiektem miłości.
 • Miłość ma wiele oblicz, dlatego nikt nie ma prawa interweniować w związki dwójki dorosłych osób. To one decydują, czy w nich być, czy nie i na jakich warunkach. Tak jak nie śmieszą nas te same żarty, tak samo nie możemy ingerować w to co jest dobre dla innej osoby, bo jest inną osobą, ma inne poglądy, inne odczucia, inne rzeczy ją cieszą, czy smucą. Kto się wpieprza w związek innych ten jest wrogiem tego związku – często są to mama i koleżanki, które zakładają fałszywe maski troskliwych. Jeśli są wrogami mężczyzny, którego kobieta kocha, to znaczy, że są też wrogiem kobiety, która go wybrała i uważają ją, za zbyt głupią, by umiała sama decydować o sobie. Olewamy toksyczne kobiety i toksyczne matki.
 • Kobiety powinny Cię witać w domu miłym uśmiechem, byciem sympatyczną, pogodną i radosną. Dopytując jak się czujesz, o Twój dzień. Oczywiście rozumiemy, że kobiety też pracują, są zestresowane i nie zawsze w humorze, ale nie mogą wyżywać się na mężczyźnie za to. Jeśli od momentu wejścia do domu przez Ciebie patrzą na Ciebie jak “Ty tu przeszkadzasz”, “znowu on”, “znowu czegoś będzie chciał”, to jesteś dla tej kobiety nikim. Wniosek? Unikać kobiet zapatrzonych w siebie, czyli wyznających zasadę: to mężczyzna ma się starać, to mężczyzna ma się kobietą interesować, to mężczyzna ma … (i tutaj lista roszczeń, które zostawiamy na śmietniku historii).
 • Analogicznie. Jeśli kobieta wita Cię w seksownym stroju i mówi “zedrzyj to ze mnie”, to jesteś cały jej. Unikaj tych, dla których seks to przykry obowiązek, w którym to mężczyzna ma odwalać 99% roboty, a kobieta ogranicza się do “jestestwa”.
 • Ojciec Marylina Mansona twierdził też, że aby utrzymać mężczyznę kobieta nie powinna go zagadywać. Znamy kobiety, które chcą mieć zawsze rację, zawsze mieć ostatnie słowo, zawsze pokazywać swoją wyższość. Unikać należy kobiet, które na zwrócenie uwagi reagują a) odwróceniem kota ogonem (a Ty zawiniłeś w 130310230 rzeczy…), b) fochem (jestem ofiarą, nie przemyślę, czy zawiniłam, nie obchodzą mnie odczucia mężczyzny). c) złośliwością (zachowując się na przekór pragną jednocześnie dobrej miłości – wyrzucać na śmietnik takie antyspołeczne półmózgi)
 • Sam Marylin Manson przerobił zasady ojca bardziej w ten sposób, że np. wybierając kobietę do stałego związku należy spojrzeć na to, czy kobieta umie powiedzieć co ma do zaoferowania, co chciałaby zaoferować mężczyźnie, dlaczego właśnie nią należałoby wybrać i wnosić zaangażowanie właśnie dla niej. Jeśli kobieta tego nie umie, to jest na bardzo słabym poziomie intelektualnym i samoświadomości. Mężczyzna według nich zawsze musi wiedzieć czego chce, być konkretnym, wiedzieć co ma do zaoferowania. Kobieta nie może ograniczać się do “nie wiem”, “Ty powinieneś wiedzieć”, “coś z Tobą nie tak, jeśli nie wiesz co mam do zaoferowania”. To są zachowania kompletnie niepartnerskie ze strony kobiety, a więc nie należałoby jej traktować na równi. Jeśli kobieta pragnie równości powinna równą wartość wnosić. W innym wypadku wszystko będzie na głowie mężczyzny, wszystko to co złe będzie winą mężczyzny, a ten jak trochę podupadnie czy to jeśli chodzi o zarobki, prace, zdrowie, wygląd, to zostanie wymieniony na inną gałąź. Da się to przewidzieć po kobiecych zachowaniach już na początku.
 • Jeśli kobieta rywalizuje z Tobą w związku, to jesteś dla niej nikim, ponieważ chce Ci pokazać, że jest bardziej męska od Ciebie. Z założenia jest to test niemożliwy do przejścia, ponieważ tworzy go tak, byś na pewno przegrał. Czy zareagujesz, czy nie zareagujesz. Jeśli kobieta twierdzi, że Twoje problemy są niczym (albo szydzi, że “zostałeś skrzywdzony”), oznacza, że brakuje jej klepki odpowiedzialnej za empatię, czyli dojrzałości emocjonalnej i inteligencji emocjonalnej. Chcesz pustaka w związku? Idź na budowę i sobie trochę ich weź.
 • Unikamy też kobiet popadających w skrajności, zatem: nietroskliwych suk (nic mnie nie obchodzą Twoje problemy mężczyzno, masz być wiecznie zaradny i silny), a także nadopiekuńczych, które za Ciebie chcą rozwiązać dosłownie każdy problem, układają Ci dietę, selekcjonują znajomych, sterują Twoimi wyborami pasji, zainteresowań, pracy i miejsca zamieszkania. Taka kobieta zawsze mówi, że to dla Twojego dobra, ale jest przeciwnie. Pantoflarstwo to synonim dzisiejszego niewolnictwa, braku własnego zdania, braku wartości, godności i braku osobowości. I to pantofle mają najmniej seksu w swoich związkach.
 • Masz prawo umawiać się z kobietami silnego charakteru. Ale czym jest silny charakter? Nie oceniamy go przez umiejętność ustawiania sobie ludzi pod siebie (manipulacje), pyskatość, granie silnej i niezależnej, tylko kobiety, która rzeczywiście potrafi sporo wnieść do związku. Bardzo rzadko spotkasz takie kobiety. W większości jest to udawany charakter, maska, by płakać w poduszkę po nocach i nie móc zasnąć. Jednocześnie zazwyczaj tak jest, że “silne” kobiety czerpią swoją siłę z męskich słabości, więc traktują w związkach mężczyzn w sposób okrutny.
 • Jeśli kobieta jest zmienna, a więc nie dotrzymuje obietnic, słowa, jest nieprzewidywalna, to nie jest kimś godnym zaufania. Unikaj kobiet, które usprawiedliwiają swoją zmienność twierdzeniem “kobieta zmienną jest”. Powinny się tego brzydzić, ponieważ nie są godnym partnerem.  Na przeciw te same kobiety żądają zaufania wobec siebie, mimo, że nie wnoszą cech charakteru mogących stanowić bazę do tego, by im ufać. Miejsce dla nielogicznych, nieobowiązkowych i niedojrzałych kobiet jest przy gromadce kotów.
 • Jeśli kobieta czuje się przedmiotowo traktowana przez Ciebie, gdy chcesz seksu, to oznacza to, że Cię nie kocha. Po prostu nie umie przed sobą tego przyznać, więc zrzuca winę na Ciebie. Ma to za zadanie sprawić, byś poczuł się gorzej, a jak poczujesz się gorzej, to będziesz unikał takich działań. Proste, prawda? Wzbudzanie poczucia winy to jedna z najsilniejszych kobiecych manipulacji, zaraz po zawstydzaniu.

Z jakich powodów kobiety będą uprawiać z tobą seks?

Na przykładzie słów utworu Para-Noir od Marylina Mansona:

 

 

 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś sławny. To jest proste. Kobiety lubią mężczyzn wyróżniających się w jakiś sposób na tle przeciętnych. Kobiety lubią mężczyzn popularnych, którzy podobają się innym i odnoszą sukcesy.  Kobiety lubią, gdy jesteś kimś i coś Cię określa.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla twoich pieniędzy. To jest jeszcze prostsze. Zachowanie prostytutki i materialistki. Wnosisz zasoby materialne, to kobieta udostępnia seks. Kobieta może nawet Cię poślubić, a za rok czasu rozwieść się z Tobą, z Twojej winy jak sąd uzna (np. za dużo zajmowałeś się swoją sławą, zamiast nią), by odebrała Ci Twój majątek.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by cię kontrolować. To jest już coś do czego wiele kobiet i mężczyzn nie umieją się przyznać. Mężczyźni nie widzą, że są ulegli, posłuszni i miękcy dla swoich kobiet, tylko dlatego, że boją się utraty dostępu do seksu. Takiej zależności należy unikać, ponieważ kobieta potraktuje jak słabość, na której może żerować. Kobiety z drugiej strony doskonale wiedzą, że seks może być ich największą wartością, więc uznają za nagrodę dla mężczyzny. Wniesiesz zaangażowanie, zasoby, dobre sprawowanie, to masz seks. Coś pójdzie nie po myśli kobiety? Seksu nie ma, a jest wina mężczyzny. Jeśli w nią uwierzy jest stracony, ponieważ kobieta będzie od teraz wymagać coraz więcej, by móc uprawiać seks. Także dziecko daje kobiecie kontrolę, bo potrafi wymusić na mężczyźnie zostanie z nią, płacenie alimentów, albo przejęcie majątku (bardziej na zachodzie, do nas to dopiero dochodzi). Także zawsze trzeba sprawdzać prezerwatywy i kupować tylko własne. Ważne zasada, którą poznaliśmy: don’t stick your dick in crazy. Unikać świrniętych kobiet, bo zrobią Ci z życia piekło. Metoda łapania na dziecko to już stara, dobrze znana metoda walniętych na łepetynę kobiet (ale i niedojrzałych emocjonalnie, bo dziecko i mężczyzna są dla niej narzędziem).
 • Pieprzyłabym się z tobą, by kiedyś mieć połowę ze wszystkiego, co masz. Jak wyżej. Seks jako narzędzie do zagarniania męskich zasobów, męskiego zdania, męskiego życia, męskich koneksji, dowartościowywania się i wiele innych.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by cię zranić i wykorzystać. To jest trochę nagięte tłumaczenie, ale chodzi o to, że intencje tej kobiety nie są słuszne i dobre. Może to być uprawianie seksu z zemsty. Kobieta może chcieć uprawiać seks po to, by zrobić nadzieję, a następnie obwinić o wszystko i odejść. Kobieta rzucona przez Ciebie może chcieć wcielić się w tą co chce seksem i komplementami urobić Cię od nowa, by wcielić się w rolę tej rzucającej. W takich momentach poczuje, że “wygrała” (dowartościowała się). Może też zgłosić zgwałcenie po fakcie. Postępowanie to jest przykładne dla socjopatek i narcyzek.
 • Pieprzyłabym się z tobą dopóki nie znalazłabym sobie kogoś lepszego. Proste. Hipergamia i kobiece zachowanie jak małpki, która nie puści jednej gałęzi, jeśli nie znajdzie drugiej. Typowe wyrachowanie, traktowanie przedmiotowe mężczyzn i zdrada.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla sekretu. Kobiety lubią tajemniczość, lubią pozory, zakładać maski. Znamy kobiety, które grają święte cnotki w życiu, a marzą o tym, by być tymi niegrzecznymi za zamkniętymi drzwiami. Jeśli sprawiasz, że kobieta przeżywa z tobą “przygodę”, bo robicie coś amoralnego, to macie sekret. I to już jest powód do uprawiania seksu w ich nudnym życiu, w którym ktoś na siłę je zmusza do bycia dobrą osobą.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo nie pamiętam, czy już się z tobą pieprzyłam. Nie zinterpretuję tego.
 • Pieprzyłabym się z tobą z nudów. To chyba jasne. Nie ma co robić, to chodź do łóżka.
 • Pieprzyłabym się z tobą bo i tak nic nie czuję. Wszystko jej jedno, nie ma granic. Rzadko spotykane. Masochizm? Depresja? Można domniemywać.
 • Pieprzyłabym się z tobą by sprawić, że ból zniknie. Częsty powód. Jeśli kobieta jest znerwicowana, a nawet smutna, to może chcieć zastąpić te uczucia przyjemnym seksem dla rozładowania. My też to robimy, tyle że częściej rozładowujemy rozdrażnienie. Jak dobrze wiadomo seks jest dobry dla zdrowia, więc kto odmawia seksu, ten nie troszczy się o innych! 🙂 Z resztą nimfomania dla przykładu to u kobiet zaburzenie emocjonalne. U podstaw nimfomanii w grę wchodzą problemy z dzieciństwa (zwykle nieuświadomione), lęk przed prawdziwym, stałym związkiem czy obniżona samoocena. Podobnie mają osoby DDA i DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych), które rekompensują sobie przykre emocje najbardziej wyuzdanym seksem. To taka próba “samoleczenia”, która jednak nie wychodzi.
 • Pieprzyłabym się z tobą, by poczuć coś zamiast pustki. To typowe dla kobiet borderline, które żyją pustką i odczuwają duży gniew z tego powodu. Zwykle prowokują emocje, dramaty, aby zostały zauważone, aby coś się w ich życiu działo, bo nie radzą sobie z napięciem.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś piękny. To jest jasne u obu płci.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jesteś moim murzynem. Trudne do interpretacji. Być może tej kobiecie podobają się niggerzy, bo mają swój styl. Może to synonim niewolnictwa, poczucia władzy?
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo jestem twoją dziwką. Normalne i typowe u kobiet. Wracamy do punktu zakładania masek. Grzecznej dziewczynki na zewnątrz, niegrzecznej tam gdzie nikt nie widzi. Często się słyszy jak to marzą być “suczkami”.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo ty jesteś dziwką. Rzadkie, bo kobieta nie szanuje, a jak nie szanuje zwykle seksu nie ma.
 • Pieprzyłabym się z tobą dla zabawy. Nikomu tłumaczyć tego punktu nie trzeba. Często odreagowanie po stałym związku.
 • Pieprzyłabym się z tobą, bo mogę. Dobrze wiemy, że jeśli kobieta ogłosi chęć seksu, to zgłosi się wielu chętnych. Seks to narzędzie władzy i broń kobiet.
 • Pieprzyłabym się z tobą, żeby mieć gdzie się zatrzymać. Czyli seks dla zasobów i wymiana handlowa.
 • Pieprzyłabym się z tobą, żebyś mnie chronił. Czyli seks dla zasobów. Dam Ci seks, Ty mi opiekę.

Problem nastaje wtedy, gdy kobieta dostaje to czego chce za darmo od mężczyzny, więc może seks wycofać. Seks jest potrzebny wielu kobietom (głównie narcystycznym) jedynie do uwiedzenia, ale też do zdobycia możliwości wykorzystania mężczyzny i jego zasobów, statusu, sławy, pieniędzy, wpływów, zaangażowania (sługa księżniczki, który uszczęśliwia ją poświęcając siebie i swoje potrzeby). Wiele kobiet oferuje seks i tylko seks, jednocześnie wymagają zapewniania tryliarda przeróżnych korzyści i przy tym wnoszą o równość. Jeśli w to wejdziesz będziesz musiał być uległy, a jak uległy to seks jest pod kontrolą kobiety, a to zwykle wyłącza ich pożądanie. Jest wiele kobiet, które pragną bycia “tą jedyną”, mimo, że miały 30 partnerów seksualnych. Przecież jest wiele kobiet, które pragną ślubu kościelnego, gdy z dziewictwem nie mają nic wspólnego. Przecież jest tyle kobiet, które pragną być wyjątkowo traktowane, gdy dla mężczyzny nie zachowały niczego wyjątkowego, by ten poczuł się dokładnie tak samo. Chcesz równości? Wnosisz równość. Nie wnosisz równości? Musisz ulegać. Tylko takie zasady uznajemy przy tworzeniu związków. Nie ma takich kobiet? Nic się nie dzieje. Seks jest tani, a fochy, pretensje i narzekania są degradacyjne dla obiektu, na którym są używane. Tak, mężczyźni też są ofiarami przemocy psychicznej. Dlatego nie należy dla waginy przestawać szanować siebie i swojego komfortu.

Brak wymagań wobec kobiet i brak obowiązków kobiet wobec mężczyzn prowadzi do tego, że mężczyźni zachowują się jak niewolnicy waginy. Dzięki temu kobiety mają pełne prawo ustalić wysoką cenę. Jeśli mężczyźni chcą poprawić swoje życie seksualne nie mogą “starać się bardziej”, jak kobiety będą sobie życzyć, ponieważ w tym momencie będą nagradzać kobietę za jej złe, egoistyczne zachowanie. To nie działa. To tylko zwiększy roszczenia kobiety z czasem. Dzisiaj do uprawiania seksu narcystyczna, wyrachowana kobieta chciała, byś ją w ogóle zauważył, jutro będzie chciała złotego pierścionka, pojutrze wybudowania basenu. To samo ze ślubem w dzisiejszych czasach. Jeśli dasz kobiecie zabezpieczenie, to nie będzie miała powodu, by Cię uwodzić – także przy pomocy seksu.

Unikaj wyrachowanych panienek, które nie wnoszą wiele pozytywnego do Twojego życia i nie myślą o tym, w jaki sposób mogłyby Cię uszczęśliwić. Oddajesz zaangażowanie za darmo? Jesteś tani. Nikt się o tanich ludzi nie stara.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

 

 

91
Dodaj komentarz

avatar
24 Zestawy komentarzy
67 Zestawy odpowiedzi
6 Followersi
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
17 Autorzy komentarzy
Życie jest piękneRedPillerPLendorfinaendorfinaPrzykładna żona Ostatnie odpowiedzi autora
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

dodal bym do zemsty, gdy ty ja rzucisz, powrot i jej blaganie o powrot do tego, by za chwile ona mogla cie rzucic niby jako ta lepsza.
przypominam sobie tez z pracy zachowanie panienki jak to wlasnie planowala i sie wsrod innych lansowala koscielnym.
a ja jej mowie, przeciez bialy welon jest zarezerwowany dla dziewiec, wiec takie zachowanie jest puste i dziecinne.
za 2 miesiace slub a ona podloge zamiata, potem zmiotka na szufelke i paradiuje dupa nam przed oczami, dres sie zsuwa i widac 1/3 stringow czy majtek akurat jaka ma dzis. jedno dobre, ze codzienie zmieniala

endorfina
Gość
endorfina

Edukacje polecam. Biały welon nie jest zareserwowany dla dziwic, bo jest mylnie interpretowany. Wianek jest! Welon miał chronić pannę młodą przed złymi urokami. Co więcej biały kolor, jako symbol niwinności to historia stworzona przez kościół. Biała suknia to po prostu wytwór mody.

zniesmaczonykobietami
Gość
zniesmaczonykobietami

Biografia Masona bardzo ciekawa, czyta się bardzo przyjemnie. Do tego napisana przez Straussa, autora “Gry”, ciekawej książki ze środowiska PUA. W sumie najwięcej seksu miałem na studiach. Po prostu wiele okazji towarzyskich. Pieniędzy nie miałem, a jak miałem to wszystko wydawałem na rozrywkę. Myślę, że najlepiej jest, kiedy mężczyzna faktycznie się kobiecie podoba. Seks w zamian za zasoby, jakieś usługi, kasę uważam osobiście za obrzydliwy. Teraz została mi samotność, mężatki lub matki z dzieckiem (tych o dziwo najwięcej w klubach). Ciekawe, kto z tym dzieckiem siedzi? 🙂

Michau
Gość
Michau

@ zniesmaczonykobietami

Pamiętaj, że każda samotna matka ma arsenał koleżanek, które odpłatnie bądź nie poświęcają swój czas siedzą z dzieckiem kiedy “mamusia idzie się wybawić”.
Dodatkowo często te kobiety łączy pewne zrozumienie, utożsamiane dotychczas z mężczyznami (tj. “chyba z nim źle, i jest smutny – powinien poruchać” albo “idź sobie poruchaj bo jesteś agresywny jak królik po koksie”).
Jedna z koleżanek mojej dziewczyny płaci jej za czas spędzony z jej dziećmi, podczas kiedy ona jedzie do klubu się wyszaleć albo “na randkę”, która kończy się w klubowej łazience.
Dodam tylko jeszcze, że jest na co dzień szanowaną i dobrze sytuowaną kobietą, która postrzega samą siebie jako świętszą niż zakonnica.
Wiem, że pociąg seksualny to normalna ludzka potrzeba i nie można jej negować i wypierać, ale żeby tak kłamać… (:

Pozdrawiam

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

zamiast debilnych ksiazek “o chlopcach dla chlopcow” w wieku 14-15 lat kazdy chlopiec powinien czytac mgtow i redpill, kiedys robili to porzadni ojcowie. dlatego szmaty tak walczyly by ich usunac i ilosc frajerow wzrosla parabolicznie. ale dzis ci co sie obudzili i dzieki internetowi moga uczyc innych. by juz zaden facet, ktory ma troszke oleju w glowie i mysli o zwiazkach z kobietami nie dal sie wyruchac a ruchal i rzucal je. moze kiedys znajdzie naprawde te jedyna

Dziewczynka
Gość
Dziewczynka

A powód, że po prostu Cię kochają i pożądaja i chcą mieć np z Toba dziecko to gdzie? Nie bierzecie tego w ogóle pod uwagę? No i częśc kobiet jednak woli się kochać niż pieprzyć 🙂

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

jaki ostatnio wysyp seriali na temat kurew i co one odjebaly w ciagu 50 lat
Slutever czyli wieczna kurwa, dokumentalny o kobiecej seksualnosci, plci i milosci
Alone Together – w sumie cos jak zaczynalem prace w 1997 i wtedy na fali bylo “samotni w sieci”
w sumie ten sam koszmar, kazdy w zwiazku z czasem czuje, ze jego zwiazek jest pusty i jestes jedynie chodzacym bankomatem.
ale to kurwy placza o uprzedmiotowieniu jako hostessy. dopiero luty a juz ten rok sie fajnie toczy i gnoi kobiety. ale po 50 latach, na nic innego nie zasluguja.
nawet w 2018 nie oczekuje i moge sie zalozyc, ze nie bedzie ani jednego marszu w lewackich mediach, ktory bedzie anti-feminazi i pro-meski, zachwalajacy meskosc.
w niemczech sa marsze przeciwko brudasom, zabijaniu dzieci tych kobiet, gwaltom, ale media wszystko cenzuruja i tak wiec nawet nie wiem czy akcja #120dB
wybije sie ponad parodie #metoo. narazie naciski od lewackich smieci by cenzurowac internet bo nie moze tak byc by w yt ludzie mieli wlasne zdanie.
najnowsze wytyczne lewactwa z usa to juz odmienne zdanie to atak na panstwo, zabawne w zeszlym roku w uk aresztowano 3300 osob za hate crime przeciwko brudasom i pasozytom, ale nie aresztowano ani jednego muslima ktory grozil smiercia po 1szym slubie islamskich pedalow w londynie.
tak samo nie ma kasy na monitorowanie setek brudasow z brytyjskim paszportem co wrocili po klesce isis do uk.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

wlasnie ogladalem 3 odcinki “stargate origins” po ostatnim ktory poniosl klape, ten to juz wogole parodia, mamy nazistow, feminazi jako baby bogowie.
juz wiadomo po co serial powstal i jaki bedzie przekaz. zreszta czy nazwac to serialem odcinki po 7-8 minut to raczej dowcip.
coz jakos baby bogowie w justice league nie daly rady, trzeba bylo przywrocic do zycia superman’a bo supergirl to moze jedynie laske robic jak amazonki

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

hehe wygrana to jednak racja, feminazi i lewactwo sie konczy, tylko jedno czarnuchy juz nie chca wrocic na plantacje. ciekawe co kurwy nam zaoferuja w zamian. po wypowiedziach dzieci jak sama sie opisala “dziewczynka” to nie ma czego oczekiwac,
ona jak laila powtarza te same brednie, ktorych sama nawet nie rozumie i nie widzi, ze to brednie.
a obalic mozna je w 5 minut, tylko po co, jak one sa odporne na wiedze. dlatego w zyciu jedynie dochodza do czegos dupa a nie zdolnosciami czy ciezka praca.
ba onet nawet lezenie krzyzem nazywaja droga krzyzowa i mysla, ze swietymi zostana, facet je rucha, a one tylko nogi rozkladaja i to taki wysilek, moze jakby mialy w poprzek to bylby wyczyn i nawet lepiej bo przy rozkladaniu nog by robila sie ciasniejsza a nie rozjebana jak wiadro
https://www.wykop.pl/link/4166451/cukiernia-ktora-odmowila-lesbijkom-upieczenia-tortu-weselnego-wygrala-w-sadzie/

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

“Między innymi dlatego, że oczekiwanie od kobiet empatii względem męskich problemów to jałowe oczekiwanie”
raczylbym sie nie zgodzic, w koncu to one tak bronia brudasow i lubia byc przez nich gwalcone, az dziw bierze tydzien temu jednego brudasa z uk we francji aresztowano niby za gwalty, ale to jakis polityczny wiec po azisie ansari rzucaja sie juz nawet na ochlapy i nie boja sie oskarzen o islamofobie.
w koncu ilosc frajerow masowo spada, my jestesmy tego potwierdzeniem, bracia mgtow z uk, niemiec, usa i nawet i czarni.
w koncu ostatnio czarne malpy do czarnych aktorow sie sapia, ze nie chce czarnej siostry a woli blada dupe dymac.
ma racje jak w tym dowcipie o murzynie w barze co chcial komus zajebac i podlazlil do niemca, francuza i w koncu do polaka i mowi “lubie ruchac biale laski”
na to mu polak “rozumiem cie bracie, ja tez nie lubie ruchac tych czarnych”

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

hehe wlasnie zaczolem ogladac “downsizing” on sie zmniejszyl ale zony nie ma, za chwile ma telefon
-gdy zaczeli mi golic glowe, brwi, zastanawialam sie co ja robie
-czy ty jestes na lotnisku?
-nie nienawidz mnie, nie moge zostawic rodziny, przyjaciol
-wroc przemyslimy to razem
-czekaj, nie zostawiasz mnie tutaj?
-nie mozesz zrozumiec jak ja sie czuje? wpierw czulam sie okropnie, potem zdalem sobie sprawe, ze robie to bys byl szczesliwy. powinnam wiecej myslec o sobie
kurwa nawet komedia pokazuje prawde o babach, ze cie zawsze wyrucha, nawet jak masz 12.5 nie penisa a wzrostu:)
klasyczny przyklad taktyki obwiniania i ich kurewskiego egoizmu

zniesmaczonykobietami
Gość
zniesmaczonykobietami

Panowie, ale po co pisać o kobietach per “kurwy”. Wystarczy “Panie” w sposób ironiczny 😉 Nie chodzi mi o szacunek do kobiet, tylko o szacunek do dyskusji pod artykułem. Wypada, aby dyskusja w męskim środowisku charakteryzowała się klasą. Myślę, że to bardziej pozytywnie wpływa na postrzeganie społeczności redpillersów.

Dziewczynka
Gość
Dziewczynka

Oo, no tak szacunek do kobiet to juz białorycerstwo 😀

zniesmaczonykobietami
Gość
zniesmaczonykobietami

Pani pokazuje zgodnie ze schematem, że mężczyzna jest zawsze winny, co by nie napisał, nie powiedział. Pozdrawiam ozięble.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

a po co klamac jak one, nazywajmy rzeczy po imieniu w koncu fakty juz ustalilismy, teraz negocjujemy cene

Lionheart1986
Gość
Lionheart1986

@WielkiMizogin
Myślę że trochę przesadzasz z tym “kurwieniem” na lewo i prawo w swoich komentarzach. To o czym piszesz ma sens ale jeżeli przekaz ma trafić do Kobiet to odstraszanie ich w ten sposób nie jest najlepszym wyjściem. Skoro mamy sobą reprezentować coś więcej niż tylko nienawiść powinniśmy więcej tłumaczyć mniej obrażać…

@Dziewczynka
MGTOW nie jest ruchem antykobiecym jak takim jak Ty myślisz. Wiele Kobiet utożsamia MGTOW z mizoginią i z pryszczatymi przegrywani życiowymi a prawda jest taka że MGTOW to ruch który sprzeciwia się systemowi w jedyny aktualnie słuszny sposób czyli poprzez pasywność w relacjach z Kobietami. Jeżeli np małżeństwo w dzisiejszych czasach służy tylko i wyłącznie interesom Kobiet i Kobieta może bardzo łatwo zniszczyć Mężczyznę to po co się pchać w taki układ? Wiele kobiet chce być teraz wyzwolonymi tzn chcą się “bzykać” z byle kim. Kobiety mają łatwy dostęp do seksu dlatego często mają większy przebieg niż pasat tdi z 1998. Kobiety już jawnie bo mogą anonimowo się wypowiadać piszą o tym że miłość to mit i trzeba kalkulować czy ślub się opłaca… Najgorsze z tego wszystkiego co najbardziej mnie dotyka to obniżenie wartości Mężczyzn. Na każdym kroku w kolorowych pisemkach, tv i internecie obraża się Mężczyzn i umniejsza ich zasługi dla cywilizacji. Kobiety przestały nas szanować ale te same media żądają szacunku dla Kobiet tylko dlatego że są Kobietami. Cały czas dosypuje nam się do pieca. Że jesteśmy coraz gorsi, że nie spełniamy wymagań, że musimy się bardziej starać. W efekcie stajemy się narzędziami bo dostajemy coraz więcej obowiązków pod oszukańczym pozorem równości. W dzisiejszy czasach Mężczyzna powinien być: mechanikiem, informatykiem, budowlańcem, ogrodnikiem, wykończeniowcem, opiekunką do dziecka i gosposią. To nie wszystko bo nie zapominajmy że nadal musimy zarabiać więcej co często przekłada się na znacznie więcej pracy. Musimy brać odpowiedzialność za “wspólne decyzje” i bronić naszej rodziny. To my się mamy poświęcać dla Kobiet w razie konfliktu. To my mamy umrzeć w razie wybuch jakiegoś kataklizmu bo mężczyźni są ewakuowani ostatni jak byśmy nic nie znaczyli. Czy to wszystko można określić mianem równości? Na tym polega nasza miłość do Kobiet od zarania dziejów Mężczyźni poświęcali się dla Kobiet ale to nie ma znaczenia bo w dzisiejszych czasach Mężczyzna to tylko dobro inwentarza gospodarstwa domowego… Skoro tak łatwo można nas zniszczyć, zastąpić i tak mało dla was znaczymy. Dlatego nie dziwię się że wielu mężczyzn wybrało MGTOW. To jest filozofia wolności i jedyne światełko w tunelu dla mężczyzny w tym cholernie spaczonym zachodnim społeczeństwie… Ci ludzie chcą żyć dla siebie nie chcą ponosić ryzyka że nie znajdą tej normalnej dobrej Kobiety bo takich Kobiet jest znacznie mniej. Dla Ciebie Dziewczynko to pewnie abstrakcja bo jesteś Kobietą i masz gdzieś Męskie problemy ale jeżeli dobrze się rozejrzysz do okola i zainteresujesz się tematem to sama dostrzeżesz prawdę. Teraz kobiety atakują MGTOW bo na zachodzie jest bardzo wielu takach mężczyzn i większość jest na szczęście anonimowa. Są to ludzi bardzo inteligentni i często skupując się na sobie odnoszą wielkie sukcesy zawodowe. Myślę że trzeba być hipokrytą żeby atakować kogoś kto chce wolności decydowania o sobie. Oni nikogo nie krzywdzą. Przecież powstaje nawet Kobiecy odpowiednik WGTOW i powiem szczerze: KRZYŻYK NA DROGĘ! Jeżeli kobiety nie chcą się wiązać z Mężczyznami i chcą kroczyć własna ścieżka to co mi do tego! To jest właśnie różnica między nami co wam do tego że Mężczyzna chce być samotnikiem? Co was to obchodzi! Przecież was nie krzywdzi! To jedyne co zostało do wyboru w krajach takich jak Szwecja, Australia i innych sfeminizowanych krajach. Ale z tego co wiem za samotników też chcą się już zabrać… Bo ruchom feministycznym się to nie podoba… Zachodnia cywilizacja umiera i winę ponoszą za to KOBIETY i ich fanatyczny feminizm!

xxx
Gość
xxx

Drogi Pani Lwie Serce,
Ja nie mam nic do mężczyzn, ktorzy wybierają swoją drogę. Ich wybór, nikt nie ma prawa mówić im jak maja żyć, jeżeli podkreślam nikogo nie krzywdzą, a nie ranią kobiety wyznając miłość po to by je zaliczyć i zranić. Dla mnie tak samo z prostututkami, to iście na łatwiznę i jestem za delegalizacją tego, bo potem mamy wlasnie takie skutki. Kobiety nie potrzebuje, dzieci nie potrzebujecie ( a jeśli nawet to jeśli mam kasę to “zatrudnie” surogatkę jak pan Ronaldo), sex sobie mogę kupić. A uczucia, więź z drugim człowiekiem, miłość szacunek? To już jest passe. Kobiety się nie poświęcają dla mężczyzn? Poświęcają często rezygnują z własnej kariery, zajmują się domem mimo że też pracują. Rezygnują z planow, ulegaja mężczyznom w wielu kwestiach, wybaczają zdrady ( tego to akurat nie umiem zrozumieć,a le nawet moja własna matka to zrobila). Cały czas swiatem rzadza mezczyzni, w Polce to mężczyźni w sutannach i ich pobratymcy w polityce. Cały czas trwa walka o to co kobiey mogą robić z własną macicą i np czy mają prawo usunąć plod ktory w meczarniach umrze zaraz po urodzeniu. O tym jakoś nie myślicie. Albo jesli kobieta postanowila urodzić chore dziecko to mężczyzna, ojciec ma prawo stwierdzic wtedy, ze idzie wlasną drogą, prawda? Wiele kobiet jest zostawione samych sobie, a mężczyzni maja problem ze alimenty muszą płacic. To Cie już nie oburza?
No ale jak już Redpilkowi mowilam najbardziej wzruszyla mnie kwestia o ” większym przebiegu niż pasat tdi z 1998″. Mowisz o kobietach jak o samochodach i to też jest spoko nie? Meżczyzni gdyby mogi to by bzykali wszytsko co się rusza i to jest spoko bo sa zdobywcami tak? Ja miałam w zyciu okolo 200 facetow. To dopiero przebieg nie? A mam 23 lata i aktywna seksualnie byla 1,5 roku. Redpilek ma pewne marzenia, ale nie będę ich tu prztaczała bo się chłopak skrępuję. A i tak nic z tego nie bedzie, już zyje w celibacie 😛 i I mimo, ze dumna nie jestem, wplyw kulturowy jednak jest to nie czuje sie jakaś gorsza czy zużyta 🙂 Wy macie problemy ze sobą, Wam wolno wszytsko a kobietom nic. I dla Was albo kobiety są zle, zamienmy je robotami albo wróćmy do skrajnego patriarchatu. Zdcydowanie mężczyźni to duże dzieci. Ale pocieszające jest to,że tak skrajnych przypadków dużo nie ma. Z mojego otoczenia jeszcze nikt nie powiedzial, ze to dobry ruch, Mowie o facetach, raczej opinie nie są zbyt pochlebne. Ale polubiłam Redpilka i chce by wyszedł na ludzi. Więc będę tu wracać.
A feminizm chcę sprawiedliowości, zdrowo rozsądkowy feminizm jaki ja wyznaję, choć i tak się już od niego odsunęłam, ale jest kilka spraw o które trzeba walczyć. I będę to robić. A 2 podstawoe to prawa seksulane i reprodukcyjne kobiet, Mam dość podwójnych standardow w tym aspekcie.

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

A uczucia, więź z drugim człowiekiem, miłość szacunek? To już jest passe.

Słyszałaś kiedyś o takim zjawisku jak przyjaźń? Taki rodzaj więzi, który potrafi występować między mężczyznami, czasami takżę między człowiekiem a zwierzęciem, czasem między zwierzętami, nawet bardzo różnych gatunków.

Kobiety się nie poświęcają dla mężczyzn? Poświęcają często rezygnują z własnej kariery, zajmują się domem mimo że też pracują.

I ciekawe skąd się to bierze, że kobiety dążą do ślubów a mężczyźni nie? Twierdzisz, że mężczyźni mnóstwo na tych relacjach zyskują. Może jednak tak nie jest? Może dostrzegają coś, czego Ty dostrzec nie chcesz i dlatego mają takie opory?

Lionheart1986
Gość
Lionheart1986

@xxx
“Ja nie mam nic do mężczyzn, ktorzy wybierają swoją drogę. Ich wybór, nikt nie ma prawa mówić im jak maja żyć, jeżeli podkreślam nikogo nie krzywdzą, a nie ranią kobiety wyznając miłość po to by je zaliczyć i zranić. Dla mnie tak samo z prostututkami, to iście na łatwiznę i jestem za delegalizacją tego, bo potem mamy wlasnie takie skutki. ”
>
Mylisz MGTOW z PUA 😛 Mam jednak wrażenie że boli Cię to że MGTOW odrzucają Kobitę jako partnera życiowego.

“Kobiety nie potrzebuje, dzieci nie potrzebujecie ( a jeśli nawet to jeśli mam kasę to “zatrudnie” surogatkę jak pan Ronaldo), sex sobie mogę kupić.”
>
Co jest złego w surogatkach? Objaśnij.
Kobiety mogą się zapładniać “inwitro” z banków spermy i to ich wybór i ich sprawa.
Niech kobiety zaprzestaną go sprzedawać to problem sam się rozwiąże?

“A uczucia, więź z drugim człowiekiem, miłość szacunek?”
>
Z Tym wiele Kobiet ma problemy. Jeżeli sam się nie szanujesz to nikt Cie nie będzie szanował. Co to znaczy że nam wszystko wolno? Alkohol i papierosy też są dozwolone ale czy wszyscy chlają i jarają na umór? Przecież wolno… Istnieje jeszcze coś takiego jak moralność, zasady i szacunek do własnego ciała… To co napisałaś jest dziecinne. Jeżeli ja siebie szanuję to wymagam tego od Partnerki ale nie wszyscy Mężczyźni to świnie i “ruchacze” bo nam wolno ;/ Ludzie tym różnią się oz zwierząt że maja rozum i sami podejmują decyzje. Zostałem wyzwany od “niedojrzałych chujów” po tym jak stwierdziłem że samotna matka z dzieckiem jest gorszym wyborem niż Kobieta bezdzietna dla samotnego Mężczyzny…

Kobiety się nie poświęcają dla mężczyzn? Poświęcają często rezygnują z własnej kariery, zajmują się domem mimo że też pracują. Rezygnują z planow, ulegaja mężczyznom w wielu kwestiach, wybaczają zdrady
>
Sprawa prosta nie wybieraj takiego Mężczyzny 🙂 Tak jak redpill uczy omijać Kobiety które mogą nas zniszczyć tak Ty zacznij wybierać właściwych Mężczyzn zamiast narzekać bo możesz nikt się do Cibie nie przyczepi że nie chcesz psychodelicznego narcyza z borderem. Pogratuluje wyboru i rozumu.

“No ale jak już Redpilkowi mowilam najbardziej wzruszyla mnie kwestia o ” większym przebiegu niż pasat tdi z 1998″. Mowisz o kobietach jak o samochodach i to też jest spoko nie? Meżczyzni gdyby mogi to by bzykali wszytsko co się rusza i to jest spoko bo sa zdobywcami tak? Ja miałam w zyciu okolo 200 facetow. To dopiero przebieg nie? A mam 23 lata i aktywna seksualnie byla 1,5 roku. Redpilek ma pewne marzenia, ale nie będę ich tu prztaczała bo się chłopak skrępuję. A i tak nic z tego nie bedzie, już zyje w celibacie i I mimo, ze dumna nie jestem, wplyw kulturowy jednak jest to nie czuje sie jakaś gorsza czy zużyta Wy macie problemy ze sobą, Wam wolno wszytsko a kobietom nic.”
>
Czego wam nie wolno na litość boską? Jakie marzenia? Jestem w związku i nie mam powodów do narzekań… Masz prawo mieć i 400 przypadkowych facetów ale musisz zrozumieć że większość Mężczyzn nie chce z kimś takim budować dłuższej relacji bo dla Ciebie intymność nie ma żadnej wartości… Masz tak nowoczesne podejście że zdrada to dla Ciebie pewnie “tylko seks”? Dodam jeszcze że ja doskonale rozumiem że Ty tego nie zrozumiesz bo jesteś dumna z tej Twojej liczby 😉

“Zdcydowanie mężczyźni to duże dzieci. Ale pocieszające jest to,że tak skrajnych przypadków dużo nie ma. Z mojego otoczenia jeszcze nikt nie powiedzial, ze to dobry ruch, Mowie o facetach, raczej opinie nie są zbyt pochlebne. Ale polubiłam Redpilka i chce by wyszedł na ludzi. Więc będę tu wracać.”
>
Zdecydowanie masz rację a Twoje poglądy kipią dojrzałością. Co to znaczy duże dzieci? Próba obrony przed niewłaściwą Kobietą nazywasz dziecinadą?

Edit: Używaj kodowania albo cytowania. Czyli code w nawiasach trójkątnych

xxx
Gość
xxx

Znałeś dłużej jakąś kobietę z borderline, czy bazujesz na nie naukowych blogach i powierzchownych opiniach?

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

a jakie one sobie invitro zafunduja, jak faceci przejrzeli na oczy i na zachodzie placz ze banki spermy puste, prawie jak ta japonska reklama co napadli na bank i probuja i to chyba jakis jogurt:P
kolejny fortel to dzis niby badanie genomu dna, dasz im dna by niby badali jakie geny za raka i inne choroby odpowiadaja ale kazde dna w bazie zostawia, bedzie takie anonimowe jak ty w banku spermy, anonimowe ale dziecko jak ma 16 lat moze sie dowiedziec nazwiska ojca.
potem czym to sie skonczy, jakas skads zdobedzie twojego kondona pelnego i w bazie juz znajdzie sobie tatusia i alimenty ssie lepiej niz gdyby ci ssala pale.
sorry nie dajmy sie feminazi nabrac na te ich placze. to juz pozamiatane, niektorych placz to tylko udawanie bo kolo dupy cieplo. a prawda taka, nie ma lepszych aktorek niz kobiety. nigdy sie nie ozenie, coraz bardziej nie chce dzieci, i dluzsze relacje odpadaja, przyzwyczailem sie do samotnosci, skupiam sie na sobie a nie utrzymance. umre i mam wszystko gdzies, za nikogo nie odpowiadam i nikogo nie bede bronil.
jak sie zaczna przepisy zmieniac i marsze antyfeminazi i zdelegalizuja ta parodie feminazi i uznaja za terrorystki jak smieci z antifa.
to mozemy usiasc do stolu i rozmawiac o przyszlosci. tak zadnej nie widze, wszystkie mosty spalone

Marcin
Gość
Marcin

“Ja miałam w zyciu okolo 200 facetow.” Kiedyś za cudzołóstwo karą było kamienowanie, swoją drogą taka ilość sugeruje jakieś zaburzenie osobowości.
“to iście na łatwiznę i jestem za delegalizacją tego” ingerencja w wolność człowieka, co Ci do tego, kto co robi ze swoim ciałem. Jak powiem, że jestem za delegalizacją tatuaży to przecież mnie wyśmiejesz? W przyszłości będziecie protestowały przeciwko seksualnym robotom a w tym kierunku to zmierza.
“wybaczają zdrady” wiedziały gały, co brały
“Cały czas światem rządzą mężczyźni” o i dzięki Bogu, pierwszą opowiastką o utopii było właśnie “Rządy kobiet” to byłaby katastrofa.
“Wiele kobiet jest zostawione samych sobie, a mężczyźni maja problem ze alimenty muszą płacić” – wiedziały gały, co brały, wyobraź sobie świat bez niszczącego ludzkość wynalazku o nazwie alimenty. (Dla ułatwienia kobieta wiedząc, że coś takiego istnieje podświadomie kalkuluje.).
“A feminizm chcę sprawiedliwości, „ – każda utopia chce sprawiedliwości a na końcu jest totalitaryzm i obozy koncentracyjne.
“Ale polubiłam Redpilka i chce by wyszedł na ludzi.” nie chcesz go zmusić do przyjęcia twojej utopii a ten cały feminizm jest dla części lewaków namiastką religii. Bo widzisz człowiek jest z natury religijny a to wam wypełnia waszą mentalną pustkę.

xxx
Gość
xxx

Wiem, chętnie byś mnie ukamieniował,a tu taka niesprawiedliwośc i nie możesz 🙂
Często niestety nie widziały co brały, faceci sie zmieniają. Przyrzekają wiernośc a potem mają gdzieś słowo które dali przed Bogiem ( którego tak wielbią),
Na Islandii sa legalne tatuaże,ale korzystanie z usług prostytutek już nie.
O znów roboty, Naprawdę macie dziwne fetysze, ale normalnego czlowieka nie będzie krecila maszyna ktora sam zaprogramowal i zadna maszyna nie zastapi kobiety. Ale wtedy możecie się przejechać. Zorientujecie się, że maszyny to nie to a kobiety nie bedą chciały facetow, ktorzy byli gotowi zastapić je jakimś żelastwem. Dzięki robotowi będziesz samotny, z poczuciem przegranego zycia i nawet swojeg materiału geneteycznego nie zostawisz 🙂 A ci którzy nie marzyli o robotach będą mieli szczęśliwe związki, niesmaowity sex i cudowne dzieci 🙂
Jestem ateistką ale nie zdeklarowaną lewaczką. Z wieloma rzeczami sie nie zgadzam, z polityką socjalistyczna z przyjmowaniem uchodzcow, z karaniem bogatych ludzi bo sa boagci. Mam swoj poglad polaczenie feminimu z lekka domieszka tradycji. Nie dla mizogii, ale tez nie dla szaleństwa 🙂

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

O znów roboty, Naprawdę macie dziwne fetysze, ale normalnego czlowieka nie będzie krecila maszyna ktora sam zaprogramowal i zadna maszyna nie zastapi kobiety.

Widzisz, normą nie jest Twoje widzimisie, lecz powszechność jakiegoś zjawiska. Jeśli okaże się, że mnóstwo mężczyzn jest usatysfakcjonowanych seksem z maszynami bardziej niż z kobietami, to z definicji będzie to normalne. Poczekamy, zobaczymy.

xxx
Gość
xxx

Ja wiem, ze my nie dozyjemy, zreszta predzej Europa sie zislamizuje niż roboty zastapią kobiety. Oba przypadki to dla mnie upadek człowieczeństwa. Zresztą roboty już są, ale jakoś nie wyparły kobiet.
Prostytucja zawsze była i pewnie bedzie, ale bedzie miala mniejszy wplyw jesli korzystanie z niej bedzie nielegalne..
Mam nadzieję, że tego doczekam.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

zdelegalizujmy dildo, to tez maszyna, wiec co komu robot przeszkadza, moze tylko poza prawda, facet bedzie wolal gadajacy toster niz roszczeniowa ksiezniczke. 10 tys dolarow to pryszcz w porownaniu za koszta z ksiezniczka, potem alimenty na bachora a potem na nia

Przykładna żona
Gość
Przykładna żona

@Lionheart1986

MGTOW nie jest ruchem antykobiecym jak takim jak Ty myślisz. Wiele Kobiet utożsamia MGTOW z mizoginią i z pryszczatymi przegrywani życiowymi a prawda jest taka że MGTOW to ruch który sprzeciwia się systemowi w jedyny aktualnie słuszny sposób czyli poprzez pasywność w relacjach z Kobietami. Jeżeli np małżeństwo w dzisiejszych czasach służy tylko i wyłącznie interesom Kobiet i Kobieta może bardzo łatwo zniszczyć Mężczyznę to po co się pchać w taki układ?

Napisane jakby dotyczyło to wszystkich przypadków-uogólnienie

Wiele kobiet chce być teraz wyzwolonymi tzn chcą się “bzykać” z byle kim. Kobiety mają łatwy dostęp do seksu dlatego często mają większy przebieg niż pasat tdi z 1998.

Jak to się ma do tego co napisałeś przed tym?po co taki wtręt od czapy? Z jednej strony piszesz, że kobiety chcą być wyzwolone i się bzykać, a z drugiej, że kalkulują czy ślub się opłaca i że małżeństwo służy tylko interesom kobiet sam sobie zaprzeczasz.

Kobiety już jawnie bo mogą anonimowo się wypowiadać piszą o tym że miłość to mit i trzeba kalkulować czy ślub się opłaca… Najgorsze z tego wszystkiego co najbardziej mnie dotyka to obniżenie wartości Mężczyzn. Na każdym kroku w kolorowych pisemkach, tv i internecie obraża się Mężczyzn i umniejsza ich zasługi dla cywilizacji. Kobiety przestały nas szanować

Gdzie to zauważyłeś, znowu uogólniasz wszystko, raz przeczytasz coś i piszesz, że wszędzie tak piszą, ciekawe gdzie? Osobiście nie zuaważyłam takiej tendencji.

ale te same media żądają szacunku dla Kobiet tylko dlatego że są Kobietami. Cały czas dosypuje nam się do pieca. Że jesteśmy coraz gorsi, że nie spełniamy wymagań, że musimy się bardziej starać. W efekcie stajemy się narzędziami bo dostajemy coraz więcej obowiązków pod oszukańczym pozorem równości. W dzisiejszy czasach Mężczyzna powinien być: mechanikiem, informatykiem, budowlańcem, ogrodnikiem, wykończeniowcem, opiekunką do dziecka i gosposią

Są coraz gorsi to prawda kobiety też są coraz gorsze, czasy się zmieniły dlatego na wszystkich to wpływa. Owszem dostali więcej obowiązków ale kobieta też dostała wiecej niż kiedyś miała  i więcej wymaga się od kobiet też nie tylko od mężczyzn, aktualnie kobieta ma być matką i robić karierę zawodową, musi dobrze wyglądać być zadbana, atrakcyjna dla męża, bo przecież gdyby tylko siedziała w domu to maż nie będzie jej szanował, bo przecież ona nic nie robi,  bo do pracy nie chodzi. Najlepiej przekonać się można o tym jak zostawimy faceta w domu z tym wszystkim, a same pójdziemy do pracy, wtedy doskonale widać różnice. Wiadomo, że kazda by chciała mieć w domu złotą rączkę żeby umiał wszystko zrobić ale nie widzę parcia, że musi się koniecznie znać na budowlance i ogrodzie, fajnie jak umie wszystko ale np. opiekować się dzieckiem to nie widzę problemu w końcu jest ojcem.

To nie wszystko bo nie zapominajmy że nadal musimy zarabiać więcej co często przekłada się na znacznie więcej pracy.

„musimy”? no fajnie by było tak samo w przypadku kobiet też się od nich tego wymaga.

Musimy brać odpowiedzialność za “wspólne decyzje” i bronić naszej rodziny

– a kobiet to nie dotyczy? Podobnie jak kobieta, trzeba się wspólnie troszczyć.

To my się mamy poświęcać dla Kobiet w razie konfliktu. To my mamy umrzeć w razie wybuch jakiegoś kataklizmu bo mężczyźni są ewakuowani ostatni jak byśmy nic nie znaczyli. Czy to wszystko można określić mianem równości?

Powiedzmy szczerze, daleko Pana poniosło w swoich rozważaniach. Przecież wojsko jest też dla kobiet i one też się poświęcają w razie konfliktu.

Na tym polega nasza miłość do Kobiet od zarania dziejów Mężczyźni poświęcali się dla Kobiet ale to nie ma znaczenia bo w dzisiejszych czasach

Na pewno facet który to pisał się poświęcał 🙂 a kobiety się nigdy nigdzie nie poświęcały przecież nie? To ich nie dotyczy?

Mężczyzna to tylko dobro inwentarza gospodarstwa domowego… Skoro tak łatwo można nas zniszczyć, zastąpić i tak mało dla was znaczymy. Dlatego nie dziwię się że wielu mężczyzn wybrało MGTOW. To jest filozofia wolności i jedyne światełko w tunelu dla mężczyzny w tym cholernie spaczonym zachodnim społeczeństwie

Ma Pan rację jedyne z czym się zgadzam, że dzisiejszy świat jest taki właśnie.

Ci ludzie chcą żyć dla siebie

a tak w ogóle jaki jest sens życia tylko dla siebie?

nie chcą ponosić ryzyka że nie znajdą tej normalnej dobrej Kobiety bo takich Kobiet jest znacznie mniej

Dobrze, że zauważył Pan, że w ogóle są takie na świecie, bo na początku tego tekstu stwierdzono, że nie ma dobrych i wszystkie są złe.

Dla Ciebie Dziewczynko to pewnie abstrakcja bo jesteś Kobietą i masz gdzieś Męskie problemy ale jeżeli dobrze się rozejrzysz do okola i zainteresujesz się tematem to sama dostrzeżesz prawdę. Teraz kobiety atakują MGTOW bo na zachodzie jest bardzo wielu takach mężczyzn i większość jest na szczęście anonimowa. Są to ludzi bardzo inteligentni i często skupując się na sobie odnoszą wielkie sukcesy zawodowe.

Tak? A są też kobiety tego typu i też są bardzo inteligentne i odnoszą sukcesy nie tylko wy. Poza tym co komu w życiu tylko po samych sukcesach zawodowych, czy to prowadzi do szczęścia ostatecznego?  

Oni nikogo nie krzywdzą. Przecież powstaje nawet Kobiecy odpowiednik WGTOW i powiem szczerze: KRZYŻYK NA DROGĘ! Jeżeli kobiety nie chcą się wiązać z Mężczyznami i chcą kroczyć własna ścieżka to co mi do tego! To jest właśnie różnica między nami co wam do tego że Mężczyzna chce być samotnikiem? Co was to obchodzi! Przecież was nie krzywdzi!

Owszem nie krzywdzi jeśli powie wcześniej to ok.

To jedyne co zostało do wyboru w krajach takich jak Szwecja, Australia i innych sfeminizowanych krajach. Ale z tego co wiem za samotników też chcą się już zabrać… Bo ruchom feministycznym się to nie podoba… Zachodnia cywilizacja umiera i winę ponoszą za to KOBIETY i ich fanatyczny feminizm!

Poniosło Pana, znów Pan uogólnił, strasznie jest Pan nerwowy.

Podsumowując ma Pan pretensję, że w obecnych czasach wiecęj się wymaga od facetow niż kiedyś np. jak jedynym ich obowiązkiem była tylko praca i zarabianie, bo przecież dawny układ był ok nie ? Wygodny dla was owszem. Jeśli kolesie chcą być samotnkami bzykającymi swobodnie to niech sobie będą ale niech mówią o tym wprost, że takie mają zamiary, a nie np. oszukują często na wstępie i udając, że jest inaczej, a wtedy to jest przedmiotowe traktowanie kobiet i brak szacunku, chyba że oboje się jawnie umowią, że chcą bez zobowiązań to wtedy co innego. Myśle, że teraz są takie czasy, że i facetowi i kobiecie nie chce się zakładać rodziny, bo nie chcą się wzajemnie poświęcać dla dobra całej rodziny ani nie chcą brać odpowiedzialności za rodzine i dzieci, ani nawet za siebie nawzajem. Ludzie są wygodni, chcą żyć w dobrobycie i cieszyć się uciechami i dobrobytem, bo myślą, że życie polega tylko na tym, by samemu być szczęśliwym. Myślę, że taka postawa zarówno u kobiet jak i mężczyzn podlega daleko idącej krytyce. Trzeba znaleźć jakieś porozumienie.

xxx
Gość
xxx

Niech nie będzie w ogóle podwójnych standardów, bo to że mężczyzna umie kobietę zbajerować czy okłamać (” kocham Cie,” a po seksie ” żartowałem, chciałem Cie zaliczyć”) to nie jest coś co określa jego wartość. Kobiety tak samo mają potrzeby seksualne i mają prawo je zaspakajać. Ja się źle czuję z tym, co robiłam tu mnie masz Redpilku ale dlaczego? Nie przez moją mamę napewno, która strasznie to przeżyła, ale mnie nie skreśliła mimo, że wszystkiego się dowiedziała. Czy to nie wina mężczyzn? Zależy jak by na to spojrzeć. Jest to wina mężczyzn, ale nie żadnego z osobna, ale kultury patriarchalnej którą stworzyli mężczyźni. Mówiącą kobietom co im wypada, co a nie, co daje szacunek a co skłania do nazywania “szmatą”. Nie mówię, że to wina wyłącznie mężczyzn, ówczesnymi najbardziej zagorzałymi strażniczkami patriarchatu są kobiety. Panowie mogą powiedzieć przy kolegach o swoim życiu seksualnym. Kobiety przy koleżankach nie bardzo, no chyba że chcą mieć łatkę ” łatwej dziwki”. Wg mnie powinno się z takim samym ostracyzmem traktować i kobiety i mężczyzn bzykających się na prawo i lewo. No albo nikogo, ale moim może nie do końca feministycznym zdaniem to doprowadzi do niczego dobrego. Bo potem mamy epidemię hiv, kiły i niechcianych ciąż.
Mnie wynajmowanie brzucha obrzydza, mimo że Ronaldo zapłacił pewnie więcej niż całkowita kwota niejednych alimentów. To rownież uprzedmiotowienie kobiety, a j jak wiesz mnie to brzydzi. Mężczyźni nie zostawiają dobrych dla nich kobiet? Zostawiają na potęgę. Są niedojrzali, boją się odpowiedzialności „ jestem za młody na ojca”, a jak się okaże że dziecko będzie chore, a kobieta nie chce usunąć? To już w ogóle. Chcieliście seks to bierzcie odpowiedzialność za swoje nasienie, a jeśli nie chcecie to nie każcie tego robić kobietom i mówić o odpowiedzialności. Bo to hipokryzja. Nie powiedziałeś tego? To w takim Razie potępiasz mężczyzn, którzy zostawiają ciężarne kobiety i te z małymi, często chorymi dziećmi?
Kolor spodni, a seksualność kobiety? Uprzedmiotowienie spodni vs kobiety? Ty tak na poważnie? To jest obrzydliwe, ostatnio czytałam rozkminy panów czy lepsza brzydka dziewica czy ładna z dużym przebiegiem. Bardzo dojrzałe. Jest takie stare „powiedzonko”, że lepszy kluczyk co otwiera każdy zamek niż zamek, który da się otworzyć każdym kluczem. Ale tak samo lepszy warsztat, który naprawi każdy samochód, niż samochód który odwiedza wiele warsztatów prawda?
No tak w seks w związku nie jest darmowy. Dostajecie sex ( często kiedy kobieta nie ma ochoty) , dostajecie dziecko ( wyobraźcie sobie że znam przypadki gdzie to mężczyna bardziej nalegał na dziecko, a nie odwrotnie), dostajecie obiadki, pranie, pełen serwis. Kobieta za to chce tego żebyś dał jej poczucie bezpieczeństwa ( finansowe i mentalne), dbał o nią, opiekował się ( nie dlatego, że jesteśmy nieporadne, ale po prostu tego potrzebujemy), okazywał miłość. Możemy się wymieniać „,ofertami” dlatego wtedy powiedziałam, że nic nie oferuje, bo związek to nie wymiana handlowa. I ja na przykład nie będę uprawiała seksu, bo musi zasłużyć, tak samo jak nie chce by on coś tam robił, bo chce seks tylko żeby to robił bo mnie kocha.
Jeszcze wracając do wyglądu, którym kobieta nic nie wnosi, nic nie musi przecież robić. To wierutna bzdura, żeby dobrze wyglądać trzeba włożyć wiele czasu, pracy i wyrzeczeń no i pieniędzy. Jeśli wymagacie żeby zawsze dobrze wyglądała, dbała o dom to wtedy nie będzie pracować, bo nie ma na to czasu. I to wcale nie znaczy, że wnosi mniej. A jeśli jeszcze pracuje to wnosi więcej od mężczyzny bez względu na to ile zarabia jeśli to to pelen etat. Od mężczyzn wymaga się tylko żeby dobrze zarabiali, potrafili zrobić to co „ męskie” bo jak faceta widzi się z wózkiem to „ ale bohater”. A od kobiet się wymaga wszystkiego co kobiece – wygląd, dom, dzieci, ale też tego co męskie – praca zawodowa, bo jeśli nie pracuje a zajmuje się domem to przecież nic nie robi. Jeśli robi karierę i nie chce dzieci to egoistka, a jeśli w ogóle jej rodzina nie interesuje, lubi przygodne znajomości i seks to hedonistka i szmata. Pomyślcie o tym. Chcecie żeby kobiety Was podniecały, uprawiały z Wami seks, a jak to robią seksualizujecie je i nazywacie szmatami. Nie chcecie tych co lubią seks, więc wybieracie takie co go nie lubią a potem macie pretensję, że nie chcą się bzykać. Prostytutki są ok, ale nie jako ludzie ale jako usługi. Bo do prostytutki jako człowieka nie macie za grosz szacunku, zresztą nie tylko Wy a całe społeczeństwo. Dlatego jestem przeciwna, choć kiedyś myślałam inaczej.
Tak, mam borderline. Jestem narcystyczną, niedojrzałą, rozpieszczoną emocjonalną, rozwiązłą i nieodpowiedzialną dziewczynką. Bo mam czelność mówić co myślę wbrew ogólnie przyjętym normom. I mam też wymagania i nie zgadzam się z krzywdzeniem kobiet. I mimo, że zauważam że jest też wiele aspektów krzywdzenia części dobrych, ludzkich mężczyzn to uważam, że więcej krzywdy dzieję się nadal kobietom. Mężczyźni w 90% są sprawcami przemocy domowej, głównymi sprawcami gwałtów, nikt za nich nie decyduje o ich ciele. Nawet jest teraz męska antykoncepcja – odwracalna wazektomia, więc jak facet chce może się zabezpieczyć przed „ wrobieniem w dziecko”, kontrolę na prezerwatywą też sprawują mężczyźni, więcej zarabiają, zdecydowana większość prezesów firm, banków, przywódcy polityczni to mężczyźni. Parytety są próbą choć odrobinę wyrównania tych nierówności, a wtedy krzyczycie że to już mizoandria.
A tak apropo, która płeć jest bardziej przydatna społecznie.?Wybraźcie sobie że najpierw ginią wszystkie kobiety? Ile ludzi będzie w stanie się urodzić? 0 Jeśli zginą mężczyźni? Kobiety są w stanie ( dzięki bankowi spermy) sprawić, że ludzkość przetrwa 🙂 No ale stąd cala mizoginia prawda, zazdrość o Macicę.
Nie, nie mowie nikomu klamstw, czytałam nasze „rozmowy” to co mówisz o kobietach. To wystarczy.
Oczywiście, że o Tobie myślalam przy wczorajszym orgaźmie, mam takie dildo ( nieudany internetowy zakup) grubsze niż moje przedramię i jak Cię nim zaspakajam, mnie się mieści tylko pod pachę niestety. Ale doszlam natychmiast 🙂
O to chodzi mężczyźni, tzn ci których znam pragną tego samego co kobiety, stabilizacji, rodziny, drugiej połówki, to są priorytety dojrzałych ludzi. Oczywiście też pragną sukcesów zawodwoych, rozwijania pasji, przyjąźni które sa bardzo wazne, ale związku nie zastąpia. Jak każdy czlowiek.
Sa ludzie omiajający wczesniejsze szczeble piramidy Maslowa i slupiający się na „ wyższych celach” tak, to częsciej mężczyźni. Kobiety jednak zawsze rodzinę będę stawiać wyżej od kariery naukowej ( w większości). Odkryją coś, zdobędą sławę, ale czy szczęscie? Odpowiedzcie sobie sami.

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

O to chodzi mężczyźni, tzn ci których znam pragną tego samego co kobiety, stabilizacji, rodziny, drugiej połówki, to są priorytety dojrzałych ludzi. Oczywiście też pragną sukcesów zawodwoych, rozwijania pasji, przyjąźni które sa bardzo wazne, ale związku nie zastąpia.

Na tym właśnie polega problem naszej kultury, że kobiecą hierarchię wartości traktuje się jako ogólnoludzką, natomiast męską – jak niedojrzałość. Kobieta nie ma żadnych podstaw do oceniania dojrzałości mężczyzny. Jakie mężczyzna ma priorytety, decyduje jego natura, a nie widzimisie kobiety. Dla mnie przyjaźń jest ważniejsza niż związki z kobietami. Ja nie potrzebuję przekazywać swoich genów, bo większą wartość ma dla mnie przekazywanie idei – a tymi mogę się równie dobrze dzielić z osobami niespokrewnionymi.

Sa ludzie omiajający wczesniejsze szczeble piramidy Maslowa i slupiający się na „ wyższych celach” tak, to częsciej mężczyźni. Kobiety jednak zawsze rodzinę będę stawiać wyżej od kariery naukowej ( w większości). Odkryją coś, zdobędą sławę, ale czy szczęscie?

No i na tym m.in. polega różnica między kobietami a mężczyznami. Kobieta potrzebuje do szczęścia rodziny, natomiast dla mężczyzny rodzina jest nieobowiązkowym dodatkiem – wartym posiadania, jeśli koszty nie są zbyt wysokie. Jeśli posiadanie rodziny wymusza wyrzekanie się rzeczy dla mężczyzny ważniejszych, to oczywiste jest, że powinien zrezygnować z rodziny, która w jego odczuciu jest mniej ważna.

xxx
Gość
xxx

Może dla Ciebie. I ok rób jak uważasz. Ile masz lat?
Ale nie mów za wszytskich mężczyzn, bo jestes w mniejszości,
Głowna wartoscia dla wszystkich ludzi zawsze była rodzina, tyle ze wczesniej to męzczyna byl gloa tej rodziny a reszta mniej wazna dodatki teraz mamy parterstwo. Kobieta sama wybiera męża, jest niezalezna. I to Was chyba boli, ze już nie ma takiej dysproporcji.

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

Ile masz lat?

Nie będę podawał, bo i tak nikt czytający forum nie ma możliwości weryfikacji. Zajmij się lepiej argumentacją, zamiast pytaniem o wiek.

Ale nie mów za wszytskich mężczyzn, bo jestes w mniejszości

W mniejszości tych, którzy się otwarcie do tego przyznają i nie prowadzą podwójnego życia – wewnętrznie czują jedno, na zewnątrz ze wszystkich sił próbują pokazać drugie. Ciebie oczywiście to nie przekona, natomiast mężczyznom zalecam chodzenie w miejsca, gdzie chodzą na spacery ojcowie z małymi dziećmi – popatrzcie, co da się odczytać w ich oczach.

To co pokazują ich oczy – i jak bardzo powszechny jest ten widok – zdecydowanie nie pokrywa się z Twoją opinią, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Po prostu widać po nich cierpienie i brak pomysłu na to, jak z tego cierpienia się wyzwolić.

xxx
Gość
xxx

Po prostu sie zastanawiam czy jestes mlodym bładzącym czy człowiekiem po przejściach.
W wiekszosci to spotykam matki z małymi dziecmi, ale faktycznie ojcow mozna spotkać coraz częściej i widze ich zaangazowanie i radosc, nie smutek. No ale zdazaly sie tez sytuacje gdzie wchodzi do tramwaju jakas widac patologiczna para ona pcha ten wozek, nawet przy wchodzeniu i wychodzeniu jej nie pomogl, rozklada sie w krzesle, ona stoi z wozkiem. Naprawdę tylko brać przykład.

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

Po prostu sie zastanawiam czy jestes mlodym bładzącym czy człowiekiem po przejściach.

A ja po prostu nie chcę pisać, czy jestem młody czy stary, silny czy słaby, odważny czy tchórzliwy, bo dyskusja słowna nie jest od imponowania sobie nawzajem, popisywania się, porównywania kto ma większe osiągnięcia a kto mniejsze – tylko wymianą poglądów. Zastanawiając się nad tym, jaką osobą jestem ja, próbujesz uniknąć zastanawiania się nad rzeczywistymi problemami rzeczywistych mężczyzn – czy wg Ciebie “normalnych” czy nie, “dojrzałych” czy nie, nie ma żadnego znaczenia, bo to są istniejący żywi ludzie, których los też jest ważny.

ale faktycznie ojcow mozna spotkać coraz częściej i widze ich zaangazowanie i radosc, nie smutek

A ja widzę cierpienie. Tylko że jako mężczyzna posiadam empatię nie tylko do kobiet i dzieci, ale także do mężczyzn, więc jestem w stanie ich cierpienie dostrzec.

xxx
Gość
xxx

Ej czekaj. Ja nie mam kultury bo mówie kulturalnie co myśle, a pan human ja ma choć caly czas obraża ale Ci przyklaskuję?
Załamujesz mnie Dziubasku.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

od Wielkiego Mizogina sie odwalic, jestem wynikiem waszej woli, zachowania i milosci. a teraz nagle zle, trzeba bylo myslec przed.
co do obraznia, slaba masz psychike, zreszta czy ja kogos bezposrednio obrazam? mowie o ogole kobiet i wcale nie mijam sie z prawda, moze sie nie zgadzasz a za chwile piszesz to samo co ja. tylko nie widzisz w tym problemu jak inne. bo hipokryzja i podwojne standardy to norma.
a mnie to juz nudzi. tematow jest bez liku, przeczytac, dostosowac sie. nie chce, to twoj wybor. ja o ciebie ani inna nie bede walczyc, niedlugo same zaczniecie przylazic, tylko wtedy juz bedzie za pozno. swiat juz sie stoczyl a teraz sie konczy. kobiety maja takie pojecie jak nic, moja mamusia dzis ze mna sie tez kloci i przeczytalem jej post mswia z 28 grudnia 2017 obowiazek meldunkowy w pl wrocil. ja w uk mieszkajac wiem wiecej niz ona w pl. ale tak to jest jak sie slucha fakenews typu tv.
i kolejne mimo ze dostala w sylwestra po ryju, dalej bedzie siedziec jak mowilem, narazie sie nie rusza, czeka na kolejny wpierdol. tak samo jej pojecie o emeryturach w uk czyli spoleczna jak i niedlugo w pl taka wprowadza. przez seksizm obnizenia jej emerytury do 60 lat.

xxx
Gość
xxx

” Poród trwający dzień” sam poroód to ból dla Ciebie raczej nie wyobrażalny, a poza porodem jest ciąża tez bol i niewygoda, połog starszny ból trwający 6 tygodni, stawanie do dziecka i opieka nad nim. Nie wiem czy te teksty o tym, że potem dziecko wychowuje ojciec sa w celu prowokacji, mam nadzieję że tak i naprawdę tan nie myślisz, bo to by znaczyło że jest z Tobą naprawdę źle. Matka wychowuje dziecko, razem z ojcem, ale nigdy nie jest to po równo, bo dziecko w zdecydowanej większości jest bardziej przywiązane do mamy. Sama wiem po sobie, moja mama wychowywala mnie sama 5 lat, potem przyszedl ojczym, ktory umial tylko bic karac i upokorzac ( mnie), mysle ze duzo moich problemow zawdzeczam jemu, a wszystko co dobre to mam od mamy i dziadka ( tu glownie dobra materialne, zawsze mnie rozpieszczal placi za studia, mieszkanie etc). I wiekszosci pelnych rodzin jednak kobieta jest odpowiedzilana za opieke nad dziecmi, robienie lekcji, zabawa, dodatkowe zajecia. Ojciec to raczej w wieku dojrzewania syna, corki juz mniej. Jak nie potrzebujesz rady, nie intersuje Cie zdanie kobiety, jest wsparcie to po jaką cholerę jesteś z nią w związku? Bo napewno nie z miłości, bo faceci raczej pytają kobiety o zdanie, bo czesto sa w stanie im pomoc.
Tak, uroda przemija a raczej sie zmienia, po porodzie cialo tez sie zmienia. A majątek można stracić. Jeśli ludzie się kochają nie zostawią tej osoby bo mając 40 lat po urodzeniu 2 wspanialych dzieci nie zostawi jej bo nie mam ciala jak 20 latka. Tak samo kochająca kobieta nie zostawi faceta bo mu firma splajtowala.
Jestem sama z wyboru, więc pudło Redpilku 🙂 Jestem odpowiedzialna i wiem że musze pewne rzeczy przepracować by do związku dojrzeć i umieć zbudować taki, który będzie trwały. Bo niezobowiązujcych przygód mam dość. I drugą sprawą jest to, że nie chce ryzykować, bo wiem jak może sie to skończyć jak ja się zaangażuje a to nie wypali. Tak to o czym mówisz to te wady 🙂 Ale nie kłamstwa, jestem właśnie szczera. Umiem kłamać, ale nie lubie tego robić, ale czasem musze i to dla dobra osoby oklamywanej czesto by jej nie ranic. Ale czesto mnie to gryzie jesli chodzi o osoby najbliższe. Z moim “przebiegiem” też moglabym to ukryc, ale nie chce.
Myśle, że hipokryzja to Twoja domena 🙂
Uważam, że patrzenie na wage przed rozpoczeciem zwiazku jest tak samo ok jak na wzrost. Parter czy partnerka musza nas pociagac fizycznie. Pozniej dochodza a przynajmniej powinny dochodzic uczucia i wyglad juz nie powinnien byc priorytetem. Zycie seksulne jest ważne wiec nic dziwnego ze nie bede chciala byc z facetem co ma 10 cm i nie sprawia mi przyjemnosci tak samo jak Ty bys nie chcial by zapewne z kobietą z pochwicą.
Zaspokojona moze byc, tak samo jak ktos kto rzuca palenie tęskni za papierosami ale nie sięga po niego choc by mogl bo mu to szkodzi 🙂
Dobrze, miej Redpilku tą satysfakję, tylko zeby Ci nie stanąl. Tak, to moj chyba największy kompleks obecnie. Dlugo sobie z tym nie mogłam poradzić, jak pierwszy raz slyszalam podobny tekst to sie poryczalam, a gosc potem był zdziowny ze nie chce go znac xD Bo przeciez poruchac by mnie mogl, ale do zwiazkiu to on wolal ” z salonu”. Myślalam nawet o rekonstrikcji błony, ale mi przeszlo na szczęscie.
Dla Ciebie wszystko jest albo czarne albo białe. Ale ja wiem, że świat nie jeste zerojedynkowy I nie chce by ktoś mi narzucał jaka mam byc, nawet gdyby to sie pokrywalo z tym jaka byc chcę. Rozumiesz? Kobiety sa rozne, mezczyzni sa rozni. I ja nie chce wpychania w stereotypowe role. Sama chce decydowac jakie role pełnić. Znam wiele uleglych feminsitek, bo sa feministkami bo walcza o wybor. One dokonaly akurat takiego, ale ktoś inny moze dokonać innego i ma do tego prawo. A nie Ty masz byc taka, taka i taka bo jestes kobietą a Ty taki czy owaki bo jestes mężczyzną. Ty wybierasz, nie stereotypy. Z tym walcza feministki. Chesz dokonac aborcji? To jest ok. Chesz miec 10 dzieci? To tez jest ok. Mozesz chciec robic kariere, mozesz zajmowac sie domem. Facet moze chciec zalozyc rodzine, moze byc fanem MGTOW i nie chcicec miec interakcji z kobietami. Jeśli nikogo nie krzywdzisz ,typu bede gwalcil bo lubie albo pozywala o gwalt facetow zeby sie zemsicic bo mnie jakis rzucil. Nie masz prawa zdejmowac gumki w czasie seksu, ale kobieta nie ma prawa ich przekuwac przed. O tym co jest częstsze nie będę mowic, bo masz zapewne odmienne zdanie.

Marcin
Gość
Marcin

Pytali takiego super samca alfa miłośnika koni kogo woli kobiety czy konie, odpowiedział konie bo one nie mówią. Szukasz zainteresowania swoją osobą jeszcze te samonakręcanie, żeby pobudzić w sobie emocje, idź oglądaj sobie tureckie seriale.
Po twoich przeżyciach to mi wychodzi jakieś borderline lub DDA, DDO, idź do psychologa, psychoanalityka i tam wylewaj swoje żale jacy to faceci są źli, najlepiej mężczyzny.

Lionheart1986
Gość
Lionheart1986

[działa]

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

niezly dowcip facet babie lodowke odmraza i ona chce byc materialem na zone, pewnie laske kolega by robil lepiej niz ona

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

juz jakis pokrak skarzy mansona, nawet nie wiem jak tego mutanta nazwac, to cos pasuje najlepiej
http://muzyka.onet.pl/newsy/marilyn-manson-oskarzony-o-molestowanie-przez-aktorke-z-dr-house-a/plqhrw

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

RedPill i laila, historia prawdziwa, moglo to spotkac kazdego z nas
comment image

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

z cyklu kobiety moga i zawsze one sa ofiarami
pieprzyć sie z menagerem a potem co jej aktualny chlopak zrobi, pewnie wyrzuci ja na ulice, bo zapewne on placi za wsio
http://metro.co.uk/2018/02/17/teenager-filmed-sex-act-tesco-manager-says-wants-run-away-brazil-7320689/
lipiec 2017 slub a juz uprawia seks z uczniami w samochodzie, juz sie w 6 mies nachapała sie kasy na cale zycie i szuka nowego bolca
http://metro.co.uk/2018/02/18/newly-married-teacher-found-half-naked-car-teenage-student-7321801/


Edycja: Ile razy mam Ci powtarzać byś sie wyrażał i nie klął co 2 słowo? Nie szanujesz tego miejsca, to nie będą zatwierdzone posty.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

coz to tez nie bede wchodzil, ja lubie nazywac rzeczy po imieniu a nie owijac w bawelne. tak podrobki faceta robily 50 lat i mamy efekty.
a skoro cenzura. to powodzenia, sam spelniasz zadania feminazi by usuwac krytyke

Zielona
Gość
Zielona

Komentarz kieruję do innych kobiet tutaj.

Czy to źle, że mężczyźni, którzy waszym zdaniem na was nie zasługują odchodzą z gry zamiast łamać jej zasady albo was oszukiwać? Nie chcecie ich w swoim życiu, więc dlaczego boli was, że oni nie chcą was w swoich?

Jak czytam co wypisujecie jest tak słabe, że nawet ja tego nie kupuję. Głupota, zupełna niezdolność do logicznego myślenia i emocjonalny chaos – tylko tak to można podsumować. Przekonanie kogokolwiek do czegokolwiek, a tym bardziej wejścia w niekorzystny i pełen poświęceń układ jaki przedstawiacie wymaga sprytu oraz inteligencji.

Załóżmy, że jakimś cudem ten wasz bełkot sprawi, że odbije im się ta czerwona pigułka i przyznają wam rację. Co wam z tego przyjdzie? Zupełnie nic. Przecież w waszym życiu powinien już być ten wrażliwy, szanujący mężczyzna o zdefiniowanych przez was potrzebach, na którego wzór się powołujecie. Nie musicie nic w sobie zmieniać żeby go zdobyć.
Jeśli jednak boicie się, że zostaniecie same z gromadką kotów na starość i wspomnieniem tych dwustu rumaków to pewnie podświadomie wiecie, że przeceniacie swoją wartość. Każdy jakąś ma na starcie, a dzięki równouprawnieniu każdy tą wartość może, a wręcz powinien rozwijać.

Co w takim razie napędza was żeby tu wracać jeśli nie boleśnie oczywisty kompleks niższości będący efektem wygodnictwa?

Lionheart1986
Gość
Lionheart1986

Zielona ma racje i dodam jeszcze że jeżeli ktoś na Ciebie nie zasługuje Twoim zdaniem to masz prawo tak uważać. Nie masz jednak prawa wykorzystywać Mężczyzn którzy na Ciebie nie zasługują jak “czaso umilaczy” udając uczucia w ich kierunku. Wiele Kobiet ma z tym problem i pakuje się w związki byle by z kimś być bo jest dla was wielkim poświeceniem i wysiłkiem poszukać sobie kogoś kto wam pasuje. Potem naiwny Chłopina myśli że ona go kocha wiec się stara dla osoby która tylko gra miłość co w przyszłości zaowocuje rozpadem związku w 99% takich przypadków. Powtarzam masz prawo odrzucać Mężczyzn którzy ci nie pasują. Redpill nic nie mówi o tym że Kobiety są złe bo kogoś nie chcą albo mają wymagania. Tylko Ty mów o tym otwarcie żeby chłopina wiedział an czym stoi od samego początku… Nie mam problemu z Kobietami i nie pałam do nich nienawiścią bo nie o tym jest redpill. Powtarzam i będę powtarzał aż do znudzenia Redpill uczy nas rozpoznawać negatywne zachowania Kobiet i nie akceptować ich. Uczy nas jak nie zniszczyć sobie życia… Jeżeli powstała by analogiczna strona traktująca o tym jak parszywa potrafi być męska natura i jak należy bronić się przed związkiem z nieodpowiednim Mężczyzną to pomyślał bym sobie – fajnie że Kobiety chcą szukać porządnych Mężczyzn i nie chcą się pakować w toksyczne/patologiczne związki. Może było by wtedy mniej samotnych matek i rozpadających się szybko małżeństw. Tymczasem cały czas można spotkać Kobiety które narzekają jak jest źle w relacji krótkotrwałej ale nie chcą nic zmienić a po ślubie nagle rozwód bo to nie to! Wolą narzekać! Mężczyźni też tak robią ale je nie chcę być taki “Mężczyzną”. Chcę reprezentować coś więcej i starać się być najlepszą wersją siebie to nazywasz wygodnictwem? Jaka mizoginia to raczej Ty reprezentujesz mizoandrię obrażając nas. Ja jestem w związku i staram się go budować wspólnie z moją Kobietą na zasadach partnerskich. Oboje nie akceptujemy toksycznego/patologicznego zachowania… Jeżeli ktoś napisze że Kobieca natura jest hipergeniczna to się obrażasz. Tylko czemu? Przecież wiedząc o tym nie musisz być hipergamiczna… Jak ktoś napisze że Męska natura jest poligamiczna to przyznam mu rację bo tak jest ale nie znaczy ja muszę być poligamiczny. Po to masz rozum Kobieto żeby panować na instynktami i swoją naturą. Ja stworzyłem sobie system wartości i zasad i trzymam swoją ramę dla Siebie nie dla opinii z zewnątrz. Tym się różnimy ja akceptuję prawdę a Ty nie. Jeżeli widzisz artykuł w którym pisze się o narcystycznych Kobietach to Ty z automatu się obrażasz a sprawa jest prosta – Nie bądź narcystyczna! Nie musisz przyznawać nikomu racji. Obserwuj i wyciągaj wnioski po to masz rozum. Czerwona pigułka ma zadanie otworzyć oczy na pewne kwestie miedzy innymi na te które zostały nam wpojone za młodu a są nieprawdziwe np: “Kobiety mają trudniej w życiu niż Mężczyźni i są uciśnione” ale obserwując i wyciągając wnioski widzę ze to absolutny “bull shit”. Marc Rudov porusza takie tematy jak to nam się wciska kit za młodu. Od dziecka wmawiano mi że Kobietom należy okazywać szacunek i usługiwać bo są Kobietami a Mężczyźni są agresywni i źli. Kobietą się jest a Mężczyzną trzeba się stać spełniając szereg wymagań i najgorsze w tym wszystkim że i tak często tego szacunku nie uzyskasz bo teraz jest kultura ostracyzmu w stronę Mężczyzn. Efekt wygodnictwa to w dzisiejszych czasach Kobiece “ja nic nie muszę robić. Muszę tylko wymagać” Tjaaa znam to z autopsji tam gdzie wygodnie feminizm a tam gdzie nie patriarchat albo to co mojej jest moje to co Mężczyzny jest nasze albo “korpo biurwy” które myślą że pozjadały wszystkie rozumy i tylko książę lub szejk może je zadowolić i wiesz co to też mam gdzieś bo ja nie muszę próbować być z kimś takim i nie mam z tym problemu. Odhaczam takie Kobiety jako niewidzialne i nie mam do nich pretensji o nic. Ty masz pretensję do Mężczyzn że cie nie chcą że stali się wygodni czy o co? Napisze na przykładzie mojego kolegi który jest MGTOW. Zarabia dobrze, ma własnościowe mieszkanie i samochód za które sam zapłacił nikt mu nie dał za darmo. Facet przystojny, dba o rozwój intelektualny jak i zdrowie fizyczne w relacjach z kobietami bardzo miły ale podkreśla że związki go nie interesują. Kobiety objeżdżają go od góry dołu za plecami od pedałów, dziwolągów i idiotów tylko dlatego że ma czelność odrzucać Kobiety jako partnerki życiowe. Silna niezależna Kobieta a najlepiej samotna Matka = Bohaterka. Silny niezależny Mężczyzna singiel MGTOW = pedał i egoista. Feminizm ma teraz pretensję do MGTOW o to że nie chcą być niewolnikami.

Nie masz pojęcia co to logika jesteś jak ta Pani w tym filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=XtadJkPxohw

Admin
Gość
Admin

Dobry artykuł , szczególnie dobrze opisałeś kobiety noszące w sobie pustkę którą próbują zastąpić seksem gdy ledwo co poczują męską duszę. Miałem kiedyś taką sytuację gdy nieznajoma dziewczyna w sklepie tak mi się spodobała że się w niej zakochałem bo przypominała mi bardzo kogoś do kogo kiedyś czułem to samo . Nie mogłem do niej zagadać bo musiałem pilnie jechać do domu ale nasze oczy odwzajemniły moje uczucia , gdybym mógł umówiłbym się z nią na randkę , mimo tego że później wykorzystała mnie pare razy seksualnie dla siebie przez gwałt bo dziwnym trafem wiedziała gdzie mieszkam , a na dodatek robiła to w nocy , zakradając się do mnie i traktując jak seks zabawkę , a jeszcze żeby tego było mało następnie nasłała na mnie hipnotyzerki które też przyszły do mnie w nocy by mnie ośmieszyć oraz się na mnie wyżyć a także kolesia który zapewne za pieniądze kopnął mnie w jaja. Ktoś taki jak ona kto nie przeprasza i myśli że wszystko ujdzie mu na sucho ma przerąbane , tym bardziej że jest Satanistą który ubiera się na czarno i mówi że diabeł nie jest taki zły . I wiecie co ? Skoro tak się jej on podoba to niech mu się odda w piekle bo Ja jej za to co mi zrobiła bez szczerych przeprosin nie wybaczę .

endorfina
Gość
endorfina

Luudzie dorośnijcie. Już drugi punkt pokazuje jak niewiele wiecie o normalnym życiu dwójki ludzi. ,,Jeśli kobieta w związku zaczyna ubierać się w dresy, oznacza to, że przestała chcieć być dla Ciebie seksowna i piękna – wkracza w etap przyzwyczajenia i wygody, w którym prawdopodobnie będziesz stroną żebrzącą o seks” Co za bzdury. Jak rozumiem wy ubieracie garnitury chodząc o domu? Jak zamieszkasz z kobietą, to zobaczysz ją w dresach, nieidealnych włosach i bez makijażu. To normalne. W domu mamy czuć się swobodnie, przy ukochanej osbie mamy się czuć swobodnie. Dbanie o siebie nie równa się= bycie wypindrzonym cały czas 😀 Reszta to takie pierdoły, że można się po prostu pośmiać.

Życie jest piękne
Gość
Życie jest piękne

Niesamowicie mnie śmieszy jak autor naciska na odciski toksycznych dam i potem wyrzygują takie nic nie wnoszące komentarze, często próbują grać wyluzowane, wszechwiedzące, a w związku mają pantofla, seksu tam niewiele, nieszczęśiwe i nie widzą w sobie żadnej winy 😀 😀 😀