Jak wybrać żonę, czyli im ładniejsza tym bardziej stuknięta

Jak wybrać żonę, czyli im ładniejsza tym bardziej stuknięta 1Jak wybrać żonę, czyli im ładniejsza tym bardziej stuknięta 2

Zadajemy sobie dzisiaj pytanie JAK? Jak wybrać żonę, dziewczynę, partnerkę, konkubinę, kochankę… Trudna to rzecz, kiedy nie wiemy na co stać tą kobietę, kiedy mami nas swoją atrakcyjnością, elokwencją, kiedy nie znamy jej prawdziwej natury…

Myślimy, że może będzie się dało kobietę jakoś „usadzić na miejscu”, gdy trochę się awanturuje, narzeka, marudzi, jest kapryśna. Myślimy, że jeśli kobieta jest zwariowana, to wniesie pozytywnego ducha do związku. Myślimy, że jeśli będziemy bardziej się starać dla kobiety i bardziej ją kochać, to te negatywne cechy u niej znikną. Nic bardziej mylnego. Niby na początku nie jest nudno z wariatką, która zajmuje myśli, ale z biegiem czasu zauważamy, jak nasz logicznie ułożony świat rozpada się na kawałki. Na początku chcieliśmy by się coś działo, było szaleństwo, ale później doceniamy spokój, bo jedyne co taka wariatka wniosła nam do życia to szkody, wymagania wobec nas, których nie idzie spełnić, bo dokłada z czasem coraz kolejnych i… puste emocje, które zabierają energię do życia.

Kiedy jesteśmy niedojrzali i nieświadomi cech innych, popełniamy błąd związany z brakiem umiejętności oceny z jaką kobietą mamy do czynienia, z odczytaniem kobiecej gry pozorów, z odczytywaniem kobiecych gierek. Niepotrzebnie nakładamy kobietom aureolę.

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

[su_button url=”http://swiadomosc-zwiazkow.pl/wsparcie-naszej-dzialalnosci-i-publikacji/” target=”blank” background=”#56080a” size=”11″ desc=”Możesz zostać dobrowolnym darczyńcą – kliknij, by dowiedzieć się więcej”]Wsparcie strony i autora[/su_button]

 

Kolega dzisiaj zauważył pewną tendencję. Cytuję:

Wiesz, że gdy poznaję super ładną kobietę to zawsze ma porytą banię, odpier*ala, za dużo gada, fuka, nie da się z nią dłużej wytrzymać i rujnuje mnie psychicznie? Chodzę podrażniony, mam mniej energii, kur*a! Czasami strach w ogóle się odezwać, bo ma problem! Czy one są normalne?

Okraszone kilkoma szczegółami, które może kiedyś rozwinę.

jak wybrać żonę

Normalna kobieta to ta która potrafi przyznać, że nie jest normalna

Tak więc w czasie kiedy myślałem o wartościowej zawartości na bloga, przypomniał mi się jeden z zabawniejszych filmów „edukacyjnych” tłumaczących jakie są kobiety. Strefa żony*, strefa kochanki, strefa zabawy. Jest wykres, jest skala, są korelacje…

* strefę żony zamieniamy na strefę stałego związku, ponieważ małżeństwa na dzisiaj są dla mężczyzn absolutnie niekorzystne

Niektórzy komentują, że Pan Wykładowca powinien za tę prezentację zarobić krocie i aby jego spostrzeżenia wykładano w szkołach od 12 roku życia dla każdego chłopca, a później mężczyzny.

Bo jednak pewnych kobiet trzeba się wystrzegać. Jakich? Ten film Wam wszystko powie (przetłumaczyłem napisy, dla większej przyjemności oglądania):

 

Oczywiście film jest humorystyczny i można go potraktować z przymrużeniem oka 😉

Dodatkowy smaczek to trójkąt atrakcyjności kobiet:

Jak wybrać żonę

Ideały nie istnieją, więc skreśl jedną z tych cech i poważnie się zastanów, gdy widzisz trzy cechy na raz – idealizacja i wynoszenie na piedestał kobiety jeszcze żadnemu mężczyźnie nie pomogło w zbudowaniu związku i zawsze wyszedł pokiereszowany. Co najlepiej wybrać?

Podpowiadam: u kobiet liczy się mózg i intelekt. Ale nie wtedy, gdy kobieta ma wysokie mniemanie o posiadaniu takiego mózgu i inteligencji z kosmosu. Kobieta udowadnia to czynem, sobą, zachowaniem. Wygląd przemija, a wieloletnie emocjonalne gierki socjopatki/narcyzki wykończą nawet najtwardszego byka.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

[efb_likebox fanpage_url=”swiadomosczwiazkow” box_width=”900″ box_height=”1111″ locale=”pl_PL” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”flash” ]

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

Spodobał Ci się artykuł? Spójrz w jaki sposób możesz wesprzeć stronę i pracę autora. To wszystko co zostało zbudowane bez regularnej pomocy czytelników się nie utrzyma!

Karta płatnicza - konto bankowe. Warto ustawić comiesięczne zlecenie wpłaty.

wpłata na konto bankowe

Nr konta: 20 1870 1045 2078 1033 2145 0001

Tytułem (wymagane!): Bezinteresowna darowizna

Odbiorca: SW

Paypal - darowizna jednorazowa (kliknij w dany obrazek)

paypal wpłata

matrixpoland@o2.pl

Paypal - darowizna cykliczna (comiesięczna)

darowizna paypal

wpłata bitcoin

Adres portfela: 1HafHC6jDxxZpgSq6oZ1EVVM8ZC9HbqMxd

Czytaj więcej o podejmowanych działaniach.

2
Dodaj komentarz

Proszę Zaloguj się, by komentować przy pomocy własnego konta
avatar
1 Zestawy komentarzy
1 Zestawy odpowiedzi
0 Followersi tematu
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alfred
Gość
Alfred

W tej skali atrakcyjności trójkąta wydaje mi się że kobiety w dzisiejszych czasach prezentują maksymalnie jeden walor. Inteligentnki po europeistyce mnie nie interesują, które wyżej srają niż dupe mają. Emocjonalne gierki o których mówisz to zakała bab. Wygląd rozwijają praktycznie wszystkie.